Mecz RB Lipsk - AS Monaco ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji?...

Mecz RB Lipsk - AS Monaco ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Liga Mistrzów, Grupa G
2017-09-13 20:45

RB Lipsk

1

AS Monaco

1

• Na dzisiaj to wszystko. Dziękuję pięknie za wspólnie spędzony czas, kłaniam się nisko. Dobranoc !

• Remis w dzisiejszym meczu jest wynikiem jak najbardziej sprawiedliwym, chociaż poziom gry w wykonaniu obydwu zespołów mocno rozczarował. Piłkarze z Lipska mogą cieszyć się z pierwszych punktów zdobytych w Lidze Mistrzów.

• Koniec. Arbiter zagwizdał dzisiaj po raz ostatni !

• Trzy minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

• Bezproduktywny Falcao opuszcza plac gry. W jego miejsce pojawia się na murawie Carillo.

• I kolejny żółty kartonik. Tym razem faulowany Werner przez Jemersona.

• Zmiana w zespole gości. Boisko opuszcza Sidibe. W jego miejsce na murawie pojawia się Ghezzal.

• Żółta kartka. Ukarany Sidibe.

• Mamy kolejną zmianę w zespole gospodarzy. Boisko opuszcza Poulsen. Na murawie melduje się Augustin.

• Po raz kolejny w dzisiejszym spotkaniu mamy okres gry, w której piłkarze popełniają sporo niewymuszonych błędów.

• Halstenberg ukarany żółtym kartonikiem za przytrzymywanie przeciwnika.

• Strzał Sabitzera prosto w mur.

• Faulowany Halstenberg. Do bramki Benaglio 23, 24 metry może być groźnie.

• Faul w ataku Wernera, który ma wielką ochotę na strzelenie swojej premierowej bramki w Lidze Mistrzów.

• Boisko opuszcza strzelec premierowego gola w Lidze Mistrzów zdobytego przez zespół z Lipska - Emil Forsberg.

• Szykuje się pierwsza zmiana z dzisiejszym meczu. Na boisku w szeregach gospodarzy zamelduje się Kampl.

• Obie drużyny po raz kolejny nerwowo, niecelnie. Wracamy chyba z powrotem do gry, która miała miejsce w pierwszej połowie.

• Znowu blisko Timo Werner ! Długie podanie i strzał napastnika gospodarzy, który wpadł w pole karne i uderzył z ostrego kąta obok słupka.

• Czas na drugie 45 minut. Sędzia daje sygnał do rozpoczęcia drugiej połowy !

• Do przerwy mamy zatem remis. Nie da się ukryć, że spodziewaliśmy się więcej emocji w dzisiejszym meczu. Miejmy nadzieję, że w drugiej części spotkania widowisko wkroczy na wyższy poziom. Wracamy za kwadrans !

• Po jednej minucie doliczonej przez arbitra do regulaminowego czasu gry Pan Oliver zakończył pierwszą część spotkania.

• Było groźnie ! Klostermann dośrodkował z prawej strony w pole karne. Gdyby nie trącenie piłki nogą przez Glika Timo Werner mógłby cieszyć się z bramki.

• Po dwóch szybkich ciosach wyprowadzonych przez obydwie drużyny, ponownie wracamy do serii niedokładnych zagrań i sporej ilości błędów.

• Niesamowita odpowiedź piłkarzy z Księstwa.

• Coś nieprawdopodobnego !!!! Mamy odpowiedź gości ! Dośrodkowanie z prawej strony, piłkę głową zgrał Diakhaby, do ustawionego tuż przed bramkarzem gospodarzy Tielemansa. Pierwszy strzał został obroniony, jednak dobitka była już skuteczna.

• Goooooooooooool !!!!!! W końcu mamy pierwszą bramkę w spotkaniu ! Długie prostopadłe podanie do którego dopadł Fosrsberg pomknął z nią kilka metrów i huknął z ostrego kąta !

