Mecz Puszcza Niepołomice - Wisła Płock ONLINE. Gdzie oglądać...

Mecz Puszcza Niepołomice - Wisła Płock ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Poznamy pierwszego ćwierćfinalistę PP

Fortuna Puchar Polski, 1/8 finału
2018-12-04 13:30

Puszcza Niepołomice

3

Wisła Płock

1

• 90+3. Koniec meczu! Puszcza - Wisła 3:1!

• 90+3. GOOOOOOOL! Hubert Tomalski wykorzystał sytuację sam na sam i przypieczętowuje awans Puszczy!

• 90+2. Marcin Orłowski opuścił boisko. Marek Kuzma pojawia się na placu gry.

• 90+1. Merebaszwili uderzył z woleja, ale piłka trafiła w boczną siatkę!

• Faulowany Orłowski. Puszcza ma rzut wolny.

• Puszcza jest zamknięta na własnej połowie. Wisła rzuca wszystkie siły do ataku.

• Dawid Ryndak zmienił Krzysztofa Drzazgę.

• Jak to nie wpadło?! Szczepaniak świetnie ograł dwóch obrońców Wisły, ale jego uderzenie minimalnie poleciało obok bramki gości!

• Krzysztof Drzazga przegrał pojedynek sam na sam z Żynelem!

• GOOOOOL! Patryk Stępiński odkupił swoją winę! Boczny obrońca Wisły strzelił ładną bramkę sprzed pola karnego Puszczy!

• Giorgi Merebaszwili zmienił Igora Łasickiego.

• Wisła jest na deskach. Gracze z Płocka są kompletnie wybici z rytmu.

• GOOOOOOOOOOL! 2:0 dla Puszczy! Fatalny błąd popełnił Stępiński, który wdał się w drybling przed własnym polem karnym. Asystę zaliczył Krzysztof Drzazga, a Łukasz Szczepaniak popisał się precyzyjnym strzałem!

• Marcin Orłowski sfaulował gracza Wisły i goście będą mieli rzut wolny.

• Puszcza jest zamknięta na swojej połowie. Wisła stara się zdominować poczynania boiskowe.

• Łukasz Szczepaniak zastąpił Wiktora Żytka.

• Igor Łasicki przesadził z ostrością i został ukarany żółtym kartonikiem.

• Michał Mikołajczyk ukarany żółtym kartonikiem.

• Nico Varela pojawił się w miejsce Semira Stilicia.

• Ricardinho zmienił Karola Angielskiego.

• Wisła nie ma pomysłu na rozmontowanie obrony Puszczy. Oskar Zawada wygrywa główkowe pojedynki, ale nic z tego nie wychodzi.

• Igor Łasicki dobrze wyszedł do dośrodkowania, ale jego uderzenie znacznie poszybowało nad bramką gospodarzy.

• Rasak kapitalnie zagrał do Zawady, który wyszedł sam na sam z Mleczko, ale..napastnik Wisły fatalnie przestrzelił!

• Fatalne zagranie Karola Angielskiego, który w prostej sytuacji kopnął piłkę na aut.

• O piłkę w parterze powalczył Tomalski i nie dał gościom szansy na kontratak.

• Patryk Stępiński zagrał piłkę ręką i sędzia Dobrynin przerwał grę.

• Słupek! Fantastyczny kontratak Puszczy, ale Orłowski po dograniu Drzazgi trafił w słupek!

• Ależ groźnie pod bramką Wisły! Najpierw Żynel odbił uderzenie Drzazgi, a chwilę później kapitalnie obronił strzał Tomalskiego!

• Rozpoczynamy drugą połowę meczu!

• 45+1. Koniec I połowy! Puszcza - Wisła 1:0!

• Puszcza wychodziła z kontratakiem, ale Orłowski źle zagrał i piłka została przejęta przez bramkarza Wisły.

• Damian Rasak przejął piłkę i zdecydował się na uderzenie. Piłka znacznie minęła światło bramki Puszczy.

• Przepisy przekroczył Karol Angielski i sędzia odgwizdał przewinienie.

• Na boisku leży obrońca Puszczy i mamy przerwę w grze.

• Alan Uryga świetnie wyszedł do dośrodkowania, ale uderzył prosto w Miłosza Mleczko!

• Puszcza od kilku minut nie potrafi stworzyć zagrożenia pod bramką Wisły. Gospodarze są cofnięci i czekają na wyprowadzenie kontrataku.

• Świetna interwencja Miłosza Mleczki, który przeniósł piłkę nad poprzeczką po uderzeniu Stilicia!

• Wiktor Żytek ukarany żółtą kartką.

• Bardzo dobry fragment w wykonaniu Wisły Płock, która zamknęła gospodarzy w ich własnym polu karnym, ale seria rzutów rożnych nie przyniosła efektów.

• Ależ niewiele zabrakło Stefańczykowi! Piłka po rykoszecie poszybowała nad spojeniem słupka z poprzeczką!

• Dobrze zachował się mur gospodarzy i piłka po rykoszecie opuściła boisko.

• Damian Rasak faulowany przed polem karnym Puszczy. Dobra okazja dla Wisły.

• Faul w środkowej strefie boiska. Rzut wolny dla Wisły.

• Wisła ma spore problemy z rozgrywaniem piłki. Zespół z Płocka szybko ją traci i musi cały czas walczyć o jej odzyskanie.

• Krzysztof Drzazga zbyt długo czekał na oddanie uderzenia i obrońcy Wisły wybili piłkę na rzut rożny.

• Murawa nie ułatwia zadania zawodnikom. Gra się trudno i nie służy do szybkiej wymiany podań.

