Mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - Garbarnia Kraków ONLINE....

0

Garbarnia Kraków

0

• To wszystko na dziś! Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i zapraszamy na kolejne!

• Koniec meczu! Nie oglądaliśmy dziś w Bielsku bramek, Podbeskidzie dzieli się punktami z Garbarnią Kraków.

• Guga w samej końcówce ukarany jeszcze żółtą kartką.

• Ależ okazję zmarnował Komor, z dwóch metrów przeniósł piłkę nad poprzeczką!

• 5 minut doliczonych do regulaminowego czasu gry.

• Piłka w siatce po strzale Kostorza, ale bramka nieuznana! Sędzia boczny podniósł chorągiewkę, nadal bez bramek w Bielsku!

• Żółtym kartonikiem napomniany Tomasz Ogar.

• Mirosław Hajdo wykorzystał limit zmian - Siedlarz zastąpił Serafina.

• Jończy w dogodnej pozycji przenosi piłkę nad poprzeczką.

• Mocne dośrodkowanie Sierpiny z rzutu rożnego dotarło w pole karne, ale żaden z zawodników Podbeskidzia nie zdołał nawet dotknąć piłki i opuściła ona linię końcową.

• Sabala znów niecelnie, napastnik Podbeskidzia nie może dziś nawet z kilku metrów trafić światło bramki.

• Kiebzak, który przed chwilą ucierpiał opuszcza murawę, w jego miejsce melduje się na boisku Krykun.

• Bardzo mocne zderzenie głowami dwóch zawodników, na boisku służby medyczne, pomocy udzielają także sami piłkarze, którzy zgromadzili się w polu karnym Podbeskidzia.

• Piłka uderzona zbyt słabo i niecelnie, Leszczyński nawet nie musiał interweniować.

• Wojcieszyński faulowany przed polem karnym, Garbarnia będzie miała doskonałą okazję do oddania bezpośredniego strzału na bramkę.

• Ostatnia zmiana w Podbeskidziu - Goncerz wchodzi za Sabalę.

• Wojcieszyński zastąpił Kostrubałę.

• Dominik Płacheta debiutuje w zespole Podbeskidzia, zastąpił na murawie Jakuba Bąka.

• Żółta kartka dla Moskwika za faul taktyczny

• Lech uderzył wysoko ponad bramką Leszczyńskiego.

• Mnóstwo strat w środku pola zarówno ze strony gospodarzy jak i gości sprawia, że gra nie przebiega płynnie, a akcja bramkowych też nie widzimy wiele - to z pewnością nie jest najlepsze spotkanie tej kolejki.

• Pierwsza zmiana - za Mystkowskiego pojawia się na placu gry Kostorz.

• Guga kolejny raz w dzisiejszym meczu spróbował uderzenia z dystansu - uderzenie Gruzina są groźne, mocne, ale też niecelne, choć nieznacznie.

• Szymon Kiebzak ukarany za faul na Sierpinie.

• Kiebzak w pojedynku oko w oko z Leszczyńskim - bramkarz Podbeskidzia nogami broni strzał pomocnika Garbarni!

• Wracamy na Stadion Miejski w Bielsku - Białej! Przed nami druga część meczu, tym razem od środka rozpoczęli goście.

• Koniec pierwszej części meczu. Po 45. minutach Podbeskidzie remisuje bezbramkowo z Garbarnią Kraków. Wracamy za 15 minut!

• Groźny centrostrzał Mystkowskiego, głową interweniuję Gaweł.

• 3 minuty doliczone do pierwszej części spotkania.

• Strzał Norberta Piszczka zablokowany przez Sierpinę. Garbarnia po wrzucie z autu znów próbuje konstruować atak pozycyjny.

• Karol Kostrubała obejrzał żółty kartonik.

• Udane wyjście poza pole karne Leszczyńskiego, bramkarz Podbeskidzia wybił piłkę spod nóg Patryka Serafina.

• Kapitalna wrzutka Rakowskiego idealnie na głowę Sabali, który z kilku metrów nie trafia nawet w bramkę!

