Mecz Polska Rumunia ONLINE. Gdzie obejrzeć? Transmisja TV NA...

Mecz Polska Rumunia ONLINE. Gdzie obejrzeć? Transmisja TV NA ŻYWO

Polska

3

Rumunia

1

• Polska wygrywa z Rumunią i powiększa swój dorobek do 16 punktów! Jesteśmy bardzo blisko Mundialu w Rosjii! Dziękujemy za uwagę i życzymy udanego świętowania zwycięstwa Polski!

• Koniec meczu! Polska - Rumunia 3:1!

• 90+3. Błyskotliwa akcja Arka Milika, ale nikt nie zamknął jego dośrodkowania i piłka opuściła plac gry.

• Tak przy golu na 2:0 skoczył Lewandowski. Polska - Rumunia

• 90+2. Ponownie Hanca w roli głównej. Tym razem płasko dograł do Stancu, ale strzelec bramki dla Rumunii uderzył nad bramką.

• 90+1. Hanca dośrodkował w pole karne, ale dobrze ustawiony Thiago Cionek wybił piłkę na aut.

• Do regulaminowego czasu gry zostały doliczone 3 minuty.

• Bardzo dobrze interweniuje Wojciech Szczęsny, który wyszedł najwyżej do piłki i z drobnymi problemami, ale ostatecznie futbolówka wylądowała w jego rękach.

• Było groźnie pod naszą bramką! Rumuni ruszyli lewą stroną, dośrodkowanie w pole karne zamknął Hanca i na nasze szczęście uderzył nad bramką!

• Po okresie chaotycznej gry uspokoiliśmy sytuację i staramy się dłużej utrzymać przy piłce.

• Mamy ostatnią zmianę w naszej reprezentacji. Łukasz Teodorczyk zmienia Piotra Zielińskiego.

• Świetne zachowanie Roberta Lewandowskiego, który idealnie się zastawił i wymusił przewinienie Rumuna.

• Znowu zakotłowało się pod naszą bramką, ale dobra interwencja Łukasza Piszczka oddaliła zagrożenie!

• Kolejna groźna akcja Rumunów! Nicolae Stanciu ograł Krychowiaka, zbiegł do środka i na nasze szczęście nie trafił w światło bramki!

• Sergiu Hanca pojawia się w miejsce Razvana Marina.

• GOL! Bogdan Stancu uderzył z ponad 20 metrów, piłka po drodze trafiła w Michała Pazdana i wpadła do bramki! Polska - Rumunia 3:1!

• Bardzo dobra interwencja Wojciecha Szczęsnego, który zachował koncentrację i skutecznie interweniował po uderzeniu Nicolae Stanciu.

• Dobre zagranie w pole karne do Arkadiusza Milika, rezerwowy napastnik opanował piłkę, ale dobrze interweniował obrońca gości i wybił piłkę na aut.

• Mamy kolejną zmianę w reprezentacji Polski. Arkadiusz Milik pojawia się w miejsce Karola Linettego.

• Rumuni próbują stworzyć zagrożenie pod naszą bramką, ale robią to wybitnie nieudolnie.

• Ależ gra reprezentacja Polski! Rywale są boleśnie punktowani!

• Rumunia jest rozbita. Polska w pełni kontroluje boiskowe wydarzenia i teraz będziemy czekać na wyprowadzenie kontrataków.

• GOOOLLL! Maszyna! Robert Lewandowski pewnie wykorzystuje rzut karny! Hattrick kapitana reprezentacji Polski!

• Piotr Zieliński został podcięty w polu karnym Rumunii i sędzia odgwizdał przewinienie! Rzut karny dla Polski!

• A Iasmina Latovlevici zmienia Gheorghe Grozav.

• Dwie zmiany w ekipie gości. Alexandru Chipciu zostaje zmieniony przez Nicolae Stanciu...

• Kapitan naszej reprezentacji trafił do siatki po rzucie rożnym, wykorzystując perfekcyjne , mierzone dośrodkowanie Piotra Zielińskiego z narożnika boiska.

• ROBI TO, ROBI TO PONOWNIE! ROBERT LEWANDOWSKI STRZELA SWOJEGO DRUGIEGO GOLA, 2:0 DLA REPREZENTACJI POLSKI!

• Krótka przerwa w grze, starcie z Grzegorzem Krychowiakiem mocno odczuł Mihai Pintilii.

• Tymczasem na sektorze gości użyty został gaz pieprzowy...

• Polacy ruszyli z błyskawicznym kontratakiem, ale Robert Lewandowski przy linii końcowej wywalczył jedynie rzut rożny.

• Iasmin Latovlevici uderza, na szczęście tylko w mur!

• Będzie niebezpiecznie, rzut wolny dla gości tuż przed naszym polem karnym po faulu Artura Jędrzejczyka.

• Gwizdek sędziego, gra wznowiona, piłkę ma reprezentacja Rumunii!

• Obie drużyny wracają właśnie na murawę.

• Po przerwie czekamy głównie na lepsze decyzje przy wykończeniu akcji i nieco szybsze ich rozgrywanie.

• Do przerwy sytuacja gra biało-czerwonych wygląda naprawdę dobrze. Nie pozwalamy Rumunom na zbyt wiele, znakomicie w środku pola spisuje się Piotr Zieliński, który nie boi się nietypowych zagrań. Brakuje tylko nieco lepszego wykończenia. Czekamy na kolejne gole w drugiej połowie meczu!

• Sędzia kończy pierwszą połowę spotkania w Warszawie. Do przerwy Polska prowadzi z Rumunią 1:0 po bramce Roberta Lewandowskiego z rzutu karnego.

• Sędzia doliczył dwie minuty do pierwszej połowy meczu.

• A jednak, jeszcze przed przerwą na murawę wejdzie Grzegorz Krychowiak. Zastąpi kontuzjowanego Krzysztofa Mączyńskiego, który nie dał rady kontynuować gry.

• Krzysztof Mączyński po chwili wrócił do gry.

• Tym razem to my mieliśmy sporo szczęścia! Z wrzutką w nasze pole karne minęli się defensorzy, do piłki dopadł Iasmin Latovlevici, na szczęście jednak uderzył z dala od bramki strzeżonej przez Wojciecha Szczęsnego.

• Boisko przynajmniej na chwilę opuszcza Krzysztof Mączyński, który w walce o piłkę ostro starł się z jednym z rywali.

• Perfekcyjne podanie do Roberta Lewandowskiego zaskoczyło całą linię obrony, nasz napastnik w sytuacji sam na sam z bramkarzem dał się powstrzymać i stracił piłkę! To powinno być 2:0 dla Polski!

• Wyborne podanie do Kamila Grosickiego w pole karne, zawodnik Hull City w doskonałej sytuacji uderza prosto w Cipriana Tatarusanu!

• Mecz Polska - Rumunia

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego, piłka od Kamila Grosickiego trafia na głowę Thiago Cionka, nasz obrońca nie zdołał jednak nawet czysto trafić w piłkę.

• Mocne wstrzelenie piłki w pole karne przez Jakuba Błaszczykowskiego z najwyższym trudem wybija Ciprian Tatarusanu!

• Polacy wyraźnie uskrzydleni zdobytą bramką, ataki naszego zespołu zaczynają wyglądać coraz groźniej!

• NIE POMYLIŁ SIĘ! ROBERT LEWANDOWSKI Z RZUTU KARNEGO NA 1:0 DLA REPREZENTACJI POLSKI!

• RZUT KARNY DLA POLSKI, CRISTIAN SAPUNARU FAULUJE ROBERTA LEWANDOWSKIEGO W POLU KARNYM, KARTKA DLA OBROŃCY!

• Piotr Zieliński popisał się przytomnym odbiorem piłki na połowie przeciwnika, ale podanie do Roberta Lewandowskiego nie było już tak udane.

• Długie podanie Artura Jędrzejczyka było zdecydowanie za mocne, by Kamil Grosicki miał szansę do niego dotrzeć. Grę wznowi bramkarz gości.

• Mocne dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Rumunii, poza pole gry wybija je Ciprian Tatarusanu.

• Podobać się może również znakomity odbiór naszej drużyny.

• Póki co stroną przeważającą jest reprezentacja Polski. Konstruujemy akcje z użyciem skrzydeł, w czym bryluje Kamil Grosicki, goście natomiast nie mieli praktycznie ani jednej dobrej sytuacji.

• Kamil Grosicki w piękny sposób przedarł się lewą stroną boiska, mijając kilku rywali, ale jego dośrodkowanie było bardzo niecelne. Piłka spadła dokładnie tam, gdzie nie było żadnego z biało-czerwonych.

