Mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - Stomil Olsztyn ONLINE....

1

Stomil Olsztyn

3

• To już wszystko ze Stadionu Miejskiego w Bielsku - Białej! Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i już teraz zapraszamy na kolejne!

• Koniec meczu! Podbeskidzie przegrywa w Bielsku - Białej ze Stomilem Olsztyn, trzeba przyznać całkowicie zasłużenie. Podopieczni Kamila Kieresia byli dziś o klasę lepszym zespołem od rywali.

• 3 minuty doliczone do podstawowego czasu gry.

• Komplet zmian już wykorzystany. Michała Górala zastąpił Rafał Śledź.

• Kamil Kiereś ściąga z placu gry Grzegorza Lecha, w jego miejsce pojawił się Łukasz Jegliński.

• Kapitan Stomilu już wrócił na murawę, w międzyczasie faulowany Marcin Stromecki, od rzutu wolnego rozpoczną goście.

• Na murawie leży Grzegorz Lech, konieczna jest pomoc medyczna.

• Pierwsza zmiana w drużynie gości. Janusz Bucholc zastępuje Dominika Kuna.

• Próba uderzenia z dystansu Rakowskiego, piłka w rękach Leszczyńskiego.

• Kilkadziesiąt podań olsztynian, piłka dograna w pole karne, tam wybija futbolówkę na rzut rożny Bougaidis. Kompletnie bezradni są w tej chwili gospodarze, nie potrafią nawet odebrać rywalom piłki.

• Znów przerwa na uzupełnienie płynów, zawodnicy mają kilka chwil na odpoczynek.

• Stomil gra zabójczo skutecznie w drugiej połowie - dwie okazje wykorzystane perfekcyjnie. Podopieczni Kamila Kieresia mają korzystny wynik, grają teraz mądrze. Bez pośpiechu, dokładnie, starają się jak najdłużej utrzymać przy piłce, gospodarze za to za wszelką cenę starają się doprowadzić do sytuacji bramkowej.

• Ostatnia zmiana w Podbeskidziu - Bąk zastąpił na placu gry Oleksego.

• Teraz już nie zabrakło nawet milimetra - Piotr Głowacki podwyższa prowadzenie!

• Jak niewiele zabrakło - kilku centymetrów, ale obejrzelibyśmy kolejny strzał w samo okienko bramki! Tym razem minimalnie pomylił się jednak Lech!

• Przepiękny strzał Głowackiego w samo okienko bramki - piłka nie była uderzona zbyt silnie, ale na tyle precyzyjnie, że bez szans na skuteczną interwencję był Leszczyński.

• Fantastyczny gol Piotra Głowackiego! Stomil znów na prowadzeniu!

• "Górale" w natarciu, przed chwilą znów kapitalnie uderzał Mystkowski, równie fantastycznie broni Leszczyński!

• Piękny strzał Adriana Rakowskiego minimalnie mija prawy słupek bramki!

• Szybka akcja Sierpiny lewym skrzydłem zakończona strzałem Goncerza, ale niecelnym.

• Wzmógł się doping na Stadionie Miejskim w Bielsku - gospodarze także ruszyli do ataków, poczuli wiatr w żaglach.

• Wyrównanie w Bielsku! Dośrodkowanie z rzutu rożnego Sierpiny spada w pole karne, w sporym zamieszaniu piłka znajduje drogę do siatki! Strzelcem samobójczego gola Łukasz Sołowiej!

• Pierwszy rzut rożny dla Podbeskidzia. Obrońcy gości wybijają piłkę, za chwilę powtórka, ale znów górą defensywa gości.

• I rozpoczęła się druga połowa!

• I Mystkowski za Kostorza.

• Podwójna zmiana w Podbeskidziu! Rakowski zastępuje Gugę...

• Koniec pierwszej części spotkania! Do przerwy Stomil Olsztyn prowadzi po bramce Grzegorza Lecha.

• Grzegorz Lech ukarany żółtą kartką za faul na Sabali.

• Doliczono jedną minutę do pierwszej części spotkania!

• Rzut wolny dla Stomilu i długa piłka od Grzegorza Lecha do partnerów ustawionych w polu karnym - jak się okazało, za długa. Nikt nie był w stanie przejąć futbolówki i od bramki rozpoczęło Podbeskidzie.

• Dobra, składna akcja Podbeskidzia zakończona kiksem Gugi. Po dośrodkowaniu Sierpiny Gruzin nie trafił czysto w piłkę i posłał ją wysoko w trybuny.

• Ogromne zamieszanie w polu karnym Stomilu! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka długo nie chciała opuścić pola karnego olsztynian, w końcu całą akcję zakończył strzałem z bliskiej odległości Sabala, ale trafił tylko w boczną siatkę.

• Kostorz stracił piłkę środku pola, przejął ją Szywacz i popędził na bramkę, jego dośrodkowanie dobrze wyłapał Leszczyński.

