Mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - Odra Opole ONLINE. Gdzie...

Mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - Odra Opole ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 32. kolejka
2020-07-15 18:10

Podbeskidzie Bielsko-Biała

4

Odra Opole

3

• Koniec meczu! Podbeskidzie ma awans do Ekstraklasy!

• Czyżycki chciał jeszcze zagrozić bramkarzowi, ale jego wolej był niecelny.

• Adrian Rakowski zmienił Tomasza Nowaka.

• Łapią kontakt goście! Pozornie niegroźne uderzenie z dystansu, z którym Martin Polacek miał spore problemy. Odbita w prawo futbolówka trafia wprost pod nogi Czernysza, który strzela dla Odry. Już tylko 4:3!

• GOOOOOOOOL! JAROSŁAW CZERNYSZ!

• Na ostatnie 10 minut Biliński zastąpi Roginicia.

• Danielak faulował w środku pola.

• Aj! Mogło być już tylko 4:3! Teraz Skrzypczak w roli podającego, zagrał na ok. dwunasty metr od bramki, gdzie w świetnej sytuacji znalazł się Czernysz. Uderzenie z pierwszej piłki ponad bramką!

• Naprawdę ładna akcja gości. Daleka piłka posłana do Mikinicia, ten znalazł wbiegającego w pole karne Skrzypczaka i młody napastnik zdobywa bramkę. Świetne widowisko mamy dziś w Bielsku.

• GOOOOOOL! SZYMON SKRZYPCZAK!

• Laskowski za Sopoćkę.

• Nikt już Góralom nie zabierze tego awansu! Ustawiony pod polem karnym Roginić zagrał plasko w pole karne. Piłka nie trafiła pod nogi Sopoćki, bo ten sprytnie przepuścił ją. Zza jego pleców wyskoczył RZUCHOWSKI, który mocnym strzałem pokonał Kuchtę.

• GOOOOOOOL! MICHAŁ RZUCHOWSKI!

• I goscie wykorzystali właśnie ostatnią zmianę. Mikinić za Boneckiego.

• Skrzypczak dostał piłkę na połowie boiska, przebiegł z nią kilkadziesiąt metrów, ale czystym wślizgiem zatrzymał go Jaroch.

• Kolejna zmiana w zespole gości. Skrzypczak zastapił niewidocznego dziś Piecha.

• Teraz była szansa Odry, ale dośrodkowanie Janusa z rzutu rożnego było zdecydowanie za mocne.

• Kolejna strata Odry i Danielak poszedł z szybkim atakiem skrzydłem. Kuchta znów łapie dobre dośrodkowanie.

• Prostopadle zagranie do Sopoćki, ten dopadł do piłki, ale nie oddał strzału, bo próbujący wybić mu ją spod nóg Żemło zrobił to tak niefortunnie, że pokonał własnego bramkarza!

• GOL SAMOBÓJCZY! PIOTR ŻEMŁO!

• W przerwie doszło jeszcze do zmiany. Czernysz zastąpił Blanika.

• Zaczynamy drugą połowę!

• Koniec pierwszej połowy.

• Zaskoczony teraz Polacek! Janasik dostał piłkę dosłownie na skraju pola karnego i w dodatku miał ostry kąt. Uderzył jednak z pierwszej piłki i zaskoczył bramkarza gospodarzy! Odra nie składa broni, to gol, który może odblokować gości tego spotkania.

• GOOOOOOOOL! PATRYK JANASIK!

• Karol Danielak dostał piłkę na skrzydle i wszedł w drybling z rywalem. Z łatwością go ograł, zagrał w pole karne do Jarocha i dostał piłkę zwrotną. Będąc już blisko bramki, bardzo mocno uderzył i tym samym podwyższył prowadzenie.

• GOOOOOOOOL! KAROL DANIELAK!

• Sporo piłkarzy Podbeskidzia zawędrowało w pole karne. Krótka wymiana podań na małej przestrzeni i w szesnastce znalazł się Bartosz Jaroch, który mocnym strzałem dał gospodarzom prowadzenie!

• GOOOOOOOOL! BARTOSZ JAROCH!

• Znów przed szansą na gola miał Sopoćko, ale jego techniczne uderzenie poszybowało nad bramką.

• Opolanie strzelają kolejnego gola, ale znów nie jest on uznany! Błanik miał być na pozycji spalonej w czasie uderzenia.

• Tabiś i Błanik ograli z piłką dwóch obrońców Podbeskidzia. Zaraz po tym jeden z zawodników Odry posłał płaskie zagranie w pole karne, ale nie było nikogo do zamknięcia akcji.

• Danielak uaktywnił się na skrzydle, ale jego wrzutkę przewidział bramkarz Odry i wyskoczył do piłki.

• Kilkanaście podań Odry na połowie rywali, ale goście nie oddali póki co strzału.

• Ponownie Jaroch, tym razem obrońca sam wszedł w pole karne i oddał lekki strzał. Bez problemu obronił to Kuchta.

• Jaroch podłączył się do akcji prawą stroną, ale nie wykończył podania Nowak. Nie zdążył do piłki posłanej w pole karne.

• Gospodarze stwarzają pierwsze zagrożenie. Roginić wyprzedził w pojedynku biegowym Kostrzyckiego, zagrał w światło do brami do Sopoćki, ale młody zawodnik uderzył niecelnie!

• Żemło nie zgadzał się z arbitrem i dostał żółtą kartkę za dyskusję.

• Piłka w siatce Podbeskidzia! Arbiter nie uznał tego gola, bo dopatrzył się przewinienia jednego z graczy Odry.

• Kolejna prostopadła piłka w stronę napastnika Podbeskidzia, ale tym razem Żemło zablokował zagranie.