• Kolejny faul - tym razem w środku boiska, popełnił go Jakub Błaszczykowski.

• Dośrodkowanie zatrzymało się na pierwszym obrońcy, którym w tej akcji niespodziewanie okazał się być Robert Lewandowski.

• Michał Pazdan fauluje jednego z rywali w okolicach narożnika boiska, goście mają groźny rzut wolny.

• Głębokie dośrodkowanie Artura Jędrzejczyka z lewej strony boiska wybite na aut przez gości.

• Nic z tego - Jakub Błaszczykowski nie zdołał utrzymać piłki w boisku.

• Rzut rożny dla Polski po zablokowanym dośrodkowaniu Łukasza Piszczka spod linii końcowej.

• Michał Pazdan doskonałym wślizgiem przy linii bocznej zatrzymał Florina Andone. Przy piłce Polacy.

• Powolna akcja Rumunów na lewym skrzydle spokojnie przerwana przez Łukasza Piszczka, który popisał się pewnym przechwytem piłki.

• Wydawało się, że Iasmin Latovlevici pomagał sobie ręką w odbiorze piłki przy linii bocznej, sędzia jednak pozostał niewzruszony.

• Pierwszy gwizdek sędziego, mecz rozpoczęty, przy piłce reprezentacja Polski!

• Zostało już tylko losowanie stron...

• Piłkarze już na murawie, czas na hymny narodowe!

• Za nami już przedstawienie składów, czekamy tylko na bohaterów dzisiejszego widowiska!

• Drużyny zeszły już z rozgrzewki, do meczu pozostały już tylko minuty!

• Rezerwowi reprezentacji Rumunii: Ciprian Tatarusanu, Dorin Rotariu, Andrei Ivan, Eric Bicfalvi, Nicolae Stanciu, Florin Nita, Florin Gardos, Gheorghe Grozav, Sergiu Hanca, Cristian Ganea, Bogdan Tiru i Mihail Baluta.

• Rezerwowi reprezentacji Polski: Łukasz Fabiański, Łukasz Skorupski, Bartosz Bereszyński, Igor Lewczuk, Marcin Kamiński, Maciej Rybus, Damian Dąbrowski, Jacek Góralski, Rafał Wolski, Grzegorz Krychowiak, Sławomir Peszko, Paweł Wszołek, Arkadiusz Milik, Łukasz Teodorczyk i Kamil Wilczek

• Na stadionie obecna jest także liczna delegacja kibiców z Rumunii, którzy wspieranie swojego zespołu rozpoczęli już podczas rozgrzewki.

• Sędzią głównym dzisiejszego meczu będzie pan Ruddy Buquet z Francji.

• Na murawie w komplecie pojawiły się już obie drużyny w komplecie!

• Na rozgrzewce pojawili się już bramkarze obu drużyn, w tym grający dziś w pierwszym składzie Wojciech Szczęsny i Ciprian Tatarusanu.

• Jesteśmy już na trybunach PGE Narodowego - stadion wciąż wypełnia się, za kilka minut na rozgrzewkę powinni wyjść bohaterowie dzisiejszego meczu.

• Dobry wieczór Państwu, z tej strony Piotr Bernaciak, zapraszam na wielkie piłkarskie emocje! Zaczynamy relację live z meczu Polska - Rumunia!

Piotr Bernaciak

1/4
przejdź do galerii

©Bartek Syta

Mecz Polska Rumunia. Już dziś o 20:45 na PGE Narodowym w Warszawie reprezentacja w meczu eliminacji do mistrzostw świata w Rosji zmierzy się z reprezentacją Rumunii. W przypadku wygranej biało-czerwoni będą już jedną nogą na mundialu.

Polska - Rumunia ONLINE.

Mecz Polska – Rumunia na żywo online. Gdzie obejrzeć mecz Polska - Rumunia na żywo online?

Zwycięstwo w dzisiejszym spotkaniu jeszcze nie zapewni nam awansu na mistrzostwa, ale znacząco nas do nich przybliży.
Na największą imprezę piłkarską na świecie Polacy zakwalifikowali się ostatnio niemal 12 lat temu, co w piłce nożnej jest już niemal epoką. Po sukcesie na Euro 2016 kibice pragną kolejnego sukcesu, a pragnienie wzrasta z każdą kolejną wygraną.

