Mecz Real Madryt - Club Brugge ONLINE. O pierwsze...

Mecz Real Madryt - Club Brugge ONLINE. O pierwsze zwycięstwo. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Liga Mistrzów, Grupa A
2019-10-01 18:55

Real Madryt

2

Club Brugge

2

• Niespodzianka w Madrycie stała się faktem. Tak jak można było się spodziewać, Real od samego początku drugiej połowy przystąpił do odrabiana strat. Zanim zdobył jednak gola, szansę na hat-tricka miał Emmanuel Dennis, lecz jego uderzenie obronił Alphonse Areola. Niedługo później bramkę kontaktową zdobycie Sergio Ramos, a w 85. minucie spotkania do remisu doprowadził Casemiro. Na strzelenie gola na wagę trzech punktów "Królewskim" brakło już jednak czasu. To już wszystko, jeśli chodzi o ten mecz, za uwagę dziękuje Maciej Pietrasik.

• Koniec meczu! Real Madryt tylko remisuje z Clubem Brugge 2:2!

• Po dośrodkowaniu Kroosa niecelnie uderzał Varane.

• Luca Modrić wywalczył jeszcze rzut rożny. Będzie to ostatnia sytuacja dla Realu na zdobycie zwycięskiego gola.

• Ostatnia zmiana w zespole gości. Schodzi Percy Tau, wchodzi Siebe Schrijvers.

• Eden Hazard faulował Eduarda Sobola i został upomniany żółtą kartką.

• Spory błąd Mignoleta, ratuje kolegę Simon Deli, blokując w polu karnym Ramosa!

• Cztery minuty ma jeszcze Real, aby zdobyć gola na wagę trzech punktów.

• Naciska Real. Carvajal przejął piłkę na połowie rywala, przyblokowany strzał Benzemy, będzie jeszcze rzut rożny.

• Druga zmiana w Clubie Brugge. Nie nagrał się za wiele Lois Openda, zastąpił go Dion Cools.

• Od razu po czerwonej kartce mamy wyrównanie dla Realu! Toni Kroos dośrodkował w pole karne z rzutu wolnego, a Casemiro wygrał pojedynek główkowy z rywalem, doprowadzając do remisu!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL DLA REALU! CASEMIRO!

• Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką ukarany Rudd Vormer! Kapitan Clubu Brugge poza boiskiem, goście w końcówce będą musieli radzić sobie w dziesiątkę!

• Zdecydowanie za mocne było zagranie Ramosa do Marcelo. Od autu zaczną goście.

• Po dośrodkowaniu Vormera główkował Mechele, lecz strzał obrońcy był niecelny.

• Percy Tau miał sporo miejsca na lewej stronie. Po interwencji Sergio Ramosa wicemistrzowie Belgii mają rzut rożny.

• Potrzebuje pomocy medycznej Brandon Mechele. Kolegę staranował interweniujący Simon Mignolet.

• Zaostrza się gra gości. Teraz niebezpiecznie zagrał Ruud Vormer, kolejna żółta kartka.

• Lois Openda popchnął Modricia i zarobił żółtą kartkę.

• Trochę chaosu w środku pola mamy teraz na boisku. To z pewnością na rękę gościom, bo Realowi na odrobienie strat pozostał już tylko kwadrans plus to, co doliczy arbiter.

• Openda dobrze dośrodkował w pole karne, ale Percy Tau przy przyjęciu piłki pomagał sobie ręką.

• Pierwsza zmiana w zespole gości. Kończy występ bohater tego meczu, Emmaniel Dennis. Zastępuje go Lois Openda.

• Blisko gola Real! Prostopadłe podanie do Modricia, Chorwat znalazł się z piłką w polu karnym, lecz przestrzelił!

• Simon Mignolet ukarany żółtą kartką za przedłużanie gry.

• Pierwsza akcja VIniciusa prawą stroną, z problemami piłkę po dośrodkowaniu Brazylijczyka złapał Mignolet.

• Ostatnia zmiana w Realu. Opuszcza boisko Lucas Vazquez, za niego Vinicius Junior.

