Mecz Puszcza Niepołomice - Podbeskidzie Bielsko-Biała...

Mecz Puszcza Niepołomice - Podbeskidzie Bielsko-Biała ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 8. kolejka
2018-09-01 19:00

Puszcza Niepołomice

3

Podbeskidzie Bielsko-Biała

2

• Koniec meczu, trzy punkty dla Puszczy!

• Druga żółta kartka dla Bartosza Jarocha, Podbeskidzie kończy w dziesiątkę!

• W zespole gospodarzy Wiktor Żytek zastępuje Huberta Tomalskiego.

• Miłosz Kozak zmienia Łukasza Sierpinę na ostatnie minuty.

• Znakomite dogranie Huberta Tomalskiego pod samą bramkę pod nogi rezerwowego Puszczy, który strzela bardzo ważnego gola!

• Gooool! Krzysztof Drzazga, 3:2 dla Puszczy w samej końcówce!

• Celny strzał Jakuba Bąka, pewnie jednak radzi sobie Miłosz Mleczko.

• 755 widzów ogląda dzisiejszy mecz na stadionie w Niepołomicach!

• Jak to nie wpadło! Łukasz Sierpina przegrywa w sytuacji sam na sam z Miłoszem Mleczko!

• ...a Łukasza Szczepaniaka zastępuje Michał Mikołajczyk.

• Dwie zmiany. Grzegorza Goncerza zmienia Jakub Bąk...

• Coraz mocniej naciskają gospodarze, pachnie kolejnym trafieniem dla Puszczy! Podbeskidzie opada z sił!

• Po chwili niewidocznego Kacpra Kostorza zmienia Przemysław Mystkowski.

• Czas na zmiany, i Puszcza od razu zabiera się do ofensywy! Patryk Fryc zmieniony przez Krzysztofa Drzazgę!

• Piotr Stawarczyk, remis w Niepołomicach!

• Jedenastka dla Puszczy, Rafał Leszczyński fauluje Marcina Orłowskiego pod własną bramką!

• Grzegorz Goncerz! Po dośrodkowaniu Bartosza Jarocha napastnik posyła piłkę głową ponad poprzeczką!

• Rafał Leszczyński pewnie łapie dośrodkowanie Łukasza Szczepaniaka.

• Konrad Stępień z żółtą kartką za staranowanie Rafała Leszczyńskiego w walce o piłkę.

• Nic z tego, obrońcy oddalają zagrożenie. Mimo to Podbeskidzie utrzymuje się przy piłce.

• Rzut rożny dla Podbeskidzia po interwencji Miłosza Mleczko.

• Wznawiamy spotkanie!

• Przerwa w Niepołomicach.

• Adrian Rakowski z żółtą kartką w końcówce pierwszej połowy.

• Łukasz Sierpina z żółtą kartką za ostry faul na Łukaszu Furtaku.

• Tym razem nie upiekło się Longinusowi Uwakwe. Żółta kartka.

• Rzut karny został podyktowany po zagraniu ręką w polu karnym Puszczy. Miłosz Mleczko wyczuł intencje strzelającego, ale Łukasz Sierpina był bezbłędny.

• Goool! Podbeskidzie już na prowadzeniu, Łukasz Sierpina z jedenastu metrów!

• Bardzo niecelne uderzenie Valerijsa Sabali z dystansu.

• Longinus Uwakwe ostro fauluje, tym razem bez kartki.

• Bartosz Jaroch uderza z dystansu prosto w Miłosza Mleczko.

• Teraz nieco dłużej przy piłce utrzymuje się Podbeskidzie, piłka krąży przed szesnastką Puszczy.

• Po bardzo szybkim początku w wykonaniu obu zespołów tempo nieco spadło.

• Bliski szczęścia po chwili także Bartosz Jaroch, który po rzucie rożnym pomylił się minimalnie!

• Jeszcze szybsza odpowiedź zawodników Podbeskidzia, Valerijs Sabala! 1:1! Panowie, utrzymajcie takie tempo!

• Ależ szybko wynik spotkania otwiera Łukasz Szczepaniak, gospodarze prowadzą z Podbeskidziem 1:0!

• Rzut wolny dla gospodarzy, faulowany Hubert Tomalski.

• Szybko żółtą kartką ukarany został Grzegorz Goncerz, który ostro faulował Longinusa Uwakwe.

• Gramy w Niepołomicach!

