Mecz Odra Opole - Resovia ONLINE. Rozpędzony gospodarz,...

Mecz Odra Opole - Resovia ONLINE. Rozpędzony gospodarz, przegrywający goście. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 6. kolejka
2020-09-30 18:30

Odra Opole

1

Resovia Rzeszów

0

• Koniec meczu! Odra Opole po bramce Arkadiusza Piecha w pierwszej połowie wygrała z Resovią 1:0! To już piąte z rzędu zwycięstwo opolan.

• Trzy minuty doliczył arbiter do drugiej części spotkania.

• Karol Twardowski zatrzymał kontratak Odry. Piłkarz Resovii obejrzał żółtą kartkę.

• Bartłomiej Wasiluk został ukarany żółtą kartką.

• Z boiska zszedł Dawid Kort. W jego miejsce pojawił się Rafał Niziołek.

• Przemysław Brychlik wszedł na boisko w miejsce Sebastiana Zalepy.

• Mateusz Gancarczyk wszedł na boisko w miejsce Krzysztofa Janusa.

• Miłosz Trojak został napomniany żółtą kartką.

• Dawid Rogalski wszedł w miejsce Kamila Radulja

• Dawid Czapliński zastąpił na boisku Arkadiusza Piecha.

• Sebastian Bonecki opuścił plac gry. W jego miejsce wszedł Konrad Nowak.

• Sebastian Bonecki wyprowadził szybką kontrę. Strzał jego kolegi był zbyt lekki, by zaskoczyć golkipera Resovii.

• Piotr Żemło został ukarany żółtą kartką.

• Grzegorz Płatek wszedł w miejsce Michała Kuczałka.

• Mateusz Geniec opuścił plac gry. W jego miejsce wszedł Karol Twrdowski

• Jarosław Czernysz wszedł na boisko w miejsce Radosława Adamskiego.

• Druga połowa już się rozpoczęła! Gramy!

• Koniec pierwszej połowy! Odra do przerwy prowadzi z Resovią 1:0!

• Cezary Demianiuk został napomniany żółtą kartką.

• Bardzo groźna piłka wstrzelona przez Rafała Mikulca w kierunku bramki Odry. Żaden z zawodników Resovii nie przeciął toru lotu futbolówki.

• Groźny strzał głową po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Krzysztofa Janusa. Broni Marcel Zapytowski. Akcję chwilę wcześniej przerwał gwizdek arbitra.

• Resovia przeprowadziła składną akcję lewą stroną. Piłkę w pole karne wstrzelił Bartłomiej Wasiluk, ale radzą sobie obrońcy Odry.

• Piłka dograna z lewej strony w pole karne do Arkadiusza Piecha. Napastnik Odry w dogodnej sytuacji skiksował.

• Arbiter sięgnął do kieszonki. Żółtą kartką ukarany został Dawid Kort.

• Arkadiusz Piech przy próbie przejęcia piłki przypadkowo kopnął w okolice głowy obrońcę Resovii.

• Szybki kontratak Odry. Dogranie do wybiegającego na dobrą pozycję Arkadiusza Piecha było nieco zbyt silne.

• Bartłomiej Wasiluk uderzył tuż zza pola karnego po prostej stracie gospodarzy. Strzał celny, ale zbyt lekki, by zagroził bramce Odry.

• Świetny, szybki wypad Odry Opole. Tomas Mikinić wyłożył piłkę zamykającemu akcję Arkadiuszowi Piechowi, a ten bez problemów wpakował ją do siatki.

• GOOOOOOOOOL! ARKADIUSZ PIECH! 1:0 DLA ODRY!

• Tomas Mikinić rozegrał piłkę z Kacprem Tabisiem. Dogranie tego drugiego w pole karne było niedokładne.

• Odra Opole od pierwszych minut w ataku pozycyjnym. Z prawego skrzydła centrował Tomas Mikinić, ale dobrze ustawieni byli obrońcy gości.

