Mecz Puszcza Niepołomice - Raków Częstochowa ONLINE. Gdzie...

Mecz Puszcza Niepołomice - Raków Częstochowa ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Trudny test lidera

Fortuna 1 Liga, 18. kolejka
2018-11-11 18:00

Puszcza Niepołomice

1

Raków Częstochowa

3

• Koniec spotkania! Raków wygrywa w Niepołomicach z Puszczą 3:1!

• Kontratak Rakowa. Goście wyszli z akcją trzech na trzech. Z prawej strony dogrywał Adam Radwański, a Marcin Listkowski wpakował piłkę do siatki!

• GOOOOOOOOOOOOL! 3:1 DLA RAKOWA! MARCIN LISTKOWSKI!

• W miejsce Karola Mondka na murawie melduje się Kamil Kościelny.

• Druga żółta i w konsekwencji czerwona kartka dla Piotra Stawarczyka! Puszcza w dziesiątkę.

• Zmiana w drużynie Puszczy. Marek Kuzma wszedł za Łukasza Furtaka.

• Na bramkę Miłosza Mleczki uderzał Milosz Szczepański. Bez większego zagrożenia w polu karnym gospodarzy po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

• Maciej Domański zszedł z boiska. W jego miejsce Adam Radwański.

• Szymon Lewicki opuścił plac gry. W jego miejsce Sebastian Musiolik.

• Druga zmiana w ekipie gospodarzy. Za Marcela Kotwicę wszedł Dawid Ryndak.

• Jeszcze raz arbiter sięgnął do kieszonki. Żółty kartonik obejrzał Patryk Fryc.

• Szybki atak Rakowa. Futbolówka po strzale Macieja Domańskiego trafiła w poprzeczkę!

• Gratulują koledzy Michałowi Gliwie! Golkiper Rakowa odbił piłkę po bardzo mocnym strzale zawodnika Puszczy.

• Z lewej strony piłkę dorzucił Patryk Kun, a Szymon Lewicki strzałem głową zaskoczył Miłosza Mleczkę. Raków ponownie prowadzi w Niepołomiacach!

• GOOOOOOOOOOOOOOOL! SZYMON LEWICKI! 2:1 DLA RAKOWA!

• Żółtą kartkę obejrzał Piotr Stawarczyk.

• Patryk Kun dynamicznie wbiegł w pole karne Puszczy, ale trochę się pogubił. Będzie rzut rożny dla Rakowa. Gospodarze poradzili sobie z dośrodkowaniem.

• Więcej inicjatywy w ostatnich minutach mają gracze Puszczy. Pressing gospodarzy powoduje, że przyjezdni mają problemy i zaliczają proste straty.

• Miłosz Szczepański uderzał na bramkę Miłosza Mleczki. Piłka poszybowała ponad poprzeczką.

• Nie najlepszy początek drugiej połowy Rakowa. Groźne uderzenie Huberta Tomalskiego.

• Żółty kartonik dla Marcina Orłowskiego. Zawodnik Puszczy faulował Tomasa Petraska.

• Druga połowa rozpoczęta!

• Koniec pierwszej części gry. W Niepołomicach do przerwy 1:1.

• Konrad Kiełczewski znowu sięgnął do kieszeni. Żółtą kartką ukarany został Patryk Kun.

• Dwie minuty doliczone do pierwszej połowy spotkania.

• Po rzucie rożnym Michał Gliwa broni piłkę po uderzeniu piłkarza Puszczy.

• Strata Petra Schwarza na własnej połowie. Futbolówkę przejął Hubert Tomalski. Po wrzutce w pole karne Schwarz naprawił swój błąd.

• Piotr Gliwa wyczuł intencję Piotra Stawarczyka, ale ten uderzył mocno i futbolówka znalazła się w bramce Rakowa Częstochowa. Remis w Niepołomicach!

• GOOOOOOOOOOOOOL! PIOTR STAWARCZYK Z KARNEGO! 1:1!

• Faul w szesnastce! Arbiter nie miał wątpliwości - rzut karny dla Puszczy Niepołomice!

• Konrad Kiełczewski upomniał żółtą kartką Petra Schwarza.

• Groźnie w polu karnym Rakowa! Po akcji Huberta Tomalskiego niewiele brakowało, by Patryk Fryc wpakował piłkę do siatki.

• Żółtą kartkę obejrzał Wiktor Żytek.

