Mecz Real Madryt - Paris Saint-Germain ONLINE. Gdzie oglądać...

Paris Saint-Germain

2

• Koniec meczu! Wielkie emocje w Madrycie i spotkanie kończy się wynikiem 2:2!

• Gareth Bale trafia w słupek! Ależ było blisko!

• Rzut wolny na 17 metrze od bramki PSG! Będzie groźna okazja dla Realu w samej końcówce meczu!

• Strzał Rodrygo ląduje wprost w rękawicach Keylora Navasa.

• 4 minuty doliczone przez arbitra głównego.

• Thomas Meunier ogląda żółtą kartkę.

• Minimalnie niecelne uderzenie głową Varane.

• Piłka spadła pod nogi Hiszpana, który bez zastanowienia skierował ją w samo okienko bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Pablo Sarabia doprowadza do remisu! Co za dwa szybkie ciosy PSG!

• Rodrygo melduje się w miejsce Isco!

• Młody napastnik PSG świetnie wykorzystał błąd Varane i skierował piłkę do pustej bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Kylian Mbappe daje nadzieje!

• Znakomite dośrodkowanie Marcelo, idealnie na głowę Benzem i Navas znowu pokonany!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Karim Benzema po raz drugi!

• Zamiana także w drużynie Królewskich. Federico Valverde opuszcza murawę na rzecz Luki Modricia.

• Wchodzi także Pablo Sarabia, który zmienia Mauro Icardiego.

• Podwójna zmiana w ekipie gości. Angel Di Maria zmieniony przez Juliana Draxlera.

• Marcelo ukarany żółtą kartką.

• Gareth Bale zmienia Edena Hazarda, którego uraz okazał się zbyt poważny.

• Thibaut Courtois uprzedził Kyliana Mbappe! Belg ratuje swój zespół przed stratą gola!

• Eden Hazard potrzebuje pomocy medycznej.

• Real Madryt mocno napiera na swoich rywali, ale jak na razie nie mogą zdobyć bramki!

• Minimalnie niecelne uderzenie Toniego Kroosa! Znowu zabrakło bardzo niewiele!

• Thomas Meunier huknął i piłka poszybowała wysoko nad bramką.

• Toni Kroos zdecydowanie pogubił się we własnym dryblingu i srtacił piłkę pod bramką rywala.

• Zablokowany strzał Neymara. PSG ma rzut rożny.

• Real mógł oddać bardzo szybki cios po zmianie stron, ale Karim Benzema z 3 metrów trafia w Keylora Navasa!

• Na Santiago Bernabeu rozpoczęła się właśnie druga część spotkania!

• Neymar pojawia się na murawie, w miejsce Idrissy Gueye.

• Koniec pierwszej połowy, w której nie brakowało emocji! Jak na razie Real minimalnie prowadzi, ale czy zdoła to utrzymać do końca meczu? Przekonamy się po 15-minutowej przerwie!

• Nie ma karnego! Sędzia wrócił do sytuacji, która odbyła się w środku boiska! Anulował jedenastkę oraz czerwoną kartkę dla Thibaut Courtois, gdyż Idrissa Gueye faulował Marcelo!

• Rzut karny dla PSG!

• Piłka po strzale Casemiro uderza w jednego z graczy PSG i ostatecznie mija poprzeczkę! Było groźnie!

• Potężne uderzenie Daniego Carvajala! Keylor Navas popisuje się jednak znakomitą interwencją.

• Po raz kolejny Keylor Navas zdołał obronić mocny strzał Toniego Kroosa.

• Kylian Mbappe uderzył z ostrego kąta jednak Thibaut Courtois zdołał odbić piłkę.

• Toni Kroos huknął sprzed pola karnego, ale świetnie broni Keylor Navas!

• Zakotłowało się w polu karnym PSG! Benzema znowu miał szansę na zdobycie gola, ale tym razem świetnie broni Navas.

• Francuz był tam gdzie być powinien! Dobił piłkę, która po strzale jego kolegi trafiła w słupek!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Karim Benzema otwiera wynik meczu!

• Dobre uderzenie Toniego Kroosa! Piłka minimalnie mija bramkę strzeżoną przez Keylora Navasa!

• Znowu próbował Mauro Icardi, ale jego strzał głową mija bramkę Realu.

• Kompletnie nieudany strzał Mauro Icardiego. Piłka poszybowała wysoko nad bramką.

• Na początku meczu to goście są dużo aktywniejsi. Jak na razie świetnie ustawiona defensywa Realu radzi sobie z atakami rywali.

• Pierwsza akcja gości, ale Sergio Ramos świetnie blokuje uderzenie rywala.

• No i zaczynamy to wielkie widowisko! Liczymy na wspaniałą grę obu drużyn!

• Zawodnicy opuszczają tunel! Zaraz rozbrzmi hymn Ligi Mistrzów!

• Ciężko wypatrywać faworyta w tym meczu. Nawet jeżeli tak wyglądałby finał to żaden kibic na świecie nie byłby zawiedziony. Czy dzisiaj te dwie wielkie firmy zapewnią nam świetne widowisko?

• Ten mecz może zadecydować o pierwszym miejscu w tabeli dla PSG. Jeżeli to właśnie mistrzowie Francji wyjdą zwycięsko z tego pojedynku to zapewnią sobie wygraną w grupie A.

