Mecz Portugalia - Holandia ONLINE. Gdzie oglądać w...

Mecz Portugalia - Holandia ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

0

• Mecz stał na bardzo niskim poziomie. Zawodnikom obu zespołów najzwyczajniej się nie chciało. Gracze Oranje byli skuteczniejsi stąd taki wynik. Teraz mogę jedynie zaprosić Państwa na jutrzejszy mecz Polaków! Liczymy w końcu na przełamanie naszej kadry!

• Koniec! Holandia wygrywa z Portugalią 3:0!

• Andre Silva miał pustą bramkę, a tu jak spod ziemi wyrósł mu Donny van de Beek, który blokuje strzał!

• Ależ kapitalna interwencja Jaspera Cillessena! Końcówkami palców obronił strzał Guedesa!

• Jasper Cillessen spokojnie wyłapuje dośrodkowanie rywali. Zagrożenia jak nie było tak nie ma.

• Schodzi również najlepszy gracz tego meczu, czyli Matthijs de Ligt, a w jego miejsce Timothy Fosu-Mensah.

• Jeszcze dwie zmiany w szeregach Holandii. Ryan Babel schodzi, a w jego miejsce Steven Berghius.

• Zmiana także w Portugalii. Bruno Fernandes schodzi, a Joao Mario wchodzi.

• No i teraz mamy wielkie nazwisko! Justin Kluivert, syn słynnego Patricka debiutuje w ekipie Holandii! Zmienia Memphisa Depaya.

• Dwa debiuty za jednym zamachem! Kenny Tete schodzi, a swój pierwszy występ notuje Guus Til!

• Gelson Martins niecelnie. Od bramki zaczną Oranje.

• Joao Moutinho mocno z dystansu, ale perfekcyjnie broni golkiper FC Barcelona.

• Marten de Roon ukarany żółtym kartonikiem.

• Swój występ kończy także Cristiano Ronaldo, a w jego miejsce pojawia się Joao Moutinho.

• Marten De Roon w miejsce Georgino Wijnalduma.

• Stefan de Vrij wchodzi, a Tonny Vilhena schodzi.

• Kilkoro kibiców wpadło na murawę, żeby zrobić sobie zdjęcie z Cristiano Ronaldo. Służby porządkowe szybko jednak zadziałały i można kontynuować grę.

• Joao Cancelo ukarany drugą żółtą kartką i osłabia swoją drużynę!

• Cristiano Ronaldo minął Ake jednym zamachem, ale już dośrodkowanie kapitana Portugalii bardzo słabe.

• Kenny Tete ukarany żółtą kartką.

• Ricardo Quaresma kończy swój występ. Ponad pół godziny dostaje Gelson Martins.

• Holandia od 5 minut rozgrywa sobie piłkę, ale brakuje jakiegoś strzału na bramkę.

• Bardzo dobre uderzenie głową Ronaldo, ale Jasper Cillessen stanął na wysokości zadania!

• Goncalo Guedes także zameldował się na boisku, w miejsce Adreina Silvy.

• Czas na drugą część tego meczu! Czy Portugalia się podniesie?

• W szatni pozostał również Andre Gomes, a pojawił się Andre Silva.

• Neto wchodzi w miejsce Rolando.

• Tego na pewno nikt się nie spodziewał. Holandia, która nie jedzie na Mistrzostwa Świata w Rosji wygrywa bardzo wysoko z Mistrzem Europy! Trzeba też jasno podkreślić, że obie drużyny nie grają na 100%. Czekamy jednak na drugie 45 minut! Może padnie jeszcze kilka równie ładnych bramek!

• Matthijs de Ligt notuje drugą asystę w tym meczu! Młody stoper Ajaxu wygrał pojedynek główkowy w polu karnym, zgrał piłkę na nogę Van Dijka, który znakomitym strzałem z woleja pokonuje bramkarza Portugalii! Po tej akcji sędzia kończy pierwszą połowę!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Virgil Van Dijk zdobywa bramkę do szatni i Portugalia jest na kolanach!

• Joao Cancelo pierwszym zawodnikiem ukaranym dzisiaj żółtą kartką.

• Memphis Depay był bardzo bliski zdobycia drugiej bramki w tym meczu. Zabrakło naprawdę niewiele!

• Bruno Fernandes oddał taki dziwny strzał. Próbował przelobować bramkarza, ale zrobił to tak lekko, że nie miał żadnych szans na zdobycie bramki.

