Mecz Radomiak Radom - Podbeskidzie Bielsko-Biała ONLINE....

Radomiak Radom

1

Podbeskidzie Bielsko-Biała

3

• Seria siedmiu zwycięstw z rzędu Radomiaka Radom zakończona przez Podbeskidzie! "Górale" wywożą z trudnego terenu cenne trzy punkty!

• KONIEC! Podbeskidzie wygrywa z Radomiakiem 3:1!

• Kapitan Podbeskidzia schodzi z boiska. W jego miejsce Damian Hilbrycht.

• Kolejny zawodnik upomniany żółtą kartką! Do notesu sędziego trafia Adam Banasiak!

• GOOOOOOOOOOL! Goście stawiają kropkę nad "i"! Ivan Martin zdobywcą bramki!

• Trener gospodarzy ukarany czerwoną kartką! Gorąco zrobiło się w Radomiu!

• Łukasz Sierpina ukarany żółtą kartką! Kapitan Podbeskidzia ciągnął uciekającego rywala za koszulkę.

• Zdobycz punktowa oddala się od gospodarzy. Podbeskidzie wykonywać będzie rzut rożny. Goście na pewno nie będą się spieszyć.

• Podobnie jak w przypadku pierwszej połowy, sędzia i tym razem doliczył 4 minuty!

• Rafał Figiel spróbował zaskoczyć bramkarza gospodarzy uderzeniem z dystansu. Uderzenie było jednak za lekkie i wylądowało w rękach Kochalskiego.

• Ostatnie minuty spotkania w Radomiu. Radomiak musi postawić wszystko na jedną kartkę, jeśli chce uratować w tym meczu chociażby jeden punkt.

• Zmiana w ekipie gospodarzy. Adam Banasiak melduje się za Meika Kawrota.

• Podopieczni Krzysztofa Brede mają chwilę na głębszy oddech. Udało się odeprzeć ofensywę gospodarzy. Podbeskidzie wykonywać będzie rzut rożny.

• Druga zmiana gości. Ivan Martin wchodzi za Karola Danielaka.

• Źle rozegrany rzut rożny. Piłka opuściła boisko. Od bramki zacznie Leszczyński.

• Gospodarze nabierają wiatru w żagle! Za chwilę wykonywać będą rzut rożny.

• GOOOOOOL! Radomiak łapie kontakt! Damian Nowak wpisuje się na listę strzelców!

• Arbiter upomina żółtą kartką Damiana Nowaka, który kilka chwil wcześniej pojawił się na murawie.

• Gorąco w polu karnym gości! Rafał Makowski zatańczył w polu karnym, ale defensorzy zablokowali strzał!

• Pierwsza zmiana Podbeskidzia. Sopoćko melduje się na placu gry w miejsce Bierońskiego.

• Sierpina dograł w pole karne, gdzie znajdował się Komor! Ten jednak minął się z piłką! Gospodarze mogą odetchnąć z ulgą.

• Podbeskidzie wychodzi z kontrą!

• Piłkarze z Radomia naciskają! Za chwilę wykonywać będą rzut rożny.

• Druga zmiana Radomiaka. Za Michalskiego na plac gry wchodzi Damian Nowak.

• Leandro po raz kolejny spróbował zmienić wynik spotkania! Wpadł w pole karne i zakręcił piłkarzami Podbeskidzia. Jego strzał mógł być jednak lepszy.

• Abramowicz fauluje Jarocha i sędzia od raz pokazuje mu żółta kartkę.

• Roginić dostaje piłkę od rywali i od razu pędzi na bramkę Radomiaka! Podaje ją do Sierpniny, który nie mógł się pomylić i trafia do siatki!

• GOOOOOOL! Podbeskidzie podwyższa prowadzenie! Na listę strzelców wpisuje się Sierpina!

• Na stadionie w Radomiu pojawiło się dziś 3885 widzów!

• Zmiana w drużynie gospodarzy. Za Górskiego na boisko wchodzi Kaput.

• Zawodnicy gotowi do dalszej gry! Zaczynamy drugą połowę spotkania!

• Po pierwszej połowie dość niespodziewanie to goście są na prowadzeniu! Pomimo większego posiadania piłki przez Radomiaka 54:46, to Podbeskidzie miało więcej szans na bramkę.

• Arbiter kończy pierwszą część spotkania! Podbeskidzie prowadzi z Radomiakiem do przerwy 1:0!

• Leandro spróbował swoich sił i huknął z lewej nogi na bramkę gości. Strzał był jednak niecelny.

• Sędzia Paweł Malec dolicza 4 minuty do pierwszej części spotkania!

• Tym razem rzut wolny wykonywali piłkarze Podbeskidzia. Dośrodkowanie Sierpiny zamykał Komor, ale golkiper Radomiaka by tam, gdzie być powinien!

• Futbolówka odbiła się od muru i wyszła na aut bramkowy! Rzut rożny dla gospodarzy.

• Radomiak będzie wykonywał rzut wolny w odległości ok. 30 metrów od bramki rywali!

• Mateusz Michalski doszedł do sytuacji, w której był sam na sam z bramkarzem "Górali"! Sędzia liniowy podnosi jednak chorągiewkę w górę, spalony.

• Makowski wrzucał piłkę w pole karne Podbeskidzia, ale próba ta okazała się niecelna i grę od bramki wznowi Leszczyński.

• Sędzia był zmuszony zatrzymać na chwilę grę. Dym z rac kibiców Radomiaka uniemożliwiał grę. Na szczęście sytuacja jest już opanowała i zawodnicy kontynuują zmagania.

