Mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Sosnowiec ONLINE....

Mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Sosnowiec ONLINE. Obronić pozycję wicelidera. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

1

• Naprawdę dobre widowisko oglądaliśmy dzisiaj w Bielsku-Białej. Zagłębie po pierwszej połowie wysoko przegrywało, lecz drugą rozpoczęło ze sporym animuszem. Po zagraniu ręką Bartosza Jarocha goście mieli rzut karny, który wykorzystał Fabian Piasecki. Chwilę później gola kontaktowego mógł zdobyć Patryk Mularczyk, ale zapędy Zagłębia ostudziła czerwona kartka dla Płamena Kraczunowa. Od tego momentu Podbeskidzie znów kontrolowało mecz, a po dośrodkowaniu Łukasza Sierpiny do własnej bramki trafił Quentin Seedorf. "Górale" wygrali 4:1 i zrównali się punktami z liderującą Wartą Poznań. Na dziś to już wszystko, za uwagę dziękuje Maciej Pietrasik.

• Koniec meczu! Podbeskidzie pokonuje Zagłębie Sosnowiec aż 4:1!

• Figiel dośrodkował na głowę Baszłaja, ale ten nie trafił czysto w piłkę.

• Jest jeszcze zmiana w drużynie Podbeskidzia. Brawami żegnany Marko Roginić, wchodzi Filip Laskowski.

• Dwie minuty doliczył do tego meczu arbiter.

• Gorąco pod bramką Podbeskidzia, Hołota w ostatniej chwili przyblokowany! Jeszcze jeden korner.

• Małecki zablokowany na prawej stronie, będzie rzut rożny dla Zagłębia.

• Polacek niepewnie interweniował po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, lecz błąd bramkarza pozostał bez konsekwencji.

• Druga zmiana w zespole gospodarzy. Schodzi Adrian Rakowski, na murawie melduje się Damian Hilbrycht.

• Kolejny gol dla Podbeskidzia! Dmytro Baszłaj zagrał świetną piłkę na lewą stronę do Łukasza Sierpiny, ten dośrodkował w pole karne, a Quentin Seedorf próbował ubiec Marko Roginicia. Wpakował jednak piłkę do własnej bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL DLA PODBESKIDZIA! SAMOBÓJCZE TRAFIENIE QUENTINA SEEDORFA!

• Dośrodkowanie Nawotki w pole karne spokojnie wyłapuje Polacek.

• Roginić miał piłkę w polu karnym, lecz uderzył wysoko nad poprzeczką.

• Była to ostatnia akcja Karola Danielaka, który opuszcza boisko. Za niego Desley Ubbink.

• Nie najlepiej opanował piłkę Karol Danielak. Jest jeszcze rzut rożny dla Podbeskidzia.

• Ostatnia zmiana w drużynie Zagłębia. Kończy występ Szymon Pawłowski, pojawia się Carl Stewart.

• Pawłowski zszedł z lewej strony do środka boiska, lecz niecelnie dogrywał w kierunku Piaseckiego.

• Groźnie pod bramką Zagłębia! Danielak posłał piłkę z prawej strony do Figiela, ten uderzył obok słupka!

• Skoczyli ku sobie Sierpina i Małecki, musiał rozdzielać ich arbiter. Skończyło się jednak bez kartek.

• Rafał Figiel przejął piłkę na połowie rywali, ale źle dogrywał do Danielaka. Po chwili sprzed pola karnego uderzał Roginić. Stępniowski bez problemów złapał futbolówkę.

• Fabian Piasecki faulował wychodzącego z piłką Sierpinę. Napastnik Zagłębia z żółtą kartką.

• Sierpina przewrócił się w polu karnym po starciu z Małeckim. Kapitan Podbeskidzia domagał się "jedenastki", ale gwizdek arbitra milczy.

• Małecki zagrał wzdłuż pola karnego, spokojnie złapał piłkę Polacek.

• Sierpina uderzył z rzutu wolnego. Z 17 metrów posłał piłkę w sam środek bramki.

