Mecz Puszcza Niepołomice - Sandecja Nowy Sącz ONLINE. O...

Mecz Puszcza Niepołomice - Sandecja Nowy Sącz ONLINE. O prymat w regionie. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 16. kolejka
2020-12-06 12:30

Puszcza Niepołomice

0

Sandecja Nowy Sącz

1

• Koniec meczu. Sandecja odnosi drugie zwycięstwo z rzędu i opuszcza ostatnie miejsce!

• Jeszcze wrzutka i strzał głową, ale piłka przelatuje nad poprzeczką.

• Boczek dostał kartkę. Tymczasem Puszcza... W gąszczu jeden z zawodników traci piłkę.

• Sędzia doliczył cztery minuty.

• Spławski dopadł piłkę w polu karnym, ale był tak źle do niej ustawiony, że głową wybił ją za linię końcową...

• Tym razem na boisku leży Serafin. Okazja na wrzutkę z wolnego.

• Gra jest naprawdę ostra. Tym razem ucierpiał gracz Sandecji. Kartki zdaje się nie ma.

• Basta w miejsce Chmiela.

• Żółta kartka dla Kasprzaka.

• Strzał Sandecji, ale niecelny. To chyba próba obliczona na "kradzież" czasu.

• Żołądź dostał kartkę.

• Rubio w miejsce Korzyma. Hiszpan jest bratem Carlitosa.

• Sandecja dość szczęśliwie wybija piłkę po zagraniu w pole bramkowe.

• Puszcza za bardzo nie umie zagrozić Sandecji.

• I jeszcze Kałahur zmienia Sovsicia.

• Żołądź w miejsce Ogorzałego.

• Nie ustają pretensje do sędziego. Rzut rożny dla Puszczy.

• Puszcza zatem wykorzystała komplet zmian, a Sandecja ani jednej.

• Klec w miejsce Knapa.

• Żurek w miejsce Rakoczego.

• Uwakwe za Skrzypczaka.

• W polu karnym leży jeden z zawodników Puszczy. Zdaniem gospodarzy i tu należał się karny.

• Piłkarze Puszczy odnoszą wrażenie, że sędzia się na nich uwziął. Kwestionowana jest każda jego decyzja.

• Kobylak wyczuł intencje strzelca, piłka przeszła nawet po jego ciele, ale doturlała się do siatki.

• GOOOOOOOOOOOOOOOL! Piter-Bućko nie myli się. 1:0 dla Sandecji po strzale w prawy róg.

• Kartka dla Knapa.

• Kobylak dostał kartkę. Jedenastka dla Sandecji!

• Zablokowany strzał Puszczy, a po nim sędzia odgwizduje przewinienie. Piłka po stronie Sandecji.

• Cztery czy pięć odbić piłki głową w jednej akcji. To niejako podsumowuje ten początek drugiej połowy.

• Wrzutka do nikogo. Kobylak przechwytuje piłkę. Znów daleki wykop.

• Raz jeszcze Serafin. Tym razem próba odegrania w szesnastce - zablokowana.

• Rzut rożny po strzale Serafina.

• Pierwsze minuty upłynęły pod hasłem: "walka".

• Spławski przegrał pojedynek jeden na jeden o górną piłkę. Gdyby minął rywala to miałby przed sobą jedynie bramkarza.

• Sandecja stawia dziś na dość ostrą grę. Sędzia uspokaja piłkarzy.

• Druga połowa zaczęła się. Od środka Sandecja.

• Koniec pierwszej odsłony. Na razie bezbramkowy remis, dwie kontuzje i trener Tułacz na trybunach.

• Jeszcze kartka dla Ogorzałego.

• Z uwagi na przerwy w grze sędzia doliczył cztery minuty.

• Dalekie wyjście Pietrzkiewicza. Bramkarz interweniował skutecznie, wybjając futbolówkę na aut.

• Brakuje dokładności po stronie Sandecji. Przed chwilą bardzo prosta strata przy próbie wyjścia z własnej połowy.

• W Niepołomicach, zresztą jak w całej Polsce, wieje dość silny wiatr.

• Sandecja wybija piłkę z własnej szesnastki. Okres nieznacznej przewagi Puszczy.

• Tym razem groźne wstrzelenie, ale Pietrzkiewicz jest na posterunku.

• Seria nieudanych wrzutek ze strony Puszczy.

• Trener Tułacz wyrzucony na trybuny!

• No i druga (!) wymuszona zmiana. Spławski za Radionowa.

• Po długim czasie Radionow opuścił boisko. Sędzia sporo nasłuchał się od trenera Tułacza.

• Tym razem pomocy medycznej wymaga Radionow. Puszcza ma dziś pecha z urazami.

• Piłka w bramce Puszczy, jednak sędzia dopatrzył się spalonego. Nie ma gola.

