Mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - Stal Mielec ONLINE. Gdzie...

Podbeskidzie Bielsko-Biała

0

Stal Mielec

2

• Nie wyszedł ten mecz zespołowi Podbeskidzia Bielsko-Biała, gospodarze mocno oddalili się dziś od awansu do Ekstraklasy. Tak naprawdę ani razu nie zagrozili bramce rywali i wydawało się, że spotkanie zakończy się bezbramkowym remisem, bo Stali także długo brakowało konkretów. Dzięki świetnej końcówce ekipa Artura Skowronka zgarnia komplet punktów - bohaterem został Krystian Getinger, mający na koncie gola i asystę. To już wszystko na dziś, za uwagę dziękuje Maciej Pietrasik.

• Koniec meczu! Stal wygrywa 2:0 i zgarnia komplet punktów w Bielsku!

• Przemysław Mystkowski faulował Tomasiewicza i zarobił za to żółtą kartkę.

• Trzy minuty dłużej potrwa to spotkanie.

• Stal wyjedzie z Bielska z kompletem punktów! Po faulu Pawła Oleksego na Prokiciu goście mieli rzut wolny. Getinger dośrodkował w pole karne na krótki słupek, Łukasz Janoszka wyprzedził Oleksego, który popełnił kolejny błąd, i z najbliższej odległości wpakował piłkę do siatki.

• GOOOOOOOOOOOOL DLA STALI! ŁUKASZ JANOSZKA!

• Mamy jeszcze zmianę w ekipie z Mielca. Marcel Gąsior zastępuje Macieja Urbańczyka.

• Szybka akcja Stali i gospodarze w końcówce obejmują prowadzenie! Łukasz Wroński niedawno pojawił się na boisku, a teraz dobrym prostopadłym podaniem obsłużył Krystiana Getingera, który wykorzystał sytuację sam na sam z Leszczyńskim.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOL DLA STALI! KRYSTIAN GETINGER!

• Pierwsza akcja Mystkowskiego, który zdecydował się na uderzenie z dystansu. Wysoko nad bramką.

• Ostatnia zmiana w Podbeskidziu. Schodzi Valerijs Sabala, za niego Marko Roginić.

• Kolejny nieudany atak pozycyjny Podbeskidzia. Gospodarze kompletnie nie mogą się dziś przebić przez dobrze zorganizowaną obronę Stali.

• Bartosz Nowak już poza boiskiem. Wszedł za niego Łukasz Wroński.

• Mocne uderzenia z dystansu Bartosza Nowaka. Piłka przeszła nad poprzeczką.

• Druga zmiana w zespole Podbeskidzia. Schodzi z boiska Chopi, za niego Przemysław Mystkowski.

• Indywidualna akcja Sierpiny, który nieco za długo zwlekał jednak ze strzałem i został zablokowany.

• Fatalne zachowanie Getingera mogło dać stuprocentową sytuację Podbeskidziu. Uratował sytuację Leszczyński, wychodząc bardzo daleko od własnej bramki.

• Płacheta faulował Mateusza Spychałę na prawej stronie boiska. Będzie rzut wolny dla Stali.

• Podbeskidzie starało się wyprowadzić szybką kontrę, ale ostatecznie gospodarze zwolnili akcję na prawej stronie. Dośrodkowywał Łukasz Sierpina, lecz poradzili sobie z tym obrońcy.

• Roszada także w Stali - przy sporych gwizdach schodzi Mendi, za niego Łukasz Janoszka.

• Pierwsza zmiana w tym meczu. Opuszcza boisko Kacper Kostorz, wchodzi na nie Przemysław Płacheta.

• Po dośrodkowaniu w pole karne główkował Martin Dobrotka, ale jego strzał bez problemu złapał Leszczyński.

• 2.696 osób obserwuje na żywo spotkanie ze stadionu w Bielsku.

• Mendi dobrze odebrał piłkę Bougaidisowi, ale zanim zdążył zagrać do jednego z kolegów, dobrze wrócił Sierpina i przerwał akcję Hiszpana.

• Podbeskidzie wreszcie wyszło z atakiem. Z lewej strony dośrodkowywał Sierpina, ale poradził sobie z tą wrzutką Jonatan De Amo.

• Krystian Getinger zdecydował się na bezpośredni strzał z rzutu wolnego. Uderzył tuż obok słupka.

• Bardzo dobrze podanie do Prokicia, który mógł znaleźć się nawet sam na sam z Leszczyńskim. Faulował go Mavroudis Bougaidis i Grek może się cieszyć, że skończyło się tylko na żółtej kartce.

• Guga najpierw domagał się odgwizdania faulu, ale gdy piłka do niego wróciła, oddał szybki strzał. Piłka przeszła obok bramki.

• Od środka zaczęło Podbeskidzie, oba zespoły na razie bez zmian.

• Znów gramy!

