Mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - Bruk-Bet Termalica...

Mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 2. kolejka
2018-07-28 18:00

Podbeskidzie Bielsko-Biała

1

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

2

• I koniec! Termalica wygrywa z Podbeskidziem 1:2 po naprawdę emocjonującym spotkaniu. Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i już teraz zapraszamy na kolejne!

• Piłka meczowa na głowie Sabali po dograniu Sierpina, Łotysz uderzył mocno, celnie, ale kapitalnie obronił Trela, który uratował po raz kolejny gości!

• Kozak nie opanował piłki w boisku i wyszła poza linię końcową. Znów powoli, bez pośpiechu wznawia grę Trela.

• 4 minuty doliczone do podstawowego czasu gry!

• Sadzawicki zmienia na placu gry Mikovicia.

• Niecelne uderzenie Sierpiny z rzutu wolnego, od bramki rozpocznie Trela.

• Kolejna kartka w tym spotkaniu - ukarany Rafał Grzelak

• Podbeskidzie wyczuło swoją szanse - w ataku gospodarze!

• Czerwona kartka dla Bartosza Szeligi!

• Kolejna kartka dla gospodarzy - tym razem dla Gugi.

• Żółtą kartką upomniany Kamil Wiktorski.

• Putiwcew zapędził się pod pole karne Podbeskidzia i stworzył sytuację dla kolegów po dośrodkowaniu, wybijają Górale.

• Daleki wykop Leszczyńskiego i sam na sam z bramkarzem stanął Kamil Wiktorski, ale chorągiewka sędziego podniesiona do góry - Wiktorski złapany na spalonym.

• I Guga wchodzi za Rakowskiego.

• Krzysztof Brede także odpowiada podwójną zmianą! Kozak zmienia Mystkowskiego...

• Chwila dekoncentracji bielskiej defensywy bezlitośnie wykorzystana! Gutkovskis strzałem z 16. metrów nie dał szans Leszczyńskiemu, który drugi raz dziś musi wyciągać piłkę z siatki.

• Termalica znów na prowadzeniu, Gutkovskis strzela na 2:1!

• I Stefanik zmienia na placu gry Purece.

• Podwójna zmiana w ekipie gości. Najpierw za Kiełba wchodzi Gergel...

• Prawdziwe wejście smoka zaliczył młody napastnik Podbeskidzia. Po kapitalnym zgraniu Sabali wzdłuż bramki na pełnej szybkości wbiegł w pole karne i głową z najbliższej odległości wpakował piłkę do siatki!

• WYRÓWNANIE! Podbeskidziu należał się ten gol, do tej pory na drodze zawsze stał Dariusz Trela, ale tym razem był bez szans po strzale Kostorza!

• Pierwsza zmiana w tym spotkaniu. Na murawie melduje się Kostorz, który zastąpił Goncerza.

• Poradzili sobie z dośrodkowaniem defensorzy gości, a konkretnie Rafał Grzelak.

• Rzut rożny dla gospodarzy. Podbeskidzie jak na razie cały czas w ataku...

• Uderzał Bartosz Jaroch, mocno, dokładnie , no właśnie, minimalnie niedokładnie, piłka otarła się o spojenie bramki Treli!

• Bartosz Szeliga z zółtą kartką za taktyczny faul na Sabali. Górale będą mieli rzut wolny praktycznie z linii szesnastego metra!

• Przy piłce Podbeskidzie. Próba dogrania do Goncerza zablokowana.

• Zaczynamy drugą część spotkania! Gwizdek sędziego, rozpoczęli Górale!

• Koniec pierwszej części meczu! Do przerwy Termalica wygrywa z Podbeskidziem po bramce Florina Purece w 18. minucie spotkania. Za 15. minut wracamy do Bielska - Białej.

• Jończy fauluje i sędzia pokazuje mu żółty kartonik.

• Kto uderzał? Sabala! Znów można napisać to samo - Sabala uderzył zewnętrzną stroną buta, piłka zmierzała do bramki, ale na jej drodze stanął Dariusz Trela, znów ratujący zespół!

