Mecz Olimpia Grudziądz - GKS Tychy ONLINE. Gdzie oglądać w...

2

GKS Tychy

4

• Koniec meczu.

• Teraz Grzeszczyk mógł skończyć ten mecz piątym golem, ale minął z piłką Sapelę i niecelnie zagrał w pole karne.

• Augusto mógł złapać kontakt z GKS-em, ale zmarnował świetne podanie od Kamińskiego.

• Frelek zatrzymał kontrę. Kartka.

• Bardzo precyzyjne uderzenie Portugalczyka. Jałocha wyczuł intencje napastnika, ale nie zdążył z interwencją.

• GOL! JOAO AUGUSTO Z 11 METRÓW!

• Rzut karny! Biegański fauluje rywala w polu karnym!

• Jakub Piątek zastąpił Kamavuakę.

• Medfai ukarany kartką.

• Znowu świetna akcja Łukasza Monety. Niskie dośrodkowanie do Biegańskiego i mamy już 4:1 dla tyszan.

• GOOOOOOL! JAN BIEGAŃSKI

• Sprytne podanie w pole karne na wysokość 11. metra. Szywacz dokłada nogę i mamy kontakt!

• GOOOOOOOL! REMIGIUSZ SZYWACZ!

• Zagranie z lewej strony boiska. Katastrofalny błąd Wawszczyka, który nie trafił w piłkę przy wybiciu. Ta spadł pod nogi Lewickiemu, który tylko dopełnił formalności.

• GOOOOOOOOL! SZYMON LEWICKI!

• Piękny strzał zza pola karnego i Grzeszczyk znów wpisał się na listę strzelców. Uderzenie obok słupka i bramkarz pokonany.

• GOOOOOL! ŁUKASZ GRZESZCZYK!

• Medfai w miejsce Maloku.

• Próba prostopadłego podania Van Haarena. Obrońcy wybili piłkę

• Moneta dośrodkował w pole karne, ale przeszkodzili sobie dwaj atakujący w polu karnym. Po chwili strzał z dystansu, ale prosto w bramkarza.

• Zaczynamy drugą połowę.

• Koniec pierwszej połowy.

• W ostatniej chwili w polu karnym zablokowany strzał Kamińskiego.

• Żółta kartka dla Kamavuaki.

• Szybka kontra tyszan wyprowadzona przez Monetę, który jeszcze idealnie dograł do Grzeszczyka. Kapitan GKS-u uderzył bardzo ładnie, podcinką.

• GOOOOOOL!!! GRZESZCZYK NA 1:0 DLA GKS TYCHY!!!

• Na spalonym niewidoczny dzisiaj Ricky van Haaren.

• Po wrzuctce z rogu nieczysto trafił w piłkę Remigiusz Szywacz i uderzenie przeleciało nad poprzeczką.

• Przerwa na uzupełnienie płynów.

• Nieporozumienie Jałochy i Daniela po rzucie rożnym, ale Joao Augusto nie trafił w bramkę.

• Steblecki indywidualnie, efektownie ograł kilku obrońców i... stracił piłkę w polu karnym. Powinien zdecydowanie szybciej podawać.

• Gra toczy się w środku pola. Jeszcze bez żadnego celnego strzału.

• Groźnie GKS Tychy! Łukasz Moneta płasko z lewej strony i niewiele zabrakło Sebastianowi Stebleckiemu, by sięgnąć futbolówkę.

• Rzut rożny dla Olimpii. Faulowany zawodnik gości, Wilson Kamavuaka.

• Świetnie interweniował Łukasz Bogusławski, który przeciął podanie zmierzające do gracza tyszan wychodzącego sam na sam.

• Zwija się z bólu w polu karnym jeden z graczy Olimpii, ale zdaniem sędziego nie ma mowy o jedenastce.

• Mało ciekawe te początkowe minuty. Oba zespoły nie stworzyły żadnej sytuacji podbramkowej.

• Podanie na prawej flance dostał Sebastian Kamiński, uderzył błyskawicznie, ale w znacznej odległości obok słupka.

• Ostre wejście Keona Daniela w nogi Joao Augusto.

