Mecz Odra Opole - Warta Poznań ONLINE. Szansa na podmianę...

Mecz Odra Opole - Warta Poznań ONLINE. Szansa na podmianę lidera w 1 lidze. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

• Koniec meczu!

• Doprawdy, genialny występ Skrzypczaka. W dziewięć minut zarobił dwie żółte kartki i na tym zakończył swój udział w tym meczu.

• Skrzypczak faulował w środku pola i ma kartkę.

• Łukasz Winiarczyk zagrał prostopadle do swojego napastnika, ale połapali się w tym obrońcy i przejęli piłkę.

• Boczek pokusił się o strzał bezpośrednio z rzutu wolnego, ale nad bramką.

• Szymon Skrzypczak wejdzie na ostatnie 10 minut. Zastąpił Arkadiusza Piecha.

• Długa wrzutka w pole karne, wyskoczył do główki Trałka, ale wyżej miał bramkarz Odry i to on rozpoczyna akcję długim wyrzutem.

• I zmiana również po stronie Odry. Mikinić zastąpił Niziołka.

• Czernysz zatrzymał kontratak gości. Jest kartka.

• Ostatnia zmiana w Warcie. Napołow za Kiełba

• Można było zagrozić bramce Odry. Dośrodkowanie z rzutu rożnego, piłka przechodzi praktycznie obok wszystkich zawodników i zamykający akcję na dalszym słupku Jakóbowski nie zdążył uderzyć futbolówki, zanim ta opuściła boisko.

• I właśnie Czernysz w akcji. Dośrodkowanie z prawej strony boiska, ale wyłapał piłkę bramkarz.

• Tabiś swoje zrobił, czas na zjazd do bazy. W jego miejsce Czernysz.

• Kupczak przesadził z agresją i jest kartka.

• Janasik zatrzymał rozpędzonego rywala. Mądrze broni się Odra i częściej utrzymuje się przy piłce od Warty.

• Kieliba zablokował Piecha w jego indywidualnej akcji.

• Trałka fauluje w środku pola.

• Uderzenie w przeciwnym kierunku do interwencji Lisa. Odra podwyższyła prowadzenie i Warta może już się nie pozbierać.

• GOOOOL! KRZYSZTOF JANUS!

• Rzut karny dla Odry! Dośrodkowanie z rzutu rożnego, Tabiś pada na murawę i arbiter wskazuje na "wapno".

• Grobelny był zmuszony faulować tuż przed własnym polem karnym. Jest groźnie.

• Oraz Szczepaniak zastępuje Jarocha.

• W przerwie mieliśmy zmianę w ekipie gości. Jakóbowski w miejsce Rybickiego.

• Zaczynamy drugą połowę.

• Wracamy do Opola po krótkiej przerwie.

• Koniec pierwszej połowy. Odra prowadzi z Wartą 1:0.

• Główka Kieliby po rożnym. Nad poprzeczką. Stoper Warty ucierpiał w tej akcji.

• Piech z kartką.

• Grobelny wjechał w szesnastkę, lecz nie miał jak wystawić. Duży ścisk!

• Rybicki fauluje w ataku.

• Odpowiedź Jarocha nieudana. Od bramki wznawia Kuchta.

• No i proszę - wreszcie są konkrety. Piech przyjął piłkę, przegrał ją z Tabisiem i z dość ostrego kąta pokonał Lisa (od słupka).

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Odra na prowadzeniu. PIECH!

• Mało konkretów w tej połowie. Akcje kończą się zanim dobrze rozpoczną.

• Tym razem Żemło został poszkodowany. Stało się tak w polu bramkowym Warty po faulu.

• Korner dla Odry. Na róg wybił Boczek.

• Boczek z okładem lodu na czole. To po starciu z Piechem.

• Kieliba fauluje w polu karnym W szybkim tempie wraca na własną połowę.

• I znowu blok. Janasik za linię końcową. Będzie korner.

• Brakuje strzałów. Warta szuka miejsca, ale jest bardzo ciasno w okolicach szesnastego metra. Nie jest łatwo okiwać Odrę.

