Mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - Warta Poznań ONLINE. Gdzie...

Mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - Warta Poznań ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 6. kolejka
2018-08-22 18:00

Podbeskidzie Bielsko-Biała

4

Warta Poznań

1

• KONIEC MECZU. Efektowne zwycięstwo Podbeskidzia po świetnej grze Sierpiny i Sabali, którzy mieli swój udział w każdym z czterech trafień Górali! Dziękujemy za uwagę.

• Kozak do Sabali, a ten marnuje stuprocentową okazję!

• Żółta kartka za odkopnięcie piłki dla Janickiego.

• Świetnie rozegrali kontrę Górale. Sabala do Sierpiny, ten przyjął piłkę i przymierzył wprost w okienko bramki Warty. Kapitalny mecz Łotysza i kapitana bielszczan!

• SIERPINA!!! CO ZA GOL!

• Taktyczny faul Marciniaka na Kozaku, który wychodził na bardzo dobrą pozycję. Sędzia sięga po żółtą kartkę.

• Ostatnia zmiana - Rakowskiego zastępuje Michał Rzuchowski.

• Jakub Kiełb ukarany żółtą kartką.

• Sanocki zastępuje Biegańskiego.

• Łukasz Spławski zastępuje Fadeckiego.

• Sierpina zagrał wzdłuż bramki, Kostorz przepuścił piłkę, a nogę dołożył do niej Sabala, który podwyższa prowadzenie Górali!

• SABALA NA 3:1!!

• Druga zmiana w szeregach Podbeskidzia. Za Jakuba Bąka wchodzi Miłosz Kozak.

• Wreszcie ładna akcja Górali - dośrodkowywał Jaroch, głową uderzał Kostorz, ale zabrakło mu nieco precyzji.

• Reaguje trener Krzysztof Brede. Bezużytecznego w drugiej połowie Mystkowskiego zastępuje Kacper Kostorz.

• Gubią się Górale! Warta po stałym fragmencie gry miała świetną okazję, ale Dejewski nie trafił w piłkę głową i ta przeleciała obok słupka.

• Błąd obrony Podbeskidzia, która pozostawiła w polu karnym zbyt dużo miejsca Krzysztofowi Biegańskiemu. Prawy pomocnik Warty miał wystarczająco dużo czasu by przyjąć piłkę i oddać dokładny strzał w długi róg bramki Leszczyńskiego.

• NIESPODZIANKA! Warta szybko zdobywa kontaktowego gola!!

• Wreszcie kontra Górali przyniosła skutek! Kapitalnie zachował się Sabala, który agresywnie poszedł na piłkę w środku pola, zagrał ją głową do wychodzącego na czystą pozycję Sierpiny, a ten nie zmarnował okazji sam na sam.

• GOOOOOL!! SIERPINA NA 2:0!!

• Obraz gry z końcówki drugiej połowy nie uległ zmianie - gospodarze czekają na błędy rywali, ale gdy już odzyskują piłkę, nie potrafią wyprowadzić skutecznej akcji.

• Kontra Podbeskidzia, Sierpina zagrywa na środek boiska do Mystkowskiego, ten strzela sprzed pola karnego, ale bardzo niecelnie.

• ZACZYNAMY DRUGĄ POŁOWĘ!

• W przerwie jedna zmiana trenera Petra Nemca. Adriana Cierpkę zastąpił Robert Janicki.

• KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY. Podbeskidzie prowadzi do przerwy z Wartą i ma szansę na pierwsze w tym sezonie zwycięstwo u siebie.

• Mocno stęsknieni są za zwycięstwami kibice Podbeskidzia. Odkąd Górale prowadzą, na stadionie cały czas słychać głośny doping.

• Podbeskidzie stara się kontrować Wartę, ale na razie z marnym skutkiem. Od zdobycia bramki gospodarze nie mieli ani jednej klarownej okazji do podwyższenia prowadzenia.

• Wreszcie udało się gościom szybko i dokładnie rozegrać piłkę w strefie ataku, Fadecki miał okazję na strzał w polu karnym, ale dobrze ustawiony Moskwik przewidział jego zamiary i przerwał akcję.

• Groźne uderzenie Bąka sprzed pola karnego minimalnie mija słupek bramki Warty.

• Pół godziny gry za nami. Napór przyniósł Podbeskidziu bramkę, po której Górale cofnęli się nieco na własną połowę i nastawiają się bardziej na grę z kontrataku.