• Spotkanie już się rozpoczęło! Gramy!

• Spotkanie w roli arbitra głównego poprowadzi Tomasz Wajda z Żywca.

• Resovia w pięciu meczach zgromadziła trzy "oczka" (wygrana na inaugurację w Niepołomicach z Puszczą 3:0). Beniaminek dość słabo broni, wszak w pięciu meczach stracił 10 goli. Niemniej za każdym razem grał na wyjeździe.

• Odra Opole plasuje się na wysokim, piątym miejscu w tabeli. Co ciekawe, nie posiada dodatniego bilansu goli (wynosi on 5:5). Za każdym razem bowiem gdy wygrywała, czyniła to z przewagą jednego trafienia. Aż trzy razy triumfowała 1:0 (raz 2:1). Natomiast jedyna porażka była bolesna. Opolanie przegrali u siebie z ŁKS-em Łódź 0:4!

• Oto wyjściowa jedenastka Odry Opole:

• Odra Opole wygrała cztery razy z rzędu, Resovia w tym czasie cztery razy przegrała. Czy to będzie mecz do jednej bramki? Początek spotkania Odra - Resovia o godz. 18:30. Witamy w relacji LIVE!

Odra - Resovia LIVE! Rozpędzony gospodarz, przegrywający goście

Odra - Resovia LIVE! Rozpędzony gospodarz, przegrywający goście ©Wiktor Gumiński

Mecz Odra Opole - Resovia ONLINE. Czy to będzie mecz do jednej bramki? Gospodarze wygrali cztery razy z rzędu, goście (beniaminek) w tym czasie cztery razy przegrali. Relacja LIVE z meczu 6. kolejki Fortuna 1 Ligi w GOL24 od godziny 18:30.

Mecz Odra Opole - Resovia ONLINE

Tym samym drugi raz w ciągu pięciu dni opolanie zagrają na swoim obiekcie. W piątek pokonali bowiem tutaj GKS Bełchatów po pięknym i celnym uderzeniu Krzysztofa Janusa z rzutu wolnego.

- Podtrzymaliśmy serie i to jest nieprawdopodobna sprawa - nie kryje szkoleniowiec naszej ekipy Dietmar Brehmer.
- Cieszymy się tą chwilą, ale jesteśmy dalecy od hurraoptymizmu. Korzystamy z czasu, który jest nam dany i na który sobie zapracowaliśmy. To jest efekt naszej bardzo mądrej i ciężkiej pracy - podkreśla.

Warto też zauważyć, że choć jego podopieczni są na piątym miejscu w tabeli to nie mają dodatniego bilansu goli (wynosi on 5-5). Za każdym razem bowiem gdy wygrywali, czynili to z przewagą jednego trafienia. Ba! Trzy razy triumfowali 1-0 (raz 2-1). Natomiast ich jedyna porażka była bolesna bo przegrali w Opolu z ŁKS-em Łódź 0-4!

Widać więc dobitnie jak wiele racji jest w starej sportowej prawdzie, że lepiej przegrać wysoko jeden mecz niż kilka minimalną różnicą.

- Rywale też zdają sobie sprawę z naszej jakości piłkarskiej w ofensywie, nie mogą się całkowicie otwierać i ryzykować - zauważa trener Odry. - Aczkolwiek przed nami w tym elemencie jeszcze dużo pracy. Zwłaszcza w ataku pozycyjnym.

Trzeba mieć to na uwadze tym bardziej, że Resovia dość słabo broni, wszak w pięciu meczach straciła 10 goli. Niemniej za każdym razem grała na wyjeździe.

Mecz Odra Opole - Resovia TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo wyłącznie w internecie. Dostęp bezpłatny w aplikacji IPLA TV. Transmisja jednak bez komentarza, z jednej kamery. Na relację LIVE zapraszamy do GOL24.pl. Początek o godzinie 18:30.