• Podbeskidzie nie zwalnia tempa! Tym razem Rakowski mógł wpisać się na listę strzelców, ale nieznacznie spudłował!

• Roginić znów stanął w dogodnej sytuacji, jednak Kochalski skrócił kąt i wygonił zawodnika gości do boku!

• Roginić urwał się obrońcom, otrzymał świetne podanie od Sierpiny i w sytuacji sam na sam podciął piłkę nad bramkarzem Radomiaka!

• GOOOOOOOOOL! Podbeskidzia otwiera wynik spotkania za sprawą Marko Roginića!

• Rafał Figiel zdecydował się na strzał z okolic 30 metrów od bramki. Uderzenie było jednak bardzo niecelne .

• Leandro zdecydował się na mocne podanie po ziemi w pole karne Podbeskidzia, ale na szczęście "Górali", Jaroch był na posterunku i powstrzymał tę próbę.

• Arbiter przerywa grę! To stracie piłki przez Radomiaka, Górski faulował Figiela.

• Gospodarze chcą dyktować warunki od samego początku spotkania. Radomiak będzie wykonywał rzut rożny.

• Sędzia zagwizdał po raz pierwszy! Zaczynamy!

• Mimo, że to gospodarze dzisiejszego spotkania mogą czuć się faworytami dzisiejszego meczu, warto odnotować, że Radomiak nie był w stanie pokonać Podbeskidzia w pięciu ostatnich spotkaniach. Aż trzykrotnie komplet punktów zgarniali "Górale".

• Ekipa z Radomia to samodzielny lider tabeli Fortuna 1.ligi, który może pochwalić się świetną statystyką siedmiu kolejnych zwycięstw z rzędu. Podopieczni trenera Dariusza Banasika mają dziś szansę na ósme zwycięstwo z kolei.

• Przerwa reprezentacyjna nie oznacza na szczęście braku ligowych emocji w sobotnie popołudnie. Już za kilka chwil Radomiak Radom podejmie Podbeskidzie Bielsko-Biała.

Mecz Radomiak Radom - Podbeskidzie Bielsko-Biała ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Marzena Bugala- Azarko / Polska Press

Mecz Radomiak Radom - Podbeskidzie Bielsko-Biała ONLINE. W sobotnim meczu 13. kolejki Fortuna 1. Ligi Podbeskidzie Bielsko-Biała zmierzy się na wyjeździe z Radomiakiem Radom. Do starcia z liderem Górale przystąpią osłabieni brakiem trzech podstawowych zawodników. Początek spotkania o godz. 14:00. Relacja na żywo z meczu Radomiak - Podbeskidzie w GOL24.pl!

Mecz Radomiak Radom - Podbeskidzie Bielsko-Biała ONLINE

Podbeskidzie pojechało na mecz z liderem podbudowane efektownym zwycięstwem z GKS-em Bełchatów (4-0), ale w sobotnie popołudnie Górale nie będą mogli liczyć na kilka atutów, które pozwoliły im na wysokie zwycięstwo z beniaminkiem.
Po pierwsze, zabraknie im atutu własnego boiska, na którym w tym sezonie w pięciu meczach stracili tylko dwa punkty. Po drugie, w Radomiu nie będzie nie tylko kontuzjowanego już wcześniej Tomasza Nowaka, ale także pauzujących za żółte kartki Dmytro Bashlaia i Konrada Sierackiego.

- Smuci mnie to, że tak kluczowy piłkarze jak Bashlai i Sieracki wypadli na ten mecz. "Dima" daje drużynie spokój, ma ważny wpływ na grę w defensywie. W spotkaniu z GKS-em Bełchatów sędzia niepotrzebnie podjął szybką decyzją, dał żółtą kartkę za niegroźny faul na 40. metrze, za co miałem pretensje - podkreśla trener Krzysztof Brede.

Bielszczanie już musieli sobie radzić bez ukraińskiego obrońcy, który był kontuzjowany na przełomie sierpnia i września. W czterech meczach bez Bashlaia Podbeskidzie zdobyło tylko cztery punkty. W pozostałych ośmiu, w których Ukrainiec wystąpił, Górale zdobyli 17 punktów i ponieśli tylko jedną porażkę (0-1 ze Stomilem). Jego absencja to bez wątpienia największe zmartwienie trenera Brede. - Mamy dużo pokory, Radomiak w poprzedniej kolejce też wygrał wysoko (4-1 w Suwałkach), to będzie trudny mecz z liderem. Ale jedziemy tam po trzy punkty i z tą myślą się do tego meczu przygotowywaliśmy - zaznaczył szkoleniowiec Podbeskidzia.

Prowadzący Radomiaka Dariusz Banasik też może mówić o bólu głowy, ale z zupełnie innej przyczyny - poza kontuzjowanym Mateuszem Lewandowskim ma do dyspozycji wszystkich piłkarzy. Beniaminkowi nie brakuje pewności siebie. - Gramy u siebie i myślę, że to my jesteśmy faworytem. Wydaje mi się, że najsłabszą formacją Podbeskidzia jest defensywa i musimy to wykorzystać. Są jednak mocni w ofensywie, mają mocne skrzydła, grają ofensywną piłkę, co nam odpowiada - zaznacza trener Banasik.

Mecz Radomiak Radom - Podbeskidzie Bielsko-Biała TRANSMISJA TV

Nie będzie transmisji telewizyjnej z meczu Radomiak Radom - Podbeskidzie Bielsko-Biała na żywo. Tekstowa relacja live w GOL24.pl.