Mecz Puszcza Niepołomice - Sandecja Nowy Sącz ONLINE. Gdzie...

Mecz Puszcza Niepołomice - Sandecja Nowy Sącz ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 14. kolejka
2018-10-24 17:00

Puszcza Niepołomice

1

Sandecja Nowy Sącz

0

• Koniec meczu! Puszcza Niepołomice sensacyjnie wygrywa z Sandecją Nowy Sącz 1:0!

• Marcin Orłowski z żółtą kartką w ostatnich minutach gry.

• Bartłomiej Dudzic zmienia Adriana Bastę.

• Michał Mikołajczyk zastępuje Huberta Tomalskiego.

• ...a Mateusz Klichowicz zastępuje Grzegorza Barana.

• Kolejne roszady. Longinus Uwakwe zmienia Marcin Stefanik...

• Wiktor Żytek zmienia Krzysztofa Drzazgę.

• Dawit Manojan zmienia Dawida Flaszkę.

• Maciej Małkowski z kartką za faul na Krzysztofie Drzazdze.

• Trwa okres lepszej gry Sandecji, goście zapuszczają się pod pole karne Puszczy, ale gospodarze wciąż uważnie się bronią.

• Miłosz Mleczko ponownie górą w starciu z Maciejem Małkowskim, bramkarz zatrzymuje strzał z dystansu.

• Hubert Maślanka z żółtą kartką za faul na własnej połowie.

• Efektowna próba zagrania piłki w pole karne od Huberta Tomalskiego do Krzysztofa Drzazgi zostaje w ostatniej chwili wybita.

• Budzi się Sandecja. Po uderzeniu Damiana Chmiela piłkę raz jeszcze zatrzymuje jednak golkiper gospodarzy.

• Sędzia dopatrzył się faulu jednego z zawodników Sandecji w ofensywie.

• Ruszamy z drugą połową!

• Koniec pierwszej połowy spotkania w Niepołomicach, zasłużenie prowadzi Puszcza.

• Za moment dobiegnie końca pierwsza, tocząca się pod dyktando Puszczy połowa meczu.

• Fantastyczna interwencja Miłosza Mleczki ratuje Puszczę po strzale Macieja Małkowskiego!

• Marek Kozioł doskonale zatrzymuje pędzącego w kierunku bramki Krzysztofa Drzazgę.

• Po dośrodkowaniu w pole karne Puszczy piłkę bardzo pewnie chwyta Miłosz Mleczko.

• Hubert Tomalski efektownie obrócił się z piłką w polu karnym Sandecji, ale uderzył niecelnie!

• Trzeba przyznać, że gol na 1:0 zdecydowanie należał się niepołomiczanom. Zawodnicy Puszczy zdecydowanie pokazują, że są póki co drużyną lepszą.

• Hubert Tomalski dopadł do piłki przed polem karnym i mocno uderzył na bramkę, futbolówka odbija się od jednego z obrońców i wpada do bramki!

• Gol, Hubert Tomalski! 1:0 dla Puszczy Niepołomice!

• Rzut rożny dla Puszczy po kolejnej akcji Marcina Orłowskiego.

• Żółtą kartką ukarany Marcel Kotwica.

• Ponownie w okolicach pola karnego faulowany Marcin Orłowski. Puszcza coraz bardziej naciska na Sandecję.

• Poki co nieco lepiej wygląda Puszcza.

• Hubert Tomalski! Ależ było blisko, piłka odbija się od słupka i wraca do gry!

• Niecelnie ze stałego fragmentu gry uderza Krzysztof Drzazga.

• Marcin Orłowski faulowany tuż obok pola karnego Sandecji!

• Początek meczu w Niepołomicach!

• Faworytami będą oczywiście dobrze spisujący się od początku sezonu goście, Puszcza jednak kilka razy pokazała moc na swoim obiekcie, jak będzie dzisiaj?

• Sędzią meczu będzie pan Tomasz Wajda.

• Rezerwowi Sandecji: Paweł Kapsa, Marcin Flis, Radosław Kanach, Dawit Manojan, Bartłomiej Dudzic, Kacper Smoleń i Mateusz Klichowicz.

• Rezerwowi Puszczy: Damian Smoleń, Łukasz Szczepaniak, Longinus Uwakwe, Kamil Poźniak, Wiktor Żytek, Mateusz Bartków i Michał Mikołajczyk.

• Witamy i zapraszamy na relację live z meczu Puszcza Niepołomice – Sandecja Nowy Sącz!

JCZ

Puszcza - Sandecja LIVE! Dzieli ich 77 kilometrów, ale i 7 punktów

Puszcza - Sandecja LIVE! Dzieli ich 77 kilometrów, ale i 7 punktów ©Anna Kaczmarz / Dziennik Polski / Polska Press

Mecz Puszcza Niepołomice - Sandecja Nowy Sącz ONLINE. Zaległości odrobimy również w Małopolsce. Dwie drużyny z tego województwa spróbują poprawić swoją sytuację w bezpośrednim spotkaniu. Początek o godzinie 17:00, relacja LIVE w GOL24.

Mecz Puszcza Niepołomice - Sandecja Nowy Sącz ONLINE

W pierwotnym terminie (13 października) mecz nie doszedł do skutku, ponieważ gospodarze złożyli wniosek o jego przesunięcie i związek postanowił przychylić się do tej propozycji. Powodem okazało się powołanie Miłosza Mleczki do kadry U-20 (rocznik 1999), który i tak obejrzał rywalizację z Holandia...
z perspektywy ławki rezerwowych. W klubie nastolatek jest jednak pierwszym wyborem - w pełnym wymiarze czasowym rozegrał wszystkie ligowe spotkania. Dlatego Puszcza nie chciała odmówić sobie możliwości jego kolejnego występu.

Trzeba przyznać, że obie drużyny mają powody do zadowolenia. Puszcza nie przegrała żadnego z ostatnich sześciu meczów, zdobywając w nich dwanaście punktów. Jest siódma. Natomiast Sandecja, pomijając wpadkę w Pucharze Polski, szczyci się serią dwunastu meczów bez porażki, dzięki której ustępuje w tabeli jedynie Rakowowi Częstochowa. W zespole jeszcze nikt głośno nie mówi o powrocie do Lotto Ekstraklasy, ale koniunktura jest rzeczywiście lepsza niż zakładano w czerwcu.

Środowe zawody poprowadzi sędzia Tomasz Wajda z Żywca.

Fortuna 1 Liga: Kto wygra mecz Puszcza Niepołomice - Sandecja Nowy Sącz?

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Sandecja - Puszcza 2:1 (sparing, 11.07.2018)
Sandecja - Puszcza 2:1 (sparing, 01.02.2017)
Puszcza - Sandecja 0:1 (sparing, 23.04.2014)

Mecz Puszcza Niepołomice - Sandecja Nowy Sącz TRANSMISJA TV

Mecz nie będzie transmitowany ani w Polsacie Sport, ani Polsacie Sport Extra. Zapraszamy na relację LIVE do GOL24.pl. Startujemy o godzinie 17:00.