Mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - Sandecja Nowy Sącz ONLINE....

• Za krótka centra, obrona gospodarzy wybija piłkę.

• Jeszcze atakuje Sandecja. Zablokowane dośrodkowanie, będzie rzut rożny.

• Sędzia dolicza trzy minuty.

• Karol Danielak schodzi z boiska. Za niego Filip Laskowski.

• Żaden z piłkarzy Sandecji nie zamknął tej akcji. Gospodarze oddalają zagrożenie.

• Jest wrzutka w pole karne!

• Gabrych faulowany ok 25 metrów od bramki Podbeskidzia.

• Bartłomiej Dudzic wchodzi w miejsce Macieja Korzyma.

• Flis uderza prosto w mur.

• Dmytro Baszłaj fauluje rywala przed własnym polem karnym i ogląda kartkę. Będzie szansa dla gości.

• Danielak wszedł w pole karne, przedryblował rywala i uderzył na długi słupek.

• GOOOOOL! Danielak wpisuje się na listę strzelców!

• Mateusz Sopoćko wchodzi za Konrada Sierackiego.

• Modelski dośrodkował wgłąb pola karnego, ale nie było tam żadnego z kolegów i rywale spokojnie wybili piłkę.

• Thiago próbował przyjąć piłkę, ale od razu doskoczyli do niego rywale i utrudnili mu to zadanie.

• Sierpina znów postanowił dośrodkować, ale nie była to najlepsza próba i rywale wybili piłkę.

• Mateusz Klichowicz opuszcza boisko. W jego miejsce Mariusz Gabrych.

• Sieracki faulowany przez Korzyma w środku pola. Rozpoczną gospodarze.

• Sieracki próbuje z woleja sprzed pola karnego, ale dobrze ustawiony Bielica łapie piłkę w ręce.

• Desley Ubbink wchodzi w miejsce Adriana Rakowskiego.

• Sandecja próbuje się bronić i wybija piłkę jak najdalej, ale futbolówka wciąż zostaje przy nogach Podbeskidzia.

• Sierpina znów pędzi skrzydłem, piłka finalnie trafia do Rakowskiego, który próbuje strzału z daleka, ale próba zdecydowanie za lekka, żeby zaskoczyć bramkarza.

• Figiel dośrodkował z rzutu wolnego. Do piłki najwyżej wyskoczył Jaroch i uderzył głową na długi słupek.

• GOOOOOL! Jaroch wyprowadza gospodarzy na prowadzenie!

• Mateusz Klichowicz ukarany kartką.

• Niemożliwe! Flis wybija piłkę głową niemal z linii bramkowej!

• Sierpina przed setką!

• Szybkie przejście pod drugie pole karne. Sierpina wrzuca piłkę w pole karne Sandecji, ale żaden z jego kolegów nie spodziewał się piłki na jedenastym metrze. Goście odzyskują.

• Dalekie podanie z rzutu wolnego do Korzyma, który wychodził za plecy obrońców, ale sędzia przerywa akcję - spalony.

• Klichowicz faulowany w środkowej strefie boiska.

• Sierpina wdziera się w pole karne, ale jego dośrodkowanie zostaje zablokowane. Wzmagają się pretensje gospodarzy, którzy widzieli tam zagranie ręką.

• Figiel faulowany przed własnym polu karnym przez Chmiela. Defensywa Podbeskidzia może złapać oddech.

• Gospodarze budowali akcję na prawym skrzydle, ale Sierpina wyszedł z piłką poza boisko.

• Thiago położył jednego z rywali i postanowił skończyć akcję samemu. Rywal jednak zablokował jego strzał.

• Sandecja wychodzi z kontrą trzech na trzech!

• Bielica instynktownie broni ten strzał. Było gorąco!

• Sierpnia uderza z woleja z jedenastu metrów!

• Zaczynamy drugą część meczu!

• Sędzia kończy pierwszą część spotkania.

• Sandecja broni całą drużyną. Podbeskidzie niespiesznie rozgrywa po obronie.

• Figiel postanowił sprawdzić czujność bramkarza gości z dystansu. Bielica na posterunku łapie piłkę w ręce.