• Roginić zastawił się z piłką i chciał odegrać ją do Rzuchowskiego. Czujnie wyszedł z bramki golkiper Odry.

• Figiel przejął piłkę i błyskawicznie podał do Danielaka, ale jego podanie w pole karne zostało już zablokowane.

• Zaczynamy spotkanie!

• Mimo tak dobrej serii, Odrze wciąż jeszcze daleko do poczucia komfortu. Zespół Brehmera ma zaledwie punkt przewagi nad GKS-em Jastrzębie i znajdującą się w strefie spadkowej Olimpią Grudziądz.

• Odra przyjeżdża do Bielska-Białej w swoim najlepszym momencie w tym sezonie. Ekipa prowadzona przez Dietmara Brehmera nie przegrała od siedmiu kolejek, a w 2020 roku jest czwartą najlepszą drużyną pierwszej ligi - zdobyła 15 punktów, czyli tylko o trzy mniej od Podbeskidzia.

• Rywale znów ułatwili bielszczanom zadanie. We wtorek Warta Poznań tylko zremisowała u siebie z GKS-em Tychy 2-2, dzięki czemu Podbeskidzie nie musi wygrać swojego meczu, by zapewnić sobie awans do Ekstraklasy. Góralom wystarczy do tego zdobyć zaledwie jeden punkt w trzech ostatnich kolejkach.

• W środowym meczu 32. kolejki Fortuna 1 Ligi Podbeskidzie Bielsko-Biała zmierzy się u siebie z Odrą Opole. Góralom wystarczy remis, by zapewnić sobie bezpośredni awans do PKO Ekstraklasy.

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania Podbeskidzie - Odra Opole!

Przemysław Drewniak

Mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - Odra Opole ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO © lukasz klimaniec dziennik zachodni polska press slask

Mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - Odra Opole ONLINE. W środowym meczu 32. kolejki Fortuna 1 Ligi Podbeskidzie Bielsko-Biała zmierzy się u siebie z Odrą Opole. Góralom wystarczy remis, by zapewnić sobie bezpośredni awans do PKO Ekstraklasy. Relacja na żywo z meczu Podbeskidzie - Odra live w GOL24.pl!

Mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - Odra Opole ONLINE

Przy Rychlińskiego są już gotowi na świętowanie. Oficjalna feta ma zostać zorganizowana po meczu ostatniej kolejki z Chrobrym Głogów, ale krótka celebracja szykowana jest już na środę. Chłodzą się szampany, prasowane są specjalne, okolicznościowe koszulki, a w internetowej kasie biletowej kończą się wejściówki. Mecz może obejrzeć komplet widzów, którzy zgodnie z restrykcjami mogą pojawić się na trybunach, a więc niespełna cztery tysiące osób.

Najpierw Górale muszą jednak spełnić najważniejszy warunek, czyli wykonać swoją pracę na boisku. Trener Krzysztof Brede, po zwycięskim spotkaniu z GKS-em Jastrzębie, nie chciał słyszeć o radości z prawie pewnego awansu. - Cieszymy się z wygranej, ale od jutra przygotowujemy się do następnych spotkań. Przed nami trudne mecze, a ja mam nadzieję, że najlepszy występ mój zespół wciąż ma przed sobą - mówił trener bielskiej drużyny.

Podbeskidzie ma w rękawie wszystkie atuty - występuje w roli zdecydowanego faworyta, jest na fali po dwóch meczach, w których zdobyło siedem bramek i w trakcie serii 11 kolejnych spotkań bez porażki. Świetna jest też sytuacja kadrowa, bo poza kontuzjowanymi Konradem Sierackim i Filipem Modelskim, trener Brede ma do dyspozycji wszystkich zawodników.

O przypieczętowanie sukcesu wcale jednak nie musi być łatwo, bo również Odra przyjeżdża do Bielska-Białej w swoim najlepszym momencie w tym sezonie. Ekipa prowadzona przez Dietmara Brehmera nie przegrała od siedmiu kolejek, a w 2020 roku jest czwartą najlepszą drużyną pierwszej ligi - zdobyła 15 punktów, czyli tylko o trzy mniej od Podbeskidzia. Trzynaste miejsce, które opolanie zajmowali po zakończeniu poprzedniej kolejki, to ich najlepsza pozycja w tabeli w tym sezonie od notowania po... 1. kolejce.

Mimo tak dobrej serii, Odrze wciąż jeszcze daleko do poczucia komfortu. Zespół Brehmera ma zaledwie punkt przewagi nad GKS-em Jastrzębie i znajdującą się w strefie spadkowej Olimpią Grudziądz. - Mamy 39 punktów, ale wiemy, że potrzebujemy ich więcej i na pewno jedziemy do Bielska-Białej z dobrym i pozytywnym nastawieniem - mówił trener Odry po ostatnim triumfie ze zdegradowanymi już Wigrami Suwałki (1-0).

Swój pierwszy awans do Ekstraklasy Podbeskidzie wywalczyło również w środę, również u siebie, niemal w tym samym momencie sezonu (w 31. kolejce). Od pamiętnego pod Klimczokiem meczu z Sandecją minęły dokładnie 3339 dni. W Bielsku-Białej mają nadzieję, że na kolejny taki sukces nie będą musieli czekać ani jednego dnia więcej.

Mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - Odra Opole TRANSMISJA TV

Mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - Odra Opolez online będzie transmitowany w telewizji przez Polsat Sport. Spotkanie będzie można obejrzeć również na Ipli, dostęp do meczu w cenie 5 zł.

Tekstowa relacja na żywo z meczu Podbeskidzie Bielsko-Biała - Odra Opole live w GOL24.pl.