• Wcześniej kartkę otrzymał także trener Tułacz.

• Żytek dostał kartkę.

• Kolejna przerwa grze. Znowu leżał zawodnik Puszczy.

• Dwa strzały zablokowane, a potem faul zawodnika Sandecji w okolicy szesnastego metrwa. Wznawia grę bramkarz Puszczy.

• W odpowiedzi atakuje Sandecja. Piłka przechodzi obok lewego słupka - jest rzut rożny.

• Strzał z dystansu na bramkę Sandecji. Broni Pietrzkiewicz.

• Na trybunach jest kilkadziesiąt osób, ale to piłkarze i trenerzy obu drużyn.

• Ogorzały strzela z powietrza, ale nad poprzeczką.

• Knap w miejsce Tomalskiego.

• Szykuje się zmiana? Tomalski położył się na murawie.

• Korzym fauluje rywala na jego połowie.

• Kobylak łapie piłkę przed bramką po wrzutce. Stara się wygonić kolegów z własnej połowy.

• Mikołajczyk dośrodkował z rożnego, ale strzał jego kolegi bardzo zły. W odpowiedzi kontra Sandecji - groźna! Do boku piłkę odbija Kobylak. Dobra interwencja, zwłaszcza że słońce świeci prosto w oczy.

• Tomalski wymagał pomocy medycznej. Na chwilę opuścił boisko.

• Serafin płasko dogrywa w pole bramkowe - Sandecja wybija za linię. Róg.

• Pierwszy strzał w kierunku bramki Puszczy - niecelny.

• W Niepołomicach słonecznie. Puszcza gra w niebieskim komplecie strojów, natomiast Sandecja w białym.

• Spotkanie właśnie się rozpoczęło.

• W zeszłym meczu Puszcza przegrała z Zagłębiem 0:2. Natomiast Sandecja pokonała 2:0 Chrobrego.

• Ławka Puszczy: Górski, Czarny, Uwakwe, Spławski, Klec, Klisiewicz, Żurek, Knap, Bartków.

• Ławka Sandecji: Budzyński, Basta, Żołądź, Kamiński, J. Kuźma, Kałahur, Palacz, Mandrysz, Rubio.

• Poza kadrą Puszczy m.in. Bartosz. W Sandecji nie zobaczymy Małkowskiego, Victora czy Szufryna.

• Za pół godziny rozpocznie się ostatni mecz w tym roku na stadionie w Niepołomicach. Puszcza zagra z Sandecją, która w zeszłym spotkaniu ugrała pierwszy (!) komplet punktów.

Puszcza - Sandecja LIVE! O prymat w regionie, Tułacz blisko 2 tysięcy dni pracy

Puszcza - Sandecja LIVE! O prymat w regionie, Tułacz blisko 2 tysięcy dni pracy ©Chrobry Głogów

Mecz Puszcza Niepołomice - Sandecja Nowy Sącz ONLINE. To ostatni mecz w tym roku na stadionie w Niepołomicach. Dla gospodarzy stawka toczy się o przełamanie, dla gości o kontynuowanie serii. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 12:30.

Mecz Puszcza Niepołomice - Sandecja Nowy Sącz ONLINE

Niepołomice od Nowego Sącza dzieli niecałe 90 kilometrów. Wprawdzie dla Sandecji bardziej prestiżowe są derby z Termaliką, ale mecz z Puszczą również może potraktować jako ten o prymat w regionie - tym bardziej w sezonie, kiedy utrzymanie nie jest wcale pewne.

Sandecja odżyła po przyjściu Dariusza Dudka.
Po przegranym debiucie z Koroną zaczęła regularnie punktować. W trzech meczach zgarnęła bowiem pięć punktów, remisując z Resovią i Radomiakiem oraz wygrywając po raz pierwszy (!) w sezonie w meczu, którym przeciwnikiem był Chrobry Głogów (2:0).

Chociaż Sandecja uzbierała trochę punktów to nadal zamyka tabelę. Ma sześć punktów, jeden mecz zaległy i dzisiejszy z Puszczą. W najlepszym scenariuszu rok zakończy z 15 punktami. Dzisiaj 14 punktów posiada dopiero czternasty GKS Bełchatów, co pokazuje skalę zaniedbań w Nowym Sączu.

W Sandecji przełamanie, a w Puszczy zniżka formy. Drużyna nie wygrała żadnego z czterech ostatnich meczów; najpierw dwa razy zremisowała, potem dwa razy z rzędu przegrała. Nie ma ani jednego wyjazdowego zwycięstwa, ale u siebie na ogół wygrywa (bilans 5-2-2).

Warto odnotować, że Tomasz Tułacz pracuje w Puszczy od 1942 dni. To najdłuższy staż trenerski na całym szczeblu centralnym.