• Sędzia sięga po drugą żółtą kartkę w spotkaniu. Tym razem za faul taktyczny ukarany Demme.

• Ależ okazja dla Lipska!! Po zagraniu z rzuty rożnego piłkę głową przedłużył Poulsen, zaś znowu kilku centymetrów zabrakło tym razem Wernerowi, który starał się zamykać akcję na dłuższym słupku.

• Próbują zarówno jedni jak i drudzy, jednak wciąż brakuje skuteczności, celnych podań.

• W końcu coś się zadziało ! Toure zagrał płasko w pole karne i gdyby Falcao miał o kilka centymetrów dłuższą nogę prawdopodobnie wpakowałby piłkę do siatki gospodarzy.

• Nic z tego wciąż bez bramek po pierwszym kwadransie gry na RB Arena.

• Może teraz, rzut rożny dla gospodarzy.

• Fatalne dośrodkowanie Diakhabiego. Wciąż czekamy na pierwszą groźną sytuację podbramkową.

• Mamy pierwszy żółty kartonik w dzisiejszym spotkaniu. Taktyczny faul Tielemansa.

• Sam na sam z bramkarzem znalazł się Timo Werner, jednak sędzia dopatrzył się słusznego spalonego.

• Sporo nerwowości w grze obu zespołów w pierwszych minutach meczu.

• Mamy pierwszy stały fragment gry. Rzut rożny dla Monaco. Sporo zamieszania w polu karnym, ale bez konsekwencji dla gospodarzy.

• Piłkę na środku boiska ustawili piłkarze gospodarze. Gwizdek arbitra ! Zaczynamy !

• Sędzia główny dzisiejszego spotkania Pan Michael Olivier wyprowadza piłkarzy obydwu drużyn na murawę stadionu RB Arena. Jeszcze hymn Ligi Mistrzów i będziemy mogli zaczynać miejmy nadzieję wspaniałe widowisko !

• Czy po meczu na ustach trenera gospodarzy wciąż będzie widniał tak szeroki uśmiech? Już za kwadrans pierwszy gwizdek arbitra !

• Mamy nadzieje, że Kamil Glik podtrzyma znakomitą formę z rozgrywek ligowych. Może dzisiejszego wieczoru będzie miał kolejną okazję w tym sezonie, aby cieszyć się ze zdobytej bramki.

• Czy wicemistrz Niemiec występujący dzisiejszego wieczora w roli absolutnego kopciuszka sprawi niespodziankę i zdoła przebić się przez defensywę dowodzoną przez Kamila Glika?

• Dzisiejszy mecz będzie pojedynkiem dwóch snajperów. Czy któryś z nich będzie miał okazję cieszyć się z bramki?

• Starcie absolutnego debiutanta, który zaledwie po ośmiu latach od momentu założenia klubu znalazł się w gronie 32 najlepszych drużyn Starego Kontynentu, z półfinalistą ubiegłorocznych rozgrywek Champions League zapowiada się niezwykle ciekawie.

• Piłkarze z Księstwa wystąpią w dzisiejszym pojedynku w takim składzie.

• Czas na składy na początek gospodarze !

• Witam serdecznie wszystkich wygłodniałych fanów Ligi Mistrzów, którzy od wczoraj są w piłkarskim raju ! Kolejny sezon największych klubowych rozgrywek na świecie rozpoczęty. Dzisiaj czas na drugi dzień wielkich emocji. Swoje mecze w ramach 1. kolejki fazy grupowej rozegrają zespoły z grup: E, F, G i H. Moja skromna osoba przeprowadzi relację ze starcia RB Lipsk – AS Monaco. Zapraszam wszystkich bardzo serdecznie – Michał Granosik.

