Mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - Raków Częstochowa ONLINE....

Mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - Raków Częstochowa ONLINE. "Górale" jeszcze nie przegrali. Jeszcze?

Fortuna 1 Liga, 29. kolejka
2018-05-05 18:00

Podbeskidzie Bielsko-Biała

1

Raków Częstochowa

1

• To wszystko na dziś! Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i zapraszamy na kolejne. Do zobaczenia!

• Podbeskidzie nadal niepokonane! Wiosną podopieczni Adama Noconia nie zaznali jeszcze smaku porażki. Goście na pewno byliby zadowoleni z remisu, gdyby nie to, że przecież prowadzili przez moment w tym meczu, ale już w kolejnej akcji dali strzelić sobie bramkę wyrównującą.

• Koniec meczu! Podbeskidzie remisuje z Rakowem Częstochowa 1:1!

• Gra wznowiona, atak Podbeskidzia!

• Ucierpiał Hanzel, pomoc medyczna na murawie opatruje pomocnika Górali.

• Kościelny skakał do piłki dogranej z rzutu rożnego, doszedł do sytuacji, ale uderzył niecelnie.

• Kostorz z przewrotki - ponad bramką!

• 3 minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

• Ostatnia zmiana w tym spotkaniu, Rakowski na ławce, zastąpił go Wiktorski.

• Zmiana w zespole gości. Wójcik za Radwańskiego.

• "Żółtko" dla Rakowskiego.

• Kapitalne zachowanie w polu karnym Sabali, który przyjął, obrócił się z piłką i uderzył nie do obrony!

• ODPOWIEDŹ GÓRALI NATYCHMIASTOWA! Sabala wyrównuje!

• Fantastyczne uderzenie Sapały zza szesnastki, miał czas i miał miejsce - nie zmarnował tego. Tym razem Leszczyński był bez szans na skuteczną interwencję.

• GOOOL! Sapała strzela bramkę na 1:0!

• Lubos Kolar mógł fantastycznie rozpocząć dla siebie ten mecz! Kapitalna wrzutka Oleksego spadła dokładnie pod nogi zamykającego akcję Kolara, piłka uderzyła tylko w boczną siatkę!

• Lubos Kolar melduje się na murawie. Zmienił Miłosza Kozaka.

• Świetna interwencja Bougaidisa! Obrońca udowadnia, że był bardzo trafnym zakupem dla Podbeskidzia. Najpierw wślizgiem zatrzymał groźne prostopadłe podanie, a później jeszcze wyszedł spod pressingu efektownym "kółeczkiem"!

• Łukasz Hanzel napomniany przez sędziego żółtym kartonikiem.

• Oleksy zagrał "na klepkę" z Kozakiem, ale odegranie Miłosza Kozaka było za mocne.

• Rakhmanov w ofensywnej akcji - przedryblował dwóch pomocników Podbeskidzia i uderzył w kierunku długiego słupka. Mimo że był to mocny strzał, to spokojnie odprowadził piłkę wzrokiem Leszczyński, bo futbolówka przemknęła obok bramki.

• I Kościelny zmienił Górę.

• Podwójna zmiana w zespole gości. Czerkas za Embalo...

• Świetna wrzutka Sierpiny, piłka jednak minęła kolejno skaczących do niej zawodników Podbeskidzia.

• Faulowany Hanzel, rzut wolny dla gospodarzy.

• Pierwsza zmiana w zespole gospodarzy. Na murawie Kostorz, który zastąpił Tomczyka.

• Zrehabilitował się Leszczyński za swój poprzedni błąd i obronił potężny strzał z powietrza Malinowskiego!

• KURIOZALNA SYTUACJA! Bougaidis wycofał piłkę do Leszczyńskiego, który minął się z futbolówką, ta potoczyła się w kierunku bramki, ale ostatecznie odbiła się od słupka i zatańczyła na linii bramkowej! Na pełnym sprincie ruszył do niej Embolo, ale bliżej miał bramkarz Podbeskidzia i to on złapał piłkę!

• Obiecująco zaczęła się ta druga połowa, ale teraz oglądamy przestój w grze jednych i drugich.

• Błąd Adama Łabojko, jego podanie nie mogło dotrzeć do żadnego z kolegów, ponieważ nie było nikogo w strefie, do której skierował piłkę.

• Rzut wolny dla gości, uderzenie jednak fatalne, prosto w mur.

• Brzydki faul Bougaidisa, został ukarany przez sędziego.

• Błąd Niewulisa ostatecznie bez większych konsekwencji. Paweł Tomczyk nie zdołał przejąć futbolówki.

• Jakub Łabojko pośpieszył się z decyzją o strzale. Mógł podać do podłączającego się do akcji Piotra Malinowskiego a zamiast tego uderzył bardzo niedokładnie. Od bramki zacznie Leszczyński.