• Na razie meczu Podbeskidzia ze Stalą obu zespołom zależy przede wszystkim na tym, aby nie przegrać. Początek meczu należał do gospodarzy, ale w końcówce pierwszej połowy bliżej prowadzenia byli gracze z Mielca. Najlepszą okazję w pierwszej połowie miał Mendi, lecz jego strzał obronił Leszczyński. Gościom należał się także rzut karny. Czy w drugiej połowie doczekamy się goli? Zapraszamy za niespełna kwadrans!

• Koniec pierwszej połowy! Na razie bez goli w Bielsku!

• Dobre uderzenie Łukasza Sierpiny z dystansu. Po raz pierwszy zmuszony do interwencji Seweryn Kiełpin, który łapie piłkę.

• Po raz kolejny zrobiło się zamieszanie w polu karnym Podbeskidzia. Miał piłkę Prokić, skończyło się na jeszcze jednym rzucie rożnym.

• Sojlić dośrodkował w pole karne z prawej strony, Mendi próbował uderzenia wślizgiem, mamy jeszcze rzut rożny.

• Ostre wejście nakładką Josipa Soljicia. Faulowany Sabala, gracz Stali zobaczył za to wejście żółtą kartkę.

• Akcja Kostorza prawą stroną. Zablokował go Getinger, będzie rzut rożny dla Podbeskidzia.

• Po kolejnym dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkarze Stali domagali się rzutu karnego po rzekomym zagraniu ręką. Wygląda na to, że Sabala rzeczywiście przekroczył przepisy i powinna być "jedenastka". Spory błąd arbitra!

• Leszczyński ratuje Podbeskidzie! Po ogromnym zamieszaniu w polu karnym piłkę na piątym metrze dostał Mendi, ale strzał z najbliższej odległości instynktownie broni golkiper gospodarzy!

• Maciej Urbańczyk zdecydował się na uderzenie z dystansu. Po rykoszecie będziemy mieli jeszcze rzut rożny dla Stali.

• Po dośrodkowaniu z lewej strony głową uderzał Sabala. Piłka przeszła wysoko nad poprzeczką.

• Stali brakuje dokładności pod bramką rywali - teraz podanie ląduje w rękach Leszczyńskiego.

• Prawą stroną próbował urwać się Grzegorz Tomasiewicz. Za daleko wypuścił sobie piłkę i nic z tego nie wyszło.

• Teraz dłużej przy piłce utrzymywała się Stal. Z ataku pozycyjnego gości nic jednak nie wyszło.

• Mendi wślizgiem trafił najpierw w piłkę, ale potem w obie nogi Kostorza. Od rzutu wolnego rozpocznie Podbeskidzie.

• Teraz Modelski dobrze interweniował na lewej stronie defensywy. Wślizgiem przerwał akcję Mendiego.

• Kolejny pojedynek Modelskiego i Prokicia na prawej stronie boiska. Tym razem będzie rzut rożny.

• Dalekie podanie do Modelskiego w pole karne mogło być naprawdę groźne. W defensywie dobrze zagrał jednak Andreja Prokić, który odebrał piłkę rywalowi, a potem był faulowany.

• Dłużej rozgrywało piłkę Podbeskidzie, ale brakowało gospodarzy w polu karnym i z dośrodkowania nic nie wyszło.

• Indywidualnej akcji próbował Kostorz, lecz przewrócił się przed polem karnym. Sędzia uznał, że gracz Podbeskidzia nie był faulowany.

• Ładnie urwał się prawą stroną Filip Modelski. Dośrodkował w pole karne, Sabala nie zdołał trafić w piłkę, ale ta trafiła do Chopiego, który uderzył obok słupka.

• Z dystansu uderzał Krystian Getinger. Został jednak zablokowany i piłkę bez problemu złapał Leszczyński.

• Faulowany na środku boiska Valerijs Sabala. Chciał wybiec do prostopadłego podania, lecz przytrzymał go obrońca.

• Pierwsza dobra sytuacja dla gospodarzy! Dalekie podanie do Kacpra Kostorza, przed pole karne wyszedł Seweryn Kiełpin. Gracz Podbeskidzia chciał przelobować golkipera, ale piłka przeszła nad poprzeczką!

• Często piłkę od tyłu rozgrywa na razie Stal. Goście mają jednak problem, aby równie skutecznie wymieniać futbolówkę na połowie rywali.

• Wpadł w pole karne z lewej strony Łukasz Sierpina. Chciał dośrodkować przed bramkę Stali, lecz został zablokowany przez obrońcę.

• Niepewnie po podaniu od jednego z kolegów wykopywał piłkę Rafał Leszczyński. Piłka trafiła do Stali, lecz pomyłka bramkarza pozostała bez konsekwencji.

• Od środka rozpoczęła grająca na niebiesko Stal. Podbeskidzie w biało-czerwonych strojach.

• Zaczynamy!

• Dzisiejsze spotkanie poprowadzi Piotr Urban z Warszawy. Sędziowie wyprowadzają właśnie piłkarzy obu drużyn na boisko.

