• Cztery minuty doliczone do drugiej połowy!

• Wiktor Żytek zostaje zablokowany pod samą bramką rywali!

• Aron Stasiak zmienia Kamila Sabiłło na ostatnie minuty meczu.

• Rośnie pressing gospodarzy, w końcówce może być bardzo ciekawie!

• Już po chwili Arkadiusz Najemski zostaje ukarany po raz drugi i opuszcza boisko, Puszcza gra w przewadze!

• Żółta kartka dla Arkadiusza Najemskiego.

• Dobra interwencja Marcela Kotwicy zapobiegła utracie bramki przez Puszczę, groźnie strzelał Martin Adamec.

• Po rzucie rożnym do piłki doskoczył Piotr Stawarczyk i to właśnie jemu udało się wpakować piłkę do siatki!

• Gooool! Piotr Stawarczyk, 1:1! Przytomne zachowanie daje gospodarzom remis!

• ...a Dawida Ryndaka zmienia Wiktor Żytek.

• Zmiany w Puszczy. Łukasza Furtaka zmienia Łukasz Szczepaniak...

• Wydaje się, że prowadzenie gości jest wynikiem niesprawiedliwym. Póki co to Puszcza sprawiała dużo lepsze wrażenie i przeważała na placu gry.

• Po dośrodkowaniu Dawida Ryndaka tuż nad bramką główkuje Krzysztof Drzazga!

• Zmiana w Wigrach. Piotr Kwaśniewski zmienia Wojciecha Kuriatę.

• Niecelnie z rzutu wolnego dośrodkowuje Krzysztof Drzazga.

• Doskonałe wejście w pole karne i strzał z ostrego kąta wystarczyły, by pokonać bramkarza Puszczy!

• Gooooool! Robert Bartczak, Wigry obejmują prowadzenie!

• Ruszamy z drugą połową!

• Przerwa w Niepołomicach!

• Strzał Huberta Tomalskiego z linii pola karnego zablokowany. Nieskuteczność trwa.

• Krzysztof Drzazga pudłuje z najbliższej odległości! To powinien być gol dla gospodarzy!

• Żółta kartka dla Longinusa Uwakwe.

• Doskonały wślizg Piotra Stawarczyka ratuje Puszczę przed utratą gola w wydawałoby się beznadziejnej sytuacji!

• Kamil Sabiłło próbował oddać strzał przewrotką z kilku metrów, ale... nie trafił w piłkę.

• Póki co oglądamy jedynie festiwal niecelnych strzałów, mamy nadzieję na lepszą skuteczność obu zespołów.

• Równie niecelnie z dystansu uderza Konrad Stępień.

• Puszcza miała rzut wolny tuż pod polem karnym Wigier, ale strzał był bardzo niecelny.

• Przytomny odbiór Michała Mikołajczyka w szesnastce Wigier, zawodnik Puszczy zszedł do boku, ale nie zdołał celnie dośrodkować piłki.

• Spore nieporozumienie pod bramką Puszczy, w efekcie którego interweniować nie mógł Miłosz Mleczko, Wigry nie wykorzystały jednak tej szansy!

• Konrad Stępień pewnie interweniuje głową we własnym polu karnym.

• Nic z tego – zagrożenie zostało bardzo szybko zażegnane.

• Rzut rożny dla Puszczy po zablokowanym dośrodkowaniu Michała Mikołajczyka.

• Pierwszy gwizdek arbitra, mecz rozpoczęty!

• Arbitrem będzie pan Robert Marciniak z Krakowa.

• Rezerwowi Wigier: Hieronim Zoch, Karol Mackiewicz, Bartosz Olszewski, Aron Stasiak, Bartosz Mroczek, Piotr Kwaśniewski i Dawid Polkowski.

• Rezerwowi Puszczy: Damian Smoleń, Łukasz Szczepaniak, Marcin Stefanik, Kamil Poźniak, Patryk Kura, Wiktor Żytek i Mateusz Bartków.

• Puszcza na fali wznoszącej, natomiast Wigry wciąż w kryzysie. Wydaje się więc, że faworytami są gospodarze.

• Dzień dobry, zapraszamy na relację live ze spotkania Puszcza Niepołomice – Wigry Suwałki!

red

Mecz Puszcza Niepołomice - Wigry Suwałki ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Krzysztof Szymczak

Puszcza Niepołomice - Wigry Suwałki ONLINE. Przed drużyną z Podlasia bardzo trudne spotkania. Choć piłkarze Wigier znajdują się na bezpiecznej pozycji w tabeli, mają tylko trzy punkty przewagi nad strefą spadkową. Podejmować ich będzie 4. w tabeli Puszcza Niepołomice. Gdzie relacja LIVE z meczu Puszcza Niepołomice - Wigry Suwałki? Transmisja na żywo.

Puszcza Niepołomice - Wigry Suwałki ONLINE

Suwalszczanie mają problem ze zwycięstwami w tym sezonie. Po 15 kolejkach mają na koncie tylko cztery wygrane mecze. Mniej ma tylko GKS Katowice, Garbarnia i GKS Tychy, choć przed tyszanami jeszcze jedna gra.
Puszcza radzi sobie nadzwyczaj dobrze, choć liczby na to nie wskazują. W tym sezonie zanotowała 20 punktów, ale mimo że są w czołówce ligi, posiadają ujemny bilans bramkowy. Zwycięstwo sprawi, że niepołomiczanie zbliżą się do wicelidera z Nowego Sącza.

Kto wygra mecz 1. ligi: Puszcza Niepołomice - Wigry Suwałki?

Puszcza Niepołomice - Wigry Suwałki TRANSMISJA TV

Początek meczu o godz. 17:00. Nie zaplanowano transmisji telewizyjnej z tego spotkania. Zapraszamy na relację LIVE w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.