• Posiadanie piłki po stronie Warty - to około 70 procent.

• W ataku pozycyjnym Odra. Brakuję trochę dokładności, ale tempo niezłe jak na warunki pogodowe.

• Ucierpiał Grobelny po starciu z Piechem.

• Najlepsza akcja meczu, ale zakończona niecelnym strzałem Janusa. Wcześniej Warta bliska wpakowania piłki do własnej bramki.

• Bonecki uderzył bezpośrednio z wolnego. Dystans spory, strzał celny i mocny. Lis wypiąstkował daleko przed siebie.

• Stały fragment kończy się faulem ze strony przyjezdnych.

• Warta przedziera się na prawej stronie. Wywalczyła rzut rożny.

• Mieliśmy chwilę opóźnienia, ponieważ w polu bramkowym Warty dalej chodziły zraszacze. Lis miał darmową kurtynę wodną.

• Pierwszy gwizdek w meczu! Zaczęła drużyna gospodarzy.

• Odra w strojach granatowych. Warta na biało.

• Trwa zraszanie murawy.

• Trzy roszady również po stronie Odry. Nie ma Wypycha, Błanika i Czernysza. Są za to Żemło, Tabiś i Czyżycki.

• W składzie Warty trzy zmiany: nie ma Ławniczaka, Stępińskiego i Jakóbowskiego, są Kieliba, Kiełb oraz Rybicki.

• Odra jest szesnasta z dorobkiem 24 punktów. Warta druga z dorobkiem 49 punktów.

• Temperatura w Opolu przekracza w cieniu 30 stopni Celsjusza.

• Czy od dzisiaj Warta ponownie będzie liderem 1 ligi? Jest to możliwe wyłącznie w przypadku zwycięstwa. Za około 20 minut rozpocznie się jej mecz w Opolu z Odrą, która walczy o zachowanie bytu.

Odra - Warta LIVE! Szansa na podmianę lidera w 1 lidze

Odra - Warta LIVE! Szansa na podmianę lidera w 1 lidze ©Robert Wozniak

Mecz Odra Opole - Warta Poznań ONLINE. Szansa na podmianę lidera w Fortuna 1 Lidze. Stanie się tak, jeżeli ze stadionu przy Oleskiej goście wyjadą z kompletem punktów. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 15:10.

Mecz Odra Opole - Warta Poznań ONLINE

Warta straciła prowadzenie w lidze na początku marca. Przegrała wtedy bezpośredni mecz z Podbeskidziem Bielsko-Biała - wówczas trzecim zespołem tabeli. Dzisiaj może zamienić się z nim miejscami, bo w piątek zremisował z Miedzią Legnica (2:2) i to w dość szczęśliwych okolicznościach.

W dalszym ciągu Warta wygląda na drużynę, która chce i potrafi awansować do ekstraklasy. Po wznowieniu rozgrywek zgarnęła komplet sześciu punktów. Ograła zawsze silny GKS Jastrzębie (2:1) i Olimpię Grudziądz (2:0).

W tym samym czasie szesnasta Odra uciułała ledwie punkt. W Radomiu zremisowała z Radomiakiem (0:0), ale już u siebie przegrała z GKS Jastrzębie (1:2).

We wrześniu na stadionie w Grodzisku Wielkopolskim zwyciężyła Warta. Odra dostała od niej trzy bramki, sama nie zdobywając ani jednej. Dla poznańskiego zespołu trafili Robert Janicki, Mariusz Rybicki i Jakub Kielb.

- Przez dziewięć dni mamy trzy spotkania. Każdy zawodnik musi być gotowy do gry - podkreśla trener Piotr Tworek.

Zawody poprowadzi sędzia Daniel Kruczyński (Żywiec). Początek o godzinie 15:10. Na trybunach zabraknie kibiców - być może po raz ostatni.

Mecz Odra Opole - Warta Poznań TRANSMISJA TV
Transmisję na żywo przeprowadzi stacja Polsat Sport. W internecie mecz dostępny za 5 złotych w aplikacji IPLA TV. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 15:10. Zapraszamy!