Mecz Olympiakos Pireus - Bayern Monachium ONLINE....

Mecz Olympiakos Pireus - Bayern Monachium ONLINE. Lewandowski strzela jak najęty. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Liga Mistrzów, Grupa B
2019-10-22 21:00

Olympiakos Pireus

2

Bayern Monachium

3

• Dwie bramki Roberta Lewandowskiego oznaczają, że ma on już pięć trafień w trzech meczach Ligi Mistrzów. W całym sezonie Polak ma już aż 18. bramek w 13. spotkaniach!

• Koniec spotkania! Bayern wywozi z Grecji komplet punktów!

• Tsimikas próbował wrzucić piłkę w pole karne Bayernu, ale wszyscy podopieczni Niko Kovaca bronią dostępu do własnej bramki.

• Fatalna próba Coutinho. Robert Lewandowski podnosi ręce w geście pretensji. Brazylijczyk chciał na siłę uderzyć na bramkę Sa, zupełnie niepotrzebnie.

• Arbiter dolicza 4 minuty!

• Bayern stara się spokojnie dowieźć korzystny wynik do końca spotkania. Gospodarze stawiają za to wszystko na jedną kartę. Za chwile rzut rożny dla Olympiakosu.

• Lazar Randjelovic wchodzi na murawę w miejsce Mady'ego Camary.

• Podence wszedł w pole karne, zszedł na lewą nogę i huknął na bramkę! Na nieszczęście gospodarzy wprost w Neuera, który z problemami, ale jednak broni.

• Olympiakos znów wychodzi z kontrą!

• Thomas Mueller siada na ławce. Na plac gry melduje się Ivan Perisić.

• Podanie przez pół boiska trafia do Gnabry'ego, jednak Niemiec nie był w stanie przedryblować Tsimikasa.

• Thomas Mueller przepycha się z Camarą i powoduje upadek rywala. Sędzia jest zmuszony odgwizdać przewinienie.

• Guilherme przekłada Muellera i uderza na bramkę sprzed pola karnego. Piłka odbija się po drodze od ręki Thiago i kompletnie myli bramkarza Bayernu.

• GOOOOOOOOL! Olympiakos łapie kontakt!

• Giorigio Masouras opuszcza boisko. Za niego wchodzi Miguel Guerrero.

• Gnabry wrzuca piłkę w pole karne, do której dopada Mueller i... przenosi piłkę nad poprzeczką.

• Piłka odbiła się od nóg Rubena Semedo i trafiła do Tolisso, który miał mnóstwo czasu i miejsca, aby uderzyć technicznie na długi słupek. Jose Sa nie mógł nic zrobić w tej sytuacji.

• BRAMKA! Corentin Tolisso trafia na 3:1!

• Do notesu trafia także Ruben Semedo za faul taktyczny.

• Upomniany przez sędziego zostaje Manuel Neuer.

• Joshua Kimmich fauluje Podence'a na wysokości pola karnego. Niemca roznosi energia.

• Benjamin Pavard przytomnie wybija piłkę na rzut rożny.

• Podence pędzi prawym skrzydłem i centruje w pole karne!

• Andreas Bouchalakis opuszcza plac gry. W jego miejsce wchodzi Maximiliano Lovera.

• Guilherme uderzył sprzed pola karnego licząc, że El Arabi przetnie jeszcze tor lotu piłki. Niestety dla gospodarzy piłka minęła bramkę Bayernu.

• Po drugiej bramce Bayernu, to Olympiakos próbuje ataku pozycyjnego. Gospodarze muszą teraz się wykazać, jeśli marzą o zdobyczy punktowej.

• Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, piłka szczęśliwie spada pod nogi Polaka, a ten posyła ją obok Jose Sa i wyprowadza Bayern na prowadzenie!

• GOOOOOOOL! Kolejna bramka Roberta Lewandowskiego!

• Lewandowski sprytnie zastawił piłkę, dzięki czemu ta wyszła na rzut rożny.

• Świetne, długie podanie w pole karne do Coutinho! Sa czujnie jednak wychodzi w bramki i łapie piłkę, zanim ta dotrze do rywala.

• Lucas Hernandez nie pojawi się już na murawie. Na plac gry wchodzi Jerome Boateng.

• Niko Kovac czeka zaniepokojony na wieści o stanie zdrowia swojego obrońcy. Kontuzja Francuza byłaby katastrofą dla Bawarczyków.

• Lucas Hernandez opatrywany przez sztab medyczny. Po starciu z Elabdellaouim Francuz długo nie podnosił się z murawy.

• Thomas Mueller zamarkował strzał, odegrał do partnera, jednak żaden z kolegów nie przewidział tego podania i to futbolówki dopadli gospodarze.

