Mecz Puszcza Niepołomice - GKS Tychy ONLINE. Nie wygrali od...

Mecz Puszcza Niepołomice - GKS Tychy ONLINE. Nie wygrali od dłuższego czasu

Puszcza Niepołomice

2

GKS Tychy

1

• Koniec meczu! Puszcza Niepołomice szybko strzeliła dwa gole i obroniła dobry wynik do samego końca spotkania. GKS Tychy był nieskuteczny na wyjeździe i zaczął odrabiać straty dopiero w ostatnim kwadransie meczu.

• Ostatnia szansa gości! Mańka uderzył wprost w bramkarza, choć miał do bramki kilka metrów i praktycznie mógł tylko pytać rywala, w który róg uderzać!

• Szumilas próbował dograć górą do Lewickiego, napastnik po raz kolejny próbował pokonać bramkarza głową, ale tym razem lepszy okazał się stojący na linii Górski.

• Kasprzyk w miejsce Kowalczyka.

• Wejście Szumilasa znacznie pomogło tyszanom, ale chyba nie zdążą już odrobić strat. Teraz kolejny strzał tego zawodnika, ale minimalnie obok bramki.

• Biernat faulował i zobaczył żółtą kartkę.

• Dośrodkowanie Mańki w końcu znalazło adresata i Lewicki głową pokonał Górskiego.

• GOOOOOOOL! SZYMON LEWICKI!

• Nowak w miejsce Żurka.

• Strzał Stefanika blokowany przez Kowalczyka.

• Widejko ostro faulował Stebleckiego.

• Połap w miejsce Piątka.

• Szumilas wycofał z linii końcowej do Piątka, ale ten nie oddał nawet strzału.

• Keon Daniel taktycznie faulował i otrzymał kartkę.

• Szumilas zmienia Kristo.

• Żytek ukarany kartką za faul na Piątku.

• Dośrodkowanie Mańki w pole karne, zagranie próbował przeciąć Lewicki, ale niecelnie.

• Bartków skutecznie powstrzymał Piątka po tym, jak ten otrzymał piłkę od Kristo.

• Kowalczyk udaremnił atak rywala czystym wślizgiem.

• Zaczynamy II połowę

• Koniec pierwszej połowy.

• Wrzutka Grzeszczyka kończy się rzutem rożnym i ostatnią szansą na zmianę wyniku w pierwszej połowie.

• Niepilnowany Tomalski doszedł do sytuacji strzeleckiej i pokonał Jałochę strzałem w lewy, dolny róg jego bramki.

• GOOOOOOOOL! TOMALSKI!

• Znowu gospodarze w akcji, tym razem na posłaną górą piłkę nabiegał Żytek, lecz uderzył niecelnie.

• Szeliga mógł rozpocząć szybki atak lewą stroną, ale popełnił błąd techniczny i ostatecznie futbolówka wylądowała na aucie.

• Kristo próbował przelobować defensywę rywali, lecz futbolówka nie trafia do żadnego z kolegów.

• Orłowski ostro zaatakował Kowalczyka, ale jak na razie sędzia nie wyciąga kartek.

• Mańka uderza, ale nie ma gola! Obrońca GKS-u strzelił mocno z kilku metrów, ale dosłownie z linii bramkowej wybił ją ktoś z ekipy gospodarzy.

• Stawarczyk uratował teraz cały blok defensywny. W ostatniej chwili wybił piłkę spod nóg Grzeszczyka.

• Kristo przyjął futbolówkę tyłem do bramki, obrócił się i od razu uderzył na bramkę. Był to jednak zbyt lekki strzał, aby zaskoczyć bramkarza.

• Żurek znów w akcji, tym razem chciał dośrodkować na głowę któregoś z kolegów, ale ubiegł go w tym Steblecki.

• Ależ się porobiło pod bramką gości! Wrzutka w pole karne, piłka wpada gdzieś pod nogi kilku zawodników. Najlepiej odnajduje się Żurek, który z bliska pokonuje bramkarza.

