• Koniec meczu! Podbeskidzie - Puszcza 3:1!

• Łukasz Sierpina fatalnie uderzył i Mleczko obronił "jedenastkę"!

• Miłosz Mleczko sfaulował Łukasza Sierpinę i będziemy mieli rzut karny!

• GOOOOOOL! Adrian Rakowski podwyższył wynik na 3:1 dla Podbeskidzia!

• Szymon Gwiazda zmienił Jakuba Bąka.

• Bartosz Widejko zmienił Konrada Nowaka.

• Guga zmienił Adriana Gomeza.

• GOOOOOL! Marcin Stefanik w szczęśliwych okolicznościach znalazł drogę do siatki gospodarzy! 2:1!

• Kamil Wiktorski ukarany żółtą kartką.

• Kacper Kostorz zmienił Przemysława Płachetę.

• Puszcza dąży do strzelenia kontaktowej bramki.

• GOOOOOOOOOL! Valerijs Sabala kapitalnie odnalazł się przed bramką Puszczy i wepchnął futbolówkę do siatki!

• Rozpoczynamy II połowę!

• Przemysław Sajdak zmienił Łukasza Szczepaniaka.

• Koniec I połowy. Podbeskidzie - Puszcza 1:0.

• Filip Modelski zmienił Bartosza Jarocha.

• Paweł Oleksy ukarany żółtą kartką.

• Na boisku mamy dużo chaosu i niedokładności.

• Zakotłowało się pod bramką Podbeskidzia, ale Marcinowi Orłowskiemu zabrakło centymetrów, aby dojść do piłki!

• Zawodnik Puszczy uderzył z rzutu wolnego nad bramką.

• Adrian Gomez przesadził z ostrością i został ukarany żółtym kartonikiem.

• Sabala chciał dośrodkować, lecz wyszedł z tego "centrostrzał", który poszybował minimalnie nad bramką.

• Płacheta efektownie przedryblował kilku graczy gości, ale jego dośrodkowanie było fatalne..

• Dwukrotnie w pole karne gości piłkę wstrzelił Sierpina, ale żaden z jego kolegów nie zdołał przeciąć lotu piłki!

• Spore zamieszanie pod bramką Podbeskidzia, ale obrońcy gospodarzy oddalili zagrożenie spod własnej bramki.

• GOOOOOOL! Paweł Oleksy mocnym uderzeniem pod poprzeczkę otwiera wynik spotkania! Asystę zaliczył Kamil Wiktorski!

• Po dośrodkowaniu Sierpiny gospodarze będą mieć rzut rożny.

• Dynamiczną akcje chciał przeprowadzić Jakub Bąk, ale został powstrzymany przez obrońców.

• Rozpoczynamy spotkanie!

• W meczu z Puszczą trener i piłkarze Podbeskidzia rozpoczynają zatem walkę o to, by udowodnić, że należy im się miejsce w drużynie także w przyszłym sezonie. Zadanie nie będzie łatwe, bo drużyna z Niepołomic nie przegrała od trzech kolejek, a w miniony weekend efektownie ograła u siebie Chrobrego Głogów 3-0. Puszcza dała się Góralom we znaki już jesienią, gdy ekipa dowodzona przez trenera Tomasza Tułacza po emocjonującym meczu ograła u siebie bielszczan 3-2, mimo tego, że do przerwy przegrywała 1-2.

• Na stanowisku dyrektora sportowego Podbeskidzia zrobi się wakat, bo klub prawdopodobnie nie zatrudni nowej osoby do końca sezonu. To oznacza, że większa decyzyjność w sprawie transferów spadnie na trenera Krzysztofa Brede - o ile zostanie w klubie, bo nieudany start rundy wiosennej osłabił jego pozycję.

• Burza zaczęła się w poniedziałek, gdy władze klubu niespodziewanie poinformowały o tym, że nie wykorzystały klauzuli przedłużenia kontraktu z Valerijsem Sabalą. We wtorek prezes Kłys zwolnił Rybarskiego, który na stanowisku dyrektora sportowego Górali pracował od lipca 2017 roku. Choć zatrudnił w tym czasie dwóch trenerów i miał do dyspozycji cztery okienka transferowe, nie zdołał zbudować drużyny, która nawiązałaby walkę o awans do Ekstraklasy. W dodatku, relacje między nim a Kłysem od początku nie układały się najlepiej. Wystarczyły cztery spotkania rundy wiosennej, w których Podbeskidzie zaliczyło trzy porażki, by pracujący od grudnia prezes zwolnił Rybarskiego.

• Po dotkliwej porażce w Łodzi Podbeskidzie traci do drugiego ŁKS-u już czternaście punktów. Tak duża strata sprawia, że w Bielsku-Białej mogą już myśleć o budowie zespołu na kolejny sezon. Dlatego zdecydowanie więcej niż o meczu z Puszczą Niepołomice mówi się o tym, co w klubie wydarzyło się w ostatnich dwóch dniach.

• Ławka rezerwowych gości: Przybysz, Gwiazda, Kotwica, Uwakwe, Zagórski, Sajdak, Widejko.

• Skład gospodarzy:

• Witamy wszystkich kibiców, którzy będą śledzić relacje LIVE z meczu Podbeskidzie Bielsko-Biała - Puszcza Niepołomice!

Przemysław Drewniak

Mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - Puszcza Niepołomice ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Andrzej Banas / Polska Press

Mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - Puszcza Niepołomice ONLINE. W środowym, zaległym meczu 25. kolejki Fortuna 1. Ligi Podbeskidzie Bielsko-Biała zmierzy się u siebie z Puszczą Niepołomice. Spotkanie odbędzie się w cieniu wydarzeń po porażce Górali z ŁKS-em Łódź, po której prezes Bogdan Kłys zwolnił dyrektora sportowego, Andrzeja Rybarskiego. Relacja na żywo z meczu Podbeskidzie - Puszcza online w GOL24.pl!

Mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - Puszcza Niepołomice ONLINE

Kto wygra mecz 1. ligi: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Puszcza Niepołomice?

Mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - Puszcza Niepołomice TRANSMISJA TV

Mecz Podbeskidzie - Puszcza online nie będzie transmitowany na żywo w telewizji. Tekstowa relacja na żywo z meczu Podbeskidzie - Puszcza w GOL24.pl