Mecz Pogoń Szczecin - Zagłębie Sosnowiec ONLINE. Gdzie...

0

• Koniec! Pogoń z dużymi problemami, ale pokonuje Zagłębie Sosnowiec, które coraz mocniej grzęźnie na dnie tabeli.

• Jeszcze ostatnia zmiana w ekipie Pogoni. Sebastian Walukieiwcz schodzi, a wchodzi Sebastian Rudol

• Dawid Kudła świetnie broni strzał Kamila Drygasa! Brawa dla golkipera Pogoni!

• Rzut karny dla Pogoni! Sebastian Kowalczyk wyprzedził rywala i został sfaulowany!

• Konrad Kumor zostaje ukarany żółtą kartką.

• Iker Guarrotxena był bliski podwyższenia wyniku, ale zabrakło trochę dokładności. Sędzia dolicza natomiast aż 6 minut.

• Bartłomiej Babiarz wchodzi na murawę, a zmienia Patrika Mraza.

• Iker Guarrotxena wpadł w pole karne i miał przed sobą tylko i wyłącznie Dawida Kudłę! Hiszpan nie trafił jednak w światło bramki z 5 metrów! Coś niesamowitego.

• Spas Delew opuszcza murawę, a melduje się na niej Soufian Benyamina.

• Stec wyłożył piłkę Podstawskiemu, który fatalnie wykończył akcję swojej drużyny.

• Konrad Kumor zmienia Zarko Udovicicia.

• A jednak! Alexandre Cristovao wylatuje z boiska! Widać było premedytację w zagraniu zawodnika Zagłębia.

• Alexandre Cristovao wskoczył korkami na leżącego Walukiewicza. Ma szczęście, że skończyło się to tylko żółtą kartką. Sędzia Raczkowski podbiega, jednak do monitora i będzie sprawdzał czy nie powinien pokazać czerwonej kartki....

• Patrik Mraz trafia do notesu sędziego.

• Cały twitter aż drży od komentarzy po tej decyzji. Wydawało się jednak, że był spalony.... Cóż decyzji sędziego już cofniemy.

• Po bardzo długiej analizie i współpracy z wozem VAR, Paweł Raczkowski podtrzymuje swoją decyzję! Pogoń prowadzi 1:0!

• Radosław Majewski zostaje zmieniony przez Sebastiana Kowalczyka, a sędzia główny sprawdza czy przy bramce Spasa Delewa nie było spalonego...

• Majewski uderzył z 20 metra, piłkę odbił Kudła, ale przy dobitce Spasa Delewa nie miał już żadnych szans!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Spas Delew zdobywa bramkę!

• David Stec sfaulował rywala i został ukarany żółtą kartką.

• Konrad Wrzeziński wpadł w pole karne, dośrodkował, ale Cristovao nawet nie zdołał oddać strzału.

• Pierwsze 10 minut drugiej połowy - bardzo nudne. Oba zespoły grają statycznie i bez pomysłu.

• Tomas Podstawski wraca do defensywy i przerywa akcję Pawłowskiego.

• Bardzo złe dośrodkowanie Matyni. Kudła zacznie od bramki.

• Czas na drugie 45 minut!

• Koniec pierwszej połowy. Jak na razie zawodnikom obu drużyn zdecydowanie brakuje precyzji i skuteczności. Wracamy za 15 minut!

• Kolejne uderzenie kapitana Zagłębie i znowu jest kompletnie niecelne...

• Teraz mieliśmy podobną okazję po drugiej stronie boiska. Szymon Pawłowski uderzył jednak niedokładnie.

• Kudła spokojnie broni strzał Majewskiego.

• Vamara Sanogo nie dotrwał do końca pierwszej połowy. W jego miejsce wchodzi Alexandre Cristovao.

• Udovicić wpadł w pole karne i zakończył swoją indywidualną akcje niecelnym strzałem.

• Na razie jednak wypożyczony z Legii zawodnik wraca do gry. Zobaczymy czy wyjdzie po przerwie.

• Vamara Sanogo znowu leży na murawie. Wygląda na to, że nie da rady kontynuować gry.

• Zółtym kartonikiem ukarany również Vamara Sanogo.

• Hubert Matynia zostaje ukarany żółtą kartką.

• Krótko rozegrany rzut wolny przez zawodników Pogoni. Piłka ostatecznie ląduje w rękawicach Kudły.

• Żarko Udovicić uderzył prosto w bramkarza Pogoni Szczecin.

• Iker Guarrotxena stanął na drodze piłki, która leciała do bramki po strzale Cichockiego! Hiszpan ratuje swój zespół.

• Tomas Podstawki huknął z 30 metra, tylko że piłka trafiła w słupek! Co to by była za bramka!

• Strzał Huberta Matyni ląduje w bocznej siatce! Dobra akcja gospodarzy.