• Hazard miał sporo miejsca przed polem karnym i zdecydował się na strzał, lecz uderzył wyraźnie obok słupka.

• Ruud Vormer dobrze dośrodkował z pole karne z rzutu wolnego, ale Simon Deli główkował niecelnie.

• Sporo problemów z Dennisem mają dziś gracze Realu. Teraz faulował go Casemiro.

• Trwa ostrzał bramki Mignoleta. Tym razem obok słupka uderzał Lucas Vazquez.

• Benzema uderzał z woleja, lecz była to próba bardzo niecelna. Napór Realu trwa.

• Kolejne stop klatki nie są już tak jednoznaczne. Wszystko było na styku, tak czy inaczej gol został uznany.

• Dośrodkował w pole karne Karim Benzema, a Sergio Ramos z bliska trafił do siatki,.Początkowo odgwizdano spalonego, po analizie VAR sędzia zmienił decyzję. Wydaje się to bardzo dziwne, bo powtórki sugerują wyraźnego spalonego!

• GOOOOOOOOOOOOOOOL DLA REALU! SERGIO RAMOS!

• Casemiro ładnie uderzył z dystansu, lecz nie dał się zaskoczyć Mignolet.

• Emmanuel Dennis mógł skompletować hat-tricka! Napastnik Clubu Brugge świetnie minął Varane'a, wpadł w pole karne, ale obronił jego strzał Areola!

• Real naciska od samego początku drugiej połowy. Hazard dostał piłkę w polu karnym, lecz jego strzał zablokował Hans Vanaken.

• Strzał z ostrego kąta Edena Hazarda, Mignolet wybił piłkę na kolejny rzut rożny.

• Carvajal wszedł w pole karne z lewej strony, strzelał z ostrego kąta, ale Mignolet przeniósł piłkę nad poprzeczką.

• Po dośrodkowaniu w pole karne z rzutu wolnego główkował Benzema, Francuz strzelał daleko obok bramki.

• Niespodziewanie nie ma też Thibauta Courtoisa. W bramce Realu Alphonse Areola.

• Dwie zmiany w zespole Realu. Nie wrócił na boisko Nacho, w jego miejsce Marcelo.

• Znów gramy!

• Piłkarze obu drużyn wracają powoli na boisko. Za moment początek drugiej połowy.

• Sensacyjnie układa się na razie spotkanie w Madrycie - Club Brugge prowadzi do przerwy z Realem 2:0! Bohaterem spotkania jest Emmanuel Dennis, który zdobył dwie bramki, lecz przy obu miał sporo szczęścia. Najpierw potknął się przy strzale, wykańczając kontrę, co kompletnie zmyliło Thibauta Courtoisa. Później odebrał piłkę Luce Modriciowi, znów się potknął przed strzałem, lecz przelobował bramkarza. Real częściej atakuje, ale na razie jest nieskuteczny. Najbliżej szczęścia był Raphael Varane, którego strzał instynktownie obronił Simon Mignolet, trzykrotnie bardzo bliski szczęścia był Toni Kroos. Czy w drugiej połowie Real odrobi straty? Wracamy za niespełna kwadrans!

• Koniec pierwszej połowy!

• Drybling Benzemy w polu karnym, spore zamieszanie, wybili jednak piłkę obrońcy.

• Minutę dłużej potrwa pierwsza połowa.

• Znów bliski szczęście Toni Kroos! Niemiec uderzył sprzed pola karnego, znów tuż obok słupka!

• Kolejna kontra Clubu Brugge, przyblokował Percy'ego Tau Varane.

• Kroos dośrodkował w pole karne, Simon Deli wybił piłkę na rzut rożny. To już siódmy korner dla Realu w tym meczu.

• Sensacyjnie układa się mecz w Madrycie! Luka Modrić zanotował fatalną stratę na własnej połowie, Emmanuel Dennis przejął futbolówkę i znalazł się sam na sam z Courtoisem - napastnik gości znów się potknął tuż przed strzałem, lecz opanował sytuację i przelobował bramkarza!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL DLA CLUBU BRUGGE!