• Kiebzak dośrodkował dokładnie do Ogara, ten jednak uderza obok lewego słupka.

• Za nadmierną ostrość ukarany Jakub Bąk.

• Dośrodkowanie do Bąka, który przedłużył piłkę w kierunku Sabali, ale Michał Czekaj wybił piłkę poza linię końcową.

• Gra wznowiona, Marcin Cabaj może kontynuować mecz.

• Bąk wygrał walkę o pozycję i ruszył na bramkę rywala, uprzedził go dobrze wychodzący z bramki Cabaj! Bramkarz Garbarni ucierpiał jednak podczas interwencji, służby medyczne już są na boisku.

• Dużo walki w środku pola, tempo meczu wyraźnie spadło - obecnie Podbeskidzie buduje atak pozycyjny.

• Świetne prostopadłe podanie Jończego do Bąka, niestety dla gospodarzy, pomocnik gospodarzy znajdował się na pozycji spalonej.

• Jaroch uderzał głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Sierpiny, ale znów niecelnie.

• Guga oddał sytuacyjny strzał, piłka opadała w końcowej fazie lotu, ale w końcu zatrzymała się tylko na górnej siatce.

• Tomasz Ogar przepchnął Dominika Jończego i popędził na bramkę gospodarzy, sędzia jednak przerwał grę uznając, że napastnik Garbarni faulował defensora "Górali".

• Bartosz Jaroch spróbował uderzyć z dystansu, ale zrobił to bardzo niecelnie.

• Odpowiedź Garbarni - strzał Serafina broni jednak Rafał Leszczyński!

• I pierwszy groźny strzał SIerpiny zza szesnastki, piłka minimalnie nad poprzeczką!

• Zaczynamy! Od środka rozpoczęli gospodarze!

• Piłkarze już są na murawie, za chwilę losowanie stron!

• Garbarnia Kraków zaczęła zmagania w I Lidze najgorzej z wszystkich drużyn. Zawodnicy krakowskiego beniaminka dwa razy przegrali (ze Stalą Mielec i Bytovią Bytów) i raz zremisowali z Wartą Poznań. Do tej pory Garbarnia strzeliła tylko jedną bramkę i straciła aż sześć. – Chłopaki na pewno są wkurzeni. Znając ich i nas, to na pewno będziemy robić wszystko, aby to lepiej wyglądało. Aby przede wszystkim skuteczność była lepsza – zapowiedział trener „Brązowo - białych”, Mirosław Hajdo.

• Podbeskidzie rozpoczęło sezon od wyjazdowej wygranej z GKS-em Katowice, ale kolejne mecze nie były już tak udane. „Górale” najpierw po dobrej grze przegrali z Bruk – Betem Niecieczą, a tydzień temu musieli uznać wyższość Stomilu Olsztyn. Oba spotkania Podbeskidzie rozgrywało na własnym stadionie, mecz z Garbarnią jest okazją dla podopiecznych Krzysztofa Brede na odniesienie pierwszego zwycięstwa przed własną publicznością w tym sezonie.

• Dzień dobry, zapraszamy na relację live z meczu Podbeskidzie Bielsko-Biała – Garbarnia Kraków! Pierwszy gwizdek sędziego usłyszymy punktualnie o 18:00.

Gabriel Skoczeń

Mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - Garbarnia Kraków ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©jacek drost/dziennik zachodni/polska presse

Mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - Garbarnia Kraków ONLINE. Podbeskidzie Bielsko-Biała rozegra trzeci mecz z rzędu na własnym stadionie, tym razem podopieczni Krzysztofa Brede zmierzą się z Garbarnią Kraków. Zawodnicy Podbeskidzia wciąż czekają na pierwsze w tym sezonie zwycięstwo w roli gospodarza, bowiem poprzednie spotkania z Bruk-Betem Niecieczą i Stomilem Olsztyn kończyły się porażką bielszczan. Górale liczą na to, że dziś sprawdzi się przysłowie „do trzech razy sztuka” i po spotkaniu z beniaminkiem będą mogli cieszyć się ze zdobytych trzech punktów.

Mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - Garbarnia Kraków ONLINE

- Mecz ze Stomilem traktujemy w kategorii wypadków przy pracy. Solidnie już omówiliśmy to spotkanie, zobaczyliśmy popełnione błędy i teraz nie pozostaje nam nic innego niż dać z siebie wszystko, żeby w tym ostatnim z trzech kolejnych meczów na własnym stadionie poprawić humory kibicom – to słowa kapitana Podbeskidzia Łukasza Sierpiny, który przed meczem z Garbarnią został zapytany o porażkę w poprzedniej kolejce ze Stomilem Olsztyn.
Porażkę odniesioną po naprawdę słabej grze, która przypominała stylem spotkania rozgrywane za czasów trenera Adama Noconia. Tyle że w zeszłym sezonie „Górale” prezentowali się naprawdę imponująco w defensywie, zaś tydzień temu każda formacja wypadła po prostu słabo.

Tak przeciętna postawa Podbeskidzia mogła dziwić, ponieważ w meczach z GKS-em Katowice i z Bruk-Betem Niecieczą podopieczni Krzysztofa Brede zaprezentowali zupełnie odmienny futbol. Nawet w przegranym spotkaniu ze spadkowiczem z Ekstraklasy „Górale” grali odważnie, zdecydowanie i co najważniejsze – z pomysłem w ataku. Kibice mogli czuć niedosyt, Podbeskidzie zdecydowanie nie było zespołem gorszym od Bruk – Betu i na porażkę po prostu nie zasłużyło. Futbol rządzi się jednak swoimi prawami, bielszczanie przegrali, ale przed spotkaniem z zespołem z Olsztyna i tak byli faworytem ze względu na styl gry, który zaprezentowali w poprzednich meczach. Nagły i niespodziewany regres wlał niepokój w serca kibiców „Górali”. W dwóch ostatnich sezonach powtórzył się ten sam schemat – Podbeskidzie w rundzie jesiennej straciło tak dużo punktów w starciach z teoretycznie słabszymi rywalami, że wiosną walka o awans była już po prostu niemożliwa. Oczywiście jest zdecydowanie za wcześnie aby wyciągać podobne wnioski, lecz ewentualna trzecia porażka z rzędu na własnym stadionie może podnieść temperaturę w Bielsku-Białej. A jak wiemy, po ostatnich upałach to ostatnia rzecz, jakiej w tej chwili oczekują kibice od swoich zawodników.

Piłkarze tegorocznego beniaminka Fortuna I Ligi zanotowali falstart w rozgrywkach i po trzech spotkaniach znajdują się na ostatnim miejscu w tabeli. Podopieczni Mirosława Hajdo zremisowali na wyjeździe z Wartą Poznań i dwukrotnie przegrywali na własnym boisku – ze Stalą Mielec i Bytovią Bytów. Piłkarze z Krakowa cierpią więc na ten sam problem co ich dzisiejsi rywale i również ponieśli dwie porażki w meczach przed własną publicznością. Do tej pory beniaminek zdobył tylko jeden punkt i strzelił jedną bramkę tracąc aż sześć. – Chłopaki na pewno są wkurzeni. Znając ich i nas, to na pewno będziemy robić wszystko, aby to jeszcze lepiej wyglądało. Aby przede wszystkim skuteczność była lepsza – zapowiada trener Garbarni, Mirosław Hajdo.

Początek spotkania na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej zaplanowano na godzinę 18:00. Arbitrem głównym będzie sędzia Piotr Lasyk. Podbeskidzie zagra o pierwsze zwycięstwo na własnym stadionie w tym sezonie, Grabarnia o pierwsze zwycięstwo na zapleczu najwyższej klasy rozgrywkowej od 44 lat. Jedno jest pewne – oba zespoły zawalczą o pełną pulę, co może być zapowiedzią ciekawego widowiska.

Mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - Garbarnia Kraków TRANSMISJA TV

Nie będzie transmisji telewizyjnej online ze spotkania Podbeskidzie Bielsko-Biała - Garbarnia Kraków. Tekstowa relacja na żywo z meczu Podbeskidzie - Garbarnia w GOL24.pl!