• Na listę strzelców wpisał się były zawodnik Puszczy Niepołomice. Maciej Domański otrzymał podanie z prawej strony od Miłosza Szczepańskiego i precyzyjnym strzałem pokonał Miłosza Mleczkę.

• GOOOOOOOOOOOOL! MACIEJ DOMAŃSKI! 1:0 DLA RAKOWA!

• Kontuzjowany Longinus Uwakwe opuszcza plac gry. Zawodnika Puszczy zmienił Marcin Orłowski.

• Pierwsze 10 minut pod dyktando Rakowa Częstochowa. Przyjezdni nie stworzyli sobie jednak dogodnych sytuacji bramkowych.

• Pierwszy gwizdek arbitra! Gramy!

• Rezerwowi Rakowa: Szumski, Radwański, Malinowski, Kościelny, Zachara, Bartl, Musiolik.

• Rezerwowi Puszczy Niepołomice: Smoleń, Szczepaniak, Ryndak, Orłowski, Kura, Kuzma, Bartków.

• Seria zawodników Puszczy także jest imponująca. Drużyna z Niepołomic nie przegrała ośmiu ostatnich ligowych meczów. Ostatni raz została pokonana 14 września u siebie przez ŁKS Łódź – 0:2.

• Za faworyta pojedynku uchodzi Raków. Zespół z Częstochowy do tej pory wygrał 10 spotkań, zremisował 6 i raz przegrał. Ostatni raz częstochowianie zostali pokonani 3 sierpnia w Chojnicach, gdy Chojniczanka wygrała 2:1. Oznacza to 14 ligowych spotkań bez porażki. Do tego dochodzą jeszcze dwa zwycięskie mecze w Pucharze Polski – z Victorią Sulejówek (4:0) i Lechem Poznań (1:0).

• 18. kolejka 1 ligi zakończy się w Niepołomicach, gdzie Puszcza zmierzy się z Rakowem Częstochowa. Gospodarze to szósta drużyna tabeli, Raków na półmetku sezonu przewodzi pierwszoligowej stawce. Witamy w relacji LIVE!

PI

©Anna Kaczmarz / Dziennik Polski / Polska Press

Mecz Puszcza Niepołomice - Raków Częstochowa ONLINE. W jedynym niedzielnym meczu Fortuna 1 Ligi Puszcza Niepołomice podejmie Raków Częstochowa. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 18:00.

Mecz Puszcza Niepołomice - Raków Częstochowa ONLINE

Lider z Częstochowy do tej pory wygrał 10 spotkań, zremisował 6 i raz przegrał. Podopieczni trenera Marka Papszuna rozpoczęli sezon od wygranej z Puszczą 3:0. W lipcowym meczu bramki zdobyli Kamil Kościelny Daniel Bartl i Sebastian Musiolik. Raków po 17 rozegranych meczach ma 36 punktów. Puszcza zajmuje 6. miejsce z 27 punktami.

Częstochowianie na koniec rundy pokonali w Suwałkach Wigry 3:0. Ostatni raz (i jedyny) zostali pokonani 3 sierpnia w Chojnicach, gdy Chojniczanka wygrała 2:1. Oznacza to 14 ligowych spotkań bez porażki. Do tego dochodzą jeszcze dwa mecze w Pucharze Polski – z Victorią Sulejówek (4:0) i Lechem Poznań (1:0).

Puszcza 7 listopada pokonała na wyjeździe w Pucharze Polski KP Starogard Gdański 3:1, a w 17. kolejce Fortuna 1. Ligi zdobyła 3 punkty w Krakowie wygrywając 1:0 z Garbarnią. Drużyna z Niepołomic prowadzona przez Tomasza Tułacza nie przegrała ośmiu ostatnich ligowych meczów, ostatni raz została pokonana 14 września u siebie przez ŁKS Łódź – 0:2.

Fortuna 1 Liga: Kto wygra mecz Puszcza Niepołomice - Raków Częstochowa?

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Raków - Puszcza 3:0 (1 liga, 22.07.2018)
Raków - Puszcza 3:1 (1 liga, 26.11.2017)
Puszcza - Raków 2:3 (1 liga, 06.08.2017)

Mecz Puszcza Niepołomice - Raków Częstochowa TRANSMISJA TV

Nie będzie przeprowadzonej transmisji telewizyjnej z tego spotkania. Relacje LIVE z tego meczu przeprowadzi GOL24.pl. Początek o godz. 18:00.