• Mamy teraz małą serię... uderzeń w twarz. W starciach z rywalami ucierpieli w ten sposób Sabala i Palavandishvili, ale obaj podnieśli się z boiska i wrócą do gry.

• W polu karnym przewrócił się Fadecki, goście głośno domagali się rzutu karnego, ale sędzia wyraźnie pokazał, że nie było faulu.

• Poprzeczka! Jakub Kiełb wykonywał rzut wolny z ok. 30 metrów od bramki, zaskoczył Leszczyńskiego precyzyjnym strzałem i trafił w poprzeczkę bramki Górali!

• Sierpina zgrał piłkę ze skrzydła w pole karne, tam do podania starał się dojść Sabala, a starający się go uprzedzić Dejewski trafił wślizgiem w nogi rywala i sędzia nie miał wątpliwości. Jedenastkę pewnym strzałem w górny róg bramki egzekwował Guga Palavandishvili, który strzelił tym samym pierwszego gola w barwach Górali!

• GOOOOL!! PALAVANDISHVILI NA 1:0!

• Dejewski fauluje Sabalę i mamy rzut karny dla Podbeskidzia!

• Pierwszy raz w tym meczu z piłką w pole karne gospodarzy dostała się Warta, ale Fadeckiemu piłkę spod nóg wybił Moskwik, zażegnując niebezpieczeństwo.

• Mocno sprzed pola karnego uderzył Palavandishvili, ale piłka znów poleciała prosto tam, gdzie stał Lis, który bez problemów ją złapał. Świetny początek Podbeskidzia!

• Ależ setkę marnuje Bąk! Mystkowski świetnym podaniem za linię obrony pozwolił koledze wyjść sam na sam z Lisem, ale Bąk strzela prosto w bramkarza gości!

• Ładna akcja oskrzydlająca Podbeskidzia, Jaroch zagrał przed bramkę w kierunku Sabali, ale zagrożenie powstrzymał dobrze ustawiony Dejewski. Było groźnie!

• Rakowski zgrał klatką piersiową w pole karne do Sierpiny, ten przyjął, uderzył, ale strzał zablokował jeden z obrońców Zielonych.

• Górale starają się przejąć inicjatywę. Wykonywali rzut rożny, ale bez zagrożenia dla bramki gości.

• Pierwszy gwizdek arbitra. Mecz już się rozpoczął!

• Arbitrem dzisiejszego meczu w Bielsku-Białej będzie Sebastian Krasny z Krakowa.

• Rezerwowi Warta: Laskowski, Onsorge, Zulciak, Spławski, Sanocki, Janicki, Wypych.

• Ławka rezerwowych Podbeskidzia: Fabisiak, Modelski, Bougaidis, Kozak, Rzuchowski, Kostorz, Goncerz.

• Zieloni rozegrali dotąd tylko trzy ligowe spotkania - dwa zostały przełożone ze względu na remonty stadionów w Poznaniu i Olsztynie. To jednak Warcie wystarczyło, by po pięciu kolejkach zajmować... trzecie miejsce w tabeli. Poznaniacy pokonali Stal Mielec i Puszczę Niepołomice oraz zremisowali z Garbarnią.

• Górale zagrają o pierwsze zwycięstwo na swoim obiekcie. Do tej pory ekipa Podbeskidzie przed własną publicznością w trzech meczach potrafiła zdobyć tylko punkt w spotkaniu z beniaminkiem, Garbarnią Kraków.

• Zapraszamy na relację LIVE z meczu 5. kolejki 1 ligi. W Bielsku-Białej Podbeskidzie zmierzy się z Wartą Poznań. Beniaminek z Wielkopolski do tej pory rozegrał tylko trzy spotkania, ale ma tyle samo punktów co Górale - 7.

Przemysław Drewniak

Mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - Warta Poznań ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©lukasz klimaniec dziennik zachodni polska press slask

Mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - Warta Poznań ONLINE. W środowym meczu 6. kolejki Fortuna 1 Ligi Podbeskidzie Bielsko-Biała zmierzy się z Wartą Poznań. Podopieczni Krzysztofa Brede wciąż czekają na pierwsze w tym sezonie zwycięstwo u siebie. Relacja LIVE z meczu Podbeskidzie Bielsko-Biała - Warta Poznań na dziennikzachodni.pl. Początek spotkania o godz. 18:00. Relacja na żywo w GOL24.pl!

Mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - Warta Poznań ONLINE

Zmieniają się trenerzy, po boisku biegają inni piłkarze, a w Bielsku-Białej w trzecim kolejnym roku gry w pierwszej lidze zmagają się z tym samym problemem - Podbeskidzie nie potrafi wygrywać u siebie.
W 2018 roku Górale w 10 meczach rozegranych pod Klimczokiem odnieśli tylko dwa zwycięstwa, na dodatek w bardzo mizernym stylu. Oba wygrali 1-0, po bramkach zdobytych w doliczonym czasie gry... Bez punktów z Bielska-Białej wyjechali tylko Stomil Olsztyn i Wigry Suwałki, co chluby Podbeskidziu nie przynosi. Zwłaszcza, że Duma Warmii na początku sierpnia sowicie się za to zrewanżowała, wygrywając przy Rychlińskiego 3-1.

Także w tym sezonie bielszczanie wygrywają jak na razie tylko na wyjazdach, mając już na rozkładzie GKS Katowice i Stal Mielec. Przed własną publicznością w trzech meczach potrafili wyrwać tylko punkt beniaminkowi, Garbarni Kraków. - Gdy gramy u siebie, rywale stawiają autobus w polu karnym i przez większość meczu musimy grać w ataku pozycyjnym. Musimy nad nim pracować. Na wyjazdach jest łatwiej, bo wtedy przeciwnicy grają z nami w piłkę, a my mamy więcej miejsca z przodu - diagnozuje kłopot kapitan Górali, Łukasz Sierpina.

Jakość stwarzanych sytuacji w ataku pozycyjnym to największa bolączka bielszczan, która utrudnia im zdobywanie punktów u siebie. Z tych słabości będzie chciała skorzystać Warta Poznań. - Czeka nas kolejny bardzo ciężki mecz. Warta to beniaminek, a z takimi drużynami nie gra się łatwo, tym bardziej zwracając uwagę na to, że drużyny bardzo motywują się przyjeżdżając do nas. Rywale będą chcieli wyszarpać trzy punkty i będziemy pracować nad tym, by ta sztuka im się nie udała - podkreśla pomocnik Podbeskidzia, Jakub Bąk.

Warta rozegrała dotąd tylko trzy ligowe spotkania - dwa zostały przełożone ze względu na remonty stadionów w Poznaniu i Olsztynie. To jednak beniaminkowi wystarczyło, by po pięciu kolejkach zajmować... trzecie miejsce w tabeli. Zieloni pokonali Stal Mielec i Puszczę Niepołomice oraz zremisowali z Garbarnią i w lidze jako jedyni obok Chojniczanki nie zaznali jeszcze goryczy porażki.

Udany początek sezonu pozostaje jednak w cieniu dużo poważniejszej walki, która toczy się w klubowych gabinetach przy Drodze Dębińskiej. Jej stawką jest dalsze funkcjonowanie Warty. Kasa klubu ze stolicy Wielkopolski świeci pustkami, przez co brakuje pieniędzy zarówno na dostosowanie stadionu do pierwszoligowych wymogów, jak i dalsze wynajmowanie zastępczego obiektu w Grodzisku Wielkopolskim. Lekarstwem ma być sprzedaż klubu nowemu właścicielowi - rozmowy z potencjalnymi inwestorami trwają już od kilku tygodni i jeśli wierzyć doniesieniom mediów z Poznania, są już na finiszu.

Drużyna prowadzona przez Petra Nemca na boisku potwierdza, że trudności organizacyjne paradoksalnie potrafią dobrze wpłynąć na zjednoczenie piłkarzy. W Bielsku-Białej Warta będzie miała jeszcze jeden atut - od jej ostatniego ligowego meczu minęło 11 dni, podczas gdy Górale odpoczywali tylko cztery doby.

Fortuna 1 Liga: Kto wygra mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - Warta Poznań?

Mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - Warta Poznań TRANSMISJA TV

Nie będzie transmisji telewizyjnej ze spotkania Podbeskidzie - Warta. Na tekstową relację na żywo prosto ze stadionu w Bielsku-Białej zapraszamy do GOL24.pl. Zaczynamy kilkanaście minut przed godziną 18.

18:00 mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - Warta Poznań