Mecz Raków Częstochowa - ŁKS Łódź ONLINE. Gdzie oglądać w...

Mecz Raków Częstochowa - ŁKS Łódź ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 14. kolejka
2018-10-24 17:00

Raków Częstochowa

1

ŁKS Łódź

1

• Koniec meczu! Remis w meczu na szczycie!

• Kuriozalna druga żółta, a w konsekwencji czerwona kartka dla Lukasa Bielaka! Kartka za celebrację!

• Arkadiusz Kasperkiewicz!!! Remis, 1:1 w Częstochowie!

• RZUT KARNY DLA RAKOWA!

• Seria dośrodkowań w szesnastkę ŁKS-u, ale Raków wciąż nieskuteczny!

• Obie drużyny atakują w końcówce, ależ to się ogląda!

• ...a Tomas Petrasek zastępuje Andrzeja Niewulisa.

• Jewhen Radionow zmienia Rafała Kujawę...

• Ataki Rakowa przybierają na sile w końcówce!

• Dośrodkowanie wprost na głowę Rafała Kujawy, strzelec gola uderza obok bramki!

• Patryk Kun zmienia Karola Mondka w zespole Rakowa.

• Wojciech Łuczak nie może kontynuować gry, zmienia go Bartłomiej Kalinkowski.

• Karol Mondek! Jak to nie wpadło! Zawodnik Rakowa nie trafia w piłkę dwa metry od bramki!

• Wojciech Łuczak ucierpiał w starciu z rywalem, trudno powiedzieć, czy będzie w stanie kontynuować grę.

• Wojciech Łuczak starał przebić się przez pole karne Rakowa efektownym dryblingiem, ale nie miał szans w starciu z dwoma obrońcami.

• Raków spokojnie wymienia podania na połowie ŁKS-u, konstruując kolejną akcję ofensywną.

• Miłosz Szczepański po dośrodkowaniu Karola Mondka uderza lekko głową, piłka minimalnie mija słupek!

• Arkadiusz Kasperkiewicz fauluje rywala w ofensywie w polu karnym łodzian.

• ŁKS cofnął się na swoją połowę i dał się zepchnąć do defensywy, ale póki co Raków nie potrafi tego wykorzystać.

• Lukas Bielak z ostrym wejściem w nogi Marcina Listkowskiego otrzymuje żółtą kartkę.

• Mocny strzał Rafała Kujawy z dystansu do boku odbija Michał Gliwa!

• Wznawiamy mecz!

• W przerwie Adam Radwański zmienia Petra Schwarza.

• Przerwa, po 45 minutach ŁKS prowadzi w Częstochowie 1:0 po bramce Rafała Kujawy!

• Blisko gola samobójczego po interwencji Jana Sobocińskiego, świetnie broni Michał Kołba!

• Korner dla Rakowa w końcówce pierwszej połowy.

• Petr Schwarz doskonale przyjął piłkę na linii pola karnego, walczył z obrońcą i zdecydował się na strzał, doskonale zablokował go wszechobecny Jan Sobociński!

• Jan Sobociński doskonałą, czystą interwencją zatrzymuje akcje Rakowa na linii pola karnego ŁKS-u.

• Olbrzymie problemy mają piłkarze Rakowa. W tym momencie podopieczni Marka Papszuna nie potrafią wyjść z piłką z własnej połowy.

• Rafał Kujawa z żółtą kartką za zatrzymanie kontrataku wślizgiem przy linii bocznej.

• Bardzo lekka główka Szymona Lewickiego nie stanowiła zagrożenia pod bramką ŁKS-u, piłkę łapie Michał Kołba.

• Piłkarze Rakowa ze wszystkich sił starają się przebić pod pole karne łodzian, ale są uderzająco nieskuteczni.

• Na ten moment niepodważalną przewagę na placu gry ma ŁKS.

• Jan Grzesik ukarany kartką za faul w okolicach własnej szesnastki.

• Po wielkim zamieszaniu w polu karnym Rafał Kujawa zdołał oddać strzał przewrotką z najbliższej odległości i trafił do siatki!

• Gooooool! 1:0 dla Łódzkiego Klubu Sportowego, Rafał Kujawa, gol po strzale przewrotką!

• To powinien być gol! Doskonałe podanie od Łukasza Piątka do Macieja Wolskiego, piłkarz gości pudłuje z najbliższej odległości!

• Z piłką 20 metrów od bramki Rakowa odnalazł się Wojciech Łuczak, piłka po jego strzale przelatuje wysoko nad poprzeczką.

