Mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - Bytovia Bytów ONLINE....

Mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - Bytovia Bytów ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Czy "Górale" się przełamią

Fortuna 1 Liga, 24. kolejka
2019-03-16 18:00

Podbeskidzie Bielsko-Biała

3

Bytovia Bytów

1

• 90+4. Koniec meczu! Podbeskidzie - Bytovia 3:1!

• 90+3. Świetna interwencja Fabisiaka po uderzeniu gracza Bytovii!

• Damian Hilbrycht zmienił Chopiego.

• Na trzecią bramkę poluje Bartosz Jaroch, ale tym razem jego próba minęła światło bramki.

• Chopi ukarany żółtą kartką.

• Adrian Gomez zmienił Adriana Rakowskiego.

• GOOOOOOL! Bartosz Jaroch strzela na 3:1! Cóż za skuteczność obrońcy Podbeskidzia!

• Kacper Kostorz zmienił Przemysława Płachetę.

• Gracjan Jaroch zmienił Mikołaja Kwietniewskiego.

• Na uderzenie zdecydował się Paweł Oleksy, którego próba zatrzymała się na słupku!

• Bartosz Jaroch trafił w poprzeczkę po zamieszaniu w polu karnym gości!

• Mikołaj Kwietniewski ukarany żółtym kartonikiem.

• Łukasz Sierpina ukarany żółtą kartką.

• Rozpoczynamy II połowę meczu.

• Filip Burkhardt ukarany żółtą kartką.

• Guga ukarany żółtą kartką.

• 45+2. Koniec I połowy! Podbeskidzie - Bytovia 2:1!

• 45+1. GOOOOOOL! Sławomir Duda z bliska wpakował piłkę do siatki gospodarzy!

• Krzysztof Bąk ukarany żółtym kartonikiem.

• Fabian Hiszpański zmienił Wojciecha Wilczyńskiego.

• GOOOOOOOL! Chopi pewnie wykorzystał rzut karny! 2:0 dla Podbeskidzia!

• Rzut karny dla gospodarzy!

• Sławomir Duda ukarany żółtą kartką.

• Sabala uderzył głową po dośrodkowaniu Sierpiny i nieznacznie się pomylił!

• Strzelona bramka wyraźnie napędziła gospodarzy, którzy osiągnęli przewagę i dążą do podwyższenia bramki.

• GOOOOOL! Bartosz Jaroch świetnie odnalazł się w zamieszaniu pod bramką gości i z najbliższej odległości trafił do siatki!

• Spokojny początek spotkania. Żadna z drużyn nie chce się otworzyć i narazić na kontratak.

• Rozpoczynamy spotkanie!

• Drużyna z Kaszub w pierwszych dwóch meczach tego roku zanotowała u siebie dwa bezbramkowe remisy - z Wartą i Puszczą Niepołomice. Podbeskidzie musi jednak mieć się na baczności, bo zespół trenera Adriana Stawskiego znacznie skuteczniejszy jest w tym sezonie na wyjazdach - 4 z 5 ligowych zwycięstw Bytovia odniosła na boiskach rywali. Komplet punktów potrafiła wywieźć m.in. z Niecieczy czy z Łodzi, a do kolekcji chętnie dołączy gościnną Bielsko-Białą, gdzie Podbeskidzie radzi sobie przeciętnie. Przegrało u siebie aż 5 z 11 rozegranych spotkań, a na triumf przed własną publicznością czeka od 4 listopada i wygranej z Chrobrym Głogów.

• W Poznaniu Podbeskidzie zaprezentowało się fatalnie w obronie, tracąc aż cztery bramki z walczącym o utrzymanie w lidze beniaminkiem. W takich okolicznościach mijający tydzień w bielskiej drużynie nie mógł być spokojny... Męskie rozmowy odbyły się nie tylko w szatni, ale i w gabinecie prezesa Bogdana Kłysa, który bezpośrednio od trenera Krzysztofa Brede chciał usłyszeć, co stoi za tak słabym startem rundy w wykonaniu jego drużyny. Presja rośnie, dlatego przy Rychlińskiego nikt nie bierze pod uwagę innego scenariusza niż zwycięstwo z Bytovią Bytów.

• Porażki ze Stalą Mielec i Wartą Poznań sprawiły, że strata Podbeskidzia do drugiego miejsca nagle wzrosła z sześciu do jedenastu punktów. Wynosi więc obecnie o dwa punkty więcej niż... ich przewaga nad zajmującym 16. miejsce Stomilem Olsztyn. Miała bić bitwa o Ekstraklasę, a Górale już w połowie marca zaczynają walkę o to, by nie spisać na straty kolejnego sezonu.

• Witamy wszystkich kibiców, którzy będą śledzić relacje LIVE z meczu Podbeskidzie Bielsko-Biała - Bytovia Bytów!

Przemysław Drewniak

Podbeskidzie - Bytovia LIVE! Czy "Górale" się przełamią

Podbeskidzie - Bytovia LIVE! Czy "Górale" się przełamią ©Monika Wantoła

Mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - Bytovia Bytów ONLINE. Sobotę z Fortuna 1 Liga zakończymy na Pogórzu Śląskim. "Górale", którzy przegrali oba tegoroczne spotkania, zmierzą się z zespołem, który dwa razy zremisował. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 18:00.

Mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - Bytovia Bytów ONLINE

Fortuna 1 Liga. Kto wygra mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - Bytovia Bytów?

Ostatnie mecze bezpośrednie

Bytovia - Podbeskidzie 1:1 (1 liga, 25.08.2018)
Bytovia Podbeskidzie 1:1 (1 liga, 25.11.2017)
Podbeskidzie - Bytovia 0:2 (1 liga, 05.08.2017)

Mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - Bytovia Bytów TRANSMISJA TV

Polsat Sport nie przeprowadzi transmisji na żywo. Zapraszamy na relację LIVE do GOL24.pl. Startujemy o godzinie 18:00.