Mecz Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze online i w tv. Gdzie...

Pogoń Szczecin

1

Górnik Zabrze

1

• Koniec meczu! Pogoń Szczecin remisuje z Górnikiem Zabrze 1:1 i jak na razie utrzymuje pozycję lidera PKO Ekstraklasy!

• Dobre uderzenie z rzutu wolnego Bainovicia, ale oczywiście na posterunku był Stepica, który spokojnie łapie piłkę.

• 4 minuty dłużej potrwa mecz w Szczecinie.

• Jakub Bartkowski uderza obok bramki.

• Kacper Kozłowski zmienia Marcina Listkowskiego i była to ostatnia zmiana tego meczu.

• Mocne uderzenie Baidoo ale piłka ląduje na bocznej siatce.

• Zamieszanie pod bramką gości, ale Buksa nie zdołał oddać strzału.

• Adam Frączczak melduje się na murawie, a schodzi z niej Santeri Hostikka.

• Ależ pech zawodników Pogoni! Ishmael Baidoo wpadł w pole karne, mocno dograł piłkę, którą próbował wybijać Kostas Triantafyllopoulos. Pech chciał, że trafił prosto w swojego kolegę i później futbolówka wylądowała na głowie Angulo, który dobił ją z metra do pustej bramki.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Igor Angulo doprowadza do remisu!

• Paweł Bochniewicz potrzebuje pomocy medycznej. Górnik nie ma już zmian, więc kibice Zabrzan liczą, że wróci do gry.

• Składna, dwójkowa akcja w wykonaniu duetu Angulo-Wolsztyński. Całość zakończona została jednak niecelnym uderzeniem.

• Dante Stipica znowu ratuje swój zespół! Ishmael Baidoo huknął z 16 metra, ale Chorwat popisuje się piękną paradą.

• Jakub Bartkowski ukarany żółtym kartonikiem. Mecz trochę się zaostrzył.

• Filip Bainović wchodzi, a schodzi David Kopacz.

• Adam Buksa ukarany żółtą kartką.

• A w ekipie Portowców murawę opuszcza Srdan Spiridonović, gdyż w jego miejsce melduje się Tomas Podstawski.

• Zmiany w obu drużynach. Łukasz Wolsztyński zmienia Mateusza Matrasa.

• Igor Angulo nie zdołał oddać strzału, a otrzymał świetne podanie na 5 metr! Było bardzo groźnie!

• Jesus Jimenez wpadł w pole karne rywala, ale ostatecznie jego dośrodkowanie skończyło w rękawicach Stepicy.

• Ishmael Baidoo miał dużo czasu, aby dobrze obsłużyć swoich lepiej ustawionych kolegów. Gracz Górnika podjął jednak błędną decyzję i trafił w rywala, po czym szybko stracił piłkę.

• Świetna, indywidualna akcja Adama Buksy, tylko że jego strzał ląduje obok bramki rywala.

• Mocny strzał Igora Angulo, ale piłka trafia prosto w bramkarza Pogoni.

• Druga połowa rozpoczęta!

• Kamil Zapolnik nie wyszedł na drugą połowę, w jego miejsce wchodzi Ishmael Baidoo.

• Koniec pierwszej części meczu! Pogoń bardzo zasłużenie prowadzi z Górnikiem Zabrze!

• Dante Stipica ratuje swój zespół przed stratą gola! Chorwat obronił sytuację sam na sam z Igorem Angulo!

• 2 minuty dłużej potrwa pierwsza część tego meczu.

• Głupi faul Kamila Zapolnika. Gracz Górnika ma szczęście, że nie skończyło się to drugą żółtą kartką.

• Srdan Spiridonović znalazł trochę miejsca na strzał, tylko że został zablokowany przez Bochniewicza.

• Słabiutkie uderzenie Adama Buksy. Od bramki zaczną goście.

• Santeri Hostikka został ofiarnie zablokowany przez rywala. Gdyby nie ta interwencja to byłoby bardzo groźnie.

• Kamil Zapolnik brzydko sfaulował rywala i został ukarany żółtą kartką.

• Pogoń Szczecin dużo lepiej weszła w ten mecz. Jak na razie mają 5 strzałów i 2 celne przy 2 strzał i bez celnego Górnika Zabrze.

• Srdan Spiridonović wpadł w pole karne, wyłożył piłkę Adamowi Buksie, który trafił w rywala. Na miejscu był jednak Hubert Matynia, który dobił futbolówkę do praktycznie pustej bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Hubert Matynia pakuje piłkę do siatki!

• Marcin Listkowski zdecydował się na strzał z dystansu, ale Martin Chudy paruje lecącą futbolówkę.

• Santeri Hostikka doszedł do znakomitego dośrodkowania Huberta Matyni, ale zawodnikowi Pogoni zabrakło dokładności przy oddanym strzale.