• Początek spotkania.

• Tyszanie pod wodzą Horwata i Zadylaka wygrali z Wigrami w Suwałkach 1:0 i zremisowali z liderem, Podbeskidziem Bielsko-Biała 1:1. Mają teraz 36 punktów i trzy punkty straty do strefy barażowej. Olimpia Grudziądz ma 38 punktów. Z kolei zespół trenera Jacka Trzeciaka w poprzedniej kolejce wygrał z Puszczą w Niepołomicach 1:0, a wcześniej u siebie przegrał z Miedzią Legnica 1:2.

• Dzień dobry. W drugim sobotnim meczu 28. kolejki Fortuna 1 Ligi Olimpia Grudziądz podejmuje GKS Tychy. Zapraszamy na relację na żywo.

Tomasz Kuczyński

Mecz Olimpia Grudziądz - GKS Tychy ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©Lucyna Nenow / Polska Press

Mecz Olimpia Grudziądz - GKS Tychy ONLINE. GKS Tychy pod rezygnacji trenera Ryszarda Komornickiego w dwóch meczach zdobył 4 punkty. Drużyna prowadzona przez Tomasza Horwata i Jarosława Zadylaka nadal liczy się w walce o baraże dające możliwość walki o PKO Ekstraklasy. Dzisiaj czeka ją wyjazdowe spotkanie z Olimpią Grudziądz. Relacja na żywo z meczu Olimpia - GKS Tychy live w GOL24.pl!

Mecz Olimpia Grudziądz - GKS Tychy ONLINE

Tyszanie pod wodzą Horwata i Zadylaka wygrali z Wigrami w Suwałkach 1:0 i zremisowali z liderem, Podbeskidziem Bielsko-Biała 1:1. Mają teraz 36 punktów i trzy punkty straty do strefy barażowej. Olimpia Grudziądz ma 38 punktów. Zespół trenera Jacka Trzeciaka w poprzedniej kolejce wygrał z Puszczą w Niepołomicach 1:0, a wcześniej u siebie przegrał z Miedzią Legnica 1:2.

GKS Tychy zagra w sobotę w Grudziądzu bez dwóch podstawowych środkowych obrońców - Marcina Biernata i Łukasza Sołowieja, których wykluczają żółte kartki.

- Bardzo byśmy chcieli, żeby to nie był problem, bo mamy bardzo wyrównaną kadrę, że obojętnie, kto pojawi się na boisku, to jest godny gry w tym klubie - mówi trener Jarosław Zadylak. - Mamy nadzieję, że nie będzie to żaden problem dla nas.

W Tychach zdają sobie sprawę z mocnych i słabszych stron Olimpii. - Na pewno siła ofensywna Olimpii. Skrzydłowi grający bardzo wysoko, nie bojący się grać jeden na jeden. Musimy się pochylić nad podwajaniem, a nawet potrajaniem bocznych sektorów boiska, bo jest to groźna strona Olimpii. Natomiast też widzimy dużo mankamentów grze defensywnej tej drużyny - ocenia Zadylak.

Olimpia ostatnio pozyskała doświadczonego Marcina Grolika, który był kapitanem i podstawowym obrońcą GKS-u Bełchatów (rozegrał w tym sezonie I ligi 25 meczów). - To nie będzie uzupełnienie, ale wzmocnienie naszej drużyny - cieszy się trener Jacek Trzeciak.

W 11. kolejce, 28 września, GKS Tychy prowadził na swoim stadionie z Olimpią 2:0 do 87. minuty. Tyszanie wypuścili punkty z rąk przegrywając 2:3. GKS będzie miał w sobotę okazję do rewanżu, choć bez Biernata i Sołowieja nie będzie łatwo.

Mecz Olimpia Grudziądz - GKS Tychy TRANSMISJA TV

Telewizyjną transmisję z meczu Olimpia - GKS Tychy na żywo można śledzić na kanale Polsat Sport lub za pośrednictwem platformy Ipla (dostęp do meczu w cenie 5 zł). Tekstowa relacja live z meczu Olimpia - GKS Tychy w GOL24.pl.