• Do regulaminowego czasu gry zostały doliczone 3 minuty.

• Domański sfaulowany blisko pola karnego Sandecji.

• Marcin Listkowski ukarany żółtą kartką.

• Adam Radwański zmienił Miłosza Szczepańskiego.

• Szczepański uderzył z dystansu, ale lepiej jakby o tej próbie jak najszybciej zapomniał..

• Piotr Malinowski zmienił Daniela Bartla.

• Michal Piter-Bućko został sfaulowany i sędzia przerwał grę.

• Na stadionie w Częstochowie mecz ogląda 2411 kibiców.

• Radosław Kanach zmienił Grzegorza Barana.

• Dawit Manojan zmienił Mateusza Klichowicza.

• W polu karnym Sandecji upadł Schwarz, ale sędzia nie dopatrzył się przewinienia gracza gości.

• Domański uderzył z 20 metrów, a piła..zatrzymała się na poprzeczce!

• W zamieszaniu pod bramką Sandecji najlepiej odnalazł się Domański, ale jego uderzenie zostało zablokowane!

• Faulowany w środkowej strefie boiska jeden z graczy Rakowa i gospodarze będą mieli rzut wolny.

• Sandecja nie czuje się najlepiej w ataku pozycyjnym. Goście mają spore problemy z rozgrywaniem piłki, a Raków świetnie odnajduje się w grze z kontrataku.

• Mariusz Gabrych zmienił Dawida Flaszkę.

• Żółtą kartką ukarany został Dawid Flaszka.

• Maciej Kędziorek (II trener Rakowa) został odesłany na trybuny.

• Faul Barana na Szczepańskim.

• GOOOOOOL! Maciej Domański popisał się kapitalnym uderzeniem z rzutu wolnego i nie dał szans Koziołowi! 2:0 dla Rakowa!

• Co tam się wydarzyło pod bramką Sandecji?! Najpierw Musiolik przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem, a później uderzenie Szczepańskiego zatrzymało się na poprzeczce!

• Sandecja musi gonić wynik i przeszła do ataku pozycyjnego.

• Miłosz Szczepański przekroczył przepisy i został ukarany żółtym kartonikiem.

• Rozpoczynamy druga połowę!

• Koniec I połowy! Raków - Sandecja 1:0!

• Basta wycofał piłkę do Kozioła, ale zrobił to zbyt lekko i blisko strzelenia kuriozalnej bramki był Musiolik!

• Z dystansu uderzył Adrian Basta, ale zrobił to bardzo niecelnie.

• Grzegorz Baran ukarany żółtą kartką.

• Sandecja miała dwa rzuty wolne, ale za każdym razem w powietrzu górowali obrońcy Rakowa.

• Kolejna okazja Rakowa! Z dystansu uderzył Bartl, ale jego próba minimalnie minęła bramkę Kozioła!

• Fantastyczna okazja dla Rakowa! Musiolik niepilnowany w polu karnym uderzył głową, a piłka o centymetry minęła bramkę gości!

• Faul w ataku Klichowicza i sędzia przerwał grę.

• Zablokowane zostało dośrodkowanie Schwarza, a rozegranie rzutu rożnego było zupełnie nieudane.

• Okres lepszej gry Sandecji, która dłużej utrzymuje się przy piłce i stara się doprowadzić do wyrównania.

• Flaszka uderzył na bramkę Rakowa, ale Gliwa spokojnie złapał futbolówkę.

• Sandecja starała się odpowiedzieć gospodarzom, ale Niewulis wybił dośrodkowaną futbolówkę.

• GOOOOOL! Andrzej Niewulis najwyżej wyskoczył do dośrodkowania z rzutu rożnego i umieścił piłkę w siatce!

• Raków prowadzi atak pozycyjny. Sandecja nastawiona jest na wyprowadzanie kontrataków.

• Dośrodkowanie Bartla zostało wybite przez stoperów Sandecji.

• To była dobra okazja dla Rakowa! Musiolik nieznacznie się pomylił po dobrym dośrodkowaniu Kuna!

• Szczepański uderzył z dystansu, ale Kozioł złapał piłkę.

• Schwarz dośrodkował piłkę w pole karne, ale poradzili z tym sobie obrońcy.

• Rozpoczynamy spotkanie!

• Niezależnie od tych kłopotów, trener Rakowa zapowiada twardą walkę w sobotni wieczór. - W meczu z ŁKS-em w ani jednym momencie nie zgasły w nas wiara, ambicja i determinacja, mimo, że graliśmy z dobrym rywalem. Po tym meczu było dwóch rannych, ale wojna trwa dalej i kolejna bitwa będzie już w sobotę - podkreśla Marek Papszun.

• Trudno mówić w przypadku lidera o jakimkolwiek kryzysie, ale ewentualne niepowodzenie z Sandecją może nieco popsuć dobre nastroje, jakie panują w Częstochowie od początku sezonu. Raków w trzech ostatnich kolejkach zaliczył trzy remisy i nie zdobył ani jednej bramki z gry. W dodatku, po spotkaniu z ŁKS-em, zagotowało się w światku kibicowskim. Poszło o zachowanie Kasperkiewicza, który pokazał palcami literę "W" w kierunku kibiców z Łodzi. To symbol Widzewa, gdzie obrońca Rakowa grał w latach 2013-2015. Jego gest mocno nie spodobał się części kibiców z Częstochowy, a ci nie widzą już dla zawodnika miejsca w ich drużynie.

• Raków i Sandecja to dwie z trzech drużyn, które u siebie nie poniosły jeszcze porażki. Jeszcze do niedawna obie były niepokonane w pierwszej lidze od lipca, ale w środę Sandecja poniosła niespodziewaną porażkę w Niepołomicach z Puszczą (0-1). Raków również był bliski wpadki, ale w domowym spotkaniu z ŁKS-em Łódź (1-1) w doliczonym czasie gry z rzutu karnego na wagę remisu trafił Arkadiusz Kasperkiewicz.

• Skład Sandecji:

• Skład Rakowa:

• Witamy wszystkich kibiców, którzy będą śledzić relacje LIVE z meczu Raków Częstochowa - Sandecja Nowy Sącz!

Przemysław Drewniak

Mecz Raków Częstochowa - Sandecja Nowy Sącz ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©fot arkadiusz gola polska press

Mecz Raków Częstochowa - Sandecja Nowy Sącz ONLINE. W sobotnim meczu na szczycie Fortuna 1. Ligi Raków Częstochowa zmierzy się u siebie z Sandecją Nowy Sącz. Gospodarze mają okazję na to, by przerwać serię spotkań bez zwycięstwa i zwiększyć swoją przewagę nad resztą stawki. Relacja NA ŻYWO z meczu Raków Częstochowa - Sandecja Nowy Sącz w GOL24.pl!

Mecz Raków Częstochowa - Sandecja Nowy Sącz ONLINE

Sandecja w przypadku zwycięstwa zrówna się punktami z liderem, zaś porażka może sprawić, że na drugie miejsce wskoczy ŁKS Łódź, który gra na wyjeździe z Chojniczanką Chojnice.

Kto wygra mecz 1. ligi: Raków Częstochowa - Sandecja Nowy Sącz?

Mecz Raków Częstochowa - Sandecja Nowy Sącz TRANSMISJA TV

Nie będzie transmisji telewizyjnej z meczu Raków Częstochowa - Sandecja Nowy Sącz. Tekstowa relacja na żywo w GOL24.pl.

19:00 mecz Raków Częstochowa - Sandecja Nowy Sącz