• Strzał Malinowskiego z rzutu wolnego. Niecelny.

• Zamieszanie w polu karnym Chojniczanki. Będzie rzut rożny dla Rakowa.

• Fatalne zagranie Listkowskiego i Drozdowicz wyszedł sam na sam z Gliwą. Rezerwowy strzela... obok słupka!

• Uderzenie Schwarza, mocne, lecz niecelne.

• Zmiana w Chojniczance. Zszedł Mikołajczak, wszedł Drozdowicz.

• Dośrodkowanie w pole karne Chojniczanki, głową uderza Zachara, ale broni Janukiewicz!

• Kolejna okazja dla Chojniczanki. Tym razem strzelał Przybecki, ale znów czujnie Gliwa!

• Dobra okazja dla Chojniczanki po rzucie wolnym, ale pewnie łapie Gliwa!

• Rzut wolny dla gości z narożnika pola karnego.

• Żółta kartka dla Kasperkiewicza.

• Kun zagrał w pole karne do Lewickiego, a ten trafił prosto w bramkarza.

• Żółta kartka dla Paprzyckiego.

• Wracamy na drugą połowę!

• Koniec pierwszej połowy!

• Żółta kartka dla Zachary.

• Żółta kartka dla Boczka.

• Listkowski uderzył z około 25 metra. Niecelnie.

• Niecelny strzał Zachary.

• Surdykowski na spalonym.

• Zablokowany strzał Surdykowskiego.

• Petrasek do Malinowskiego, lecz ten nie dobiegł do piłki.

• Zachara do Kuna, a ten strzela tuż nad poprzeczką!

• Faul Mikołajczyka. Arbiter wciąż nie zdecydował się pokazać kartki.

• Wślizg Zawistowskiego. Ucierpiał Zachara.

• Akcja Rakowa, Pietruszka wybija na rzut rożny.

• Mogło być groźnie. Długa piłka na Malinowskiego, jednak szybszy był Janukiewicz, który złapał futbolówkę.

• Akcja Rakowa lewą stroną, dośrodkowanie w pole karne i Lewicki pokonuje golkipera Chojniczanki strzałem głową.

• GOL! Lewicki na 1:0 dla Rakowa!

• Z kontratakiem ruszył Raków! Kun przegrał pojedynek z Janukiewiczem!

• Zaczynamy!

• Jeśli Raków nie przegra zapewni sobie pozycję lidera na przerwę zimową. Nad drugim ŁKS-em ma bowiem 8 punktów przewagi, ale rywale rozegrają jeden mecz więcej. Do końca tegorocznych rozgrywek pozostały trzy kolejki.

• Chojniczanka nadal grała w kratkę ostatecznie kończąc rundę jesienną bilansem 6 zwycięstw 7 remisów i 5 porażek. Nie ma więc wątpliwości, że zmiany w Chojnicach są potrzebne i co ważne zaczęły już następować. Najpierw z drużyną pożegnał się Przemysław Cecherz, konstruktor „Chojny” opartej o dojrzałych piłkarzy. Z końcem roku swoją pracę w klubie zakończy dyrektor sportowy Maciej Chrzanowski.

• Chojniczanka całą rundę gra słabo. Złe wrażenie trudno byłoby zatrzeć wygrywając nawet 3 mecze, które jeszcze w tym roku przyjdzie rozegrać podopiecznym Macieja Bartoszka. Mierna gra przełożyła się istotnie na pozycję w tabeli. Drużyna z południa Pomorza znajduje się obecnie na 9 miejscu w tabeli. Do lidera traci już 17 punktów. Latem w starciu obu ekip górą była Chojniczanka. Od początku dobrze grający Raków potknął się w Chojnicach przegrywając 1:2. „Chojna” była ostatnim pogromcą częstochowian. Tamto spotkanie miało być przełamaniem po dwóch pierwszych meczach w sezonie zakończonych remisem. Jak później się okazało przełamanie nie przyszło.

• Zapraszamy na relację LIVE z meczu 20. kolejki Fortuna 1. Ligi, w którym Raków Częstochowa podejmie Chojniczankę Chojnice. Pierwszy gwizdek o godz. 20:45.

red

Mecz Raków Częstochowa - Chojniczanka Chojnice ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ZYWO ©Andrzej Banas / Polska Press

Raków Częstochowa - Chojniczanka Chojnice ONLINE. Chojniczanka stanie przed ogromnym wyzwaniem i zmierzy się z liderem z Częstochowy. Choć goście z Chojnic całą rundę grali słabo, niekwestionowany lider tabeli na pewno zadziała motywująco. Przed Rakowem nie ma już żadnych kompleksów - w rundzie rewanżowej do każdego starcia podejdą w roli faworyta, ale jak sobie z nią poradzą? Gdzie oglądać mecz Raków Częstochowa - Chojniczanka Chojnice? Transmisja w telewizji i stream online.

Raków Częstochowa - Chojniczanka Chojnice ONLINE

Chojniczanka całą rundę gra słabo. Złe wrażenie trudno byłoby zatrzeć wygrywając nawet 3 mecze, które jeszcze w tym roku przyjdzie rozegrać podopiecznym Macieja Bartoszka. Mierna gra przełożyła się istotnie na pozycję w tabeli.
Drużyna z południa Pomorza znajduje się obecnie na 9 miejscu w tabeli. Do lidera traci już 17 punktów. Latem w starciu obu ekip górą była Chojniczanka. Od początku dobrze grający Raków potknął się w Chojnicach przegrywając 1:2. „Chojna” była ostatnim pogromcą częstochowian. Tamto spotkanie miało być przełamaniem po dwóch pierwszych meczach w sezonie zakończonych remisem. Jak później się okazało przełamanie nie przyszło.

Chojniczanka nadal grała w kratkę ostatecznie kończąc rundę jesienną bilansem 6 zwycięstw 7 remisów i 5 porażek. Nie ma więc wątpliwości, że zmiany w Chojnicach są potrzebne i co ważne zaczęły już następować. Najpierw z drużyną pożegnał się Przemysław Cecherz, konstruktor „Chojny” opartej o dojrzałych piłkarzy. Z końcem roku swoją pracę w klubie zakończy dyrektor sportowy Maciej Chrzanowski. Jak zaznacza Wojciech Trochim, pomocnik Chojniczanki, Raków Częstochowa, mimo że jest bardzo napędzone obecną formą w lidze, jest do ogrania. - Jeśli udało się raz, to można też i drugi raz. Mamy już plan na to, jak rozegrać to spotkanie. Z drugiej strony trenerzy mogą nakreślić pewien plan, ale ostatecznie to my wykonujemy go na boisku - tłumaczy zawodnik.

Fortuna 1 Liga: Kto wygra mecz Raków Częstochowa - Chojniczanka Chojnice?

Raków Częstochowa - Chojniczanka Chojnice TRANSMISJA TV

Plan transmisji wszystkich meczów znajdziesz tutaj -> PROGRAM TV

Transmisja spotkania Raków - Chojniczanka od godziny 20:30 w Polsacie Sport Extra. Mecz skomentują Marcin Feddek oraz Tomasz Łapiński. Zapraszamy również na relację LIVE w Gol24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.