• Sabala! Znów strzał Łotysza nieznacznie minął bramkę Treli! Powoli zbliżamy się do końca pierwszej części meczu.

• Dynamiczna akcja Jacka Kiełba, minął kilku rywali i wycofał do Skórasia - Leszczyński wychwycił uderzenie.

• Potężna bomba Sabali zza szesnastki, znów Trela na posterunku!

• Mystkowski minął rywala i wpadł w pole karne, dośrodkowanie wybite przez Mateusza Kupczaka!

• Goncerz przed szansą, ekwilibrystycznie, piętką próbował uderzać napastnik Górali, piłka minęła jednak słupek od zewnętrznej strony.

• Zółtą katką ukarany za protesty ukarany Łukasz Sierpina.

• Sierpina oddał kolejny strzał z dystansu, który zablokował Putiwcew - gracze gospodarzy reklamują jeszcze zagranie ręką obrońcy, ale gwizdek sędziego milczy.

• Strata Rakowskiego w środku pola kończy kontrą Termaliki. Znów do sytuacji strzeleckiej doszedł Szeliga, ponownie górą Leszczyński.

• Kolejna wrzutka w pole karne Termaliki, Dariusz Trela udanie piąstkuje i oddala zagrożenie.

• Szeliga wygrał piłkę na prawej stronie i dośrodkował w pole karne, ale żaden z jego kolegów nie zdołał skierować piłki do bramki.

• Kapitalne uderzenie z dystansu Florina Purece ląduje w siatce! Rafał Leszczyński wyciągnął się jak struna, ale nie był w stanie zatrzymać piłki. Kontratak gości zapoczątkował Dariusz Trela - gdyby nie jego doskonała interwencja, to Podbeskidzie minutę wcześniej cieszyłoby się ze zdobytej bramki.

• I mamy bramkę dla Termaliki! Szybki kontratak kończy pięknym strzałem Florin Purece!

• Nieprawdopodobna obrona Dariusza Treli, zatrzymał dobitkę Sabali z kilku metrów!

• Bielszczanie w natarciu - drugi z rzędu rzut rożny dla gospodarzy, nie schodzą z połowy rywala i konsekwentnie atakują

• Kapitalne podanie Mystkowskiego do Sabali, ten znalazł się sam na sam z bramkarzem, piłkę zdołał wytrącić mu spod nóg jeden z defensorów Termaliki!

• Bardzo groźne uderzenie Łukasza Sierpiny zza pola karnego - trochę precyzyjniej i Podbeskidzie mogłoby cieszyć się z gola!

• Indywidualna akcja Kiełba, efektowny drybling pozwolił mu minąć jednego rywala, ale już kolejny defensor gospodarzy wybił piłkę.

• Inicjatywę przejęli goście, przed chwilą świetną sytuację miałby Gutkovkis, ale nie opanował piłki w polu karnym rywala.

• Nieudany strzał, futbolówka minęła lewy słupek bramki Leszczyńskiego.

• Faulowany Purece, goście będą mieli okazję do zdobycia gola ze stałego fragmentu gry. Piłka ustawiona na 20. metrze przed bramką Leszczyńskiego.

• Pierwsza akcja Podbeskidzia. Z prawej strony w pole karne wrzucał Goncerz, Sabala zdołał wywalczyć sobie pozycję i uderzyć piłkę głową, ale futbolówka poszybowała nad poprzeczką.

• Zaczęli! Od środka rozpoczęli goście.

• Oba zespoły już na murawie, za chwilę pierwszy gwizdek sędziego!

• Ławka rezerwowych Termaliki: Hubert Gostomski, Roman Gergel, Marek Mróz, Samuel Stefanik, Dominik Sadzwicki, Dawid Szymonowicz, Przemysław Szarek

• Ławka rezerwowych Podbeskidzia: Wojciech Fabisiak, Filip Modelski, Guga, Jacek Bąk, Kacper Kostorz, Przemysław Płacheta, Miłosz Kozak

• Bruk Bet w zeszłym sezonie występował jeszcze na najwyższym szczeblu rozgrywkowym, ale przynajmniej ten rok spędzi na zapleczu Ekstraklasy. W zeszłym tygodniu podopieczni Jacka Zielińskiego zaliczyli falstart. Termalica tylko zremisowała z borykającą się z problemami finansowymi Bytovią Bytów, jeden punkt ratując dopiero w doliczonym czasie gry.

