Mecz Puszcza Niepołomice - Stomil Olsztyn ONLINE. Gdzie...

Mecz Puszcza Niepołomice - Stomil Olsztyn ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Goście pragną zwycięstwa

Fortuna 1 Liga, 32. kolejka
2019-05-05 19:00

Puszcza Niepołomice

1

Stomil Olsztyn

2

• Przewaga Stomilu nad resztą stawki na dwie kolejki przed końcem wzrosła do czterech punktów. To dobra zaliczka, a w najbliższej kolejce starcie ze zdegradowaną już Garbarnią Kraków!

• Koniec! Stomil wygrywa 2:1 i jest bliżej utrzymania!

• Ostatni stały fragment. Bramkarz Puszczy w polu karnym Stomilu

• Żółta kartka dla Niedzieli

• Mogło być po meczu! Góral był blisko, ale tym razem ponad bramką!

• Wejście smoka Górala! Wykorzystał dobre podanie kolegi i pokonał bramkarza Puszczy chwilę po wejściu na boisko!

• Goool! Stomil prowadzi, strzelcem bramki Michał Góral!

• Kwiatkowski wrzucił piłkę z rzutu rożnego. Ta wybita na kolejny korner, tym razem z drugiej strony.

• Ostatnia zmiana w Stomilu. W miejsce Mateusza Gancarczyka wbiega Bartosz Kwiatkowski

• Próba Stomilu. Z rzutu wolnego uderzał Sobczak, ale obił mur i piłka wyszła na rzut rożny.

• Zmiana w Stomilu. Schodzi Lech, w jego miejsce Góral

• Dobra okazja Puszczy! Żurek do Orłowskiego, ten strzela, ale broni Skiba!

• Zbliża się końcówka spotkania. Oba zespoły próbują jeszcze przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę.

• W końcówce atakują gospodarze, którzy mieli w ostatnich minutach dwie dobre okazje. Tym razem próbował Nowak, brakowało niewiele.

• Pierwsza zmiana w Stomilu. Niedziela w miejsce Gancarczyka

• Druga zmiana w Puszczy. Schodzi Szczepaniak, w jego miejsce Konrad Nowak.

• Zmiana w Puszczy. Sajdak schodzi, w jego miejsce Żurek.

• Jegliński wykorzystał zamieszanie w polu karnym po stałym fragmencie gry i pokonał Bartosza Przybysza

• Goool! Łukasz Jegliński zdobywa wyrównującą bramkę!

• Żółta kartka dla Furtaka

• Żółta kartka dla Waldemara Gancarczyka

• Żółta kartka dla Kotwicy

• Ależ okazja Stomilu! Jegliński próbował lobować bramkarza gospodarzy i trafił w poprzeczkę!

• Początek drugiej połowy.

• Koniec pierwszej połowy, w której poza golem z rzutu karnego, praktycznie nic się nie działo.

• Sytuacja cały czas się nie zmienia. Stomil nie ma pomysłu na sforsowanie obrony Puszczy, a ta jest zadowolona z obecnego wyniku i nie robi wiele, żeby go podwyższać

• Ładnie zapowiadał się teraz akcja Stomilu, ale przekombinowali piłkarze gości.

• Puszcza zadowolona z prowadzenie spokojnie i pewnie się broni. Stomil nie ma pomysłu na przebicie niepołomickiego muru

• Stomil ciągle w ataku, próbuje wrzucać piłkę w pole karne, ale niewiele z tego wynika

• Lech przymierzył z rzutu wolnego, ale trafił prosto w mur

• Rzut wolny dla Stomilu w bliskiej odległości do bramki Puszczy. Do piłki podchodzi Lech

• Wrzutka w pole karne Puszczy, ale wychodzi do piłki Przybysz i pewnie ją łapie

• Pałaszewski faulowany w środku pola. Rzut wolny dla Stomilu

• Jegliński sprokurował rzut karny, zagrywają piłkę ręką w obrębie "szesnastki".

• Goool! Do piłki podszedł Szczepaniak i pewnie pokonał Skibę!

• Żółtą kartką ukarany Jegliński

• Rzut karny dla Puszczy! Ależ początek spotkania!

• Pierwszy gwizdek sędziego! Rozpoczął Stomil.

• Witamy w relacji na żywo ze spotkania Puszczy Niepołomice ze Stomilem Olsztyn! Gospodarze są już pewni utrzymania i mogą na luzie podejść do spotkania. Goście z kolei potrzebują zwycięstwa, które oddali ich od strefy spadkowej, z którą bezpośrednio graniczą, mając obecnie zaledwie punkt przewagi nad miejscem zagrożonym spadkiem.

red

Puszcza - Stomil LIVE! Goście pragną zwycięstwa

Puszcza - Stomil LIVE! Goście pragną zwycięstwa ©Jacek Drost

Mecz Puszcza Niepołomice - Stomil Olsztyn ONLINE. 32. kolejkę Fortuna 1 Ligi dokończymy w Małopolsce. Drużyna walcząca najwyżej o środek tabeli powalczy z zespołem wciąż niepewnym swego bytu. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 19:00.

Mecz Puszcza Niepołomice - Stomil Olsztyn ONLINE

Gdyby wziąć pod uwagę jedynie mecze tej wiosny to Stomil zajmowałby bezpieczne dziesiąte miejsce. W lidze tak dobrze jednak nie jest i pod uwagę trzeba wziąć całokształt dokonań, a więc i te 21 spotkań z jesieni, w których zespół z Olsztyna zdobył ledwie 22 punkty.

Stomil posiada ledwie punkt przewagi nad strefą spadkową, ale i perspektywę zdobycia trzech kolejnych w meczu z Puszczą. W tej kolejce na razie sporo ułożyło się po jego myśli. Przegrał bowiem i GKS Katowice, i Bytovia Bytów, zajmująca miejsce tuż za nim. A jeśli przegrają także Wigry Suwałki (grają o 17 z Sandecją Nowy Sącz), to już w ogóle będzie kolorowo.

Zespół z Olsztyna wolałby jednak nie oglądać się na resztę i w Niepołomicach po prostu zrobić swoje. Ostatnio pokonał w dobrym stylu inną drużynę z Małopolski - Bruk-Bet Termalikę Nieciecza (3:0). - To dodało nam pewności siebie - nie ukrywa bramkarz Piotr Skiba cytowany przez Radio Olsztyn. - Znowu chcemy walczyć do upadłego - zaznacza Grzegorz Lech. - Zazwyczaj ciężka praca oddaje to, co się wkłada. Na to liczymy - dodał.

Fortuna 1 Liga: Kto wygra mecz Puszcza Niepołomice - Stomil Olsztyn?

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Stomil - Puszcza 2:2 (1 liga, 20.10.2018)
Stomil - Puszcza 2:0 (1 liga, 21.04.2018)
Puszcza - Stomil 3:1 (1 liga, 23.09.2017)

Mecz Puszcza Niepołomice - Stomil Olsztyn TRANSMISJA TV

Nie będzie transmisji na żywo z tego spotkania. Zapraszamy na relację LIVE do GOL24.pl. Startujemy o godzinie 19:00. W poniedziałek ukaże się natomiast obszerny skrót wideo najciekawszych akcji.