Mecz Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin ONLINE. Gdzie oglądać w...

Pogoń Szczecin

0

Zagłębie Lubin

3

• Koniec! Zagłębie rozgromiło dzisiaj Pogoń Szczecin aż 3:0! Portowcy przegrywają u siebie pierwszy raz od 25 sierpnia!

• Sędzia o trzy minuty przedłuża męki Pogoni Szczecin.

• Ostatnia zmiana w tym meczu. Daniel Dziwniel zmienia Damjana Bohara.

• Ależ uderzenie Filipa Starzyńskiego! Zawodnik Zagłębia uderzył z rzutu wolnego prosto w poprzeczkę!

• Kamil Drygas jest kolejnym zawodnikiem Pogoni, który ogląda żółtą kartkę.

• Patryk Szysz wchodzi w miejsce Patryka Tuszyńskiego.

• Świetnie uderzenie Filipa Starzyńskiego, ale piłka minimalnie minęła bramkę Łukasza Załuski!

• Patryk Tuszyński został sfaulowany tuż przed polem karnym! Było to nawet można powiedzieć, że na samej linii szesnastki! Będzie bardzo groźnie!

• Sasa Balić fauluje rywala pod swoim polem karnym i ogląda żółtą kartkę.

• Kolejna próba Benedyczaka, która kończy się tym, że Forenc zaczyna od bramki.

• Walukiewicz poprowadził akcję ofensywną swojej drużyny. Podał do Matyni, który jednak dogrywa w pole karne bardzo niedokładnie.

• Ostatnia zmiana w ekipie Portowców. Ricardo Nunes schodzi, a wchodzi Hubert Matynia.

• Znakomita akcja gości! Damjan Bohar dograł w pole karne, Filip Starzyński przepuszcza piłkę, a Patryk Tuszyński mocnym strzałem pokonuje bramkarza rywali!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Patryk Tuszyński dobija rywali!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Filip Starzyński bardzo pewnie wykorzystuje rzut karny!

• Ricardo Nunes ogląda żółtą kartkę, ale piłkarze Zagłębia mocno protestują! Patryk Tuszyński wychodził sam na sam, więc domagają się czerwonej kartki!

• Rzut karny dla gości! Ricardo Nunes fauluje Patryka Tuszyńskiego!

• Dobre uderzenie Benedyczaka! Piłka minimalnie minęła bramkę Zagłębia.

• Adrian Benedyczak zmienia Tomasa Podstawskiego.

• Gratulujemy!

• Sebastian Kowalczyk melduje się na murawie. Zmieniony został Iker Guarrotxena.

• Dobre uderzenie Majewskiego, ale świetnie broni Konrad Forenc.

• Radosław Majewski został sfaulowany pod polem karnym rywala! Będzie bardzo groźna okazja.

• Kompletnie nieudane uderzenie Jakuba Tosika. Piłka poszybowała w trybuny.

• Tomas Podstawki ukarany żółtą kartką.

• Pomocnik Pogoni na szczęście wraca do gry, ale na razie widać, że odczuwa ból.

• Sasa Balić całkowicie przypadkowo nadepnął swojego rywala. Zvonimir Kozulj bardzo mocno cierpi i leży na murawie.

• Bartosz Slisz nie wyszedł po przerwie na murawę. W jego miejsce pojawił się Jakub Tosik.

• Wracamy do Szczecina po 15-minutowej przerwie!

• Koniec pierwszej połowy! Zagłębie prowadzi z Pogonią 1:0 i jak na razie w 100% na to zasługują. Jak będzie po przerwie?

• Maciej Dąbrowski podobnie jak jego kolega z linii defensywnej ogląda żółtą kartkę.

• Zvonimir Kozulj huknął jak z armaty, ale piłkę posłał wysoko ponad bramką.

• Bartosz Kopacz zostaje ukarany żółtą kartką.

• Fatalne pudło Tuszyńskiego! Doświadczony napastnik nie trafił w światło bramki w sytuacji sam na sam! To powinno być 2:0 dla gości!

• Piłkarz Pogoni na szczęście wraca na murawę.

• Ricardo Nunes mocno ucierpiał przy starciu z rywalem. Potrzebna jest pomoc.

• Kapitalna akcja gospodarzy! Kamil Drygas świetnie obsłużył Majewskiego, który znakomitym kierunkowym przyjęciem wypracował sobie miejsce do strzału! Uderzenie byłego pomocnik reprezentacji Polski zostało jednak obronione.

• Łukasz Załuska dobrze broni strzał Bartłomieja Pawłowskiego! Niewiele zabrakło, a byłoby już 0:2!

• Mariusz Malec mógł doprowadzić do remisu, ale nie zamknął dobrze akcji swojej drużyny! Zabrakło mu dokładności.

• Słabiutkie dośrodkowanie Kamila Drygasa i defensorzy Zagłębia spokojnie sobie z tym radzą.

• Załuska dobrze obronił strzał posłany przez Filipa Starzyńskiego. Damjan Bohar przejął jednak piłkę, wpadł w pole karne i pokonał bramkarza gospodarzy!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Damjan Bohar na 0:1!