• Figiel posłał świetną, długą piłkę do Sierpiny. Ten uderzył z pola karnego, czujny był jednak Stępniowski!

• Tomasz Hołota uderzył sprzed pola karnego, spokojnie interweniował Polacek.

• Quentin Seedorf dograł z lewej strony do Pawsłowskiego, ten zablokowany przez Osyrę. Będzie korner dla gości.

• Sierpina zdecydował się jednak na strzał z ostrego kąta. Prosto w Stępniowskiego.

• Małecki faulował Danielaka na prawej stronie. Będzie dobra okazja na dośrodkowanie dla gospodarzy.

• Hołota zagrywał w kierunku Piaseckiego, Osyra spokojnie zgrał piłkę głową do Polacka.

• Zagłębie gra w dziesiątkę! Płamen Kraczunow faulem przerwał kontrę Podbeskidzia i zarobił drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę!

• Na spalonym złapany Karol Danielak.

• Zagłębie bliskie kolejnego gola! Po dośrodkowaniu z prawej strony strzał głową oddał Mularczyk. Piłka przeszła tuż obok słupka!

• Goście wracają do gry! Po dośrodkowaniu z prawej strony Patryk Małecki dostał piłkę w polu karnym, oddał strzał w światło bramki, a ręką zablokował uderzenie Bartosz Jaroch. Rzut karny na gola zamienił Fabian Piasecki, uderzając w drugą stronę, niż rzucił się Martin Polacek.

• GOOOOOOOOOOOOOL DLA ZAGŁĘBIA! FABIAN PIASECKI!

• Bartosz Jaroch ręką zablokował uderzenie Patryka Małeckiego! Gracz Podbeskidzia z żółtą kartką.

• RZUT KARNY DLA ZAGŁĘBIA!

• Radkowski faulował rywala w środku pola. Na razie spokojnie rozgrywa piłkę Podbeskidzie.

• W szatni został też Wojciech Słomka, wszedł Quentin Seedorf.

• W przerwie mamy podwójną zmianę w zespole Podbeskidzia. Nie wrócił na boisko Mateusz Szwed, za niego Kacper Radkowski.

• Znów gramy!

• Piłkarze obu drużyn wracają na boisko. Za moment początek drugiej połowy.

• Kapitalna była pierwsza połowa w wykonaniu Podbeskidzia. Gospodarze zasłużenie prowadzą z Zagłębiem aż 3:0. Świetnie gra Rafał Figiel, który zdobył pierwszego gola pięknym strzałem z dystansu, a przy drugim znakomicie obsłużył Marko Roginicia. Przy trzecim golu sędzia nie zauważył, że Roginić był na spalonym, a kontrę bielszczan wykończył Karol Danielak. Goście nie mogą jednak zganiać winy na arbitra, bo gdyby Chorwat był skuteczniejszy, sam miałby w pierwszej połowie hat-tricka dzięki dograniom Łukasza Sierpiny. Czy Zagłębie zdoła odpowiedzieć w drugiej części meczu? Wracamy za niespełna kwadrans!

• Koniec pierwszej połowy!

• Nieudane dośrodkowanie Sierpiny z rzutu wolnego. Piłka nie doleciała nawet do pola karnego.

• Adrian Rakowski ostro potraktował jednego z rywali. Został upomniany żółtą kartką.

• Z kilkunastu metrów uderzał Sierpina, posłał jednak piłkę obok słupka.

• Świetna kontra Podbeskidzia przynosi kolejnego gola! Dwójkowa akcja Karola Danielaka i Marko Roginicia wykończona z bliska przez tego pierwszego. Wygląda jednak na to, że błąd popełnił arbiter, nie zauważając spalonego Roginicia.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL DLA PODBESKIDZIA! KAROL DANIELAK!

• Figiel podał do Sierpiny, ten miał mnóstwo miejsca w polu karnym i dograł do Roginicia, ale Chorwat nie trafił w piłkę!