• Zamieszanie w polu karnym gości, ale Piotr Polczak zdołał wybić piłkę.

• Iker Guarrotxena oddał sprytny, techniczny strzał. Zabrakło mu jednak kilka metrów dokładności.

• Vamara Sanogo delikatnie podkręcił staw skokowy. Na szczęście po interwencji sztabu medycznego zawodnik wraca do gry.

• Vamara Sanogo zdołał utrzymać się przy piłce, mimo dużego naporu ze strony rywala. Szkoda, że nie udało mu się tego zamienić na gola.

• Zbyt mocne dośrodkowanie Szymona Pawłowskiego. Zawodnicy Pogoni spokojnie wybija piłkę.

• Paweł Raczkowski gwizdnął po raz pierwszy!

• Oba zespoły są już na murawie! Czas na przywitanie kapitanów.

• Dzisiaj w bramce Pogoni zobaczymy młodego Jakuba Bursztyna. Podstawowy golkiper Pogoni - Łukasz Załuska w ostatnim meczu obejrzał czerwoną kartkę.

• Zagłębie Sosnowiec znajduje się w dużo gorszej sytuacji. Beniaminek Ekstraklasy utknął na ostatnim miejscu w tabeli i nawet zwycięstwo nie pozwoli im opuścić tego miejsca. 3 punkty pozwolą jednak utrzymać kontakt z resztą stawki.

• Portowcy w ostatnim czasie notowali znakomite wyniki. Mówiono już o tym, że jest to najlepiej grająca drużyna w Ekstraklasie. Pogląd ten zmienił się trochę po ostatnim meczu, gdy ekipa Kosty Runjaicia przegrała dotkliwie z Piastem Gliwice (3:0)

• Dzień dobry! Z tej strony nisko kłania się Bartłomiej Modzelewski! Serdecznie zapraszam na relację LIVE z meczu Pogoń Szczecin - Zagłębie Sosnowiec!

red

Mecz Pogoń Szczecin - Zagłębie Sosnowiec ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Andrzej Szkocki/Polska Press

Pogoń Szczecin - Zagłębie Sosnowiec ONLINE. Pogoń Szczecin podejmie w sobotę Zagłębie Sosnowiec. To mecz z gatunku tych, w których to kibicom Portowców najmocniej zależy na sukcesie. Piłkarze z Sosnowca zagrają o każdą zdobycz, gdyż ich sytuacja jest dramatyczna. Gdzie oglądać mecz Pogoń Szczecin - Zagłębie Sosnowiec?

Pogoń Szczecin - Zagłębie Sosnowiec ONLINE

Piłkarze Pogoni przynajmniej z dwóch powodów powinni zagrać dobre spotkanie i pokusić się o trzy punkty: po pierwsze – w Sosnowcu przegrali 0:3 i nie ma znaczenia, że ten wynik zupełnie nie oddaje boiskowej rywalizacji, po drugie – w ostatniej kolejce przegrali 0:3 w Gliwicach. - Zagramy na pełnym gazie – zapewnia trener Pogoni Kosta Runjaic. - Czeka nas bardzo trudne spotkanie. Doceniamy przeciwnika, na pewno go nie lekceważymy.
Oglądaj mecz Pogoń Szczecin - Zagłębie Sosnowiec na żywo online w Player.pl >>>

Po 17 kolejkach Zagłębie jest ostatnie, a Pogoń 7. Wiadomo, że przeciwnicy będą grać z nożem na gardle. Tak jak rok temu Portowcy. I gospodarze nastawiają się, że będą musieli cierpliwie szukać swoich szans, by otworzyć wynik. Kilka tysięcy fanów będzie ich do tego zagrzewać. Przed laty sympatycy Pogoni i Zagłębia trzymali sztamę, później zachowywali neutralność, a teraz iskrzy na tej linii.

Wstępnie Zagłębie zarezerwowało 1000 biletów, ale w Szczecinie spodziewają się przyjazdu 500-700 kibiców. Miejscowych będzie ok. 6000. Musimy być przygotowani, że mecz będzie toczony w gorącej atmosferze. Sektor gości został obwiązany żółtą folią. Wszystko po to, by ograniczyć kontakt wzrokowy, bo to zaognia sytuację. Już podczas poprzednich spotkań w Szczecinie dochodziło do napięć w sektorze buforowym.

Sonda

Ekstraklasa: Kto wygra mecz Pogoń Szczecin - Zagłębie Sosnowiec?

Pogoń Szczecin - Zagłębie Sosnowiec TRANSMISJA TV

Mecz Pogoń Szczecin - Zagłębie Sosnowiec w sobotę, 8 grudnia o godz. 15.30. Transmisja z tego spotkania emitowana będzie na antenie nSport+. Zapraszamy na relację LIVE w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.