Mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Katowice ONLINE. Gdzie...

Mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Katowice ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

• Arbiter doliczył 4 minuty.

• Zmiana w GieKSie. Zszedł Śpiączka, wszedł Rumin.

• Sabala uderza obok bramki.

• Fabisiak ratuje swój zespół przed utratą gola!

• Zmiana w Podbeskidziu. Zszedł Rakowski, wszedł Kozak.

• Z obrońcą GieKSy już wszystko w porządku. Gramy dalej.

• Poturbowany został Remisz.

• Zmiana w GieKSie. Zszedł Woźniak, wszedł Anon.

• Zmiana w zespole Górali. Zszedł Kostorz, wszedł Mystkowski.

• Świetna interwencja Barana po bezpośrednim strzale z rzutu wolnego!

• Rzut wolny dla Podbeskidzia.

• Zmiana w Podbeskidziu. Zszedł Gandara, wszedł Goncerz.

• Świetną okazję zmarnował Gandara!

• Miała być zmiana w GieKSie, Rumin stał już przygotowany przy linii, ale została wstrzymana.

• Faul Śpiączki na Modelskim, jednak arbiter nie zdecydował się na pokazanie drugiego żółtego kartonika piłkarzowi GieKSy.

• GOL! GKS Katowice podwyższa prowadzenie! Błąd na 2:0!

• Zmiana w zespole gości. Zszedł Łyszczarz, wszedł Piesio.

• Piłka znalazła się w siatce po tym, jak strzelał Sabala, jednak arbiter nie zaliczył gola! Piłkarz Górali wcześniej faulował Wawrzyniaka!

• Żółta kartka dla Śpiączki.

• Fatalne uderzenie Sierpiny.

• Rzut rożny dla GieKSy.

• Szansa dla Górali. Gandara zamiast oddać strzał, przełożył piłkę na drugą nogę. Nie udało się stworzyć zagrożenia w szesnastce Barana.

• Bez zmian w obu drużynach.

• Wracamy na drugą połowę!

• Koniec pierwszej połowy!

• Błąd Fabisiaka i kuriozalny gol dla podopiecznych Dariusza Dudka, którzy prowadzą w Bielsku-Białej 1:0.

• GOL! GieKSa obejmuje prowadzenie po bramce Śpiączki!

• Bougaidis obejrzał żółty kartonik.

• Zamieszanie w polu karnym Barana, ale radzą sobie obrońcy GieKSy.

• Świetna interwencja Barana!

• Żółta kartka dla Puchacza.

• Aut dla Górali.

• Śpiączka oddaje strzał, piłka przelatuje nad bramką!

• Bezpośrednie uderzenie z rzutu wolnego przez Rzuchowskiego! Broni Baran!

• Rzut wolny dla Górali z narożnika pola karnego po tym, jak Tabiś zatrzymał Sierpinę.

• Faulowany Śpiączka w środkowej części boiska.

• Katowiczanie ruszyli z atakiem, jednak zostali zatrzymani przez obrońców Górali.

• Po raz kolejny ucierpiał Kostorz.

• Dobra okazja Sierpiny, ale czujni są obrońcy GKS-u Katowice.

• Faulowany Kostorz.

• Zaczynamy spotkanie!

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania Podbeskidzie - GKS Katowice!

Przemysław Drewniak

Podbeskidzie - GKS Katowice LIVE! Wygrzebać się z dna

Podbeskidzie - GKS Katowice LIVE! Wygrzebać się z dna ©Lucyna Nenow / Polska Press

Mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Katowice ONLINE. Pod wodzą Dariusza Dudka drużyna z Bukowej zdobyła ostatnio pierwszy punkt. Wciąż czeka natomiast na zwycięstwo, które pozwoliłoby nieco odetchnąć. Może uda się w derbach województwa? Relacja LIVE w GOL24 od godziny 17:45.

Mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Katowice ONLINE

Przed startem sezonu obie drużyny stawiały sobie ten sam cel, choć o awansie do Ekstraklasie głośniej mówiło się w Katowicach. W pierwszej kolejce przy Bukowej Podbeskidzie wygrało jednak 1-0, co było niejako zapowiedzią kryzysu, w jakim znalazł się wkrótce zespół z Górnego Śląska.

Dziś nastroje w obu szatniach są zupełnie inne. Górale złapali niezły rytm, wygrali cztery z sześciu ostatnich meczów i zajmują piąte miejsce w tabeli, co daje im niezłą pozycję wyjściową do zaatakowania ścisłej czołówki w rundzie rewanżowej. GKS o awansie może już zapomnieć, ma do nadrobienia cztery punkty, by wygrzebać się ze strefy spadkowej, a drużyna wciąż nie poukładała degrengolady, w jakiej pogrążyła się po zwolnieniu trenera Jacka Paszulewicza.

W Bielsku-Białej starcia z rywalami z Górnego Śląska zawsze wyzwalają dodatkowe emocje. Po wygranym spotkaniu z Chrobrym Głogów (3-0), piłkarze Górali od razu mówili o pojedynku z GKS-em. - Najbliższy mecz na pewno będzie mocno medialny, bo to derby województwa, przyjeżdża drużyna ze Śląska. Mam nadzieję, że przyjdzie sporo kibiców, którym będziemy się chcieli pokazać z jak najlepszej strony. Chcemy kontynuować swoją passę, ale musimy pamiętać, że GKS też będzie chciał dobrze się pokazać, zwłaszcza, że jest w dołku - podkreśla bramkarz Podbeskidzia, Wojciech Fabisiak.

Katowiczanie od września potrafili wygrać tylko jeden mecz, skromnie pokonując na wyjeździe Stomil Olsztyn, który też od dłuższego czasu jest w strefie spadkowej. Dla Dariusza Dudka pierwsze tygodnie pracy przy Bukowej były niezwykle trudne, ale ostatnie dwa mecze dały nadzieję, że jego drużyna wstaje z kolan. Najpierw nawiązała walkę z Jagiellonią Białystok w Pucharze Polski (jedyną bramką straciła w ostatniej minucie dogrywki z rzutu karnego), a ostatnio zdobyła pierwszy punkt pod wodzą nowego szkoleniowca, remisując na wyjeździe z Bytovią Bytów 2-2.

- Nikt z nas przed startem nie wyobrażał sobie, że znajdziemy się w takiej sytuacji i że tak będzie dla nas wyglądała ta pierwsza połowa sezonu. Przed nami kolejnych siedemnaście meczów i wierzę, że będą one wyglądały zupełnie inaczej niż to, co oglądaliśmy do tej pory - mówi Jakub Wawrzyniak, który w Bytowie uratował remis GKS-owi, choć sam wcześniej trafił... do własnej bramki.

Podbeskidzie w ostatnich dwóch meczach w Katowicach było górą, ale u siebie nie pokonali GKS-u od ponad siedmiu lat. W ubiegłym sezonie w Bielsku-Białej GKS po bardzo emocjonującym spotkaniu wygrał 2-1, a gola na wagę zwycięstwa strzelił w 90. minucie Adrian Błąd.

Fortuna 1 Liga: Kto wygra mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Katowice?

Ostatnie mecze bezpośrednie:

GKS Katowice - Podbeskidzie 0:1 (1 liga, 21.07.2018)
GKS Katowice - Podbeskidzie 3:0 (1 liga, 09.05.2018)
Podbeskidzie - GKS Katowice 1:2 (1 liga, 14.10.2017)

Mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Katowice TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzi stacja Polsat Sport Extra. W internecie mecz dostępny w aplikacji IPLA TV. Komentuje duet Marcin Feddek – Tomasz Łapiński. Reporterem z murawy będzie natomiast Mariusz Hawryszczuk. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 17:45.