Mecz Raków Częstochowa - Arka Gdynia ONLINE. Na wyjeździe...

Mecz Raków Częstochowa - Arka Gdynia ONLINE. Na wyjeździe nie wygrali od grudnia. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

PKO Ekstraklasa, 33. kolejka (gr. spadkowa)
2020-06-26 18:00

Raków Częstochowa

3

Arka Gdynia

2

• Koniec meczu! Raków pokonuję Arkę, której sytuacja robi się coraz trudniejsza!

• Oskar Zawada wygrał pojedynek główkowy w polu karnym Rakowa, ale świetnie broni Szumski.

• Fatalny błąd popełnia Luka Marić. Przemysław Oziębała mógł zagrozić bramce rywala, ale uprzedza go Staniszewski.

• 4 minuty potrwa jeszcze ten mecz.

• Ależ świetne uderzenie Bena Ledermana! Piłka trafiła w spojenie słupka z poprzeczką!

• Przemysław Oziębała dostaje szansę od Marka Papszuna. Z murawy schodzi Felcio Brown Forbes.

• Dawit Schirtladze uderza prosto w ręce Jakuba Szumskiego.

• Felicio Brown Forbes ukarany żółtą kartką.

• Michał Nalepa posłał świetną piłkę z rzutu wolnego. Przedłużył ją Oskar Zawada i doświadczony Brazylijczyk pakuję futbolówkę z najbliższej odległości!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOL! Marcus Da Silva daje nadzieję Arce Gdynia!

• Znowu zakotłowało się pod bramką Szumskiego, ale znowu bez większego zagrożenia.

• Daniel Bartl schodzi, a zmienia go Fran Tudor.

• Marko Vejinović zmienia Michała Kopczyńskiego.

• Michał Nalepa kolejnym graczem, który ogląda żółtą kartkę.

• Zamieszanie w polu karnym Rakowa, ale nikt nie zdołał wykończyć akcji.

• Kamil Kościelny ukarany żółtą kartką.

• Igor Sapała uderza, ale spokojnie broni Staniszewski.

• Dawid Schirtladze melduje się na murawie, a schodzi Fabian Serrarens.

• Defensor Rakowa był całkowicie niekryty i dobrym strzałem głową pokonuje Staniszewskiego!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Kamil Kościelny zdobywa bramkę!

• Ależ cudowna interwencja Staniszewskiego! Bramkarz Arki końcówkami palców odbija strzał Petraska!

• Arka po zmianie stron złapała trochę wiatru w żagle. Gra gości wygląda lepiej i daje nadzieję na urwanie w Bełchatowie choćby punktu.

• Marcus Da Silva mocno napierał na swojego rywala, który popełnił błąd i pokonał swojego bramkarza!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Patryk Kun pakuje piłkę do własnej bramki!

• Tomas Petrasek ukarany żółtą kartką.

• Marcus Da Silva świetnie minął rywala, ale jego strzał poszybował daleko od bramki.

• Jakub Szumski spokojnie wyłapuje dośrodkowanie Michała Nalepy.

• Maciej Jankowski opuszcza boiska. W jego miejsce melduje się Marcus Da Silva.

• Oskar Zawada nie trafia w światło bramki z 5 metra! To musi być lepiej wykończone.

• Sebastian Musiolik trafia prosto w bramkarza rywali.

• Petr Schwarz nie wrócił na murawę po przerwie. Zmienia go Ben Lederman.

• Rozpoczyna się drugie 45 minut!

• Koniec pierwszej połowy. Arka wygląda dzisiaj bardzo słabo i te słabości Raków skrzętnie wykorzystuje. Będzie ciężko podopiecznym Ireneusza Mamrota wygrać ten pojedynek.

• Świetny gol pomocnika Rakowa! Otrzymał świetnie podanie i bez przyjęcia oddał idealnie precyzyjny strzał z 20 metra! Staniszewski nie miał żadnych szans.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! To co się nie udało przed chwilą, udało się teraz! Petr Schwarz na 2:0!

• Celny, ale zbyt lekki strzał Schwarza.

• Jak to nie wpadło!? Tomas Petrasek miał dużo miejsca na 10 metrze od bramki, ale jakimś cudem nie trafił w światło bramki!

• Mateusz Młyński oddał strzał z dystansu, ale Szumski nie miał problemu z obroną tego uderzenia.

• David Tijanić uderza mocno, ale trafia prosto w Staniszewskiego.

• Seria dośrodkowań w pole karne Arki, jednak goście za każdym razem wybijają piłkę.

