Mecz Olimpia Grudziądz - Warta Poznań ONLINE. Beniaminek bez...

Mecz Olimpia Grudziądz - Warta Poznań ONLINE. Beniaminek bez wyników i już także bez trenera

Fortuna 1 Liga, 7. kolejka
2019-08-31 17:00

Olimpia Grudziądz

2

Warta Poznań

1

• Koniec meczu! Olimpia Grudziądz przełamała niemoc i pokonała Wartę Poznań 2:1. Dziękujemy za śledzenie relacji.

• I ostatnia zmiana w meczu. Piotr Janczukowicz za Joao Augusto.

• Żółty kartonik dla Tomasza Boczka.

• Ostatnia zmiana w Warcie. Serhij Napołow zastępuje Jakuba Kuzdrę.

• Mamy zmianę. Krzysztof Kiklaisz za Grobelnego.

• Żółta kartka dla Damiana Ciechanowskiego.

• Dominik Frelek schodzi. W jego miejsce pojawia się Łukasz Bogusławski, który dwa dni temu dołączył do Olimpii.

• Karol Gardzielewicz wchodzi za Wiktora Długosza.

• I błyskawicznie Twarowski obejrzał żółty kartonik.

• Maciej Twarowski zastępuje na murawie Kamińskiego.

• Piłka po raz trzeci wpada do bramki Warty, ale sędzia dopatrzył się pozycji spalonej.

• GOOOOL!! 2:1!! WARTA ŁAPIE KONTAKT!! ROBERT JANICKI!!

• GOOOOOOL!! OLIMPIA PODWYŻSZA PROWADZENIE! DO SIATKI TRAFIŁ SEBASTIAN KAMIŃSKI!

• Zaczynamy drugą połowę.

• Koniec pierwszej połowy.

• Reprezentant Afganistanu po raz kolejny w tym sezonie pokazał nieprzeciętne umiejętności i dzięki niemu, Olimpia objęła prowadzenie tuż przed przerwą.

• GOOOOOL!! 1:0!! OMRAN HAYDARY!!

• Michał Grobelny ukarany żółtą kartką.

• Zdecydowanie groźniejszy jest zespół z Poznania, ale cały czas brakuje nam konkretów i jakiejkolwiek bramkowej sytuacji dla jednej ze stron.

• Pierwszy kwadrans bez ani jednego celnego strzału. Dłużej przy piłce utrzymuje się zespół gości.

• Pierwszy gwizdek sędziego, gramy.

• Dzisiaj Olimpia zagra z Wartą, która ma znakomitą passę. Po porażce 1:2 ze Stalą Mielec złapała taką formę, że nie przegrała żadnego z pięciu ostatnich meczów (cztery zwycięstwa i remis). Obecnie pozycję lidera przegrywa jedynie przez wynik i bilans bramkowy ze Stalą właśnie.

• Cztery porażki z rzędu okazały się wystarczającym pretekstem do zwolnienia Mariusza Pawlaka. Trener, który zawrócił Olimpię do 1 ligi, i który na inaugurację wygrał 5:0 z Chrobrym Głogów, a potem 1:0 z Zagłębiem Sosnowiec od czterech dni jest do wzięcia. To informacja o tyle ciekawa, że jeszcze w maju przedłużył kontrakt, kreśląc ambitne plany na przyszłość. Olimpię tymczasowo prowadzi duet Robert Wójcik i Maciej Patyk.

• Witamy! W sobotnim meczu 7. kolejki Fortuna 1 Ligi Olimpia Grudziądz zagra u siebie z Wartą Poznań. Zapraszamy na relację na żywo z tego pojedynku.

W Grudziądzu bez wyników i trenera

W Grudziądzu bez wyników i trenera ©Łukasz Klimaniec

Mecz Olimpia Grudziądz - Warta Poznań ONLINE. Sobotę z Fortuna 1 Ligą rozpoczynamy w kujawsko-pomorskiem. Beniaminek już bez trenera Mariusza Pawlaka zagra z rewelacją rundy jesiennej. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 17:00.

Mecz Olimpia Grudziądz - Warta Poznań ONLINE

Olimpię tymczasowo prowadzi duet Robert Wójcik i Maciej Patyk.

Oprócz trenera Pawlaka z drużyny odszedł również Tiago Alves, który wybrał ofertę mistrza Polski, Piasta Gliwice. - Byliśmy na to przygotowani dwa miesiące. Tiago bardzo chciał tego transferu - tłumaczy prezes Tomas Asensky. - Następca przyleci do nas 1 września. Na razie nie zdradzę jednak nazwiska.

Z Grudziądza odejdzie jeszcze Jakub Łukowski, który ma dwie oferty - w tym z Miedzi Legnica. Na konferencji prasowej prezes Asensky zaprzeczył jakoby sam chciał zająć stanowisko trenera w Olimpii po Pawlaku. - Rozwiewam te wątpliwości. Nie przedłużyłem licencji - zaznaczył. Do drużyny w tygodniu dołączył za to Łukasz Bogusławski, obrońca znany z występów w GKS Tychy.

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Olimpia - Warta 2:0 (sparing, 10.07.2019)

Mecz Olimpia Grudziądz - Warta Poznań TRANSMISJA TV

Nie będzie transmisji na żywo z tego spotkania. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 17:00.