• Oskar Zawada został sfaulowany w środkowej strefie boiska.

• Pewnie w bramce Mleczko, który w trudnej sytuacji oddalił zagrożenie spod własnej bramki.

• Stefańczyk dośrodkował w pole karne Puszczy, ale obrońca gospodarzy wybił futbolówkę na rzut rożny.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Puszcza zdobyła bramkę! Kapitalne podanie Tomalskiego do Orłowskiego, który precyzyjnym uderzeniem pokonał Żynela!

• Mamy przerwę w grze, bo w starciu z obrońcą ucierpiał gracz Puszczy.

• Odpowiedź Puszczy! Hubert Tomalski zbiegł do środka boiska, uderzył lewą nogą, ale Żynel poradził sobie z tą próbą!

• Semir Stilić uderzył z 30 metrów, piłkę odbił Mleczko, ale na jego szczęście zdążył poprawić swoją interwencję!

• Pewnie w bramce Mleczko, który odważnie wyszedł do piłki i uprzedził napastnika Wisły.

• Puszcza odważnie zaczęła spotkanie. Podopieczni Tomasza Tułacza grają wysoko i szybko starają się odbierać rywalom piłkę.

• Z rzutu wolnego nic groźnego nie wynikło i grę wznowi Żynel.

• Rzut wolny dla Puszczy! Sielewski przekroczył przepisy i Puszcza ma dobrą okazję do objęcia prowadzenia.

• Rozpoczynamy spotkanie!

• Sędzią dzisiejszego meczu będzie Zbigniew Dobrynin z Łodzi.

• Podopieczni Kibu Vicunii w sobotę doznali bardzo bolesnej porażki z Górnikiem Zabrze (0:4). Nie dość, że będący w dołku zabrzanie potrafili strzelić cztery bramki, to postawa płocczan w obronie wołała o pomstę do nieba.

• W Niepołomicach nie składają broni i liczą na sprawienie niespodzianki - podobnej jak we wcześniejszych sezonach. Dwa lata temu „Żubry” wyrzuciły za pucharową burtę Koronę Kielce i Lechię Gdańsk, zatrzymały się dopiero na Pogoni Szczecin w ćwierćfinale. Dzisiaj powalczą o przebicie się do tej właśnie fazy, ale ta walka odbywać się będzie w składzie dalekim od optymalnego. To jest pokłosie m.in. sobotniego, I-ligowego meczu w Poznaniu. Obie drużyny nie mogą narzekać na szczególnie trudną drabinkę, bowiem "Żubry” w poprzednich rundach miały szczęśliwe losowanie grać musiały z ekipami z klasy A (KS Paradyż, 7:0) i III ligi (KP Starogard Gdański, 3:1). Wisła Płock w drodze do Niepołomic pokonała II-ligowców: Siarkę Tarnobrzeg (4:1) i Olimpię Grudziądz (7:2).

• W takim ustawieniu mecz rozpocznie Wisła Płock:

• Skład gospodarzy:

• Witamy wszystkich kibiców, którzy będą śledzić relacje LIVE z meczu Puszcza Niepołomice - Wisła Płock!

JCZ

Puszcza - Wisła LIVE! Poznamy pierwszego ćwierćfinalistę

Puszcza - Wisła LIVE! Poznamy pierwszego ćwierćfinalistę ©Waldemar Wylegalski

Mecz Puszcza Niepołomice - Wisła Płock ONLINE. Po emocjach ligowych pora na te związane z Pucharem Polski. W pierwszej parze o awans do ćwierćfinału powalczą przedstawiciel Fortuna 1 Ligi z zespołem Lotto Ekstraklasy. Relacja LIVE w GOL24 już od godziny 13:30.

Mecz Puszcza Niepołomice - Wisła Płock ONLINE

Na tym etapie nie ma rewanżów. Drużynę, która awansuje do 1/4 finału poznamy więc najpóźniej po konkursie rzutów karnych, a najwcześniej po 90 minutach gry. Chociaż składy nie są jeszcze znane to za zdecydowanego faworyta uznaje się gości. Do tej pory niekoniecznie optymalnym składem udało im się wyeliminować drugoligową Siarkę Tarnobrzeg (4:1) oraz Olimpię Grudziądz (7:2).

Historia bezpośrednich spotkań również przemawia za Wisłą. Płocczanie wygrali cztery razy, a dwukrotnie padł remis (bramki 12-6). Od ostatniego meczu minęły jednak już cztery lata. Wówczas w Niepołomicach Puszcza uległa Wiśle, przegrywając w lidze 0:3 (dwie bramki Krzysztofa Janusa, jedna Pawła Magdonia).

Dla Puszczy będzie to ostatni występ w tym roku. Jesień w Fortuna 1 Lidze zakończyła na szóstym miejscu z dorobkiem 30 punktów w 21 meczach. W sobotę przegrała drużyna Tomasza Tułacza przegrała na wyjeździe z Wartą Poznań 0:2. Była to jej druga porażka z rzędu. Identycznie spisała się ostatnio szczebel wyżej Wisła, która musiała uznać wyższość Górnika Zabrze (0:4) i Lecha Poznań (1:2).

Puchar Polski: Kto wygra mecz Puszcza Niepołomice - Wisła Płock i uzyska awans do 1/4 finału?

Mecz Puszcza Niepołomice - Wisła Płock TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzi stacja Polsat Sport. W internecie mecz dostępny w aplikacji IPLA TV. Komentuje duet Piotr Przybysz – Tomasz Hajto. Reporterem z murawy będzie Mariusz Hawryszczuk. Relacja LIVE od godziny 13:30 w GOL24.pl. Zapraszamy!