Mecz Olimpia Grudziądz - Podbeskidzie Bielsko-Biała ONLINE....

Mecz Olimpia Grudziądz - Podbeskidzie Bielsko-Biała ONLINE. Co pokaże dotychczasowy lider? Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 23. kolejka
2020-06-03 20:40

Olimpia Grudziądz

1

Podbeskidzie Bielsko-Biała

2

• Koniec spotkania! Podbeskidzie pokonało Olimpię 2:1 i wróciło na fotel lidera Fortuna 1 Ligi!

• Filip Laskowski ukarany żółtą kartką.

• Marko Roginić z ostrego kąta uderzył przy bliższym słupku. Kamil Biliński miał pretensje do kolegi, że nie dograł mu piłki.

• Silnie z rzutu wolnego uderzył Karol Danielak. Łukasz Sapela odbił futbolówkę.

• Dominik Frelek przerwał kontratak Podbeskidzia. Żółta kartka dla zawodnika Olimpii.

• Podbeskidzie cofnęło się na własną połowę. Przed chwilą w roli lewego obrońcy dobrze spisał się Marko Roginić.

• Piotr Janczukowicz zameldował się na boisku w miejsce Rickiego Van Haarena.

• Marko Roginić zwija się z bólu. Koledzy z zespołu pomagają rozciągnąć się napastnikowi Podbeskidzia.

• Tomasz Nowak wraca po kontuzji kolana. Zastąpił Adriana Rakowskiego.

• Druga zmiana w Podbeskidziu. Filip Laskowski wszedł za Jakuba Bierońskiego.

• Zmiana w Olimpii. Mohamed Medfai zastąpił Elvira Maloku.

• Kamil Biliński zameldował się na boisku w miejsce Mateusza Marca.

• Świetnie rozegrali to gospodarze. Damian Ciechanowski z prawego skrzydła wyłożył piłkę Rickiemu Van Haarenowi, a ten z pięciu metrów wpakował ją do siatki.

• GOOOOOOOOOOOOL! RICKY VAN HAAREN!

• Było groźnie pod bramką Górali. Wrzutka Damiana Ciechanowskiego, ale Joao Augusto nie zdołał zamknąć akcji.

• Rajd Mateusza Marca na bramkę gospodarzy. Umiejętnie zastawił się jednak Łukasz Bogusławski i sędzia odgwizdał ofensywne przewinienie.

• Bartosz Jaroch bardzo pewnie uderzył z jedenastu metrów. Płaski strzał blisko słupka i Łukasz Sapela musiał wyjąć piłkę z siatki. Górale coraz bliżej wygranej.

• GOOOOOOOOOOOL! BARTOSZ JAROCH! 2:0!

• Marko Roginić wyprzedził Lukasa Duriskę i po kontakcie z rywalem upadł w polu karnym. Będzie jedenastka!

• Na boisku leży dwóch graczy Podbeskidzia - Marko Roginić oraz Karol Danielak. Po chwili przerwy gra została wznowiona.

• Mateusz Marzec uderzył na bramkę po podaniu Kacpra Gacha. Strzał niecelny.

• Druga połowa meczu w Grudziądzu już się zaczęła! Gramy!

• Podbeskidzie zasłużenie prowadzi w Grudziądzu i jest na najlepszej drodze, by wrócić na pierwsze miejsce w tabeli. Olimpia nie powiedziała jednak jeszcze ostatniego słowa. Wracamy za niespełna kwadrans!

• Koniec pierwszej części spotkania!

• Kacper Gach z lewego skrzydła wstrzelił piłkę w pole karne, ale Marko Roginiciowi odrobinę zabrakło, aby jej sięgnąć.

• Joao Augusto z prawego skrzydła zdecydował się lobować Martina Polacka. Piłka wyraźnie minęła jednak słupek.

• Marko Roginić silnie strzelił sprzed pola karnego po asyście Bierońskiego. Łukasz Sapela odbił futbolówkę.

• Świetna akcja Górali! Kornel Osyra zagrał futbolówkę do Mateusza Marca, a ten w polu karnym odegrał do Bierońskiego. Młody zawodnik położył Sapelę i strzelił do pustej już bramki.

• GOOOOOOOOOOL! JAKUB BIEROŃSKI! 1:0 DLA PODBESKIDZIA!

• Po świetnym dośrodkowaniu Sebastiana Kamińskiego z pięciu metrów główkował Joao Augusto! Instynktownie obronił Martin Polacek.

• Podbeskidzie przejęło kontrolę nad spotkaniem. Gospodarze cofnęli się na swoją połowę i tylko sporadycznie inicjują ataki.

• Mateusz Marzec obrócił się z obrońcą w polu karnym i oddał strzał po ziemi. Łukasz Sapela na posterunku.

• Mateusz Marzec złamał akcję z lewego skrzydła i oddał strzał. Uderzenie prosto w Łukasza Sapelę.

• Posiadanie piłki 56:44 dla Olimpii Grudziądz.

• Po szybkim ataku Sebastian Kamiński uderzał z linii pola karnego. Płaski strzał gracza Olimpii minął słupek bramki Górali.

• Bartosz Jaroch dogrywał w pole karne w kierunku Marko Roginica, ale zażegnał niebezpieczeństwo obrońca gospodarzy.

• Michał Rzuchowski z prawej stronie dośrodkował idealnie do Marko Roginicia, ale napastnik gości uderzył piłkę w kozioł i zaprzepaścił okazję.

• Skuteczna interwencja Kornela Osyry po rzucie wolnym dla Olimpii. Obrońca Górali nabił zawodnika gospodarzy.