• Pawłowski zagrał na lewą stronę do Małeckiego, ten wpadł z piłką w pole karne, ale został zablokowany.

• Zaostrzyła się gra gości. Tym razem przewinił Pawłowski.

• Płamen Kraczunow faulował Marko Roginicia i zarobił żółtą kartkę.

• Modelski dobrze zatrzymał Mularczyka, Zagłębie długimi fragmentami jest na razie bezradne.

• Podbeskidzie prowadzi już dwiema bramkami! Rafał Figiel zagrał świetną prostopadłą piłkę do Marko Roginicia, Chorwat wyszedł sam na sam ze Stępniowskim i spokojnie przerzucił piłkę nad bramkarzem!

• GOOOOOOOOOOOOOOOL DLA PODBESKIDZIA! MARKO ROGINIĆ!

• Teraz mamy nieco spokojniejszy fragment meczu. Zagłębie rozgrywa piłkę na własnej połowie.

• Jeszcze jedno dośrodkowanie Sierpiny na głowę Roginicia. Tym razem Chorway uderzaył niecelnie.

• Teraz Sierpina obsłużył Modelskiego, ten drugi zatrzymany przez Płamena Kraczunowa.

• Podbeskidzie mogło prowadzić wyżej! Sierpina znakomicie dośrodkował w pole karne z lewej strony, Krystian Stępniowski obronił jednak strzał głową Roginicia!

• Wysoki pressing Podbeskidzia przynosi efekt. Po strzale Bartosza Jarocha na raty łapie piłkę Stępniowski.

• Tomasz Hołota dośrodkował w pole karne, a Piasecki zdołał oddać strzał głową. Uderzenie z trudnej pozycji było bardzo niecelne.

• Zagłębie bliskie wyrównania! Szymon Pawłowski zagrał prostopadłą piłkę do Fabiana Piaseckiego, ale napastnik gości przegrał pojedynek z Polackiem!

• Patryk Małecki wbiegł w pole karne z lewej strony i uderzył z ostrego kąta. Wyraźnie nad poprzeczką.

• Długa piłka w kierunku Filipa Modelskiego, ten był jednak na spalonym.

• Podbeskidzie wychodzi na prowadzenie! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę wybił obrońca Zagłębia, ale przed polem karnym przejął ją Rafał Figiel, minął Mateusza Szweda i huknął z dystansu nie do obrony!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL DLA PODBESKIDZIA! RAFAŁ FIGIEL!

• Nawotka zatrzymał Sierpinę na lewej stronie. Efektem rzut rożny dla Podbeskidzia.

• Piasecki ładnie zagrał na prawą stronę do Tomasza Nawotki, ten dośrodkował jednak bardzo niecelnie.

• Krótko rozegrany korner, Sierpina dograł do Danielaka, a ten uderzył wysoko nad poprzeczką.

• Akcja Danielaka prawą stroną przyniosła gospodarzom pierwszy rzut rożny.

• Sierpina dośrodkował z lewej strony. Nieco zbyt mocno, aby mógł sięgnąć piłkę Karol Danielak.

• Patryk Mularczyk zagrał prostopadłą piłkę do Fabiana Piaseckiego. Daleko z bramki wyszedł Martin Polacek i wybił futbolówkę.

• Teraz gospodarze zaatakowali prawą stroną. Patryk Małecki wybił piłkę na aut.

• Błyskawiczna pierwsza akcja Podbeskidzia. Łukasz Sierpina dośrodkował z lewej strony w pole karne, lecz Marko Roginić nie trafił czysto w piłkę.

• Od środka rozpoczęło Zagłębie Sosnowiec. Goście w czerwono-zielonych strojach, Podbeskidzie na biało-czerwono.

• Zaczynamy!

• Sędzią dzisiejszego meczu jest Kornel Paszkiewicz. Właśnie wyprowadza piłkarzy obu drużyn na boisko.