• Artur Bogusz zdecydował się na strzał z narożnika pola karnego, ale został błyskawicznie zablokowany.

• Bardzo niecelne uderzenie Miłosza Szczepańskiego z dystansu na rozpoczęcie rywalizacji.

• Pierwszy gwizdek arbitra i początek meczu w Częstochowie!

• Raków i ŁKS już na murawie!

• Szlagier, mecz pierwszej i trzeciej drużyny w lidze, liczymy na jak najwięcej bramek i mnóstwo emocji!

• Sędzią spotkania będzie pan Łukasz Bednarek.

• Rezerwowi ŁKS-u: Dominik Budzyński, Bartosz Widejko, Jewhen Radionow, Dani Ramirez, Jakub Kostyrka, Bartłomiej Kalinkowski i Maksymilian Rozwandowicz.

• Rezerwowi Rakowa: Jakub Szumski, Tomas Petrasek, Adam Radwański, Adam Czerkas, Patryk Kun, Daniel Bartl i Sebastian Musiolik.

• Dzień dobry, zaczynamy relację z meczu Raków Częstochowa – ŁKS Łódź!

Jan Hofman

Raków - ŁKS LIVE! Zostają wystawieni na ciężką próbę

Raków - ŁKS LIVE! Zostają wystawieni na ciężką próbę ©Anna Kaczmarz / Dziennik Polski / Polska Press

Mecz Raków Częstochowa - ŁKS Łódź ONLINE. Zapowiada nam się dobre widowisko na stadionie przy Limanowskiego. Naprzeciw siebie staną lider i beniaminek, który zajmuje wysokie trzecie miejsce. Pierwszy gwizdek o 17:00, relacja LIVE w GOL24.

Mecz Raków Częstochowa - ŁKS Łódź ONLINE

To będzie prawdziwy test możliwości łódzkiej drużyny. To, że piłkarze Rakowa są liderem pierwszej ligi, w głównej mierze zawdzięczają doskonałej grze na własnym boisku. Na siedem spotkań rozegranych w tym sezonie w Częstochowie wygrali pięć, a tylko dwa zremisowali (bramki 13-4). Pod tym względem w pierwszej lidze tylko Odra Opole może się z nim równać (też pięć wygranych u siebie).

Ale atutem ŁKS w dzisiejszej konfrontacji powinno być to, że łodzianie potrafią grać na wyjazdach. W tych rozgrywkach wygrali cztery razy na boiskach rywali i wraz z Bytovią są najlepsi pod tym względem. Trener Kazimierz Moskal jest w komfortowej sytuacji, bowiem już żaden z kluczowych zawodników drużyny nie narzeka na problemy ze zdrowiem.

Przed łodzianami prawdziwy test możliwości. Pewnie dziś przekonamy się, czy mówienie o ekstraklasie ma realne podstawy, czy jest jedynie nacechowane elementami science fiction.

W Częstochowie nie kryją, że głównym celem drużyny jest awans do ekstraklasy. W letniej przerwie podporządkowano temu wszystkie działania. W klubie doszło do wielu zmian. Raków pozyskał kilku piłkarzy z ekstraklasową przeszłością i zmienił prezesa.

Kadrę drużyny wzmocnili m.in. Michał Gliwa (poprzednio Sandecja Nowy Sącz), Patryk Kun (Arka Gdynia), Daniel Bartl (Slovan Liberec, w barwach którego jeszcze dwa lata temu występował w fazie grupowej Ligi Europy), Maciej Domański (Puszcza Niepołomice) czy Arkadiusz Kasperkiewicz (Górnik Łęczna). Z Lecha Poznań wykupiono Dariusza Formellę. Odeszli Mateusz Lis (Wisła Kraków) i Jakub Łabojko (Śląsk Wrocław). Klub jest w prywatnych rękach i właściciel chce jak najszybciej dołączyć do krajowej elity. Nie zgodził się na odejście trenera Marka Papszuna do Zagłębia Lubin, choć przedstawiciel ekstraklasy proponował milionową rekompensatę! Nie zareagował na to, bo ma swoje miliony i cel do zrealizowania.

Fortuna 1 Liga: Kto wygra mecz Raków Częstochowa - ŁKS Łódź?

Mecz Raków Częstochowa - ŁKS Łódź TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzi stacja Polsat Sport News. W internecie mecz dostępny w aplikacji IPLA TV. Komentuje duet Mariusz Hawryszczuk – Janusz Kudyba. Reporterem z murawy będzie Paweł Ślęzak. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 17:00.