• Potężna bomba Jarocha z około 30. metrów! Strzał minimalnie minął spojenie bramki olsztynian. Ma czego żałować obrońca "Górali", to mógł być gol kolejki!

• Chwilowa przerwa na uzupełnienie płynów. Jak dotąd lepiej prezentują się goście - są konkretniejsi w atakach, lepiej także spisują się w defensywie. Podbeskidzie jak na razie kompletnie bez pomysłu na grę.

• Guga w indywidualnej akcji, pomocnik "Górali" za daleko wypuścił sobie jednak piłkę i wybił futbolówkę Wełnicki.

• Mocny strzał Gugi zza pola karnego, ale świetnie broni Michał Leszczyński!

• Strzał z bliska Sabali, ale Łotysz nie trafił czysto w piłkę! Dobitka Sierpiny niecelna.

• Rzut rożny dla Podbeskidzia. Dośrodkowanie Łukasza Sierpiny, ale uderzenie Dominika Jończego zablokowany.

• Akcja gości wstrzymana, na murawie leżał Marcin Stromecki, ale nie było potrzeby wzywania na murawę służb medycznych. Gra wznowiona.

• Nieporozumienie Bougaidisa i Jarocha, do piłki wystartował Grzegorz Lech, minął obrońców i w sytuacji sam na sam nie dał szans na skuteczną interwencję bramkarzowi "Górali"!

• Pierwszy gol dla Stomilu! Autorem trafienia Grzegorz Lech!

• Dobra interwencja Rafała Leszczyńskiego na przedpolu, przechwycił prostopadłe podanie adresowane do Michała Górala.

• Pierwsza groźna akcja gości! Dogranie w pole karne, na pełnej szybkości zaatakował piłkę wślizgiem Piotr Głowacki, ale z kilku metrów przeniósł futbolówkę ponad poprzeczką!

• Próba prostopadłego zagrania Gugi do Sabali, ale zagranie było odrobinę zbyt mocne. Znów piłkę mają zawodnicy Stomilu.

• Stomil częściej jest przy piłce, ale jak na razie nie mieliśmy jeszcze klarownej sytuacji bramkowej - gra toczy się w środkowej części boiska.

• Akcja Piotra Głowackiego, dryblingem ograł obrońcę i wbiegł w pole karne, jego dośrodkowanie przechwycił jednak Rafał Leszczyński.

• Stomil w natarciu, ale na razie Podbeskidzie dobrze radzi sobie z odpieraniem ataków rywali.

• Pierwsza akcja gości, ale dobrze radzi sobie defensywa bielszczan.

• Od środka rozpoczęli goście!

• Piłkarze obu zespołów już na murawie, za chwilę losowanie stron i pierwszy gwizdek sędziego!

• Ławka rezerwowych Stomilu Olsztyn: Piotr Skiba, Paweł Głowacki, Szymon Jaroch, Janusz Bucholc, Rafał Śledź, Łukasz Jegliński, Wołodymyr Tanczyk.

• Ławka rezerwowych Podbeskidzia: Wojciech Fabisiak, Filip Modelski, Jakub Bąk, Przemysław Mystkowski, Przemysław Płacheta, Miłosz Kozak, Adrian Rakowski.

• W ostatnim meczu obu zespołów Podbeskidzie wygrało skromnie 1:0 po bramce z rzutu karnego Valerijsa Sabali. Dotychczas "Górale" ze Stomilem zagrali sześć spotkań - dwa razy górą byli bielszczanie, dwa razy wygrywali biało - niebiescy, a dwa razy mecz zakończył się podziałem punktów.

• Początkowo dzisiejsze spotkanie miało zostać rozegrane w Olsztynie, ale na wskutek wymiany murawy na stadionie Stomilu role gospodarza pełni Podbeskidzie. Zawodnicy Kamila Kieresia rozegrali w tym sezonie tylko jedno spotkanie. Olsztynianie zremisowali bezbramkowo z Bytovią Bytów.

• W poprzedniej kolejce Podbeskidzie uległo drużynie Bruk - Betu Termaliki Nieciecza 1:2. Mimo dobrej gry, "Górale' nie byli w stanie pokonać Dariusz Treli, który rozgrywał kapitalne spotkanie. Udało się to jedynie Kacprowi Kostorzowi, ale na jego bramkę odpowiedział trafieniem Vladislav Gutkovskis i to podopieczni Jacka Zielińskiego zgarnęli komplet punktów.

• Witamy Państwa na relacji LIVE z meczu Podbeskidzie Bielsko-Biała - Stomil Olsztyn! Początek spotkania punktualnie o 18:00!

Gabriel Skoczeń

Mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - Stomil Olsztyn ONLINE. GDZIE RELACJA LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Lucyna Nenow / Polska Press

Mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - Stomil Olsztyn ONLINE. W trzeciej kolejce Fortuna I Ligi Podbeskidzie Bielsko – Biała po raz drugi z rzędu zagra na własnym stadionie. Dzisiejszym rywalem „Górali” będzie prowadzony przez Kamila Kieresia zespół Stomilu Olsztyn. Gdzie oglądać mecz Podbeskidzie - Stomil? TRANSMISJA NA ŻYWO I RELACJA LIVE.