• W Bielsku-Białej zima była spokojniejsza. Z klubu odeszli tylko ci, którzy dostali wolną rękę w poszukiwaniu nowych pracodawców (Grzegorz Goncerz i Jakub Bąk, Paweł Moskwik wciąż pozostaje bez nowej drużyny), a kadrę pierwszej drużyny wzmocnili Hiszpan Adrian Gomez, utalentowany Damian Hilbrycht z Rekordu Bielsko-Biała i król strzelców drugiej ligi słoweńskiej, rosły Chorwat Marko Roginić.

• Po zimowych przygotowaniach nastroje w obu drużynach dopisują. Trenerzy Krzysztof Brede i Artur Skowronek liczą, że mają do dyspozycji silniejsze zespoły, niż w poprzedniej rundzie. Większą niewiadomą jest Stal, która zimą pozyskała aż siedmiu zawodników, a pożegnała się m.in. z Maksymilianem Banaszewskim czy Grzegorzem Kuświkiem. Największe nadzieje w Mielcu pokłada się w brazylijskim pomocniku Davim czy znanych z występów w Ekstraklasie Łukaszu Janoszce i Macieju Urbańczyku. Zwłaszcza ostatnia dwójka ma wzmocnić Stal w walce o awans.

• Po rundzie jesiennej obie drużyny dzieli w tabeli tylko pięć punktów. Zwycięstwo Podbeskidzia sprawiłoby, że walka o awans już na samym początku nowej rundy stała by się jeszcze ciekawsza dla postronnych kibiców. Stal zamierza jednak powalczyć w Bielsku-Białej o zwycięstwo i awansować na drugie miejsce kosztem Sandecji Nowy Sącz, która gra u siebie z Bruk-Betem Termaliką Nieciecza.

• Witamy! Rozgrywki Fortuna 1 Ligi wracają na dobre po zimowej przerwie. W pierwszym sobotnim meczu Podbeskidzie Bielsko-Biała podejmuje Stal Mielec. Zapraszamy na relację na żywo z tego pojedynku.

Przemysław Drewniak

Mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - Stal Mielec ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©fot. bartosz frydrych

Mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - Stal Mielec ONLINE. W sobotnim meczu 22. kolejki Lotto Ekstraklasy Podbeskidzie Bielsko-Biała zmierzy się ze Stalą Mielec. Obie drużyny nie mają czasu na rozkręcanie formy na początku rundy wiosennej, bo ich starcie może być bardzo ważne w kontekście walki o awans do Ekstraklasy. Relacja LIVE z meczu Podbeskidzie Bielsko-Biała - Stal Mielec w GOL24.pl!

Mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - Stal Mielec ONLINE

Po zimowych przygotowaniach nastroje w obu drużynach dopisują. Trenerzy Krzysztof Brede i Artur Skowronek liczą, że mają do dyspozycji silniejsze zespoły, niż w poprzedniej rundzie. Większą niewiadomą jest Stal, która zimą pozyskała aż siedmiu zawodników, a pożegnała się m.in. z Maksymilianem Banaszewskim czy Grzegorzem Kuświkiem. Największe nadzieje w Mielcu pokłada się w brazylijskim pomocniku Davim czy znanych z występów w Ekstraklasie Łukaszu Janoszce i Macieju Urbańczyku. Zwłaszcza ostatnia dwójka ma wzmocnić Stal w walce o awans. – Nie wybiegamy w przyszłość, skupiamy się na spotkaniu z Podbeskidziem, być może ono będzie bardzo kluczowe. Fizycznie jesteśmy świetnie przygotowani, jadąc tam będziemy grali o trzy punkty. Podbeskidzie jednak może się okazać rywalem, który do końca będzie bił się o najwyższe cele – mówi kapitan Stali, Rafał Grodzicki.

Wzmocniona kadra ma sprawić, że Górale wreszcie będą bardziej regularnie wygrywać. Z tym mieli duży problem w rundzie jesiennej. - Plan nakreślony przed okresem przygotowawczym został w 100% zrealizowany. Jestem zadowolony z tego jak zespół pracował. Cieszę się, że wszystkich zawodników miałem do dyspozycji, ominęły nas poważniejsze kontuzje. Sześć punktów straty do miejsca dającego awans to zarówno dużo, jak i mało. Tak samo 13 meczów, które pozostały do końca sezonu. Kluczowe będzie złapanie serii kilku zwycięstw z rzędu - podkreślił trener Krzysztof Brede.

Kto wygra mecz 1. ligi: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Stal Mielec?

Mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - Stal Mielec TRANSMISJA TV. Gdzie oglądać?

Transmisję z meczu Podbeskidzie - Stal przeprowadzi Polsat Sport Extra. Początek o godz. 13:30. Spotkanie komentować będą Marcin Feddek i Janusz Kudyba (z Bielsko-Białej).

13:45 mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - Stal Mielec