• Górale w przerwie między sezonowej zmienili szkoleniowca - decyzją zarządu Adama Noconia zastąpił Krzysztof Brede. Były szkoleniowiec Chojniczanki Chojnice zaliczył udany debiut w zeszłotygodniowym spotkaniu z GKS Katowice - Podbeskidzie pokonało GieKSę po golu Valerijsa Sabali.

• Witamy Państwa i zapraszamy na relację Live z meczu Podbeskidzie Bielsko - Biała - Bruk Bet Termalica! Początek spotkania o godzinie 18:00!

Przemysław Drewniak

Mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE

Mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE ©Lucyna Nenow / Polska Press

Mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE. W sobotnim meczu 2. kolejki Fortuna 1. Ligi Podbeskidzie Bielsko-Biała zmierzy się u siebie z Bruk-Betem Termaliką Nieciecza. Po zwycięstwie na inaugurację Górale chcą sięgnąć po komplet punktów przed własną publicznością. Będzie to pierwsze z trzech domowych spotkań z rzędu, jakie rozegrają teraz piłkarze Podbeskidzia. Relacja na żywo w Gol24.pl!

Trener Krzysztof Brede zapowiadał, że pod jego wodzą Podbeskidzie będzie grało futbol skuteczny w obronie i w ataku. To założenie częściowo potwierdziło się tydzień temu w Katowicach - bielszczanie w pierwszej połowie zdobyli bramkę, a później mądrze się bronili, nie dopuszczając GKS do żadnych sytuacji, dzięki czemu wygrali 1-0.

- Fajnie że wygraliśmy ten mecz, bo bardzo zależało nam dobrym wejściu w sezon, ale wszyscy jesteśmy mocno skoncentrowani na kolejnym spotkaniu. Czeka nas teraz seria gier na własnym stadionie i zrobimy wszystko, żeby zdobyć w nich jak najwięcej punktów, zagrać dobre mecze i dać radość kibicom - podkreśla Miłosz Kozak, którego w tym tygodniu Podbeskidzie wykupiło z Legii Warszawa.

Ze względu na prośbę o zmianę gospodarza meczu wystosowaną przez Stomil Olsztyn, Górale rozegrają u siebie trzy najbliższe spotkania - z Niecieczą, Stomilem oraz Garbarnią Kraków.

W Niecieczy nastawiają się na szybki powrót do Ekstraklasy - z tego względu na stanowisku trenera pozostał Jacek Zieliński, a trzon podstawowego składu się nie zmienił. W pierwszej kolejce spadkowicz mocno jednak rozczarował, przegrywając u siebie z Bytovią Bytów (1-2). - Zmierzymy się z zespołem, który w pierwszej kolejce wygrał na ciężkim terenie w Katowicach. U siebie będzie bardzo groźny. Ma też swoje ambicje. U nas po pierwszej przegranej z Bytovią bardzo zmniejszył się margines błędu - twierdzi trener "Słoni".

Fortuna 1 Liga: Kto wygra mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - Bruk-Bet Termalica Nieciecza?

Latem obie drużyny zmierzyły się w sparingu, w którym drużyna z Niecieczy wygrała aż 5:2. Spotkanie odbyło się jednak na samym początku okresu przygotowań, a szkoleniowcy dokonywali przeglądu kadr. - Do tego meczu i wyniku nie ma sensu przywiązywać wagi - podkreśla Zieliński.

Spotkanie w Bielsku-Białej poprowadzi sędzia Jacek Małyszek z Lublina.

Mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE TRANSMISJA TV

Meczu Podbeskidzie - Bruk-Bet Nieciecza online ani w tv nie pokaże żadna stacja. Tekstowa relacja LIVE z meczu Podbeskidzie - Bruk-Bet Nieciecza od 18:00 w GOL24.pl!