• Niecelny strzał głowa Kamila Zapolnika. Od bramki zaczną gospodarze.

• Marcin Listowski wpadł w pole karne, po czym próbował dograć do lepiej ustawionych kolegów. Nie udało mu się to, gdyż został zablokowany przez Mateusza Matrasa.

• Igor Angulo wyszedł sam na sam z bramkarzem Pogoni. Nie zdołał trafić w światło bramki, ale i tak był spalony. W posiadaniu gospodarze.

• Pierwszy strzał w tym meczu notuje Igor Angulo, jednak piłka ląduje daleko od słupka bramki Pogoni.

• Paweł Gil używa gwizdka po raz pierwszy!

• Gracze obu drużyn opuszczają tunel!

• Forma Górnika Zabrze w tym sezonie jest niczym sinusoida. Przeplatają bardzo dobre mecze, z tymi dużo gorszymi, więc na ten moment znajdują się w dolnej połowie tabeli. Czy dzisiaj na bardzo trudnym terenie zdołają zwyciężyć i poprawić swoją sytuację?

• Pogoń Szczecin znajduje się aktualnie w znakomitej formie. Portowcy przed tą kolejką okupowali pierwsze miejsce w tabeli i remis wystarczy, aby utrzymać tą znakomitą pozycję.

• Dzień dobry Państwu! Bardzo serdecznie zapraszamy na relację LIVE z meczu Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze!

red

Mecz Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze online i w tv. Gdzie oglądać w telewizji mecz Pogoń - Górnik? Transmisja na żywo 22.09.2019 ©Andrzej Szkocki / Polska Press

Mecz Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze ONLINE. Dzięki wczorajszemu remisowi z Zagłębiem Lubin, Śląsk Wrocław zrównał się punktami z Pogonią i objął prowadzenie w tabeli PKO Ekstraklasy. Dzisiaj Pogoń zamierza rozprawić się z Górnikiem i odskoczyć rywalom. Zabrzanie mają jednak w planie przerwać wyjazdową passę meczów bez wygranej. Relacja LIVE z meczu Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze w GOL24 od godziny 15:00!

Mecz Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze ONLINE

Mecz Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze ONLINE. Męczą się u siebie

- Znów postaramy się zachować zero w tyłach, a jesteśmy wystarczająco silni, by choć jedną bramkę zdobyć. Jedną, ale zwycięską. To może nam wystarczyć – mówi Kosta Runjaic, szkoleniowiec Pogoni.

Górnik przed startem kolejki był 10. w tabeli, więc bukmacherzy i kibice stawiają na Portowców, ale widać, że podopieczni Runjaica męczą się na swoim boisku z rywalami. Ci grają bardzo zachowawczo, a gospodarze długo nie potrafią przebić się przez takie zasieki.

- Przeciwnicy dobrze się na nas ustawiają: koncentrują się na obronie i kontrach. Spodziewam się tego w niedzielę. Górnik jest bardzo dobry w ofensywie i przy stałych fragmentach gry, więc musimy zachować dużo ostrożności. Będzie to wymagający mecz. Musimy zaangażować się w 100 procentach, by odnotować sukces – uważa trener Runjaic.

Mecz Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze ONLINE. Wyjazdowe problemy Górnika

W ostatnich dwóch meczach Górnik Zabrze zdobył jeden punkt. O ile w spotkaniach u siebie zespół Marcina Brosza spisuje się znakomicie, to, w czterech wyjazdowych próbach w tym sezonie zdobył tylko jeden punkt. Ten remis oznaczał jednak zrzucenie Śląska z pozycji lidera. Teraz czternastokrotni mistrzowie Polski po raz drugi z rzędu zmierzą się z rywalem broniącym przed kolejką miejsca numer 1.

Mecz Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze ONLINE. Przetarcie przed pucharami

Niedługo po dzisiejszym spotkaniu Pogoń i Górnika czeka rywalizacja w 1/32 Totolotek Pucharu Polski. Szczecinianie zmierzą się ze Stalą Rzeszów, a zabrzanie z Polonią Środa Wielkopolska. Oba mecze pucharowe rozegrane zostaną w środę.

Oglądaj mecz Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze na żywo online w Player.pl >>>

Nie zagrają w meczu Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze

Lider ma swoje problemy. Nie zagrają oczywiście Marusz Malec i Kamil Drygas (kontuzje). Do dyspozycji trenera nie jest też Ricardo Nunes (uraz). Goście w optymalnym zestawieniu.

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Pogoń Szczecin - Górnika Zabrze 3:1 (Ekstraklasa, 15.02.2019)
Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin 1:1 (Ekstraklasa, 31.08.2018)

Mecz Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze TRANSMISJA TV

Transmisja na żywo na kanałach Canal+ Sport i Canal+ Sport 3. W internecie za pośrednictwem aplikacji Canal+ Sport Online. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 15:00. Zapraszamy!