Mecz Real Madryt - Galatasaray Stambuł ONLINE. "Królewscy"...

Mecz Real Madryt - Galatasaray Stambuł ONLINE. "Królewscy" są na musiku. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

0

• Koniec! Real gromi Galatasaray aż 6:0! Turcy mogą zapomnieć o awansie do 1/8 finału Ligi Mistrzów!

• Świetna dwójkowa akcja młodego Brazylijczyka z Karimem Benzemą. Francuz wyłożył piłkę Rodrygo, który dopełnia ten wspaniały dla Realu wieczór!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! No i jest hat-trick! Rodrygo dobija Galatasaray!

• Ferland Mendy wywalczył sobie miejsce do strzału, tylko że jego uderzenie pozostawiło wiele do życzenia.

• Ostatnia zmiana tego meczu. Yuto Nagatomo zmieniony przez Adema Buykua.

• Galatasaray nadal nie ma bramki w tej edycji Ligi Mistrzów. Wygląda to fatalnie, ale jeżeli oddaje się tylko 2 celne strzały w meczu to niestety ciężko zdobyć bramkę.

• Dani Carvajal dograł idealną piłkę do Karima Benzemy, który dobił ją do pustej bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Karim Benzema po raz drugi!

• Karim Benzema wpadł w pole karne i z 5 metrów trafia w słupek!

• Dośrodkowanie Isco zostało zablokowane.

• Isco wchodzi na murawę w miejsce Edena Hazarda.

• Znakomite uderzenie Toniego Kroosa, ale świetnie broni Fernando Muslera!

• Real spokojnie utrzymuje się przy piłce. Gospodarze nie chcą już atakować bramki rywala.

• Luka Modrić zmienia Casemiro.

• Ryan Babel ukarany żółtą kartką.

• Nieudane dośrodkowanie Toniego Kroosa. Od bramki zaczną goście.

• Fatalne uderzenie Karima Benzemy. Piłka wylądowała na drugim piętrze Santiago Bernabeu.

• Na murawie pojawił się także Omer Bayram, który zmienił Stevena Nzonziego.

• Po przerwie wyszło na murawę dwóch nowych zawodników gości. Ryan Donk zmienił Florina Andone.

• Czas na drugie 45 minut!

• Koniec pierwszej połowy! Real do przerwy miażdży Galatasaray!

• Fatalny błąd defensywy gości. Rodrygo przejął piłkę i wyłożył ją do pustej bramki Francuzowi. Galatasaray na łopatkach!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Karim Benzema!

• Frederico Valverde ogląda żółtą kartkę.

• Marcelo opuszcza murawę. Brazylijczyk najwidoczniej doznał jakiegoś urazu. W jego miejsce pojawia się Ferland Mendy.

• Mario Lemina potrzebuje pomocy medycznej.

• Casemiro pakuje piłkę do siatki, ale Brazylijczyk był na sporym spalonym.

• Karim Benzema niecelnym strzałem zamknął akcję Realu.

• Znakomita akcja indywidualna Edena Hazard. Belg został jednak powstrzymany na skraju pola karnego.

• Karim Benzema wpadł w pole karne, ale Francuz nie potrafił dograć przed bramkę. Został zablokowany.

• Jean Michael Seri fatalnie marnuje okazję swojej drużyny. Podał niecelnie do świetnie ustawionego kolegi.

• Thibaut Courtois przenosi strzał Leminy nad poprzeczkę swojej bramki.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Sergio Ramos bardzo pewną "panenką" pakuje piłkę do siatki! Galatasaray w 14 minucie na łopatkach!

• Rzut karny dla Realu! Dodatkowo Steven N'Zonzi ukarany żółtą kartką!

• Sędzia główny biegnie do monitora VAR! Czy Steven N'Zonzi faulował Toniego Kroosa? Czy będzie rzut karny?

• Mocny strzał Karima Benzemy sprzed pola karnego, ale piłka szybuje nad bramką!

• WOW! Cóż za początek meczu w wykonaniu Realu, a w szczególności brazylijskiego duetu Marcelo - Rodrygo! Doświadczony lewy obrońca dośrodkował perfekcyjnie na głowę swojego młodszego kolegi i jest 2:0!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Co tu się dzieje! Rodrygo po raz drugi w ciągu trzech minut!

• Toni Kroos huknął w stronę bramki rywala, ale tym razem urugwajski bramkarz broni znakomicie.

• Marcelo dograł idealnie do Rodrygo, który z duża łatwością minął obrońcę i pokonał Fernando Muslerę!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Rodrygo! Szybki cios Realu Madryt!

• Pewna interwencja Carvajala. Ryan Babel już pędził w stronę pola karnego.

• Felix Zwayer użył gwizdka po raz pierwszy!

• Zawodnicy obu drużyn wychodzą na murawę! Czas na hymn Ligi Mistrzów!

• Dla Galatasaray dzisiejszy mecz jest ostatnią szansą na włączenie do walki o awans. Jak na razie ekipa z Turcji nie ma jeszcze zdobytego punktu, a nawet bramki. Statystyka wygląda fatalnie i nie widać szans na zmianę tej sytuacji.

• Real miał bardzo trudny początek tej edycji Ligi Mistrzów. Dopiero zwycięstwo nad Galatasaray dwa tygodnie temu dało nadzieję na awans. W Stambule Królewscy wygrali 1:0 po bramce Toniego Kroosa. Czy dzisiaj zdołają powtórzyć wynik?

• Dzień dobry Państwu! Czas na pojedynek pomiędzy Realem Madryt, a Galatasaray Stambuł! Na relację LIVE zaprasza Bartłomiej Modzelewski!

Real - Galatasaray LIVE! "Królewscy" są na musiku

Real - Galatasaray LIVE! "Królewscy" są na musiku ©AFP/East News

Mecz Real Madryt - Galatasaray Stambuł ONLINE. "Królewscy" zawalczą o poprawę nastrojów. Rywal im leży - to z nim wygrali jedyne spotkanie tej fazy grupowej Ligi Mistrzów. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 21:00.

Mecz Real Madryt - Galatasaray Stambuł ONLINE

Real nie znajduje się w komfortowym położeniu. W lidze ogląda plecy Barcelony, z którą ma perspektywę grudniowego meczu na Camp Nou. W Lidze Mistrzów jest za to daleko za Paris Saint-Germain. Traci do niego aż pięć punktów na trzy kolejki przed końcem. Liderem grupy A już więc raczej nie zostanie.

Może za to awansować z drugiego miejsca. Madrycka prasa nie wyobraża sobie innego scenariusza jak zwycięstwo z Galatasarayem. Tym bardziej, że przeciwnik poległ we wszystkich czterech ostatnich meczach. W Stambule wygraną dał Toni Kroos po zagraniu Edena Hazarda.

- Dla nas każdy kolejny mecz jest najważniejszy - podkreśla Zinendine Zidane. - Wiemy, co musimy zrobić. Zwycięstwo da nam praktycznie awans do kolejnej fazy - tłumaczy francuski trener, wierząc że liderujące PSG ogra Club Brugge.

Przypuszczalne składy na mecz Real Madryt - Galatasaray Stambuł

Real: Courtois - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modrić, Casemiro, Valverde, Kroos - Hazard, Benzema.
Galatasaray: Muslera - Mariano, Luyindama, Marcão, Nagatomo - Nzonzi, Lemina, Belhanda, Feghouli - Babel, Andone.

Nie zagrają w meczu Real Madryt - Galatasaray Stambuł

Real: Asensio, Nacho, Bale
Galatasaray: Falcao, Özbayraklı

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Galatasaray - Real 0:1 (Liga Mistrzów, 22.10.2019)

Mecz Real Madryt - Galatasaray Stambuł TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzą stacje TVP 1 oraz Polsat Sport Premium 1. W internecie mecz dostępny w płatnej aplikacji IPLA TV i darmowej TVP Sport. W Polsacie komentuje duet Tomasz Smokowski - Paweł Golański, a w TVP Sławomir Kwiatowski – Robert Podoliński. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 21:00.