• Lucas Vazquez chciał strzelać sprzed pola karnego i nie trafił czysto w piłkę.

• Mógł być remis! Świetna kontra Realu, dwójkowa akcja Benzemy i Kroosa, Niemiec uderzył tuż obok słupka!

• Hazard próbował się obrócić z piłką w polu karnym, lecz nie wyszło to pomocnikowi Realu.

• Club Brugge przed szansą na podwyższenie wyniku! Krepin Diatta otrzymał długie podanie z rzutu wolnego, dograł do Percy'ego Taua, który dobrze uderzył, był jedank na posterunku Courtois!

• Dość rozpaczliwie broni się teraz Club Brugge. Po jednym ze wślizgów Lucas Vazquez domagał się rzutu karnego, ale milczy gwizdek bułgarskiego arbitra.

• Real rozgrywa piłkę na własnej połowie. Za każdym razem, gdy futbolówka trafia do Thibauta Courtoisa, na Santiago Bernabeu momentalnie rozlegają się gwizdy.

• Simon Mignolet ratuje Club Brugge! Toni Kroos dośrodkował z rzutu wolnego wprost na głowę Raphaela Varane'a, strzał Francuza znakomicie obronił jednak bramkarz gości!

• Seria kornerów dla Realu - trzeci w ciągu zaledwie minuty.

• Akcja Hazarda i Benzemy lewą stroną. Dośrodkowanie Francuza zablokowane, jeszt jeszcze rzut rożny.

• Real oddał już pięć strzałów na bramkę Mignoleta, lecz żaden nie był celny. Jedyne uderzenie gości przyniosło im natomiast gola.

• Akcja wicemistrzów Belgii prawą stroną, dośrodkował w pole karne Tau, ale wybił piłkę jeden z obrońców.

• Toni Kroos uderzył z woleja sprzed pola karnego, piłka odbiła się od jednego z graczy Clubu Brugge i przeszła tuż obok słupka!

• Krepin Diatta minął na prawej stronie Nacho, lecz kolegę z obrony dobrze asekurował Varane i przejął futbolówkę.

• Szybka akcja Realu prawą stroną, Carvajal podał przed pole karne do Modricia, a Chorwat uderzył tuż obok słupka!

• Carvajal zagrał w pole karne do Hazarda, lecz ten nie zdołał oddać strzału. Dośrodkowanie Nacho było natomiast kompletnie nieudane.

• Percy Tau dobrze minął dwóch rywali na lewej stronie. Faulował przeciwnika Raphael Varane.

• Modrić wdał się w drybling w polu karnym, ale także jego zatrzymał Mata.

• Daniel Carvajal zagrał na lewą stronę do Edena Hazarda, lecz Belg nie zdołał minąć Clintona Maty.

• Kolejna kontra Belgów i długa piłka do Dennisa. Tym razem był jednak spalony.

• Wysokim pressingiem wyszedł teraz Real. Dobrze poradzili sobie z tym jednak Belgowie.

• Sensacja na Santiago Bernabeu! Kontra Clubu Brugge i prowadzenie gości. Percy Tau miał sporo miejsca na lewej stronie, zagrał w pole karne do Emmanuela Dennisa, a temu strzał zupełnie nie wyszedł, lecz piłka wtoczyła się do siatki! Początkowo gol nie został uznany ze względu na spalonego, ale po analizie VAR sędzia wskazał na środek boiska!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL DLA CLUBU BRUGGE! EMMANUEL DENNIS!

• Toni Kroos złapany na spalonym.

• Pierwsza dobra sytuacja dla Realu! Sporo miejsca w polu karnym miał Benzema, ale po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową posłał piłkę obok słupka!

• Akcja Realu lewą stroną, Karim Benzema zagrał do Nacho, a ten dośrodkował w pole karne. Skończyło się na rzucie rożnym.

• Tak jak można się było spodziewać, Real od samego początku ma przewagę. Na razie "Królewscy" nie mogą się jeszcze przebić w pole karne rywali.

