Mecz Radomiak Radom - Chrobry Głogów ONLINE. Skrócić dystans do czołówki. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Jacek Czaplewski
Radomiak - Chrobry LIVE! Skrócić dystans do czołówki
Radomiak - Chrobry LIVE! Skrócić dystans do czołówki Krzysztof Kapica
Mecz Radomiak Radom - Chrobry Głogów ONLINE. Piłka wraca do Radomia po blisko trzech miesiącach przerwy. Zespół Dariusza Banasika zagra o przedłużenie serii z rywalem, który ostatnio też nie przegrywał. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 17:00.

Mecz Radomiak Radom - Chrobry Głogów ONLINE

Oba zespoły zaczęły wiosnę od remisów. Radomiak w Łodzi wywalczył punkt przeciw Widzewowi, remisując 1:1. Na pomeczowej konferencji trener Banasik narzekał na stan boiska i fakt, że w przewadze liczebnej nie udało się utrzymać prowadzenia: - Według mnie powinna być pokazana jeszcze druga czerwona kartka, kiedy po faulu na Boguszu zawodnik ten leżał cztery minuty poza boiskiem, a my straciliśmy w tym czasie bramkę po akcji w miejscu, gdzie właśnie jego brakowało - dodał trener Radomiaka.

Sporo działo się również w meczu z udziałem Chrobrego. Zespół Ivana Djurdjevicia zremisował 2:2 z Koroną w Kielcach. Przez blisko pół godziny gospodarze prowadzili 2:1, ale w samej końcówce do wyrównania doprowadził Maksymilian Banaszewski, który w polu karnym zwieńczył wznowienie z autu. - Po czerwonej kartce Mikołaja Lebedyńskiego drużyna nadal wierzyła, wykonaliśmy kilka dobrych zmian. Uważam, że jako sztab daliśmy opcję żeby uwierzyć w dobry wynik. To dla nas bardzo cenny punkt, a ważniejsza od niego jest siła wewnętrzna zespołu. W żadnym momencie nie było zawahań - podkreślił Djurdjević.

Radomiak nie przegrał w lidze od... 4 października (5 zwycięstw i tyle samo remisów), natomiast Chrobry od 28 listopada (2 zwycięstwa i tyle samo remisów).

Mecz Radomiak Radom - Chrobry Głogów TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo wyłącznie w serwisie IPLA TV. Dostęp jest darmowy, ale bez komentarza i z jednej kamery. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 17:00 - zapraszamy!