Mecz Polska - Holandia. Jerzy Brzęczek: Atmosfera? Tutaj nie mamy żadnego problemu

TVN24/x-news
Reprezentacja Polski zmierzy się w środę (18 listopada) z Holandią w ostatnim meczu Ligi Narodów UEFA. Po niedawnym spotkaniu z Włochami, przegranym w fatalnym stylu 0:2, na Biało-Czerwonych spadła lawina krytyki, a wielu ekspertów doszukiwało się słabszej postawy Polaków w kiepskiej atmosferze w drużynie.

Jerzy Brzęczek, selekcjoner naszej kadry, zdementował jednak te plotki. - Jeżeli chodzi o atmosferę, to cały czas potwierdzałem, że tutaj nie mamy żadnego problemu. A wręcz przeciwnie, myślę, że ta atmosfera w tych wielu trudnych momentach, które przeszła reprezentacja, od kiedy mam przyjemność prowadzić ten zespół, była najważniejsza - skomentował Brzęczek.

Zero pomysłu, zero odwagi, w pierwszej połowie nawet zero strzałów! Oto obraz reprezentacji Polski z meczu rewanżowego w Lidze Narodów z Włochami (0:1 do przerwy, 0:2 w meczu). Kibice nie pozostawili suchej nitki na grze drużyny. Zobaczcie najtrafniejsze memy podsumowujące tę piłkarską "padlinę".

MEMY o meczu Włochy - Polska: Kibice miażdżą reprezentację za grę