• Bardzo efektowna akcja Holandii. Kilku zawodników popisało się bardzo ciekawymi sztuczkami technicznymi. Szkoda, że nie zakończyło się to wszystko golem.

• No look pass Andre Gomesa nieudany. Defensorzy Oranje przejmują futbolówkę.

• Iście treningowa bramka Holendrów. Matthijs de Ligt bardzo mocno wstrzelił piłkę w pole karne, a później po prostu odbiła się od głowy Babela. Portugalia trochę w szoku...

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Niespodziewania Ryan Babel podwyższa prowadzenie Holandii!

• Cristiano Ronaldo przewraca się w polu karnym, ale sędzia dobitnie pokazuje mu, że nic nie było! Kapitan Portugalii jest wściekły!

• Fatalny, bardzo fatalny drybling Depaya... Tragicznie zmarnowana okazja do zdobycia bramki.

• Nathan Ake był blisko bramki samobójczej. Na jego szczęście ten "strzał" nie leciał w stronę bramki.

• W końcu szybsza wymiana podań graczy Portugalii, lecz znowu zabrakło dokładnego dośrodkowania. Cristiano Ronaldo nie miał szans dosięgnąć piłki.

• Georginio Wijnaldum notuje niecelne uderzenie. Od bramki zacznie Portugalia.

• Obie drużyny są dzisiaj bardzo niedokładne. Na razie brakuje fajnych, celnych podań w pole karne.

• Dobre dośrodkowanie Quaresmy, tylko że zabrakło zdecydowania w ataku na piłkę.

• Kolejna bardzo dobra, ciekawa akcja Holendrów! Tym razem przeszkodziło małe nieporozumienie pomiędzy Babelem, a Depayem.

• Błąd w rozegraniu piłki Portugalczyków, co zdołali wykorzystać gracze Oranje! Wyprowadzili bardzo dobrą, szybką kontrę, a całą akcje świetnie wykończył Memphis Depay!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Memphis Depay daje prowadzenie swojej drużynie!

• Doświadczony skrzydłowy wraca na murawę. Na szczęście nie było to nic poważnego.

• Ricardo Quaresma ucierpiał przy jednym ze starć. Potrzebna jest pomoc medyczna.

• Dośrodkowanie w pole karne Holandii, ale Cilessen uprzedził Cristiano Ronaldo.

• Spięcie pomiędzy Tonnym Vilhena, a Cristiano Ronaldo. Już na samym początku meczu gwiazdor Realu został bardzo mocno potraktowany.

• Rozbrzmiał pierwszy gwizdek!

• Oba zespoły już są na murawie! Czas na hymny obu Państw!

• Ostatni mecz pomiędzy tymi ekipami odbył się 14 sierpnia 2013 roku. Prawie 5 lat temu padł remis, a bramki strzelali Kevin Strootman i Cristiano Ronaldo. Tylko ten drugi znalazł się dzisiaj w kadrze swojej drużyny. Czy tego wieczoru również zdobędzie bramkę?

• Holandia oczywiście nie zakwalifikowała się na Mundial, ale jest na tyle mocną drużyną, że dzisiaj na pewno postawi wysokie warunki swoim rywalom.

• Z tej strony nisko kłania się Bartłomiej Modzelewski! Pierwszy gwizdek rozbrzmi już niebawem!

• Czas na kolejne reprezentacyjne emocje! Holandia zmierzy się dzisiaj z Portugalią! Widowisko zapowiada się niezwykle ciekawie!

Bartosz Głąb

Portugalia - Holandia LIVE! Hit w Genewie, drżą przed Ronaldo

Portugalia - Holandia LIVE! Hit w Genewie, drżą przed Ronaldo ©Bartek Syta / Polska Press

Mecz Portugalia - Holandia ONLINE. Przygotowująca się do czerwcowych mistrzostw Świata w Rosji reprezentacja Portugalii dziś wieczorem podejmie w meczu towarzyskim w Genewie reprezentację Holandii, której awans do mundialu się nie udał. Relacja LIVE od 20:45 w GOL24.