• Na inaugurację tego sezonu oba zespoły podzieliły się punktami w Sosnowcu. Gola dla bielszczan zdobył w pierwszej połowie Karol Danielak, na początku drugiej części meczu wyrównał Fabian Piasecki. Dzisiejsze spotkanie obaj rozpoczną w od pierwszej minuty.

• Zagłębie Sosnowiec plasuje się w środku tabeli, na dziewiątym miejscu. Spadkowicz z Ekstraklasy zdążył już w tym sezonie zmienić trenera, a do klubu wrócił Dariusz Dudek. Pod jego wodzą drużyna ze Śląska przegrała tylko raz, z Chrobrym Głogów. Ostatnio Zagłębie pokonało Wigry Suwałki, a wcześniej zremisowało ze Stalą Mielec oraz Chojniczanką.

• Podbeskidzie Bielsko-Biała to obecny wicelider Fortuna 1 Ligi. "Górale" tracą tylko trzy punkty do pierwszej Warty Poznań, a z ostatnich sześciu ligowych spotkań przegrali tylko jedno - sposób na drużynę Krzysztofa Brede znalazł GKS Jastrzębie. W poprzedniej serii gier bielszczanie zremisowali z Chrobrym Głogów, a wcześniej pokonali Sandecję Nowy Sącz oraz Odrę Opole.

• Tak wygląda pierwszy skład oraz ławka rezerwowych Zagłębia Sosnowiec:

• Oto wyjściowa jedenastka oraz ławka rezerwowych Podbeskidzia:

• Czas na 18. kolejkę Fortuna 1 Ligi! Na początek mecz w Bielsku-Białej, gdzie walczące o awans Podbeskidzie podejmie spadkowicza z Ekstraklasy, Zagłębie Sosnowiec. Początek tego spotkania o 12:40, a na relację na żywo na łamach GOL24.pl zaprasza Państwa Maciej Pietrasik.

Podbeskidzie - Zagłębie LIVE! Obronić pozycję wicelidera

Podbeskidzie - Zagłębie LIVE! Obronić pozycję wicelidera ©Fot Arkadiusz Gola / Polskapres

Mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Sosnowiec ONLINE. Nie wszyscy mają przerwę. Część spotkań 18. kolejki Fortuna 1 Ligi odbędzie się zgodnie z planem. Zagrają między innymi "Górale", którzy przed własną publicznością spróbują obronić pozycję wicelidera. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 12:40.

Mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Sosnowiec ONLINE

Tym meczem rozpoczyna się runda rewanżowa. W lipcu na Ludowym w Sosnowcu padł remis. Na bramkę Karola Danielaka po przerwie odpowiedział Fabian Piasecki.

Za faworyta drugiego meczu uchodzi Podbeskidzie.
Zespół Krzysztofa Bredego po cichu wspiął się na pozycję numer dwa w tabeli. Ostatnio zremisował z Chrobrym Głogów (1:1), a wcześniej pokonał Sandecję Nowy Sącz (3:1) i Odrę Opole (2:0). Do liderującej Warty Poznań traci trzy punkty.

Na półmetku rozgrywek Zagłębie plasuje się na dziewiątym miejscu ze stratą ośmiu punktów do Podbeskidzia. W zeszłej kolejce podopieczni Dariusza Dudka odprawili z kwitkiem Wigry Suwałki (2:0). Po golu strzelili Patryk Małecki i Płamen Kraczunow.

Sobotnie zawody poprowadzi sędzia Kornel Paszkiewicz z Wrocławia.

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Zagłębie - Podbeskidzie 1:1 (1 liga, 27.07.2019)
Zagłębie - Podbeskidzie 1:0 (1 liga, 19.05.2018)
Zagłębie - Podbeskidzie 4:2 (sparing, 24.01.2018)

Mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Sosnowiec TRANSMISJA TV

Transmisja na żywo w Polsacie Sport. W internecie płatny dostęp za pośrednictwem IPLA TV (koszt: 5 złotych). Komentuje duet Mariusz Hawryszczuk – Janusz Kudyba. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 12:40. Serdecznie zapraszamy!