• Napastnik Sandecji był jednak wolniejszy od defensywy gospodarzy. Podbeskidzie przy piłce

• Korzym pędzi prawym skrzydłem!

• Flis skierował piłkę głową w stronę bramki, ale sędzia odgwizduje wcześniej spalonego.

• Swoją okazję będą mieli goście, również z rzutu wolnego niedaleko bramki!

• Jaroch delikatnie dotknął piłkę, Sierpina uderzył technicznie nad murem i pokonał bramkarza gości.

• GOOOOL! Sierpina wyrównuje!

• Thiago ukarany kartką. Będzie okazja dla gospodarzy z rzutu wolnego z niebezpiecznej odległości.

• Krótkie rozegranie rożnego przez Podbeskidzie, wrzutka w pole karne i goście wybijają raz jeszcze na rzut rożny.

• Flis trafia w twarz Roginića w polu karnym gości. Pomimo krzyków piłkarzy z Bielska, sędzia nie ma zamiaru dyktować rzutu karnego.

• Napastnik gospodarzy nie miał szans, aby dobrze złożyć się do strzału. Piłka opuszcza plac gry,

• Jest wrzutka na Roginića

• Górale próbują ataku pozycyjnego.

• Thiago źle przyjmuje piłkę. Gospodarze odzyskują.

• Sandecja wychodzi z kontrą!

• Klichowicz wycofuje piłkę sprzed linii końcowej do Chmiela, ten podaje jeszcze do Korzyma, który nieatakowany dobija piłkę do siatki z najbliższej odległości.

• GOOOOOL! Sandecja otwiera wynik meczu!

• Jest oficjalna zmiana. Za Kamila Ogorzałego wchodzi Michał Walski.

• Sierpina dopadł do płaskiej wrzutki w pole karne, ale na jego nieszczęście nie trafił czysto w piłkę.

• Jednak nie na długo. Zawodnik gości znów opuszcza murawę w asyście medyków.

• Ogorzały wraca jednak na boisko.

• Ogorzały odczuwa najprawdopodobniej wcześniejsze stracie w powietrzu z Baszłajem. Niewykluczone, że będzie konieczna zmiana.

• Kolejna interwencja medyków. Tym razem z murawy nie podnosi się Ogorzały.

• Dośrodkowanie w pole karne, ale żaden z zawodników gości nie wyskoczył na tyle wysoko, aby zamknąć akcję.

• Szybko przenosimy się pod bramkę gospodarzy! Sandecja przed szansą!

• Dośrodkowanie w pole karne na Danielaka, który nie trafia w piłkę. Zmarnowana okazja gospodarzy.

• Sierpnica rozpędza się na prawym skrzydle!

• Thiago zdecydował się na strzał z pokaźnej odległości, ale golkiper Podbeskidzia odprowadził piłkę wzrokiem na linię boiska.

• Obrońca Sandecji wraca do gry.

• Marko Roginić wyskoczył do dośrodkowania, ale położył się na Szufrynie, który ucierpiał w tym starciu i potrzebuje pomocy medyków.

• Za mocna centra Danielaka kończy pod linią końcową boiska. Finalnie gospodarze byli jeszcze w stanie oddać strzał, ale nie zagroził on poważnie bramce Sandecji.

• Rakowski zostawił Danielakowi piłkę na skraju pola karnego. Może być groźnie!

• Korzym otrzymał świetne długie podanie na skrzydło. Robił co mógł zawodnik gości, ale nie opanował piłki w boisku.

• Klichowicz odebrał piłkę w środkowej strefie, ale za bardzo się rozpędził i opuścił z piłką boisko.

• Gospodarze klepią po obronie, próbując wyciągnąć piłkarzy Sandecji z własnej połowy.

• Sierpnina dopadł do Kanacha w środkowej strefie boiska i spowodował upadek rywala. Sędzia odgwizduje faul.

• Za krótkie dośrodkowanie spada na głowę defensora gospodarzy, który oddal zagrożenie.

• Faulowany przez linii bocznej boiska zawodnik gości. Będzie okazja, aby dośrodkować w pole karne Podbeskidzia.

• Danielak uderzył na długi słupek, ale futbolówka minęła słupek bramki Bielicy

• Szufryn nie zdjął piłki głową i do futbolówki dopada Karol Danielak!