• Uderzenie z dystansu Hanzela pewnie wyłapał Szumski, pomocnik Podbeskidzia uderzył zdecydowanie zbyt lekko.

• Żółta kartka dla Łukasza Góry.

• Mondek próbował dograć do kolegów w polu karnym, czujnie na przedpolu interweniował Leszczyński.

• Mogło być 1:0 - a raczej powinno być! Rakowski dopadł do wybitej piłki i uderzył z szesnastu metrów, ale piłka o milimetry minęła prawy słupek bramki Szumskiego!

• Daleka wrzutka z autu Bougaidisa, Malec wygrywa pojedynek o piłkę, ale nie zdołał oddać strzału.

• Gwizdek, gramy! Gospodarze tym razem pierwsi przy piłce.

• Wracamy do Bielska - Białej na drugą połowę spotkania!

• Koniec pierwszej połowy! Dobre, ciekawe spotkanie oglądamy dziś w Bielsku, ale jak na razie bez bramek. Wracamy za 15 minut!

• Podbeskidzie wycofane znów na własnej połowie czeka na okazje do przechwytu - Raków jednak rozgrywa bardzo ostrożnie, wiedzą goście, czym będzie groziła strata piłki.

• Ależ poszedł do końca Rakowski! Nie zrezygnował, mimo że do piłki wyszedł Szumski, ale bramkarz Rakowa minął się z piłką! Uderzenie z powietrza minimalnie niecelnie.

• Sierpina! Zszedł z prawej strony do środka i kapitalnie uderzył pod poprzeczkę - Szumski równie kapitalnie obronił!

• Żółtą kartką ukarany Sabala.

• I znów kapitalnie Leszczyński! Fantastyczna interwencja najpierw po strzale Radwańskiego, a później po uderzeniu głową Embalo! Górale tylko dzięki swojemu bramkarzowi mogą dalej cieszyć się czystym kontem!

• Akcja za akcje - tempo meczu widocznie się podniosło!

• Błąd Podbeskidzia wykorzystuje Szczepański, który posyła prostopadłą piłkę do Embalo, ten wygrał pozycję z Modelskim, ale jego mocne uderzenie po ziemi obronił Leszczyński!

• Centrostrzał Rakowskiego zmierzający pod poprzeczkę z najwyższym trudem wybija Szumski!

• Sabala ruszył z kontrą, podał do Sierpiny pędzącego lewą stroną - wrzutkę w pole karne w ostatniej chwili wybił Góra! Po chwili kolejne dośrodkowanie Sierpiny, tym razem z rzutu rożnego przechwycił Szumski.

• Faulowany Embalo leży na boisku. Za chwilę wstał, a Raków ma rzut wolny z okolicy środka boiska.

• Świetna parada Leszczyńskiego po strzale z dystansu! Zdołał sparować piłkę na rzut rożny, naprawdę klasowa interwencja!

• Kozak ruszył znów lewą stroną, dośrodkowanie jednak dalekie od ideału - Rakhmanov wybił piłkę.

• Tomczyk minął się z piłką w polu karnym po wrzutce Kozaka, Kontrę tym razem przerwał Bougaidis, sędzia przywołał go do siebie i porozmawiał krótko z zawodnikiem. Pewnie kolejne takie przewinienie skończy się żółtą kartką.

• Faul taktyczny Rakowskiego na Szczepańskim, przerwał kontrę gości. Sędzia nie zdecydował się na ukaranie zawodnika Podbeskidzia kartką.

• Sapała przejął w polu karnym dośrodkowanie Szczepańskiego, tym razem udaną interwencją popisał się Mariusz Malec.

• Groźna główka Embalo, który stojąc tyłem do bramki zdołał skontrować tor lotu piłki, ale na posterunku Leszczyński!

• Podłączył się Oleksy do akcji i popisał się niezłą centrą, którą musiał wybijać Niewulis.

• Wrzutka Bougaidisa ląduje w rękach Jakuba Szumskiego. Mecz po początkowej przewadze Rakowa teraz wyrównał się.

• Znów goście! Szczepański na lewym skrzydle ograł obrońce i posłał mocne dośrodkowanie w pole karne, tam najlepiej odnalazł się Embalo - zabrakło nieco szczęścia przy wykończeniu!

• W odpowiedzi Radwański wpadł w pole karne i wystawił piłkę do Embalo. Naciskany napastnik Rakowa oddał jednak niecelny strzał.

• Świetna kontra Podbeskidzia! Sabala podał do Tomczyka, który popisał się świetnym przerzutem do Sierpiny, który popędził lewym skrzydłem. Pomocnik Górali zszedł do środka, podał do wychodzącego Kozaka - ten zgrał do Tomczyka, ale strzał napastnika gospodarzy zablokowany! Pierwsza tak groźna sytuacja!