• GOOOOOOOL! ŻUREK!

• Steblecki poturbowany przez Serafina.

• Grzeszczyk dośrodkował w pole karne, ale nie było nikogo, kto zamknąłby akcję.

• Piątek sprytnie zagrał do Lewickiego, ten strzelił na bramkę i trafił, ale w momencie zagrania był na pozycji spalonej.

• Pierwsza akcja gospodarzy. Do piłki podszedł Tomalski, który zwodem minął rywala i oddał strzał. Jałocha sparował na rzut rożny.

• Mańka odebrał piłkę rozpędzonemu Tomalskiemu.

• GKS od środka. Zaczynamy!

• Piłkarze wyszli na murawę, niebawem zaczynamy.

• Sędzią spotkania będzie Kornel Paszkiewicz z Wrocławia.

• W tabeli Puszcza jest tuż na strefą zagrożoną spadkiem. Ma trzy punkty mniej od jedenastego GKS-u.

• To będzie spotkanie drużyn "poranionych". Jedna nie wygrała w lidze od 7 września, druga od 18 września. Która dziś się przełamie?

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania Puszcza Niepołomice - GKS Tychy!

Puszcza - GKS Tychy LIVE! Nie wygrali od dawna

Puszcza - GKS Tychy LIVE! Nie wygrali od dawna ©Lucyna Nenow / Polska Press

Mecz Puszcza Niepołomice - GKS Tychy ONLINE. To będzie spotkanie drużyn "poranionych". Jedna nie wygrała w lidze od 7 września, druga od 18 września. Która przełamie się w piątek? Relacja LIVE w GOL24 od godziny 18:00.

Mecz Puszcza Niepołomice - GKS Tychy ONLINE

GKS Tychy chce się włączyć do walki o ekstraklasę. Na razie średnio mu to wychodzi. Zespół ze Śląska nie potrafi złapać serii. Ostatnio przegrał dwa razy z rzędu w dziwnych okolicznościach: 3:4 z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza (mimo prowadzenia 3:2 do przerwy) i 2:3 z Olimpią Grudziądz (mimo prowadzenia 2:0). Trener Ryszard Tarasiewicz nie wytrzymał i został zdyskwalifikowany po meczu z Olimpią. W Niepołomicach także zabraknie go przy linii.

Korzystając z wolnego (ligowy mecz z Miedzią przełożono na 22 października) GKS wykorzystał na sparing z Odrą Opole. U siebie wygrał 6:1. Puszcza swojego spotkania w lidze też nie rozegrała. Tego samego dnia co GKS zremisowała w sparingu ze Stalą Mielec (0:0).

W tabeli Puszcza jest tuż na strefą zagrożoną spadkiem. Ma trzy punkty mniej od jedenastego GKS-u. - Przez te cztery lata bardzo mocno szliśmy w górę jako drużyna. Mamy teraz lekki problem z meczami u siebie i musimy sobie w końcu z tym poradzić. Wsparcie wszystkich, którym zależy na naszym klubie jest teraz szczególnie ważna. Tej pomocy potrzebujemy kiedy przede wszystkim nie idzie, a nie kiedy się układa - tłumaczy trener Tomasz Tułacz za pośrednictwem oficjalnej strony Puszczy.

Piątkowe zawody poprowadzi sędzia Kornel Paszkiewicz z Kątów Wrocławskich.

Ostatnie mecze bezpośrednie:

GKS Tychy - Puszcza 3:0 (1 liga, 20.04.2019)
GKS Tychy - Puszcza 0:1 (sparing, 30.01.2019)
Puszcza - GKS Tychy (1 liga, 30.09.2018)

Mecz Puszcza Niepołomice - GKS Tychy TRANSMISJA TV

Nie będzie transmisji na żywo w telewizji. Na relację LIVE zapraszamy do GOL24. Rozpoczynamy o godzinie 18:00.