Mecz Odra Opole - Sandecja Nowy Sącz ONLINE. Gdzie oglądać w...

Mecz Odra Opole - Sandecja Nowy Sącz ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 2. kolejka
2018-07-28 18:00

Odra Opole

1

Sandecja Nowy Sącz

0

• Koniec spotkania! Punkty znowu zostają w Opolu.

• Sędzia rozdaje dziś kartki na lewo i prawo. Tym razem żółtko otrzymał Kozioł. Cztery minuty doliczone.

• Co za szansa! Szromnik fantastycznie broni uderzenie. Piłka zmierzała w same okienko!

• Kartkę otrzymał też Mikinić.

• Basta za Dudzica.

• Drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną obejrzał Szufryn. Sandecja kończy w dziesiątkę!

• Bonecki zmienia Czyżyckiego. Czyli Odra chce już ten wynik obronić.

• Niewiele dzieje się na boisku. Brakuje sytuacji. Teraz kartkę otrzymał Czyżycki.

• Modera zmienił właśnie Martin. Zostało nieco ponad dziesięć minut. Czy wynik jeszcze się zmieni?

• Chmiel w miejsce Flaszki.

• Kartkę dostał również Szufryn.

• Za Janusa wszedł Mikinić.

• Wyborna szansa dla Sandecji. Gabrych obrócił się z piłką w polu karnym, stanął w sytuacji sam na sam ze Szromnikiem, ale kopnął nad poprzeczką.

• Kałahur w miejsce Smolenia.

• Moder głową. Obok bramki.

• Kartka dla Smolenia.

• Aktywny Rybicki wrzuca piłkę w pole bramkowe. Dwóch zawodników minęło się jednak z piłką. Odra dominuje i tak naprawdę gol powinien być kwestią czasu.

• Szansa przed Janusem, który wbiegł w pole karne. Znowu nie ma bramki.

• Powinno być 2:0. Rybicki urwał się na lewym skrzydle, oddał piłkę Moderowi, lecz ten się pomylił i nie ma gola.

• Klichowicz dostał żółtą kartkę.

• Okazja dla Niziołka. Pomocnik Odry uderzył z okolicy osiemnastego metra, ale nad poprzeczką.

• Gramy dalej w Opolu. Rozpoczęła się właśnie druga odsłona.

• Przerwa! Odra chwilę przed nią trafiła do siatki i po pierwszej połowie prowadzi z Sandecją 1:0. Wracamy za kwadrans.

• Zawodnik gospodarzy otrzymał ładne podanie od Modera. W polu karnym przełożył piłkę na lewą nogę i uderzył w okienko po długim słupku!

• GOOOOOOL! Rybicki na 1:0 dla Odry.

• Kozioł bohaterem Sandecji! Dwukrotnie poradził sobie z groźnymi strzałami. Najpierw obronił próbę Janusa, potem dobitkę Rybickiego.

• Niecelne uderzenie Modera. Na głowę piłkę dorzucił mu Rybicki.

• W odpowiedzi gospodarze. Winiarczyk minął dwóch rywali, ale zatrzymał go bramkarz - Kozioł. Takich sytuacji nie wypada marnować.

• Gola Gabrychowi sprzątnęli obrońcy Odry, którzy ofiarnie interweniowali.

• Uwaga! Gabrych mógł zdobyć bramkę dla Sandecji. Zmarnował dwie doskonałe okazje; jedną po drugiej,

• Nadal czekamy na sytuacje bramkowe.

• Niziołek otrzymał żółtą kartkę.

• Dwie odważne próby Czyżyckiego z dystansu. Jeden ze strzałów okazał się niecelny, zaś drugi został zablokowany.

• Początek jest spokojny. Oba zespoły jeszcze nie stworzyły sobie sytuacji. Częściej piłkę ma Odra, ale bez pożądanego efektu.

• Pierwszy gwizdek w meczu. Zaczynamy!

• Tak naprawdę każdy wynik jest dzisiaj możliwy. Według bukmacherów nieznacznym faworytem są gospodarze. My jednak proponujemy nie lekceważyć potencjału gości. Zaszły u nich spore zmiany, ale zalążek czegoś pozytywnego już mieliśmy okazję zaobserwować.

• Ławka Odry: Weinzettel, Kowalski, Bonecki, Mikinić, Janasik, Martin, Wodecki. Ławka Sandecji: Kapsa, Nowak, Szeliga, Basta, Chmiel, Korzym, Kałahur.

• Trzeba oddać Sandecji, że w Chojnicach zagrała do końca. Dwa razy przegrywała różnicą dwóch bramek, a mimo to ugrała remis. Dobre zawody rozegrał Małkowski. Zmianę meczu dał z pewnością Korzym, który ustalił wynik.

• W przypadku spadkowicza z Ekstraklasy nie dostrzegamy żadnych roszad.

• Nastąpiła jedna zmiana w składzie Odry. Zamiast Bodziocha szansę dostaje Brusiło.