• Dobrze ustawiony w polu karnym próbował uderzać głową na bramkę, ale nie trafił czysto w piłkę! Ma czego żałować skrzydłowy gospodarzy.

• W pierwszych minutach to Raków dominuje, Podbeskidzie ustawione na swojej połowie czeka na okazje do kontrataków.

• Piotr Malinowski zszedł do środka i uderzył z prawej nogi, dobrze zablokował strzał Bougaidis.

• Naciskany przy próbie wybicia Leszczyński nie popełnił błędu, Radwański nie zdołał przeszkodzić bramkarzowi Podbeskidzia.

• Dobra, prostopadła piłka z głębi pola do wychodzącego na pozycje Szczepańskiego - minimalnie zbyt mocne podanie.

• Pierwszy gwizdek! Od środka rozpoczęli przyjezdni!

• Piłkarze już na murawie, za chwilę zaczynamy!

• Garść statystyk od 1LigaStats!

• Podbeskidzie jest wciąż niepokonane wiosną, ale problemem gospodarzy jest wygrywanie spotkań. Bielszczanie zanotowali serię pięciu zremisowanych spotkań z rzędu! W końcu w ostatnim spotkaniu z Puszczą udało się pokonać rywala - Górale wygrali w Niepołomicach 3:1.

• Goście po niechlubnej serii trzech porażek z rzędu przełamali się w spotkaniu wyjazdowym z Chojniczanką, które wygrali skromnie po bramce Jose Embalo. Podopieczni Marka Papszuna na tym nie poprzestali i wygrali także swoje ostatnie spotkanie ze Stomilem Olsztyn 2:1.

• Witamy Państwa na naszej relacji LIVE z meczu Podbeskidzie Bielsko - Biała - Raków Częstochowa! Początek spotkania już za 20 minut!

red, KLM

Dziennik Zachodni

Podbeskidzie - Raków LIVE! "Górale" jeszcze nie przegrali. Jeszcze?

Podbeskidzie - Raków LIVE! "Górale" jeszcze nie przegrali. Jeszcze? ©Andrzej Wisniewski / Polskapresse

Mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - Raków Częstochowa ONLINE. "Górale" walczą o podtrzymanie dobrej serii. Ostatnią porażkę ponieśli w listopadzie zeszłego roku, czyli dziesięć meczów wstecz. Relacja LIVE w GOL24 od 18:00.

Mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - Raków Częstochowa ONLINE

Cieszą strzelone bramki i to, że napastnicy się odblokowali. Ta wygrana cieszy mnie i cały zespół, bo długo na nią czekaliśmy – nie ukrywał po zwycięstwie w Niepołomicach trener Podbeskidzia Adam Nocoń.

Jego piłkarze wreszcie przerwali serię pięciu remisów z rzędów (w tym aż czterech z wynikiem 0:0) i podbudowani tą wygraną podejmą dziś, w sobotę 5 maja, zespół Rakowa Częstochowa, który po bardzo udanej rundzie jesiennej zakończonej w czołówce tabeli, wiosną zaliczył jednak aż pięć porażek i zajmuje aktualnie 8 miejsce wyprzedzając Górali o trzy punkty.

Dopiero dwa tygodnie temu Raków odnalazł właściwą drogę - najpierw wygrał z Chojniczanką, a ostatnio ze Stomilem. Jeśli w Częstochowie nadal myślą o dogonieniu czołówki tabeli, muszą wygrać w Bielsku-Białej. Zespół z Częstochowy potrafi wygrywać na wyjazdach, co udowodnił w tym sezonie aż 8 razy - tylko GKS Katowice może pochwalić się podobnym dorobkiem.

Górale jednak w tej rundzie nie przegrali jeszcze meczu. Ostatni raz przed własną publiką schodzili z murawy pokonani 21 listopada 2017 r., gdy ulegli Stali Mielec 2:3.

Początek meczu Podbeskidzie Bielsko-Biała – Raków Częstochowa na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej o godzinie 18.00.

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Raków Częstochowa: Kto wygra mecz 1 ligi?

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Raków - Podbeskidzie 1:1 (Nice 1 Liga, 18.10.2017)
Podbeskidzie - Raków 2:2 (sparing, 25.02.2017)
Podbeskidzie - Raków 0:3 (sparing, 25.06.2016)

Mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - Raków Częstochowa TRANSMISJA TV

Polsat Sport nie przeprowadzi transmisji na żywo z tego spotkania. Zapraszamy na relację LIVE do GOL24.pl. Początek o godzinie 18:00. Plan transmisji wszystkich meczów znajdziesz tutaj -> PROGRAM TV