Mecz Olimpia Grudziądz - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE. Przyjeżdża "postrzelony zwierz"

Jacek Czaplewski
Olimpia - Termalica LIVE! Wrócić do tego, co dobre
Olimpia - Termalica LIVE! Wrócić do tego, co dobre Fot. Piotr Krzyzanowski/Polska Press Grupa
Mecz Olimpia Grudziądz - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE. Publiczności przedstawi się trener Jacek Trzeciak. Po raz drugi za jego kadencji, ale po raz pierwszy u siebie beniaminek zagra o przełomowe zwycięstwo. Relacja LIVE w GOL24 w środę od godziny 19:00.

Mecz Olimpia Grudziądz - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE

Olimpia jest świeżo po wizycie w Legnicy. Prowadziła już Miedzią 2:0, ale ostatecznie zremisowała 2:2. O mniejszej zdobyczy punktowej zadecydowała końcówka pierwszej połowy i początek drugiej. Bramki dla rywala padły bowiem w 38 i 48 minucie.

Trener Trzeciak obawia się nieco meczu z Termaliką. - Drużyna z Niecieczy stwarza sobie mnóstwo okazji. Po kilku wpadkach na pewno będzie chciała się u nas pokazać. I zapunktować. Przyjeżdża do nas "postrzelony zwierz". Będzie gryzł trawę, zasuwał, żeby uzyskać pozytywny wynik - tłumaczy.

Termalica rzeczywiście zgubiła ostatnio wiele punktów. Jej seria trzy porażki i dwa remisy. Ostatnio podzieliła się punktami z Wartą Poznań. W końcówce do wyrównania doprowadził jej były pomocnik, Mateusz Kupczak, który wykorzystał jedenastkę. Była wtedy 87 minuta.

W tabeli Olimpia ma ledwie oczko mniej od Termaliki. Zawody w Grudziądzu poprowadzi sędzia Artur Aluszyk z Barlinka. Na liniach pomogą mu Marek Arys i Paulina Baranowska. Sędzią technicznym będzie Sylwester Rozmus.

Mecz odbędzie się w ramach odrabiania zaległości z 8. kolejki.

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Olimpia - Termalica 0:2 (1 liga, 29.11.2014)
Termalica - Olimpia 1:0 (1 liga, 09.08.2014)

Mecz Olimpia Grudziądz - Bruk-Bet Termalica Nieciecza TRANSMISJA TV

Nie będzie transmisji na żywo w telewizji Polsat. Na relację LIVE zapraszamy do GOL24.pl. Startujemy o godzinie 19:00.