Kaja Krasnodębska

RB Lipsk - AS Monaco LIVE! Debiut Niemców w elicie

RB Lipsk - AS Monaco LIVE! Debiut Niemców w elicie ©AFP/East News

Mecz RB Lipsk - AS Monaco ONLINE. Kres długiego oczekiwania nadszedł już we wtorek. Właśnie tego wieczoru powróciły najbardziej prestiżowe rozgrywki Starego Kontynentu. Szesnaście zespołów rozpoczęło fazę grupową Ligi Mistrzów. W środowy wieczór do boju staną kolejne. Jedna z nich po raz pierwszy w swojej krótkiej historii. Red Bull Lipsk zagra z ubiegłorocznym półfinalistą, AS Monaco. Na murawie zobaczymy Kamila Grosickiego. Relacja LIVE w GOL24 od 20:45.

Mecz RB Lipsk - AS Monaco ONLINE

- Bezsprzecznie ten mecz będzie dla nas ogromną atrakcją. W ubiegłym sezonie bardzo ciężko pracowaliśmy, żeby otrzymać szansę na grę w Lidze Mistrzów. Nie możemy się już doczekać – przyznał na przedmeczowej konferencji kapitan klubu z Lipska, Willi Orban. – Przychodząc do tej drużyny chciałem kiedyś zagrać w jej barwach w europejskich pucharach, ale nie sądziłem, że zdarzy się to tak szybko. To spełnienie marzeń.

Założony w 2009 roku klub długo na swój debiut w Lidze Mistrzów czekać nie musiał. Zaledwie cztery lata od powstania weźmie udział w najważniejszych klubowych rozgrywkach. Duże pieniądze i jeszcze większe ambicje to przepis na sukces we współczesnym futbolu. Na samym awansie do fazy grupowej Niemcy nie mają zamiaru się jednak zatrzymać. Ich cel leży znacznie wyżej. Czy już w swoim debiucie zdołają postawić pierwszy krok ku fazie pucharowej tegorocznej edycji?

Nie będzie to łatwe zadanie. Naprzeciwko siebie mają bowiem niezwykle groźne AS Monaco. Ekipa występująca na co dzień w lidze francuskiej w ubiegłym roku zabrnęła aż do półfinału. Tam przegrała jednak w dwumeczu z Juventusem 1-4. Oczekiwane kładzione na niej w aktualnej edycji są co najmniej równie wysokie, chociaż odeszli Kylian Mbappe, Bernardo Silva czy Benjamnin Mendy.

Zespół z Monaco wydaje się mieć wszystko, aby temu podołać. Nie bez przyczyny po pięciu kolejkach plasuje się na drugim miejscu w tabeli Ligue 1, ustępując jedynie PSG. Serię zwycięstw przerwał w ubiegły weekend. Po powrocie z reprezentacyjnej przerwy drużyna Kamila Glika uległa Nice 0-4.

Nieco słabiej na własnym podwórku radzą sobie piłkarze z Lipska. Oni po trzech meczach mogą pochwalić się dorobkiem sześciu punktów zdobytym w starciach z Freiburgiem oraz Hamburgerem SV. Te dwie wygrany przyszły po niewielkim falstarcie, który RB zaliczył na inaugurację sezonu kiedy to przegrał z Schalke 04. Teraz będzie miał okazje pokazać się na jeszcze bardziej prestiżowych arenach.

W całej krótkiej historii klubu z Niemiec meczu z AS Monaco jak dotąd nie było. W tym premierowym mogą nie wystąpić Naby Keïta czy Marvin Compper. Po drugiej stronie barykady zabraknie na pewno Loïca Badiashile’a i Thomasa Lemara.

Przewidywane składy:

RB Lipsk: Gulacsi - Bernardo, Orban, Upamecano, Halstenberg - Sabitzer, Kampl, Demme, Bruma - Werner, Augustin.

AS Monaco: Subasić - Sidibe, Glik, Jemerson, Jorge - Lopes, Moutinho, Fabinho, Lemar - Jovetić, Falcao.

Liga Mistrzów: Kto wygra mecz RB Lipsk - AS Monaco?

Mecz RB Lipsk - AS Monaco TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzi stacja nSport+. Komentują Żelisław Żyżyński i Wojciech Jagoda. Relacja LIVE w GOL24.pl od 20:45.