• Kolejny rzut rożny dla gospodarzy. Tym razem nie doszło nawet do strzału. Za głęboko posłane podanie łapie Neuer.

• Olympiakos zdecydowanie ożywiony po przerwie. Grecy starają się zdominować grę.

• Thiago Alcantara trafia do notesu sędziego za faul na Camarze.

• Guilherme niezbyt dobrze złożył się do uderzenia głową i posłał piłkę wysoko nad poprzeczką bramki.

• Podence zatańczył w polu karnym z Alabą i wywalczył rzut rożny.

• Yassine Meriah postraszył Neuera! Po wrzutce w pole karne zamykał akcję i... nie trafił w piłkę.

• Niko Kovac decyduje się na pierwszą zmianę. Corentin Tolisso wchodzi na boisko za Javiego Martineza.

• Arbiter rozpoczyna drugą część spotkania!

• Bawarczycy zdominowali pierwszą połowę spotkania, mając aż 68% posiadania piłki. W dodatku Olympiakos był w stanie oddać tylko jeden celny strzał na bramkę Neuera, który od razu został zamieniony na bramkę.

• Arbiter zaprasza piłkarzy do szatni! Czas na przerwę!

• Sędzia dolicza minutę do pierwszej części spotkania.

• Szybko się to na nich mści. Mueller miał mnóstwo miejsca i czasu, aby uderzyć na bramkę, ale niestety dla Bayernu uderza obok bramki.

• Gospodarze zaczynają wychodzić nieco wyżej w pressingu.

• Bawarczycy znów próbują ataku pozycyjnego. Jak na razie gospodarze świetnie się ustawiają, blokując rywalom dojście do bramki.

• Alaba dograł piłkę wzdłuż linii bramkowej, gdzie akcję zamykał Coutinho! Tylko on wie, jakim cudem nie trafił do siatki...

• Thomas Mueller uderza na bramkę z woleja, Jose Sa broni strzał, ale do piłki dopada Robert Lewandowski, który stawia kropkę na "i"!

• GOOOOOOOOOOL! Roooooobert Lewandowski doprowadza do wyrównania!

• Masouras dośrodkowuje w pole karne, gdzie akcję przecina Hernandez i prawie pokonuje własnego bramkarza. Gdyby nie dobrze ustawiony Neuer, mogłaby być bramka.

• Gospodarze odbierają piłkę i wychodzą z kontrą!

• Bayern wykonywać będzie za chwilę rzut rożny. Wszyscy piłkarze Olympiakosu stoją we własnym polu karnym.

• Gnabry próbował wejść w pole karne, jednak jego próba została zneutralizowana. Sytuację wyjaśnia bramkarz, który łapie piłkę w ręce. Grecka obrona jak na razie nie do sforsowania.

• Długie podanie do Kimmicha, który urywa się na skrzydle! Niemiec jednak nie był w stanie opanować piłki. Gospodarze rozpoczną od linii bocznej boiska.

• Tsimikas pognał lewym skrzydłem, wrzucił w pole karne, gdzie El Arabi zamknął akcję głową.

• GOOOOOOL! Gospodarze wychodzą na prowadzenie za sprawą El Arabiego!

• Olympiakos znów zepchnięty do obony. Goście nie mają jednak jak na razie pomysłu na rozerwanie szyków obronnych rywali.

• Podanie do Guilherme przed pole karne, ten strzela i... bardzo niecelny strzał mija bramkę.

• Kontra gospodarzy! Camara pędzi prawym skrzydłem!

• Piłka spadła pod nogi Roberta Lewandowskiego, a ten uderzył bez namysłu! Futbolówka poszybowała jednak nad bramką.

• Bayern zdecydowanie przeważa. Gospodarze bronią się całym zespołem, a goście próbują znaleźć lukę w obronie rywali.

• Coutinho wchodzi w pole karne, schodzi na prawą nogę i uderza na krótki słupek! Niestety strzał za lekki, aby zaskoczyć bramkarza.

• Centra zdecydowanie za głęboka. Neuer łapie piłkę w ręce.

• Podence zabrał się skrzydłem! Koledzy czekają na dośrodkowanie w pole karne!

• Podopieczni Niko Kovaca muszą grać nieco spokojniej. Trzeci faul w ciągu kilku minut.

• Muller dograł piłkę w pole karne do Coutinho, a ten huknął na bramkę! Piłka do drodze odbiła się jeszcze od rywala. Rzut rożny dla Bayernu.

• Brazylijczyk przepuścił piłkę, do której dopadł rywal. Zmarnowana okazja.