W meczu z Rumunią zagramy bez Kamila Glika, który pauzuje za żółtą kartką, jaką otrzymał w ostatnim meczu eliminacyjnym. Wobec nosa do dobrych decyzji trenera Adama Nawałki możemy być spokojni o zastępcę za zawodnika AS Monaco. Najprawdopodobniej zostanie nim Thiago Cionek, choć parę stoperów z Michałem Pazdanem mógłby równie dobrze stworzyć Igor Lewczuk (który notabene jeszcze niedawno grał z nim w barwach Legii) czy nawet powracający do reprezentacji Marcin Kamiński, który zaliczył bardzo przyzwoity sezon w barwach VfB Stuttgart. O obsadę pozycji stopera nawet wobec nieobecności świeżo upieczonego mistrza Francji możemy być spokojni.

TRWA PLEBISCYT GOL24.PL i NICE 1 LIGI
Wybierz Jedenastkę i Piłkarza Sezonu Nice 1 Ligi »

Kibice dyskutują również jednak o tym, kto wystąpi między słupkami reprezentacji Polski. Do tej pory numerem jeden dla Adama Nawałki pozostawał Łukasz Fabiański, ale wobec świetnej dyspozycji Wojciecha Szczęsnego w bramce Romy w końcówce sezonu niewykluczone, że to właśnie jemu da szansę nasz selekcjoner. Tak samo jak w przypadku obrony, o obsadę pozycji bramkarza też nie ma sensu się denerwować, bo nasi bramkarze cieszą się uznaniem w Europie.

Nasi rywale w tabeli grupy E mają zaledwie sześć punktów na koncie (aż siedem mniej niż Polacy!), a zwycięstwo w Warszawie może tylko przedłużyć ich nadzieje na awans. Ewentualna porażka naszej reprezentacji nie zmieni w sytuacji w tabeli - Polacy mają bezpieczną przewagę nad resztą drużyn w grupie, wszystko dzięki serii zwycięstw biało-czerwonych, którzy pozostają niepokonani w dotychczasowych meczach. Rumuni natomiast przegrali raz - właśnie z reprezentacją Polski na stadionie w Bukareszcie. Pamiętamy pewne zwycięstwo drużyny Adama Nawałki aż 3:0.

#TOPSportowy24 - SPORTOWY PRZEGLĄD INTERNETU

Faworytem dzisiejszego meczu także będą nasi reprezentanci. Biało-czerwoni nie tylko są niepokonani, ale mają także zawodnika, który zajmuje drugie miejsce w tabeli strzelców całych eliminacji. Jest nim oczywiście Robert Lewandowski, który jedną czwartą swojego dorobku w eliminacjach zdobył właśnie przeciwko Rumunom. To on będzie stanowił dla naszych rywali największe zagrożenie.

Gdybyśmy mieli wytypować skład reprezentacji Polski, na ten moment wyglądałoby to tak:

Łukasz Fabiański - Łukasz Piszczek, Michał Pazdan, Thiago Cionek, Artur Jędrzejczyk - Jakub Błaszczykowski, Karol Linetty, Piotr Zieliński, Krzysztof Mączyński, Kamil Grosicki - Robert Lewandowski.

Prognozujemy więc brak większych niespodzianek w ekipie Adama Nawałki. Jeśli chodzi o skład gości, to warto zwrócić uwagę choćby na nazwisko Cipriana Tatarusanu, bramkarza Fiorentiny, czy choćby Nicolae Stanciu z Anderlechtu, a więc kolegi klubowego Łukasza Teodorczyka. Jeśli chodzi o zestawienie personalne gości, to nazwiska te pochodzą głównie z ligi rumuńskiej, choć w ramach ciekawostki warto wspomnieć, że mamy tu także przedstawiciela ligi Kataru (!), jakim jest Dragos Grigore.

Podsumowując - jutro w roli faworyta do meczu przystąpią reprezentanci Polski, którzy wygrywając mecz mogą już powoli zbierać się do rezerwowania miejsc w samolocie do Rosji. Mamy nadzieję, że zwycięstwo biało-czerwonym przyjdzie bez problemu.

Polska - Rumunia ONLINE. Gdzie obejrzeć? Transmisja TV NA ŻYWO

Transmisję na żywo przeprowadzą stacje Polsat i Polsat Sport. Początek o 20:45. Komentują Mateusz Borek oraz Tomasz Hajto. Relację LIVE będzie można śledzić w Gol24.pl!