• Starzyński faulował Walukiewicza, blisko swojego pola karnego. Piłka jednak po dośrodkowaniu ze stałego fragmentu ląduje w rękawicach bramkarza gości.

• Filip Starzyński dostaje mocną słowną reprymendę od sędziego. Ma szczęście, że nie skończyło się to żółtą kartką.

• Dobre podanie w pole karne Zagłębia, ale Radosław Majewski nie zdążył dopaść do piłki.

• Zvonimir Kozulj kończy kontratak swojej drużyny niecelnym strzałem.

• Bartosz Slisz i Kamil Drygas zderzyli się na środku boiska. Obaj potrzebują pomocy medycznej.

• Pierwszy rzut rożny dla gospodarzy, po tym jak Iker Guarrotxena trafił w rywala i piłka wyleciała poza linię końcową.

• Kibice efektownie przywitali swoich ulubieńców. Teraz już sędzia mógł zacząć te spotkanie!

• Zawodnicy wychodzą na murawę! Zaraz rozbrzmi pierwszy gwizdek!

• Oba zespoły mają w tym sezonie podobny cel - zająć miejsce w górnej ósemce tabeli. Pogoń aktualnie ma trochę lepszą sytuację, gdyż z 38 punktami plasują się na 7 pozycji. Zwycięstwo pozwoli im nawet wskoczyć na 4 miejsce wyprzedzając m.in Jagiellonię Białystok.

• Dzień dobry Państwu! Serdecznie zapraszamy na relację LIVE z pojedynku pomiędzy Pogonią Szczecin, a Zagłębiem Lubin!

Jakub Lisowski

Mecz Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©Andrzej Szkocki/Polska Press

Mecz Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin ONLINE. Pogoń Szczecin powalczy o trzy punkty i awans na 4. pozycję w tabeli. Zagłębie Lubin walczy o ósemkę, więc też będzie szukać na Twardowskiego zwycięstwa. Co ciekawe - aspekt sportowy wcale nie był najważniejszy dla kibiców. Relacja live z meczu Pogoń - Zagłębie w GOL24.pl!

Mecz Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin ONLINE

Oglądaj mecz Pogoń - Zagłębie na żywo online w Player.pl >>>

Szkoleniowiec Pogoni Kosta Runjaic przyznał, że jego i podopiecznych bardzo mobilizuje niedzielny mecz i otoczka wokół niego.
A przecież w niedzielę żegnamy się z dotychczasowym obiektem przy Twardowskiego. Od poniedziałku rozpocznie się przebudowa. Za 2 lata to będzie już inny stadion. Bilety na pożegnanie wykupiło 16 tys. kibiców, ma być też kilkuset fanów z Lubina. Tak wysoko frekwencja nie wpłynie negatywnie na Portowców.

- Pamiętamy nasz mecz z Sandecją przy prawie pełnych trybunach. Wygraliśmy. Z Legią też wygraliśmy. Mam nadzieję, że w niedzielę będzie tak samo. Tu nie chodzi o punkty, ale i godne pożegnanie ze stadionem. Kawał historii Pogoni związany jest z tym stadionem. Fajnie byłoby zakończyć to zwycięstwem - mówi.

Jesienią Pogoń wygrała w Lubinie 2:0. Wkrótce po tej porażce Zagłębie zmieniło trenera. Pierwszym szkoleniowcem jest teraz Holender Ben van Dael. - Nie znam tego trenera, wcześniej go nie spotkałem - stwierdził. - Widać jednak, że Zagłębie jest w dobrym okresie. W tym roku zdobyli już 9 punktów: wygrali ostatnio z Lechią Gdańsk, pokonali Lecha w Poznaniu. Są dobrze zorganizowani, prezentują fajną piłkę, mają dużo indywidualnej jakości. Na pewno to nie będzie dla nas spacerek. Musimy dużo zainwestować - podkreśla szkoleniowiec Pogoni.

Skład Pogoni prawdopodobnie będzie identyczny jak w Krakowie. Tam Runjaic był kilka razy wściekły na swoich zawodników, a jego reakcje kilka razy kibice zobaczyli w powtórkach.

- Ci, co mnie znają, to wiedzą, że nie robię niczego pod publiczkę. Teatralne gesty to zupełnie nie jest mój styl. Kamera akurat złapała mnie w takiej nerwowej chwili, bo zapomniałem, że cały czas jestem pod obserwacją. Za pewne swoje zachowania przeprosiłem już drużynę - tłumaczy trener Pogoni.

Ekstraklasa: Kto wygra mecz Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin?

Mecz Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin TRANSMISJA TV

Mecz Pogoń - Zagłębie będzie transmitowany w telewizji. Wstęp do spotkania rozpocznie się o godz. 15:10 w Canal+ Sport. Początek transmisji ze spotkania Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin od godz. 15:25 w Canal+ Sport. Mecz komentować będą Rafał Dębiński i Maciej Murawski (ze Szczecina).

15:30 mecz Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin