Mecz RB Lipsk - Tottenham Hotspur ONLINE. Gdzie oglądać w...

RB Lipsk

3

Tottenham Hotspur

0

• Koniec meczu! RB Lipsk rozbił Tottenham 3:0 i awansował do ćwierćfinału Ligi Mistrzów!

• W miejsce Auriera na boisko wszedł Malachi Fagan-Walcott.

• Sędzia przedłużył drugą część spotkania o sześć minut.

• Strzał Tylera Adamsa odbił jeszcze Hugo Lloris, ale dobitka wprowadzonego chwilę wcześniej na boisko Emila Forsberga była już skuteczna. Nokaut w Lipsku! Gospodarze prowadzą 3:0!

• GOOOOOOOOOOOOOL! 3:0! EMIL FORSBERG!

• Emil Forsberg pojawił się na boisku w miejsce Marcela Sabitzera.

• Pierwsza roszada w drużynie Tottenhamu. Gedson Fernandes zmienił Giovanniego Lo Celso.

• Dele Alli oddał celny strzał po zagraniu Lucasa Moury. Na posterunku był Peter Gulacsi.

• Marcel Sabitzer faulował na skrzydle Dele Alliego. Żółta kartka dla strzelca dwóch bramek.

• Dele Alli obejrzał żółtą kartkę za faul na Angelino.

• Japhet Tanganga pociągał Timo Wernera za koszulkę. Żółta kartka.

• Erik Lamela ostro potraktował Marcela Sabitzera. Austriak co prawda zwijał się z bólu, ale będzie mógł kontynuować grę.

• Druga roszada w ekipie RB Lipsk. Amadou Haidara wszedł w miejsce Christophera Nkunku.

• Zmiana w drużynie RB Lipsk. W miejsce Nordiego Mukiele na murawie zameldował się Tyler Adams.

• Nordi Mukiele został trafiony piłką w twarz. Ogłuszony piłkarz gospodarzy został zniesiony z boiska na noszach.

• Konrad Laimer faulem zatrzymał Erika Lamelę. Żółta kartka dla zawodnika RB Lipsk.

• Erik Lamela przewrócił się w szesnastce po kontakcie z Dayotem Upamecano. Zagranie nie kwalifikowało się na rzut karny - orzekł arbiter.

• Druga połowa spotkania w Lipsku już się zaczęła!

• Koniec pierwszej połowy! RB Lipsk pewnie prowadzi 2:0 z Tottenhamem Hotspur! W dwumeczu 3:0 dla zespołu z Niemiec.

• Harry Winks obejrzał żółtą kartkę za faul na Konradzie Laimerze.

• Eric Dier wybijał piłkę, ale nastrzelił Patricka Schicka. Było blisko dość kuriozalnego gola.

• W końcu Tottenham! Giovani Lo Celso ładnie strzelił z pola karnego. Peter Gulacsi zdołał odbić futbolówkę.

• Ryan Sessegnon nadepnął na stopę Nordiego Mukiele. Sędzia ukarał zawodnika Tottenhamu żółtą kartką.

• Patrik Schick wypracował pozycję do strzału Timo Wernerowi. Niezbyt mocne uderzenie reprezentanta Niemiec padło łupem Hugo Llorisa.

• Szybki kontratak RB Lipsk. Timo Werner pociągnął prawym skrzydłem, ale jego dogranie do Patricka Schicka był nieco zbyt mocne.

• Marcel Sabitzer trafia po raz drugi! Tym razem po asyście Angelino. Hiszpan dośrodkował na bliższy słupek do Sabitzera, a ten znakomicie wykończył akcję celną główką!

• GOOOOOOOOOOOL! 2:0! MARCEL SABITZER!

• Angelino pomknął lewą flanką i dograł w pole karne na piąty metr do Timo Wernera. Niemiecki napastnik wpakował piłkę do siatki, ale znajdował się na minimalnym spalonym! Arbiter nie uznał bramki.

• Nordi Mukiele uderzał z ostrego kąta po zgraniu głową Patricka Schicka. Piłkarz RB Lipsk trafił w boczną siatkę, ale i tak znajdował się na ofsajdzie.

• Timo Werner odegrał do Macela Sabitzera, który uderzył tuż zza pola karnego. Hugo Lloris trącił piłkę końcówkami palców, ale ta odbiła się od słupka i wpadła do siatki! RB Lipsk w dwumeczu prowadzi 2:0!

• GOOOOOOOOOL! 1:0! MARCEL SABITZER!

• Dele Alli urwał się na prawym skrzydle i dograł do wbiegającego w pole karne Erika Lameli. Argentyńczyk był jednak nieco spóźniony.

• Pierwszy gwizdek arbitra! Spotkanie już się rozpoczęło!

• Obie ekipy już na murawie! Za moment początek rewanżowego meczu o ćwierćfinał Ligi Mistrzów!

• Rezerwowi Tottenham: Gazzaniga, Vertonghen, NDombele, Skipp, G. Fernandes, Parrott, Fagan-Walcott.

• Rezerwowi RB Lipsk: Mvog, Haidara, Y. Poulsen, Forsberg, Adams, Lookman, Olmo.

• Red Bull Lipsk, jeśli chodzi o sytuację na swoim krajowym podwórku, jest na dużo lepszej pozycji od swojego przeciwnika. W tabeli zajmuje lokatę trzecią i wciąż liczy się w walce o tytuł mistrza Niemiec. Do lidera, Bayernu Monachium, traci pięć punktów.

• W angielskiej Premier League popularne Koguty zajmują w tabeli ósmą pozycję i do miejsc gwarantujących grę w Champions League tracą aż siedem punktów.

• To nie jest sezon Tottenhamu. "Koguty" w fazie grupowej przegrywały z Bayernem Monachium 2:7 i 1:3. W pierwszym meczu 1/8 finału przeciwko RB Lipsk Tottenham również przegrał, choć już dużo skromniej. Niemiecki klub wygrał 1:0, a jedynego gola w tym spotkaniu strzelił Timo Werner z rzutu karnego w 58. minucie pojedynku.

• Na Red Bull Arena o ćwierćfinał Ligi Mistrzów RB Lipsk powalczy z finalistą poprzedniej edycji, Tottenham Hotspur. W Londynie niemiecki klub wygrał 1:0. Początek rewanżowego spotkania 1/8 finału Champions League o godzinie 21. Witamy w relacji LIVE!

red

Mecz RB Lipsk - Tottenham Hotspur ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©East News

Mecz RB Lipsk - Tottenham Hotspur ONLINE. We wtorek 10 marca RB Lipsk zagra u siebie z Tottenhamem Hotspur w rewanżowym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów. "Koguty" muszą odrabiać straty, bo zespół z Niemiec wygrał przed dwoma tygodniami 1:0 na wyjeździe. Początek transmisji o godzinie 21.00. Relacja na żywo z meczu RB Lipsk - Tottenham live w GOL24.pl!

Mecz RB Lipsk - Tottenham Hotspur ONLINE

Piątkowa konferencja prasowa menedżera Tottenhamu Jose Mourinho. Spotkanie z mediami z pozoru jak każde inne. Ale Portugalczyk zaskoczył wszystkich, witając się z dziennikarzem... łokciem. Jednak po chwili przybił z nim piątkę.

- Musisz być przygotowany na poradzenie sobie z nieprzewidywalnymi rzeczami, ale wiem, że taki sezon jak ten już się nie powtórzy. Musimy latem zbudować inny skład, bardziej zrównoważony - tłumaczył Mourinho.

Gdyby brać pod uwagę tylko formę w ostatnich tygodniach, piłkarze Tottenhamu mogliby sobie darować wyjazd do Niemiec. Pięć ostatnich meczów Spurs to porażki z Lipskiem (0:1), Chelsea (1:2) i Wolverhamptonem (2:3), odpadnięcie z Pucharu FA z Norwich (1:1, karne 2:3) i sobotni remis z Burnley (1:1).

Zwłaszcza nieobecność kontuzjowanych liderów drużyny, Harry’ego Kane’a i Sona Heung-mina, odcisnęła na wynikach duże piętno. Piłkarze wierzą jednak, że druga połowa spotkania z Burnley, w której zagrali dobrze i strzelili gola, będzie dla nich punktem zwrotnym.

- Musi być. Pokazaliśmy charakter. Gramy ze sobą od lat. Wiemy, na co nas stać. Przechodzimy teraz trudny okres, ale głęboko wierzę w to, że będziemy potrafili się przełamać - podkreślał po meczu Dele Alli. - Duch w drużynie nie zginął. Do Lipska pojedziemy z taką energią, jaką pokazaliśmy w drugiej połowie z Burnley. Jeśli zagramy równie dobrze, mamy spore szanse na awans - wtórował mu Toby Alderweireld.

Mecz RB Lipsk - Tottenham Hotspur TRANSMISJA TV

Mecz RB Lipsk - Tottenham live będzie transmitowany w telewizji na żywo na kanale Polsat Sport Premium 1. Początek transmisji z meczu o godz. 20:50. Spotkanie komentować będą Marcin Feddek i Artur Wichniarek.

21:00 mecz RB Lipsk - Tottenham online