Mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Tychy ONLINE. Gdzie...

Podbeskidzie Bielsko-Biała

2

GKS Tychy

2

• I po tej akcji sędzia kończy mecz! GKS Tychy ratuje remis i utrzymuje swoją serię bez porażki!

• Kompletnie niepilnowany Maciej Mańka z 3 metra pakuje piłkę do bramki! GKS rzutem na taśmę ratuje remis!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! A jednak! Maciej Mańka daje remis gościom!

• Ależ było blisko wyrównania! Rafał Leszczyński ratuje swój zespół, gdyż końcówkami palców posyła piłka nad poprzeczkę.

• 3 minuty dłużej potrwa ten mecz

• Marko Roginić ogląda żółtą kartkę.

• Filip Laskowski zmienia Konrada Sierackiego.

• Bartosz Szeliga uderzył sprzed pola karnego, ale świetnie broni Rafał Leszczyński.

• Szymon Lewicki uderzył zbyt lekko głową, aby pokonać bramkarza rywali.

• Jeszcze jedna zmiana w drużynie gości. Kacper Piątek zmieniony przez Dawida Kasprzyka.

• Zmiana także w drużynie gospodarzy. Adrian Rakowski zmieniony przez Michała Rzuchowskiego.

• Wojciech Szumilas wchodzi, a schodzi Dario Kristo.

• Dario Kristo ukarany żółtą kartką.

• Znakomita okazja Rakowskiego, który jednak przegrywa pojedynek sam na sam z Jałochą!

• Kompletnie nieudane uderzenie Kristo.

• Mateusz Piątkowski zostaje zmieniony przez Szymona Lewickiego.

• Świetny strzał Filipa Modelskiego! Konrad Jałocha końcówkami palców odbija lecącą piłkę!

• Sebastian Steblecki minął kilku rywali, wpadł w pole karne, ale tym razem został powstrzymany tuż przed dośrodkowaniem.

• Zablokowany strzał Karola Danielaka. Goście przejmują posiadanie.

• Sebastian Steblecki wpadł w pole karne, mocno wstrzelił piłkę, która odbiła się od Osyry i wpadła do bramki! Goście łapią kontakt z rywalem!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Kornel Osyra pakuje piłkę do własnej bramki!

• Zawodnik Podbeskidzia znakomicie wykorzystał dośrodkowanie i pewnym strzałem głową zdobywa swoją drugą bramkę w tym meczu!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Karol Danielak po raz drugi!

• Czas na drugie 45 minut!

• Koniec pierwszej połowy. Po dość słabych 45 minutach Podbeskidzie prowadzi 1:0 z GKS-em Tychy.

• Strzelona bramka spowodowała duży spadek tempa gry. Oba zespoły raczej nie wyrywają się do akcji ofensywnych.

• Podbeskidzie spokojnie utrzymuje się przy piłce. Podopieczni Ryszarda Tarasiewicza nie za bardzo wiedzą jak przełamać defensywę rywala.

• Łukasz Grzeszczyk był na spalonym. Kibice z Tych mogą być zawiedzeni, gdyż ich zawodnik wychodził na pozycję 100% do zdobycia bramki.

• Konrad Jałocha popełnił fatalny błąd. Golkiper gości minął się z piłką zagraną ze skrzydła i Karol Danielak musiał tylko dobić ją do pustej bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Karol Danielak otwiera wynik meczu!

• Goście domagali się odgwizdania rzutu karnego po rzekomym zagraniu piłki ręką przez rywala! Mariusz Złotek nakazał jednak grać dalej.

• Konrad Jałocha z dużymi problemami, ale zażegnuje niebezpieczeństwo powstało po dośrodkowaniu Sierpiny.

• Szybka, składna akcja gospodarzy została zakończona mocno niecelnym uderzeniem Danielaka. Od bramki zacznie Konrad Jałocha.

• Ależ było blisko gola dla gospodarzy! Karol Danielak minął się z piłką, a miał przed sobą pustą bramkę!

• Marko Roginić ucierpiał przy starciu z rywalem, więc potrzebna jest pomoc medyczna.

• Chaos pod polem karnym Podbeskidzia, tylko że żaden gracz gości nie zdołał oddać strzału.

• Dobra wymiana podań zawodników GKS-u Tychy, ale strzał Bartosza Szeligi został zablokowany przez defensora Podbeskidzia.

• Zawodnicy gości zanotowali pierwsze kopnięcie od środka boiska!

• Zawodnicy obu drużyn wychodzą na murawę!

• Oba zespoły mają aspirację, aby walczyć o najwyższe miejsca w tabeli. Świetną formę prezentują w ostatnich meczach gracze GKS-u Tychy. Podopieczni Ryszarda Tarasiewicza nie przegrali meczu od 16 sierpnia. Aktualnie wyżej w tabeli znajdują się jednak gospodarze, którym zwycięstwo pozwoli zrównać się punktami z liderującą Wartą Poznań.

• Dzień dobry Państwu! Zapraszamy serdecznie na relację LIVE z meczu Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Tychy!

red

1/9
przejdź do galerii

Mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Tychy ONLINE. Gdzie oglądać transmisję tv z meczu Podbeskidzie - GKS Tychy? To mecz o czołową trójkę ©Lucyna Nenow / Polska Press

Mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Tychy ONLINE. Niedzielę z Fortuna 1 Ligą zaczynamy derbami województwa śląskiego, w których Podbeskidzie Bielsko-Biała zmierzy się z GKS Tychy. Relacja LIVE z meczu Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Tychy w GOL24 od godziny 15:00.

Mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Tychy ONLINE

Od lat mają piękne, nowoczesne stadiony i ambicje związane z awansem do Ekstraklasy. Ale w parze z potencjałem nie idą sukcesy, ale ogromne problemy z tym, jak te możliwości przełożyć na wynik sportowy.
Z tego powodu w ostatnich dwóch sezonach derbowe pojedynki Podbeskidzia z GKS-em Tychy nie toczyły się o dużą stawkę, nawet jeśli dostarczały wielu emocji. Tak jak we wrześniu ubiegłego roku w Tychach, gdy Górale w dramatycznych okolicznościach zremisowali 2:2, choć do przerwy prowadzili dwoma bramkami.

W tym sezonie bielsko-tyski pojedynek wreszcie zasługuje na miano hitu pierwszej ligi nie tylko ze względu na bliskość geograficzną obu miast. Oba zespoły mają za sobą udaną pierwszą fazę rozgrywek i zwycięzca dzisiejszego meczu zakończy kolejkę w czołowej trójce.

Delikatnym faworytem meczu wydają się być bielszczanie, na co wskazują wyniki osiągane przez nich przed własną publicznością. Jeszcze do niedawna obiekt przy Rychlińskiego był bardzo gościnny dla przeciwników, ale w 2019 roku Górale wreszcie uczynili ze swojego stadionu twierdzę. Nie przegrali tu od marca, a w tym sezonie są bezbłędni, bo wygrali wszystkie trzy rozegrane mecze. I to mimo tego, że mierzyli się w nich m.in. z Stalą Mielec i Miedzią Legnica, innymi faworytami w walce o awans.

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Podbeskidzie - GKS Tychy 2:0 (1 liga, 7.04.2019)
GKS Tychy - Podbeskidzie 2:2 (1 liga, 15.09.2018)

Mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Tychy TRANSMISJA TV

Transmisja meczu Podbeskidzie - GKS Tychy na żywo w telewizji Polsat Sport. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 15:00. Zapraszamy!