• Maciej Jankowski miał bardzo dużo pecha. Mocne dośrodkowanie z rzutu rożnego, piłka odbiła się od gracza Arki, później od Piątkowskiego i wpadła do bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Kamil Piątkowski otwiera wynik meczu!

• Damian Zbozień ogląda żółtą kartkę.

• Nieporozumienie między Marciem i Staniszewskim. Na szczęście dla gości skończyło się to tylko rzutem rożnym.

• Michał Kopczyński ukarany żółtą kartką. Pomocnik Arki nie zagra w kolejnym meczu, gdyż jest to jego czwarta kara indywidualna w tym sezonie.

• Dobre dośrodkowanie w pole karne Arki, ale Sebastian Musiolik minął się z zagraną futbolówką.

• Po bardzo mocnym początku w wykonaniu Rakowa, obie drużyny mocno zwolniły tempo.

• Ależ bomba Igora Sapały! Z dużymi problemami odbija piłkę Marcin Staniszewski!

• Świetne dośrodkowanie w pole karne Arki, ale w ostatniej chwili Oskar Zawada zdejmuje piłkę z głowy rywala.

• Paweł Gil użył gwizdka po raz pierwszy!

• Zawodnicy obu drużyn są już na murawie!

• Sytuacja Arki jest zupełnie inna. Do bezpiecznego miejsca tracą 5 punktów i każdy mecz jest tym "o życie". Jeżeli dzisiaj przegrają, a Wisła Kraków wygra swoje spotkanie to może pojawić się spory problem.

• Raków ma już jasną sytuację. Beniaminek utrzymał się już w PKO Ekstraklasie i może spokojnie przygotowywać się do kolejnego sezonu.

• Dzień dobry Państwu! Serdecznie zapraszamy na relację LIVE z pojedynku Raków Częstochowa - Arka Gdynia!

Raków - Arka LIVE! Na wyjeździe nie wygrali od grudnia

Raków - Arka LIVE! Na wyjeździe nie wygrali od grudnia ©Przemyslaw Swiderski

Mecz Raków Częstochowa - Arka Gdynia ONLINE. Walka o utrzymanie wkracza w decydującą fazę. Beniaminek nie ma czego się obawiać - prędzej wygra grupę spadkową niż spadnie z ligi. Natomiast jego dzisiejszy rywal jest pod kreską i nie może pozwolić sobie na utratę punktów. Relacja LIVE z pierwszego meczu 33. kolejki w GOL24 od godziny 18:00.

Mecz Raków Częstochowa - Arka Gdynia ONLINE

Arka jeszcze walczy. We wtorek udało się jej pokonać Zagłębie Lubin. Błysnął nawet krytykowany wcześniej Fabian Serrarens. Drużynie z Gdyni do pełni szczęścia zabrakło ewentualnego podziału punktów w Krakowie albo zwycięstwa w tym meczu płockiej Wisły.

Na pięć meczów przed zakończeniem sezonu Arka ma pięć punktów straty do Wisły Kraków, z którą walczy o utrzymanie.
Dystans do Wisły Płock to sześć punktów, a do Górnika Zabrze aż osiem. Raków jest w komfortowym położeniu. Na finiszu zawalczy o najwyższe miejsce w grupie spadkowej - dziewiąte. Do zgarnięcia z tego tytułu są dodatkowe pieniądze.

Czy Arkę stać na zwycięstwo w Bełchatowie? Na wyjeździe nie wygrała od grudnia. Z kolei ostatni mecz z Rakowem wygrała w bardzo szczęśliwych okolicznościach. Przegrywała bowiem 0:2, a tuż przed ostatnim gwizdkiem wycisnęła 3:2. Strzelali Marko Vejinović i Nemanja Mihajlović. Pierwszy jest po kontuzji, drugi odszedł z klubu, rozwiązując kontrakt przed czasem.

Mecz w Bełchatowie poprowadzi sędzia Paweł Gil (Lublin). Za VAR odpowiedzialność weźmie m.in. Szymon Marciniak (Płock).

Oglądaj mecz Raków Częstochowa - Arka Gdynia na żywo online w Player.pl >>>

Nie zagrają w meczu Raków - Arka:
Raków: Szczepański, Niewulis
Arka: Olczyk, Aankour, Steinbors, Deja, Berqvist, Vejinović (?)

Ostatnie mecze bezpośrednie:
Arka - Raków 3:2 (Ekstraklasa, 22.02.2020)
Raków - Arka 2:0 (Ekstraklasa, 14.09.2019)

Mecz Raków Częstochowa - Arka Gdynia TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo na kanałach Canal+ Sport, nsport+ i Canal+ Sport 3. Komentuje duet Rafał Dębiński – Remigiusz Jezierski. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 18:00. Zapraszamy!