• Mateusz Klichowicz nie podnosi się z murawy. Sędzie przerywa grę.

• Jaroch wycięty równo z trawą przez rywal i sędzie przerywa grę. Od rzutu wolnego rozpoczną gospodarze.

• Rakowski nieatakowany przez nikogo nie był w stanie dobrze przyjąć piłki. Sandecja rozpocznie od autu.

• Wszystko gotowe, sędzia Paweł Pskit daje znak... zaczynamy!

• Goście dzisiejszego meczu przywieźli natomiast tylko 4 punkty z siedmiu wyjazdów. Jest o czwarty najgorszy wynik w lidze.

• Ekipa z Nowego Sącza będzie miała dziś trudne zadanie, ponieważ Podbeskidzie wygrało w tym sezonie 4 z 6 meczów przed własną publicznością.

• Sandecja natomiast znajduje się na 12. pozycji w klasyfikacji, mając tylko dwa punkty przewagi nad strefą spadkową.

• W lepszych nastojach do tego spotkania podejdą gospodarze, którzy zajmują obecnie 4. miejsce w ligowej tabeli, mając szansę na objęcie fotela lidera. Aby tak się stało, Górale muszą zgarnąć komplet punktów i liczyć na potknięcie Warty Poznań.

• Witamy! Już za kilka minut Podbeskidzie Bielsko-Biała podejmie Sandecję Nowy Sącz.

psz

Mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - Sandecja Nowy Sącz ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©lukasz klimaniec dziennik zachodni polskapress slask

Mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - Sandecja Nowy Sącz ONLINE. W pierwszym niedzielnym meczu w ramach 16. kolejki Fortuna 1 Ligi Podbeskidzie Bielsko-Biała zagra u siebie z Sandecją Nowy Sącz. Górale są w czołówce tabeli, a goście niebezpiecznie zbliżyli się do strefy spadkowej. Relacja na żywo z meczu Podbeskidzie - Sandecja live w GOL24.pl!

Mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - Sandecja Nowy Sącz ONLINE

Podbeskidzie znajduje się obecnie na 4. miejscu w tabeli, ze stratą 3 punktów do liderującego Radomiaka Radom, który już swój mecz przegrał w tej kolejce. Przed tygodniem Górale pewnie wygrali na wyjeździe z czerwoną latarnią - Odrą Opole (2:0) i w niedzielę będą chcieli się zrehabilitować za ostatnią porażkę przed własną publicznością z GKS-em Jastrzębie (0:2).

- Fajnie, że ostatnio na naszym meczu domowym było tak dużo kibiców, nie udało się wygrać, ale zawsze walczymy o zwycięstwo.
Na pewno z Sandecją też będziemy chcieli wygrać, myślę że to będzie fajne widowisko i liczę, że kibiców przyjdzie co najmniej tyle samo co ostatnio, a może i więcej - mówi Łukasz Sierpina, kapitan Podbeskidzie, cytowany przez oficjalną stronę klubu.

Sandecja, która jeszcze nie tak dawno występowała w Ekstraklasie, aktualnie zajmuje 12. pozycję, z przewagą tylko dwóch punktów nad strefą spadkową. Podopieczni Tomasza Kafarskiego grają w kratkę. W środku tygodnia skompromitowali się w 1/16 finału Totolotek Pucharu Polski, gdzie przegrali z Błękitnymi Stargard aż 0:3. W 1. lidze udało się pokonać Wigry Suwałki (1:0), a wcześniej przegrać wysoko ze Stalą w Mielcu (1:5).

Mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - Sandecja Nowy Sącz TRANSMISJA TV

Mecz Podbeskidzie - Sandecja będzie transmitowany w telewizji. Wstęp do meczu rozpocznie się o godz. 12:30 w Polsacie Sport. Spotkanie komentować będą Marcin Feddek i Tomasz Łapiński (z Bielsko-Białej).

12:40 mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - Sandecja Nowy Sącz live
Polsat Sport

Tekstowa relacja na żywo z meczu Podbeskidzie Bielsko-Biała - Sandecja Nowy Sącz w GOL24.pl!