Mecz Portugalia - Holandia ONLINE

Reprezentacja Portugalii do mundialu awansowała z pierwszego miejsca swojej grupy, mimo że do ostatniego meczu eliminacji wyprzedzała ją Szwajcaria o trzy punkty. Na koniec w bezpośrednim starciu to Portugalia okazała się lepsza, wygrywając 2:0 i to ona na ostatniej prostej wyprzedziła kraj, w którym dzisiaj będzie grać spotkanie kontrolne (Szwajcarzy musieli grać jeszcze w listopadowych barażach).

Holandia w eliminacjach nie pokazała się z najlepszej strony, jednak jej grupa była bardzo wymagająca. "Oranje" zajęli trzecie miejsce w grupie na koniec eliminacji, a wyprzedziły ich reprezentacje Francji i Szwecji. Kluczowy dla Holendrów był zwłaszcza początek eliminacji, bo w pierwszych pięciu meczach udało im się tylko dwa razy wygrać.

Zatem reprezentacja "Oranje" powoli przygotowuje się już do kolejnych eliminacji mistrzostw Europy, a te spotkania towarzyskie są okazją do przetestowania nowego ustawienia 3-4-3, tak samo jak to ma miejsce w przypadku reprezentacji Polski. W piątkowym meczu z Anglikami w obronie nie wyglądało to najgorzej w defensywie. Co prawda Anglicy zdołali zdobyć jednego gola, ale mimo to obrona Holandii prezentowała się całkiem solidnie. Nieco gorzej wyglądało to w ataku, bo "Oranje" nie potrafili wykorzystać nadarzających się okazji, czasem w poczynania graczy ofensywnych wdawał się chaos. Ale podopieczni Ronalda Koemana mają jeszcze czas na dopracowanie nowego ustawienia.

Dla Portugalczyków jest to jeden z trzech ostatnich sparingów przed mistrzostwami Świata. W piątek po wielkich problemach udało im się pokonać reprezentację Egiptu 2:1 po dwóch golach w doliczonym czasie gry Cristiano Ronaldo, który jest obecnie w niesamowitej formie i dzięki tym trafieniom awansował już na trzecie miejsce klasyfikacji najlepszych reprezentacyjnych strzelców wszech czasów. Wyprzedzają go tylko Węgier Ferenc Puskas i Irańczyk Ali Daei. Do tego drugiego Portugalczyk traci jeszcze 28 trafień, co nie jest nie do osiągnięcia.

Portugalczycy w fazie grupowej mistrzostw Świata zagrają z Hiszpanią, Iranem i Marokiem.

PRZEWIDYWANE SKŁADY

Portugalia: Rui Patricio - Raphael Guerreiro, Jose Fonte, Rolando, Cedric Soares - Guedes, Moutinho, Bruno Fernandes, Quaresma - Ronaldo, Andre Silva.
Holandia: Cillessen - van Dijk, de Vrij, Ake - van Aanholt, van de Beek, Strootman, Fosu-Mensah - Depay, Weghorst, Kluivert.

FORMA W OSTATNICH MECZACH
PORTUGALIA
Portugalia - Egipt 2:1 (Mecz Towarzyski)
Portugalia - USA 1:1 (Mecz Towarzyski)
Portugalia - Arabia Saudyjska 3:0 (Mecz Towarzyski)

HOLANDIA
Holandia - Anglia 0:1 (Mecz Towarzyski)
Rumunia - Holandia 0:3 (Mecz Towarzyski)
Szkocja - Holandia 0:1 (Mecz Towarzyski)

Portugalia - Hiszpania TRANSMISJA TV
Transmisję z meczu towarzyskiego w Genewie Portugalia - Holandia od 20:25 przeprowadzi TVP Sport HD. W internecie mecz dostępny na stronie sport.tvp.pl. Relacja LIVE w GOL24.pl. Plan transmisji wszystkich meczów znajdziesz tutaj -> PROGRAM TV

TRANSFERY w GOL24

Więcej o TRANSFERACH - wypożyczenia, transfery definitywne, testy, wolni agenci, spekulacje

Czy ukończyłbyś kurs trenerski? Odpowiedz na te pytania [QUIZ]

MAGAZYN SPORTOWY 24

Polska - Korea Południowa NA ŻYWO w TV i ONLINE. Polska - Korea STREAM ONLINE, TRANSMISJA LIVE

Polska - Korea NA ŻYWO, STREAM ONLINE Mecz Polska - Korea ONLINE, GDZIE OBEJRZEĆ? Polska Korea TRANSMISJA TV NA ŻYWO