Mecz Odra Opole - Warta Poznań ONLINE. Gdzie oglądać w...

Mecz Odra Opole - Warta Poznań ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 14. kolejka
2018-10-24 19:00

Odra Opole

2

Warta Poznań

1

• Koniec meczu! Odra pokonała Wartę 2:1. Dziękujemy za uwagę.

• Na ostatnie minuty Krystian Sanocki wprowadzony za Spławskiego.

• Żółta kartka dla Janusa.

• Sebastian Bonecki zastępuje Niziołka.

• Paweł Piceluk wchodzi za Artura Marciniaka. Trener Warty będzie chciał szukać wyrównania.

• Płaska, dobra piłka z prawej strony, ale Fiedosiewicz nie przecina piłki w polu karnym. Odra może odetchnąć z ulgą.

• Próbował zaskoczyć bramkarza Moder z linii pola karnego, ale zabrakło precyzji. Strzał niecelny.

• Tomas Mikinić posłany w bój za Rybickiego.

• Warta blisko wyrównania! Rezerwowy Fiedosewicza huknął tuż obok słupka.

• Powinno być już 3:1! Z woleja uderzył Moder, ale prosto w bramkarza Warty!

• Kolejny kartonik. Tym razem zobaczył go Wojciech Onsorge.

• Jest i pierwsza kartka. Ukarany Jakub Habusta.

• Pierwsza zmiana w meczu. Wojciecha Fadeckiego zastępuje Nikodem Fiedosewicz.

• Dobra piłka od Rafała Niziołka do Hiszpana, ale ten zbyt długo się zastanawiał, co zrobić z futbolówką.

• Ivan Martin wygrał pojedynek z obrońcą, ale niepotrzebnie zagrywał przed siebie do nikogo.

• Łukasz Winiarczyk poszukał Rybickiego, który w rezultacie oddał kolejny niecelny strzał po stronie gospodarzy.

• Dobre dośrodkowanie Janusa ze skrzydła, ale jeden z graczy Odry przymierzył nad poprzeczką bramki.

• Gomez wypuścił Rybickiego, który przebiegł z piłką jeszcze kawałek i zdecydował się na strzał, który zatrzymał Lis.

• Wznawiamy spotkanie po przerwie.

• Koniec pierwszej połowy. Jak na razie Odra prowadzi u siebie z Wartą 2:1.

• Zaskakująco zdecydował się na strzał z 30 metrów z rzutu wolnego Robert Janicki. Interweniować musiła bramkarz Odry, który nie popełnił błędu.

• Jeszcze jedna niecelna próba strzału poznaniaków. Tym razem w wykonaniu Łukasza Spławskiego.

• Ivan Martin wpadł w pole karne i błyskawicznie oddał strzał. Tylko boczna siatka.

• Sprzed pola karnego uderzał Michał Grobelny, ale bardzo niecelnie.

• GOOOOOL!!! ARTUR MARCINIAK PEWNIE WYKORZYSTUJE RZUT KARNY!!

• Paweł Baranowski sfaulował Łukasza Spławskiego w polu karnym! Będzie jedenastka dla Warty!

• Z rzutu wolnego kąśliwie uderzył Janus i parada Adriana Lisa uratowała warciarzy przed utratą trzeciej bramki.

• Idealne zagranie od Mariusza Rybickiego na bramkę zamienił kapitan Odry. Kapitalny start meczu w wykonaniu podopiecznych Mariusza Rumaka.

• GOOOOOL!!! KRZYSZTOF JANUS PODWYŻSZA NA 2:0!!!

• W odpowiedzi groźnie Warta. "Centrostrzał" Wojciecha Fadecki minął słupek o centrymetry.

• Mierzony strzał głową Modera i opolanie szybko objemują prowadzenie z Wartą.

• GOOOOOL!!! BŁYSKAWICZNE 1:0 DLA ODRY!! JAKUB MODER ZDOBYWA BRAMKĘ!!!

• Pierwszy gwizdek sędziego, zaczynamy.

• Piłkarze wychodzą już na murawę, za moment przywitanie, losowanie stron i zaczanamy.

• Rezerwowi Warta: Tomasz Laskowski, Nikodem Fiedosiewicz, Paweł Piceluk, Krystian Sanocki, Bartosz Kalupa, Adrian Cierpka.

• Rezerwowi Odra: Tomasz Weinzettel, Serafin Szota, Tomas Mikinić, Sebastian Bonecki, Dudu Paraiba, Marcin Wodecki, Szymon Skrzypczak.

• Odra bardzo żałuje ostatniej wycieczki do Bytowa. Prowadziła przez sporą część meczu, ale w ostatniej akcji, w 94 minucie, nie upilnowała Maksymiliana Hebla. Zamiast trzech punktów dopisała więc jeden. Dzień później piłkarze byli już u siebie w domach, z kolei trener Mariusz Rumak odwiedził znajomy mu Poznań i przy okazji tzw. "Ogródek", by na własne oczy przekonać się co potrafi odmieniona Warta. Spotkanie z Chrobrym Głogów zakończyło się jej zwycięstwem 2:1.

• Witamy! W ostatnim meczu rozgrywanej na raty 14. kolejki Fortuna 1 Ligi, Odra Opole zagra u siebie z Wartą Poznań. Początek spotkania o godz. 19.

JCZ

Odra - Warta LIVE! Beniaminek złapał wiatr w żagle

Odra - Warta LIVE! Beniaminek złapał wiatr w żagle ©Roger Gorączniak

Mecz Odra Opole - Warta Poznań ONLINE. Na godzinę 19:00 zaplanowano ostatni mecz częściowo przełożonej 14. kolejki Fortuna 1 Ligi. Zmierzy się drużyna z dorobkiem 20 punktów z drużyną, która ma ich o trzy mniej. Relacja w GOL24.

Mecz Odra Opole - Warta Poznań ONLINE

Do meczu dojdzie dwanaście dni po pierwotnym terminie. To z uwagi na powołania Jakuba Modera i Serafina Szoty do kadry U-20 Jacka Magiery i co za tym idzie wniosku Odry do PZPN o wyznaczenie nowej daty. Związek się do niego przychylił, tak jak i zresztą do kilku innych nadesłanych przez m.in. Puszczę czy Podbeskidzie.

- Musimy dziś lepiej popracować w defensywie - uważa pomocnik Jakub Moder. - Chociaż spędziłem mnóstwo czasu w Poznaniu, jako zawodnik Lecha, to nigdy nie miałem okazji zagrać przeciwko Warcie. To niebezpieczny rywal. Trzeba być czujnym, bo złapał formę - dodał.

W spotkaniu zagwiżdże sędzia Artur Aluszyk ze Szczecina.

Fortuna 1 Liga: Kto wygra mecz Odra Opole - Warta Poznań?

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Warta - Odra 1:3 (2 liga, 11.03.2017)
Odra - Warta 4:1 (2 liga, 20.08.2016)
Warta - Odra 2:2 (2 liga, 21.05.2014)

Mecz Odra Opole - Warta Poznań TRANSMISJA TV

Mecz nie będzie transmitowany ani w Polsacie Sport, ani Polsacie Sport Extra. Zapraszamy na relację LIVE do GOL24.pl. Startujemy o godzinie 19:00.