Mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - ŁKS Łódź ONLINE. Gdzie...

Mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - ŁKS Łódź ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 9. kolejka
2018-09-19 19:00

Podbeskidzie Bielsko-Biała

0

ŁKS Łódź

3

• Koniec! ŁKS rozegrał świetne zawody w Bielsku-Białej i pewnie wygrał z Podbeskidziem (3:0). Bohaterem został Patryk Bryła, który zdobył dwie bramki.

• Jeszcze kartonik zarobił Kozak.

• Ostatnia zmiana w meczu. Kamil Żylski zastępuje Wolskiego.

• Ogromny pech Górali! Gandara główkował, ale prosto w słupek. Zabrakło niewiele do bramki honorowej.

• Jan Grzesik pojawia się na ostatnie minuty za Ramireza.

• Ależ okazję miał Goncerz! Piłka po rykoszecie trafiła idealnie do byłego kapitana GKS-u Katowice, ale ten się pomylił.

• Mocno strzelał Ramirez, ale jedynie w boczną siatkę.

• Otwierające podanie do Goncerza, z którym jednak wygrał pojedynek obrońca.

• Celne uderzenie Gandary z rzutu wolnego, ale spokojnie wyłapał to Kołba.

• Mateusz Gamrot wchodzi za Bryłę.

• Artur Bogusz ogląda kartkę.

• Miało swoją sytuację Podbeskidzie. Gandara dostał dobre podanie od Sierpiny, ale górą bramkarz ŁKS-u.

• Ostatnia zmiana w Podbeskidzie. Szansę dostaje Grzegorz Goncerz.

• ŁKS spokojnie kontroluje przebieg wydarzeń na boisku. Podbeskidzie jest dzisiaj na zupełnie innym poziomie od przeciwnika. Bielszczanie marzą już chyba o końcowym gwidku...

• Druga zmiana. Przemysław Płacheta zastępuje Michała Rzuchowskiego.

• Mogło być 4:0! Bryła zagrał idealnie do Rafała Kurzawy, ale uratował Podbeskidzie bramkarz!

• Strata Górali zakończyła się sytuacją sam na sam, którą z zimną krwią wykorzystał Bryła. ŁKS gra dzisiaj bezlitosną piłkę.

• GOOOOOL!!! JUŻ 3:0 DLA GOŚCI! PONOWNIE BRYŁA!!

• Zmiana w Podbeskidziu. Zadebiutuje Robert Gandara, który zastąpi bezproduktywnego Valerijsa Sabalę.

• Po rzucie rożnym piłka spadła pod nogi Widejki, ale strzał broni świetnie Fabisiak!

• Rozpoczynamy drugą połowę meczu.

• Koniec pierwszej połowy. Świetnie dysponowany jest dzisiaj ŁKS. Piłkarze Kazimierza Moskala nie boją się strzelać i są tego efekty.

• W dobrej sytuacji znalazł się Kozak, który jeszcze wrzucał, ale prosto w ręce Kołby.

• Stadiony świata! Wolski zdecydował się na strzał z ponad 25 metrów i trafił w samo okienko!

• GOOOOOL!!! WOLSKI I JUŻ MAMY 2:0 DLA ŁKS-U!

• Maciej Wolski ukarany żółtą kartką.

• Przebudziło się nieco Podbeskidzie, które od jakiegoś czasu nęka gości wrzutkami. Sporo pracy ma teraz Michał Kołba.

• Raz jeszcze próbował zaskoczyć golkipera Widejko, ale tym razem zdecydowanie zabrakło dokładności.

• Akcja na przebój Bartosza Widejki, który dostał się w pole karne i uderzył celnie.

• Teraz kropnął z dystansu Maciej Wolski i pomylił się minimalnie!

• Bryła wykorzystał nieporadność formacji defensywnej Podbeskidzia i wpakował piłkę do siatki.

• GOOOOOL!!!! PATRYK BRYŁA TRAFIA NA 1:0 DLA ŁKS-U!

• Celne uderzenie Ramireza, ale Wojciech Fabisiak na posterunku.

• Artur Bogusz sfaulowany w okolicach szesnastki. Może być groźnie pod bramką gospodarzy.

• Tym razem uderzał Dani Ramirez i Hiszpan był bardzo bliski powodzenia!

• Niebezpieczne zderzenie dwóch piłkarzy Podbeskidzia i ŁKS-u. Po kilku dłuższych chwilach wszystko już w porządku.

• Rafał Kujawa wpadł w pole karne Górali, ale oddał bardzo niecelny strzał.

• Na pełnej szybkości obiegl obrońcę ŁKS-u Łukasz Sierpina, dośrodkował w pole karne, ale prosto na nogę przeciwnika.

• Gra toczy się głównie w środku boiska. Czekamy na pierwszą sytuację podbramkową.

• Na stadionie zameldowała się grupa kibiców z Łodzi.

• Dynamiczna akcja na skrzydle Miłosza Kozaka, który ostatecznie został zatrzymany przez obrońców.

• Pierwszy gwizdek sędziego, gramy!

• Piłkarze wychodzą na murawę, za chwilę zaczynamy.