• Dobry wieczór! Real Madryt - PSG to niewątpliwie jeden z najciekawszych meczów w tej kolejce Ligi Mistrzów! Na relację LIVE z tego spotkania zaprasza Bartłomiej Modzelewski!

Mecz Real Madryt - Paris Saint-Germain ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©East News

Mecz Real Madryt - Paris Saint-Germain ONLINE. Hitem tej kolejki będzie starcie Realu Madryt z Paris Saint-Germain. Na dwie kolejki przed końcem mistrzowie Francji mają już zapewniony awans do fazy pucharowej Champions League, ale nie znaczy to, że we wtorek na Santiago Bernabeu położą się na murawie i pozwolą ograć wciąż niepewnemu wyjścia z grupy (mimo pięciu punktów przewagi nad trzecim w tabeli Club Brugge), Realowi. Relacja na żywo z meczu Real - PSG live w GOL24.pl!

Mecz Real Madryt - Paris Saint-Germain ONLINE

Piłkarze PSG mają z Królewskimi rachunki do wyrównania, bo to właśnie zespół z Madrytu wyeliminowali ich dwa sezony temu w 1/8 finału. Pierwszy krok już zresztą zrobili, pokonując w pierwszej kolejce Real 3:0. Gdyby znów wygrali, a swoje spotkanie (z Galatasaray) wygrali Belgowie, to przewaga Realu na kolejkę przed końcem stopnieje do dwóch punktów i w stolicy Hiszpanii znów zrobi się nerwowo.

A miejscowe media po raz kolejny tej jesieni wezmą się za „grillowanie” piłkarzy i trenera Zinedine’a Zidane’a, który zapewne nie tak wyobrażał sobie powrót do Madrytu. Opuszczał Real wiosną 2018 roku, po trzykrotnym doprowadzeniu go do triumfu w Lidze Mistrzów. Wrócił po niespełna roku, ale druga kadencja na Santiago Bernabeu na razie nie jest tak udana, jak pierwsza. Dopiero w ostatnich meczach gra Królewskich się poprawiła.

- Każdego dnia stajemy się coraz lepsi. Możemy i musimy robić postępy. To staramy się robić za każdym razem, kiedy gramy - powiedział Zidane po ostatnim meczu ligowym z Realem Sociedad. Zwycięstwo 3:1 sprawiło, że „Los Blancos” nadal zajmują drugie miejsce w tabeli La Liga, mając taki sam dorobek punktowy jak liderująca FC Barcelona. - We wtorek czeka nas kolejny mecz i przystąpimy do niego w świetnej formie - zapewnia Francuz, który znów ma problem z Garethem Bale’em.

Walijski skrzydłowy wrócił do zdrowia po dłuższej nieobecności spowodowanej urazem łydki i Francuz dał mu szansę w meczu Realem Sociedad. Bale pojawił się na boisku w drugiej połowie i nie został - najdelikatniej rzecz ujmując - dobrze przyjęty przez kibiców. Każdy jego kontakt z piłką wywoływał gwizdy na trybunach.

Bale podpadł madryckim fanom już wcześniej swoim zachowaniem, ale teraz chyba definitywnie się pogrążył. Wszystko przez sposób, w jaki świętował z kolegami wywalczenie przez swoją reprezentację awansu na Euro 2020. Zrobił to pozując m.in. do zdjęcia z walijską flagą. Widniał na niej napis: „Walia. Golf. Madryt. W takiej kolejności”. Było to nawiązanie do słów Predraga Mijatovicia. Były dyrektor „Królewskich” powiedział w rozmowie z „Radio SER”, że dla Bale’a najważniejsza jest reprezentacja, potem gra w golfa i dopiero na końcu Real.

Bale, jeśli zagra we wtorek (w niedzielę nie pojawił się na treningu), będzie miał coś wszystkim w Madrycie do udowodnienia. Coś do udowodnienia będzie miał również wracający po kontuzji Neymar, który nie przestaje grać na nerwach paryskim kibicom i trenerowi Thomasowi Tuchelowi.

Na szczęście nie na boisku, bo w swoim pierwszym od 5 października występie Brazylijczyk przyczynił się do zwycięstwa nad Lille OSC (PSG wygrało 2:0, a on miał udział w jednej z bramek). Irytuje jednak wszystkich swoim uporem, bo odrzuca propozycje przedłużenia kontraktu z PSG, dając jasno do zrozumienia, że nadal chce wrócić do Barcelony (nie udało mu się tego zrobić latem).

Tuchelowi podpadł również swoim wypadem do Madrytu, na mecz Pucharu Davisa Hiszpania - Rosja. Na krytykę odpowiedział... śpiewająco, publikując w social mediach swoje zdjęcie z treningu PSG. W podpisie nawiązał do hitu Bobby’ego McFerrina „Don’t Worry Be Happy”. Ciekawe, czy we wtorek zagra śpiewająco. Jeśli zagra...

Mecz Real Madryt - Paris Saint-Germain TRANSMISJA TV

Studio przed wtorkowymi meczami rozpocznie się o godz. 18:10 w Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 3. Początek transmisji tv ze spotkania Real Madryt - Paris Saint-Germain na żywo o godz. 20:50 w Polsat Sport Premium 1. Mecz komentować będą Cezary Kowalski i Paweł Golański (z Madrytu).

21:00 mecz Real Madryt - Paris Saint-Germain na żywo
Polsat Sport Premium 1

Tekstowa relacja na żywo z meczu Real Madryt - Paris Saint-Germain live w GOL24.pl.