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Stomil Olstyn ONLINE

Podbeskidzie w przerwie między sezonowej straciło kilku ważnych piłkarzy, jak jednego z najlepszych strzelców ubiegłego sezonu Paweł Tomczyk czy podstawowego obrońcę Mariusza Malca. Zmienił się także trener – Adama Noconia zastąpił były szkoleniowiec Chojniczanki Chojnice, Krzysztof Brede.
Zarząd Podbeskidzia postarał się, aby nowy trener miał do dyspozycji godnych następców Malca czy Tomczyka, dlatego zakontraktowano m.in. Dominika Jończego i Grzegorza Goncerza, którzy w dwóch pierwszych spotkania obecnego sezonu wychodzili na murawę w podstawowym składzie.

Na inaugurację ligowych zmagań „Górale” pokonali na wyjeździe GKS Katowice, a w zeszłym tygodniu przegrali na własnym boisku z Bruk – Bet Termaliką Nieciecza 1:2. Bielszczanie zaprezentowali się jednak z bardzo dobrej strony, czego nie odzwierciedla końcowy wynik meczu. Valerijs Sabala mógł zakończyć to spotkanie z trzema trafieniami, ale fantastycznie między słupkami spisywał Dariusz Trela, który bezdyskusyjnie był najlepszym zawodnikiem na boisku.

Zawodnicy Podbeskidzia w dwóch spotkaniach pod przewodnictwem Krzysztofa Brede wreszcie pokazali to, czego kibice w Bielsku nie zobaczyli chyba w żadnym meczu poprzedniego sezonu – pomysł na grę w ofensywie. Momentami do ataku ruszało sześciu zawodników Podbeskidzia, a schematy rozegrania piłki sprawiały wrażenie wyćwiczonych na treningach. Zawodziła momentami skuteczność, lub też ratował Termalikę Dariusz Trela, ale widać było ogromny postęp w porównaniu do ostatnich spotkań poprzednich rozgrywek. Nie wystarczyło to do pokonania Termaliki, ale trzeba też podkreślić że zespół z Niecieczy to zdecydowania najmocniejsza ekipa „na papierze”, która według ekspertów ma największe szanse na wygranie I ligi. Jeśli Podbeskidzie w meczu ze Stomilem Olsztyn zaprezentuje się podobnie jak w spotkaniu z drużyną Jacka Zielińskiego, Krzysztof Brede na pewno nie będzie miał powodów do zmartwień.

Stomil ze względu na trwającą na stadionie w Olsztynie wymianę murawy zmuszony jest rozpoczynać sezon grając tylko mecze wyjazdowe. Zespół trenera Kamila Kieresia zainaugurował swoje występy w Fortuna 1 Lidze meczem z MKS-em Bytovia Bytów. Spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem i obie ekipy podzieliły się punktami. To będzie dopiero drugie spotkanie olsztynian w tym sezonie – planowane spotkanie z Wartą Poznań zostało przełożone.

Poprzedni sezon był walką Stomilu o utrzymanie. Ostatecznie udało się piłkarzom wywalczyć 14. miejsce dające spokój i pewność pozostania na zapleczu ekstraklasy, ale udało się to tylko dzięki serii zwycięstw w samej końcówce rozgrywek. Teraz podopieczni Kamila Kieresia rozpoczynają nowy rozdział w swojej historii, ale znów na samym starcie muszą zmagać się z przeciwnościami losu. Na swój stadion biało – niebiescy wrócą dopiero w 9. kolejce, a więc dopiero we wrześniu. Do tego czasu wszystkie swoje mecze rozegrają na obiektach rywali.

Mimo ostatniej porażki z Bruk – Betem, Podbeskidzie Bielsko – Biała jest faworytem dzisiejszego spotkania. Podopieczni Krzysztofa Brede z pewnością będą chcieli wykorzystać atut własnego boiska i odnieść pierwsze w tym sezonie zwycięstwo przed własną publicznością. Piłkarze Stomilu nie stoją jednak na straconej pozycji – bielszczanie w poprzednim sezonie kilkukrotnie pokazywali, że niezbyt odpowiada im rola faworyta. To było jednak kilka miesięcy temu, a jak będziesz dziś? Początek spotkania na Stadionie Miejskim w Bielsku – Białej o godzinie 18:00.

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Stomil Olsztyn: kto wygra mecz 1 ligi?

Podbeskidzie - Stomil TRANSMISJA TV

Nie zaplanowano transmisji telewizyjnej z tego wydarzenia. Zapraszamy na relację LIVE w GOL24.PL! Początek meczu o godz. 18:00. Relacja startuje 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.