• Pół godziny pozostało do rozpoczęcia meczu w Opolu. Na inaugurację obie drużyny zapunktowały. Odra rzutem na taśmę wygrała 2:1 z GKS Tychy, natomiast Sandecja też w końcówce wywalczyła remis 3:3 z Chojniczanką Chojnice.

Wiktor Gumiński

Mecz Odra Opole - Sandecja Nowy Sącz ONLINE

Mecz Odra Opole - Sandecja Nowy Sącz ONLINE ©Oliwer Kubus / Polska Press

Mecz Odra Opole - Sandecja Nowy Sącz ONLINE. W meczu 2. kolejki Fortuna 1 Ligi Odra Opole podejmuje spadkowicza z Ekstraklasy, Sandecję Nowy Sącz. Jak na tle takiego rywala poradzą sobie gospodarze? Relacja na żywo od 18 w Gol24.pl!

- Sandecja to drużyna, o której tak naprawdę teraz praktycznie nic nie wiemy - mówi Rafał Niziołek dla oficjalnej strony klubu. - W pierwszym meczu po spadku do 1 ligi zremisowała jednak na trudnym terenie w Chojnicach, co pokazuje, że czeka nas wymagający mecz. Będziemy musieli się wspiąć na wyżyny swoich umiejętności, by w nim zapunktować.

Zespół z Nowego Sącza przystąpił do rozgrywek ligowych w nieco podobnym położeniu co Odra. Obie ekipy łączył przede wszystkim fakt, że po zakończeniu ubiegłego sezonu ich składy uległy dużym przetasowaniom.

Po spadku z Ekstraklasy, Sandecję opuściło kilku kluczowych zawodników, takich jak Wojciech Trochim, Tomasz Brzyski, Mateusz Cetnarski czy Słowak Patrik Mraz.

W Odrze działacze i trenerzy poszli nieco inną drogą. Większość kluczowych zawodników z minionych rozgrywek pozostała bowiem w zespole.

- Po rozmowach z zarządem i obserwacjach, jakie poczyniłem podczas końcówki ubiegłego sezonu uznaliśmy, że w tej chwili trzeba zrobić więcej zmian, żeby później było ich już mniej - wyjaśniał Mariusz Rumak, trener Odry. - Teraz chcemy bowiem zbudować fundament zespołu, który w przyszłości mógłby walczyć o wyższe cele.

Fortuna 1 Liga: Kto wygra mecz Odra Opole - Sandecja Nowy Sącz?

Pozyskani w ostatnim czasie piłkarze dość szybko znaleźli uznanie w oczach szkoleniowca opolskiej drużyny, o czym najlepiej świadczy fakt, że w wyjściowym składzie Odry na mecz 1. kolejki z GKS-em Tychy znalazło się aż sześciu graczy pozyskanych w tym okienku transferowym - bramkarz Michał Szromnik, obrońcy Serafin Szota i Paweł Baranowski oraz pomocnicy Krzysztof Janus, Mariusz Rybicki i Jakub Moder. A w trakcie pojedynku prawdziwe „wejście smoka” zanotował inny z nowych nabytków opolan, hiszpański napastnik Ivan Martin, który w doliczonym czasie gry zdobył gola na wagę zwycięstwa 2-1.

- Wygrana z GKS-em Tychy świadczy o mocnym charakterze naszej drużyny - komentował Mateusz Czyżycki, pomocnik opolskiej ekipy i autor pierwszego gola. - Zdołaliśmy się podnieść po niezbyt dobrej pierwszej połowie, kiedy gra nam się nie kleiła i rywale przeważali. Dokonaliśmy kilku korekt i potem gra już mogła cieszyć. Stworzyliśmy sporo sytuacji.
Rzeczywiście, inauguracyjnym występem w sezonie 2018/19 Odra ponownie rozbudziła oczekiwania swoich kibiców. Pokonała bowiem zespół uważany za jednego z głównych kandydatów do walki o awans do ekstraklasy.

- Paradoksalnie decydujący cios zadaliśmy wtedy, gdy wydawało się, że remis jest dla nas dobrym rezultatem, co zresztą komunikowaliśmy zawodnikom zza linii bocznej - dodawał Rumak. - Są dwie rzeczy, które szczególnie mnie ucieszyły. Pierwszą była postawa rezerwowych, a drugą dobry występ trzech młodzieżowców w pierwszej „jedenastce”.

Tym samym przed tygodniem sobotę opolscy piłkarze odgonili demony, jakie towarzyszyły im w drugiej części poprzedniego sezonu. Znowu udowodnili, że są w stanie stawić czoła każdemu rywalowi w 1 lidze, ale zarazem należy pamiętać, by z miejsca nie zacząć stawiać przed nimi nadmiernie wygórowanych oczekiwań. Przy podobnym zaangażowaniu jak w starciu z GKS-em Tychy, mają jednak naprawdę dużą szansę ku temu, by ponownie uszczęśliwić swoich kibiców.

Mecz Odra Opole - Sandecja Nowy Sącz ONLINE TRANSMISJA TV

Meczu Odra - Sandecja online ani w tv nie pokaże żadna stacja. Tekstowa relacja LIVE z meczu Odra - Sandecja od 18:00 w GOL24.pl!