• Gnabry zatańczył w polu karnym i postanowił wycofać piłkę przed pole karne, gdzie na futbolówkę czeka Coutinho!

• Nic z tego. Goście wybijają piłkę z własnego pola karnego.

• Arbiter już zmuszony został do przerwania gry. Masouras faulowany przez Kimmicha. gospodarze będą wykonywać rzut wolny na wysokości pola karnego Bayernu.

• Zaczynamy!

• Piłkarze pozują do pamiątkowych zdjęć. Na chwilę sędzia Danny Makkelie rozpocznie dzisiejsze zawody!

• - Chcemy wygrywać każdy mecz. Wiemy natomiast, że przyjdzie nam grać z bardzo trudną drużyną, na równie trudnym terenie.

- mówił na konferencji przedmeczowej trener Bayernu, Niko Kovac.

• Grecy natomiast zdołali zdobyć na razie jeden punkt, po niespodziewanym remisie z Tottenhamem w pierwszym meczu grupowym.

• Zdecydowanymi faworytami tego spotkania są oczywiście goście z Niemiec. Bayern wygrał dwa dotychczasowe mecze grupowe, tracąc jedynie dwie bramki. W tym czasie Bawarczycy strzelili aż dziesięć goli.

• Witamy! Już niebawem Olympiakos podejmie Bayern Monachium w ramach trzeciej kolejki Ligi Mistrzów!

Olympiakos - Bayern LIVE! Lewandowski strzela jak najęty

Olympiakos - Bayern LIVE! Lewandowski strzela jak najęty ©AFP/East News

Mecz Olympiakos Pireus - Bayern Monachium ONLINE. To druga wizyta Roberta Lewandowskiego w Grecji w tym roku. Polak nie wylądował jednak na Mykonos jak w czerwcu, a tym bardziej nie w celu relaksacyjnym. W meczu grupy B Ligi Mistrzów spróbuje przedłużyć swoją serię ze strzelonymi golami. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 21:00.

Mecz Olympiakos Pireus - Bayern Monachium ONLINE

31-letni Lewandowski nie zdobył bramki dla Bayernu tylko w pierwszym meczu tego sezonu - z Borussią Dortmund (Superpuchar Niemiec). W pozostałych jedenastu trafił szesnaście razy - średnio co 66 minut. W weeekend o jego kunszcie przekonał się Augsburg (2:2). Bayern derbów Bawarii jednak nie wygrał, bo drugiego gola stracił w doliczonym czasie.

W lidze niemieckiej Bayern uwikłał się w wyrównaną walkę. Zajmuje najniższe miejsce na podium ze stratą oczka do lidera. Tuż za jego plecami jest Borussia Dortmund, która także zgubiła dziewięć punktów w ośmiu kolejkach.

Inaczej Bayern radzi sobie w Lidze Mistrzów. Dotąd wygrał oba mecze i to w kapitalnym stylu. Po rutynowym zwycięstwie nad Crveną zvezdą Belgrad (3:0) przyszło rekordowe z Tottenhamem (7:2) na wyjeździe. Hat-tricka skompletował najlepszy na murawie Serge Gnabry.

Bayern jest spokojny o wyjazd do Pireusu. Do tej pory wygrał wszystkie cztery bezpośrednie mecze z Olympiakosem. Zdobył w nich czternaście bramek, a stracił ledwie dwie.

Wtorkowe spotkanie poprowadzi holenderski sędzia Danny Makkelie. Za obsługę systemu VAR odpowiedzialni będą jego rodacy: Jochem Kamphuis i Bas Nijhuis.

Przypuszczalne składy na mecz Olympiakos Pireus - Bayern Monachium:

Olympiakos: Sá - Elabdellaoui, Semedo, Meriah, Tsimikas - Guilherme, Camara, Bouchalakis - Podence, Masouras - Guerrero.
Bayern: Neuer - Pavard, Boateng, Hernández, Alaba - Kimmich, Thiago, Coutinho - Perisić, Gnabry, Lewandowski.

Nie zagrają w meczu Olympiakos Pireus - Bayern Monachium:

Olympiakos: Benzia, Valbuena, Torosidis.
Bayern: Süle, Arp Cuisance.

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Bayern - Olympiakos 4:0 (Liga Mistrzów, 24.11.2015)
Olympiakos - Bayern 0:3 (Liga Mistrzów, 16.09.2015)

Mecz Olympiakos Pireus - Bayern Monachium TRANSMISJA TV

Transmisja na żywo w meczu Polsat Sport Premium 2. W internecie mecz w płatnej aplikacji IPLA TV. Komentuje duet Cezary Kowalski - Adam Matysek. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 21:00. Zapraszamy!