• Od środka rozpoczął Real. Gospodarze w tradycyjnych, białych strojach. Club Brugge na niebiesko-czarno.

• Zaczynamy!

• Sędzią dzisiejszego meczu jest Bułgar Georgi Kabakow. Właśnie wyprowadza piłkarzy obu drużyn na boisko.

• Oba zespoły w ostatnim czasie nie miały okazji do rywalizowania w oficjalnych spotkaniach. Dla Clubu Brugge rywalizacja na Santiago Bernabeu jest niewątpliwie sporym przeżyciem.

• Club Brugge w pierwszej kolejce zremisował na własnym boisku z Galatasaray. Belgowie w lidze są niepokonani i zajmują pozycję lidera. Do tej pory wygrali sześć z ośmiu meczów. Dziś o jakąkolwiek zdobycz punktową w Madrycie będzie im jednak bardzo trudno.

• Pierwsza kolejka w wykonaniu Realu Madryt była bardzo zła - "Królewscy" przegrali w Paryżu z PSG aż 0:3, przez co zajmują na razie ostatnie miejsce w grupie A. W lidze hiszpańskiej drużyna Zinedine'a Zidane'a jest liderem, ale ma już na koncie trzy remisy w siedmiu meczach. Ostatnio Real bezbramkowo zremisował z Atletico.

• Tak prezentuje się natomiast pierwszy skład oraz rezerwy Clubu Brugge:

• Tak prezentuje się wyjściowa jedenastka oraz ławka rezerwowych Realu Madryt:

• Zaczynamy drugą kolejkę fazy grupowej Ligi Mistrzów! Na początek mecz w Madrycie, gdzie Real podejmie Club Brugge. Początek tego spotkania o 18:55, a na relację na żywo na łamach GOL24.pl zaprasza Państwa Maciej Pietrasik!

Real - Club Brugge LIVE! O pierwsze zwycięstwo

Real - Club Brugge LIVE! O pierwsze zwycięstwo ©AFP/East News

Mecz Real Madryt - Club Brugge ONLINE. Pora na drugą kolejkę Ligi Mistrzów. W grupie A "Królewscy" powalczą o pierwsze punkty. Czy w dobrym stylu zrehabilitują się za wysoką porażkę z PSG? Relacja LIVE w GOL24 od godziny 18:55.

Mecz Real Madryt - Club Brugge ONLINE

Dwa tygodnie temu Real został zmasakrowany w Paryżu. Przegrał zasłużenie 0:3. Jeśli pod uwagę weźmiemy, że w składzie PSG zabrakło wszystkich trzech najlepszych zawodników (Neymara, Kyliana Mbappe oraz Edinsona Cavaniego) to wynik wydaje się być jeszcze gorszy z perpektywy Madrytu.

Dzisiaj ma być jednak zupełnie inaczej.
Real dostaje przeciwnika z niższej półki, który na inaugurację tylko zremisował z tureckim Galatasaray Stambuł (0:0). Jest zatem spora szansa na przekonujące zwycięstwo i tym samym awans na drugie miejsce w grupie A.

Przewidywane składy na mecz Real Madryt - Club Brugge:
Real Madryt: Courtois - Carvajal, Varane, Ramos, Nacho - Modrić, Casemiro, Kroos - Hazard, Benzema, Vinícius Júnior.
Club Brugge: Mignolet - Ricca, Deli, Mechele, Mata - Vanaken, Rits, Vormer - Diatta, Okereke, Bonaventure.

Nie zagrają w meczu Real Madryt - Club Brugge:
Real Madryt: Bale, Asensio, James, Mendy, Isco (?), Marcelo (?)
Club Brugge: Mitrović, Balanta

Mecz Real Madryt - Club Brugge TRANSMISJA TV

Transmisja na żywo na płatnym kanale Polsat Sport Premium 1. W internecie mecz w IPLA TV. Komentuje duet Tomasz Włodarczyk – Bartłomiej Rabij. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 18:55. Zapraszamy