• Oba zespoły lepiej spisują się na wyjeździe niż przed własna publicznością. U siebie Podbeskidzie, podobnie jak ŁKS, wygrało tylko jedno spotkanie (z Wartą 4:1). To mogłoby przemawiać na korzyść drużyny z Łodzi, ale Górale zapowiadają, że tym razem komplet punktów pozostanie w Bielsku-Białej.

• Beniaminek do tej pory spisuje się bardzo dobrze w rozgrywkach. Z dorobkiem 13 punktów plasuje się na 7. pozycji. W 10. kolejce łodzianie pokonali na wyjeździe Puszczę Niepołomice 2:0 i teraz mają ogromną ochotę powtórzyć ten wynik pod Klimczokiem. W Bielsku-Białej goście jednak będą musieli poradzić sobie bez pomocy zmagających się z urazami Bartłomieja Kalinkowskiego, Wojciecha Łuczaka, Kamila Rozmusa i Mikołaja Maschery.

• W ostatnim meczu ligowym Podbeskidzie zremisowało w Tychach z GKS-em 2:2 prowadząc do przerwy 2:0. Stratę punktów Górale będą chcieli odrobić dzisiaj w starciu z ŁKS-em Łódź.

• Rezerwowi ŁKS: Dominik Budzyński, Iewhen Radionov, Jakub Kostyrka, Mateusz Gamrot, Jan Grzesik, Kamil Żylski, Kamil Juraszek.

• Rezerwowi Podbeskidzie: Rafał Leszczyński, Kamil Wiktorski, Przemysław Mystkowski, Roberto Gandara, Adrian Rakowski, Przemysław Płacheta, Grzegorz Goncerz.

• Witamy! W Fortuna 1 Lidze odrabiamy zaległości. Podbeskidzie Bielsko-Biała zmierzy się z ŁKS-em Łódź w meczu 9. kolejki. Zapraszamy na relację na żywo ze spotkania.

red

Podbeskidzie - ŁKS LIVE! "Górale" nie potrafią grać u siebie

Podbeskidzie - ŁKS LIVE! "Górale" nie potrafią grać u siebie ©Lucyna Nenow / Polska Press

Mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - ŁKS Łódź ONLINE. Emocji nie powinno zabraknąć na stadionie w Bielsku-Białej. Podbeskidzie, które wygrało u siebie do tej pory tylko raz zmierzy się z beniaminkiem z Łodzi. To zaległy mecz 9. kolejki Fortuna 1 Ligi. Relacja LIVE w GOL24 od 19:00.

Mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - ŁKS Łódź ONLINE

W ŁKS dobre nastroje po ostatnim wyjazdowym zwycięstwie w Niepołomicach (łodzianie pokonali Puszczę 2:0). Ten sukces sprawił, że ełkaesiacy awansowali na siódme miejsce w tabeli pierwszej ligi i mają obecnie sześć punktów przewagi nad strefą spadkową, co wprowadza do drużyny niezbędny czynnik spokoju.

Analiza występów ełkaesiaków w tym sezonie pokazuje, że kibice tej drużyny nie powinni się specjalnie obawiać o wynik spotkania w Bielsku-Białej. W tych rozgrywkach podopieczni trenera Kazimierza Moskala są ewidentnie zespołem wyjazdowych potyczek: z czterech pojedynków na boiskach rywali wygrali aż trzy. Imponuje też bilans bramkowy - 8:4. Jeśli do tego dodamy, że Podbeskidzie z czterech spotkań rozegranych przed własną publicznością wygrało tylko jedno (także dwie porażki), to w roli faworytów powinno się stawiać łódzkich piłkarzy.

To jednak tylko teoretyczne rozważania i zapewne ełkaesiacy wiedzą, że dziś czekać ich będzie bardzo trudna przeprawa. Nie ma się zatem co dziwić, że drużyna z al. Unii wyjechał już wczoraj w okolice Bielska-Białej, by w spokoju przygotować się do tego meczu. Wszystko wskazuje na to, że także w tym meczu łodzianie nie wystąpią w optymalnym zestawieniu. W kadrze meczowej nadal brakuje Wojciecha Łuczaka, Bartłomieja Kalinkowskiego i Kamila Rozmusa.

Zespół trenera Krzysztofa Brede stawiany był przed rozgrywkami w gronie faworytów do awansu, ale jednak zawodzi, co wybitnie irytuje jej fanów. W Podbeskidziu będą robić wszystko, aby to zmienić. Bez wątpienia pokonanie ŁKS byłoby sygnałem, że wreszcie sportowe sprawy idą dobrą stronę.

Fortuna 1 Liga: Kto wygra mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - ŁKS Łódź?

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Podbeskidzie - ŁKS 0:1 (Ekstraklasa, 31.03.2012)
ŁKS - Podbeskidzie 2:1 (Ekstraklasa, 30.09.2011)
ŁKS - Podbeskidzie 0:0 (1 liga, 10.04.2011)

Mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - ŁKS Łódź TRANSMISJA TV

Ten mecz nie będzie transmitowany przez Polsat Sport ani Polsat Sport Extra. Zapraszamy na relację LIVE do GOL24.pl. Startujemy o godzinie 19:00.