• Sędzia Wojciech Krztoń rozpoczął spotkanie! Gramy!

• Pojedynek w Grudziądzu poprowadzi Wojciech Krztoń. Na linii sędziemu z Olsztyna asystować będą Krystian Mucha i Michał Sobczak.

• Rezerwowi Podbeskidzie: Leszczyński, Komor, Modelski, Laskowski, Mroczko, Nowak, Hilbrycht, Biliński, Ivan Martin.

• Rezerwowi Olimpia: Lewandowski, Janczukowicz, Lemanowicz, Medfai, Wawszczyk, Janiak, Szeibe, Szczepaniak.

• Olimpia Grudziądz zajmuje stosunkowo wysoką, siódmą pozycję w ligowej tabeli, która pozwala myśleć nawet o grze w barażach o awans do ekstraklasy.

• Podbeskidzie do Grudziądza udało się bez kapitana Łukasza Sierpiny oraz Rafała Figla. "Płuca" drugiej linii Górali zostały wyrwane przez żółte kartki, które obaj piłkarze obejrzeli w ostatnim starciu z Wartą Poznań. Znacząco osłabione Podbeskidzie stanie więc przed trudnym zadaniem obrony pozycji lidera - by to zrobić, Górale muszą wygrać z Olimpią.

• O godzinie 20:40 rozpocznie się pojedynek Olimpii Grudziądz z Podbeskidziem Bielsko-Biała. W rundzie jesiennej "Gorale" wygrali na własnym terenie z Olimpią 2:1. Witamy w relacji LIVE!

Olimpia - Podbeskidzie LIVE! Co pokaże dotychczasowy lider?

Olimpia - Podbeskidzie LIVE! Co pokaże dotychczasowy lider? ©Dziennik Zachodni

Mecz Olimpia Grudziądz - Podbeskidzie Bielsko-Biała ONLINE. Środę z 23. kolejką Fortuna 1 Ligi dokończymy w kujawsko-pomorskiem. Obecnie siódma drużyna zagra z drugą, która powalczy o odzyskanie pozycji lidera. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 20:40.

Mecz Olimpia Grudziądz - Podbeskidzie Bielsko-Biała ONLINE

We wtorek bielszczanie udali się w podróż do Grudziądza już po raz drugi w przeciągu ostatnich trzech miesięcy. W marcu piłkarze Podbeskidzia byli już w połowie drogi na północ kraju, gdy okazało się, że ligowe rozgrywki zostają zawieszone do odwołania.

Zarówno wtedy, jak i tym razem, w autokarze drużyny spod Klimczoka zabrakło kapitana Łukasza Sierpiny i Rafała Figla. "Płuca" drugiej linii Górali zostały wyrwane przez żółte kartki, które obaj piłkarze obejrzeli w wygranym starciu z Wartą Poznań. Znacząco osłabione Podbeskidzie stanie więc przed trudnym zadaniem obrony pozycji lidera - by to zrobić, Górale muszą zremisować lub wygrać (w zależności od wyniku meczu zespołu z Poznania).

Bielszczanie wykorzystali przerwę w rozgrywkach na leczenie ran, co być może pozwoli im nieco zrekompensować absencję Sierpiny i Figla. Jak zapewniał trener Krzysztof Brede, z kontuzji wyleczyli się już środkowi pomocnicy, Tomasz Nowak i Desley Ubbink. Obaj ostatnie ligowe mecze rozegrali jesienią ubiegłego roku, ale powoli wprowadzani w rytm meczowy mają nadzieję pomóc Podbeskidziu na finiszu sezonu.

- Do Grudziądza jedziemy po trzy punkty. Do rundy wiosennej byliśmy bardzo dobrze przygotowani, czego dowodem były dwa zwycięstwa i awans na pozycję lidera. Mam przekonanie, że teraz też tak będzie - podkreślał we wtorek w rozmowie z Dziennikiem Zachodnim prezes Górali, Bogdan Kłys.

Z większą rezerwą do starcia z liderem podchodzą w Grudziądzu. Olimpia zajmuje stosunkowo wysoką, siódmą pozycję w ligowej tabeli, która pozwala myśleć o grze w barażach o awans do ekstraklasy. Bezprecedensowa przerwa w rozgrywkach i fatalny początek rundy wiosennej przed trzema miesiącami (blamaż 0-5 ze Stalą Mielec) sprawiają jednak, że trener Jacek Trzeciak podchodzi do restartu sezonu z dozą niepewności. - To duży znak zapytania, ale jestem pewien, że podobnie czują się inni trenerzy. Przez ostatnie pół roku rozegraliśmy tylko dwa oficjalne mecze, a przed restartem rozgrywek nie było żadnego sparingu. Mamy nadzieję, że ta inauguracja "drugiej" rundy wiosennej będzie dla nas lepsza, niż pierwsza - mówi szkoleniowiec Olimpii.

Mecz w Grudziądzu odbędzie się oczywiście bez udziału publiczności. Piłkarzom Podbeskidzia pozostaje liczyć na to, że wsparciem okaże się... nowy autokar. W ostatnim tygodniu Górale wreszcie dorobili się nowego, oklejonego w klubowych barwach pojazdu, który zadebiutował właśnie w podróży na starcie z Olimpią.

Mecz Olimpia Grudziądz - Podbeskidzie Bielsko-Biała TRANSMISJA TV
Transmisję na żywo przeprowadzi stacja Polsat Sport. W internecie mecz dostępny w aplikacji IPLA TV. Dostęp kosztuje 5 złotych. Relacja LIVE w GOL24.pl. Zapraszamy od godziny 20:40.