• Zawodnicy już na murawie, czekamy na pierwszy gwizdek!

• Już za moment początek spotkania!

• Zdecydowanymi faworytami tego spotkania są goście, ale Puszcza potrafiła już w tym sezonie pokazać się z dobrej strony, zwłaszcza na własnym terenie.

• Rezerwowi Podbeskidzia: Wojciech Fabisiak, Filip Modelski, Jakub Bąk, Przemysław Mystkowski, Michał Rzuchowski, Miłosz Kozak i Chopi.

• Rezerwowi Puszczy: Damian Smoleń, Krzysztof Drzazga, Dawid Ryndak, Kamil Poźniak, Wiktor Żytek, Marek Kuzma i Michał Mikołajczyk.

• Sędzią dzisiejszego pojedynku w Niepołomicach będzie pan Konrad Gąsiorowski z Białej Podlaskiej.

• Zapraszamy na relację live z meczu Puszcza Niepołomice – Podbeskidzie Bielsko-Biała!

Przemysław Drewniak

Puszcza - Podbeskidzie LIVE! Dopiero trzeci raz w historii

Puszcza - Podbeskidzie LIVE! Dopiero trzeci raz w historii ©Andrzej Wisniewski / Polskapresse

Mecz Puszcza Niepołomice - Podbeskidzie Bielsko-Biała ONLINE. "Górale" liczą na utrzymanie passy w bezpośrednich spotkaniach. Oba ostatnie, jedyne ligowe w historii, padły ich łupem. Czy trzecie również okaże się szczęśliwe? Relacja LIVE w GOL24 od godziny 19:00.

Mecz Puszcza Niepołomice - Podbeskidzie Bielsko-Biała ONLINE

Podbeskidzie w trzech meczach na boiskach rywali odniosło dwa zwycięstwa i zaliczyło remis - w poprzedniej kolejce podzieliło się punktami z Bytovią Bytów 1-1. W Bielsku-Białej podopieczni Krzysztofa Brede grali jak dotąd w kratkę, stąd można stwierdzić, że gra na wyjazdach to atut Górali.
- Myślę, że coś w tym jest, ale uważam również, że patrzymy na to przez pryzmat dwóch nieudanych meczów w Bielsku z Termaliką i Stomilem. Jednak ostatnie domowe spotkanie z Wartą wygraliśmy aż 4-1 po dobrej grze z naszej strony. To powinien być dla nas moment przełomowy - przekonuje środkowy obrońca Podbeskidzia, Dominik Jończy.

Bielszczanie w czterech ostatnich spotkaniach zdobyli osiem punktów, co pozwoliło im przebić się do czołówki ligowej tabeli (obecnie 5. miejsce). Mają o trzy "oczka" więcej od drużyny z Niepołomic, która w ostatniej kolejce wywalczyła remis z Odrą w Opolu (1-1). Podopieczni Tomasza Tułacza chcą jednak przede wszystkim poprawić statystyki spotkań przed własną publicznością, gdzie zaliczyli ostatnio dwie porażki z Bytovią Bytów (1-3) i Wartą Poznań (0-1).

Będzie to dopiero trzecie ligowe starcie Podbeskidzia i Puszczy. Obie drużyny po raz pierwszy spotkały się w poprzednim sezonie i w obu starciach górą byli bielszczanie. U siebie zwyciężyli 2-1, a w Niepołomicach 3-1. Dwie bramki w tych spotkaniach zdobył Valerijs Sabala, który trafiał do siatki również w ostatnich meczach Górali z Wartą i Bytovią. - W Niepołomicach ostatnio wygraliśmy dzięki szybko strzelonym golom. Musimy powtórzyć to również teraz - podkreśla reprezentant Łotwy.

Mecz w Niepołomicach poprowadzi sędzia Konrad Gąsiorowski z Białej Podlaskiej.

Kto wygra mecz Fotuna 1 Ligi: Puszcza Niepołomice? Podbeskidzie Bielsko-Biała?

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Puszcza - Podbeskidzie 1:3 (1 liga, 29.04.2018)
Podbeskidzie - Puszcza 2:1 (1 liga, 30.09.2017)

Mecz Puszcza Niepołomice - Podbeskidzie Bielsko-Biała TRANSMISJA TV

Nie będzie transmisji na żywo w telewizji. Zapraszamy na relację LIVE do GOL24.pl. Startujemy o godzinie 19:00.