Mecz Radomiak Radom - Stal Mielec ONLINE. Mecz na szczycie...

Mecz Radomiak Radom - Stal Mielec ONLINE. Mecz na szczycie Fortuna 1 Ligi. Gdzie oglądać w telewizji? Transmisja na żywo

Fortuna 1 Liga, 11. kolejka
2019-09-28 15:30

Radomiak Radom

2

Stal Mielec

0

• Koniec spotkania. Pewne zwycięstwo Radomiaka. Strzelał Mikita. Radom pozostanie liderem? Czekamy na odpowiedź Warty.

• I jeszcze kartka dla Jakubika.

• Ostatnia zmiana w meczu. Wchodzi Kluska za... Nowaka.

• To już ostatnie minuty meczu. Radomiak pewnym krokiem zmierza po zwycięstwo.

• Spokanie z trybun obserwuje 3869 kibiców. Tymczasem bliski kontaktowego gola był Nowak.

• No i mamy roszadę. Bohatera Mikitę zmienia Banasiak.

• Końcówka bardziej spokojna. Radomiak już tak nie zabiega o kolejną bramkę jak wcześniej. Za chwilę kolejne zmiany.

• Żółtą kartką ukarany Bodzioch.

• Jeszcze Prokić w miejsce Janoszki.

• W miejsce Bielaka pojawia się Barisić.

• Janoszka otrzymał żółtą kartkę.

• Na listę strzelców ponownie wpisał się Mikita. To jego czwarte ligowe trafienie. W Radomiaku żaden inny piłkarz tylu nie ma.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! No i jest 2:0.

• W miejsce Leandro wszedł Nowak.

• Przypomnijmy, że jest to ligowy debiut trenera Marca. W zeszłym tygodniu pracę stracił bowiem Artur Skowronek. Powód? Budził zaufanie na rynku i chyba za bardzo się zastanawiał nad ofertami, a za mało żył drużyną. Przynajmniej taki przekaz popłynął z Mielca.

• Bez wątpienia gospodarze posiadają przewagę i w tej połowie.

• Blisko drugiego gola dla Radomiaka. Atakował Mikita. W tej akcji bez oczekiwanego rezultatu. Jęk zawodu na trybunach.

• Błąd Getingera. Prawie zaskoczył swojego kolegę z bramki, Kiełpina. O wlos od samobója!

• Seria rzutów rożnych dla gospodarzy. Bez efektu. Od bramki wznowił Kiełpin.

• Na razie tempo jest dośc spokojnie. Obie drużyny jeszcze bez klarownych okazji. W natarciu Radomiak.

• Od razu mamy zmianę. Żyro za Soljicia.

• Druga połowa rozpoczęła się. Radomiak jest na dobrej drodze, by wskoczyć na pozycję lidera po tej kolejce.

• Koniec pierwszej połowy! Gospodarze zasłużenie prowadzą!

• Rzut rożny dla Radomiaka. Wrzutka i strzał, po którym musiał interweniować Kiełpin!

• Żółta kartka dla Soljicia

• Wrzutka zakończona niecelnym strzałem, od bramki Radomiak

• Rzut rożny dla Stali. Będzie okazja na wyrównanie

• Akcja Radomiaka zakończona strzałem w poprzeczkę!

• Pierwszy rzut rożny dla Radomiaka, dośrodkowanie i piłka wybita z pola karnego.

• Kolejna akcja Radomiaka. Po rzucie rożnym jeden z gospodarzy oddał niecelny strzał i od bramki zacznie Kiełpin.

• Gooool! Radomiak obejmuje prowadzenie! Strzelcem bramki Patryk Mikita!

• Groźna akcja Stali po podaniu do Janoszki, jednak radzą sobie gospodarze.

• Stal miała kolejny rzut rożny. Ten również nie przyniósł efektu.

• Rzut wolny dla Radomiaka sprzed pola karnego Stali. Uderzenie jednak niecelne i od bramki rozpocznie Kiełpin.

• Tym razem piłka przejęta przez Radomiaka, który zaczyna od bramki. Szybko wyprowadzona akcja przeniosła się pod pole karne Stali, ale nie zakończyła się strzałem.

• Oblegają bramkę gospodarzy piłkarze Stali. Trzeci korner w ciągu kilku minut.

• Rzut rożny dla Stali. Wrzutka w pole karne i... korner z drugiego narożnika

• Pierwszy gwizdek i gramy!

• Znamy już składy obu zespołów. Rezerwowi Radomiaka: Banasiak, Faraji, Haluch, Kaput, Klabnik, Kluska, Nowak, Pietrzyk i Winsztal. Rezerwowi Stali: Barisić, Lisowski, Olszewski, Primel, Prokić, Sobczyk, Urbańczyk i Żyro

• Witamy w relacji na żywo z meczu Radomiaka Radom ze Stalą Mielec. Stawką spotkania jest pozycja lidera!

red

Mecz Radomiak Radom - Stal Mielec ONLINE

Mecz Radomiak Radom - Stal Mielec ONLINE ©Jacek Smarz / Polska Press

Mecz Radomiak Radom - Stal Mielec ONLINE. Dariusz Marzec udanie zadebiutował jako trener Stali, w 1/32 Totolotek Pucharu Polski pokonując innego pierwszoligowca Olimpię Grudziądz 3:0. Teraz formę jego podopiecznych sprawdzi wicelider Fortuna 1 Ligi - Radomiak Radom. Stawka starcia jest spora, bo zwycięzca przynajmniej na pewien czas samodzielnie zasiądzie w fotelu lidera. Relacja na żywo w GOL24.pl!

Drużyna z Radomia do tej pory uzbierała 20 punktów, o jeden więcej niż ma obecnie PGE Stal. Radomianie do spotkania podchodzą w szczytowej formie, wygrali ostatnie 4 spotkania, a ostatnią porażkę zanotowali 10 sierpnia z GKSem Bełchatów.

Radomiak Radom w meczu ze Stalą Mielec zagra bez dwóch podstawowych zawodników, defensywnego pomocnika Mateusza Lewandowskiego i lewego obrońcy Dawida Abramowicza. Pierwszy pauzuje za żółte kartki, drugi jest kontuzjowany.
Mateusza Lewandowskiego zastąpi Meik Karwot, Dawida Abramowicza - Adam Banasiak. Wszystko w porządku jest ze zdrowiem prawego obrońcy Damiana Jakubika i ten piłkarz wybiegnie w sobotę w podstawowym składzie zielonych.

Historia meczów pomiędzy Stalą Mielec a Radomiakiem nie jest bardzo bogata, bo liczy zaledwie sześć meczów. Ostatni raz Radomiak ze Stalą mierzył się w sezonie 2015/ 2016 w drugiej lidze. Zarówno w Mielcu, jak i w Radomiu padł wynik remisowy 1:1.

Stal Mielec to bez wątpienia najbardziej utytułowany klub w pierwszej lidze i jeden z bardzo zasłużonych klubów dla polskiego piłkarstwa, w którym grało wielu znakomitych piłkarzy z Grzegorzem Lato na czele.

Mecz Radomiak Radom - Stal Mielec TRANSMISJA TV

Transmisja na żywo w TV z meczu Radomiak - Stal nie będzie dostępna w żadnej telewizji. Tekstowa relacja na żywo w Gol24.pl od godziny 15!

Tekstowa relacja na żywo z meczu Radomiak Radom - Stal Mielec w GOL24.pl!