Mecz Real Sociedad - FC Barcelona ONLINE. Gdzie oglądać w...

Mecz Real Sociedad - FC Barcelona ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Puchar Hiszpanii, Ćwierćfinał
2017-01-19 21:15

Real Sociedad

0

FC Barcelona

1

• Ostatni gwizdek sędziego Gonzaleza Gonzaleza kończy pierwszy mecz ćwierćfinału Pucharu Króla. Na Estadio Anoeta FC Barcelona wygrywa po golu Neymara z rzutu karnego

• Żółta kartka dla Asiera Illaramendiego za faul na Gomesie.

• Messi przesadził. Powalił Elustondo tuż po wybiciu piłki. Sędzia nie sięga do kieszonki! Wściekli kibice RSSS skandują coś o gwieździe Barcelony.

• Zaiskrzyło między zawodnikami po przewinieniu Pique na Oyarzabalowi. W kilka sekund sędzia był otoczony przez kilku zawodników obu drużyn.

Martinez uderza głową wysoko nad bramką gości.

• Elustondo wyskakuje najwyżej, po czym wybija głową daleko poza pole karne.

• Neymar lekko zahaczony przez Zurutuzę na lewej stronie boiska. Messi ustawia piłkę...

• Udany powrót Zurutuzy, który skutecznie przyblokował Luisa Suareza we własnym polu karnym. Sędzia wrócił do wcześniejszego faulu. Pierwszy strzał Pique z woleja zostało zablokowany, a poprawka - po rykoszecie - wychodzi na rzut rożny.

• Pique pewnie i daleko główkuje we własnym polu karnym po dośrodkowaniu Oyarzabala z prawej strony. A po uderzeniu Berchiche z dystansu "kontry nie będzie".

• Za wysoko podniesiona noga Neymara w starciu z Elustondo. Korkami musnął twarz obrońcy.

• David Concha wchodzi w miejsce Williama Jose.

• Piłka otarła się oo górną stronę siatki za poprzeczką.

• Messi faulowany ok. 25 metrów od bramki Rulliego. To niemal idealna pozycja dla Argentyńczyka. Może być groźnie.

• Kolejna kontra gospodarzy spaliła na panewce po niedokładnym podaniu Juanmiego. Cillessen od bramki.

• Andre Gomes w roli lewoskrzydłowego znalazł się z piłką w polu karnym gospodarzy. Jego anemiczny Rulli paruje na rzut rożny.

• Eusebio Sacristan wzmacnia siłę ognia: Sergio Canales za Xabiego Prieto.

• Wzmaga się doping na Estadio Anoeta przy rzucie rożnym dla gospodarzy. Seria fauli w ofensywie piłkarzy Realu Sociedad - rzut wolny dla gości.

• A w ekipie gospodarzy pojawia się Juanmi za Carlosa Velę.

• Za Ivana Rakiticia pojawia się Denis Suarez.

• Kontra gospodarzy powinna zakończyć się co najmniej strzałem. Śrokiem popędził Wiliam Jose, ale po jego zagraniu na 17. metr źle piłkę opanował Oyarzabal - ta odskoczyła do obrony FCB .

• Prieto nie zdążył do prostopadłego podania na prawej flance. Cillessen z "piątki".

• Bezczelne "padolino" Neymara w polu karnym gospodarzy. Żółta kartka na jego koncie.

• Oyarzabalowi brakowało centymetrów, by wepchnąć piłkę do pustej bramki po zagraniu Berchiche!

• To mógł być kuriozalny gol samobójczy Navasa! Dostał piłkę od bramkarza i kopie ją w stronę bramki, a Rulli był tuż za nim! Na szczęście zdążył wybić futbolówkę tuż sprzed linii bramkowej!

• Zurutuzie odskoczyła piłka po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, a liniowy... podniósł chorągiewkę. Pomocnik Realu Sociedad nie był na spalonym. Jednak opinie o niskim poziomie sędziowania w Hiszpanii nie są przypadkowe.

• Sędzia dyktuje rzut wolny dla gospodarzy za faul Rakiticia na Berchiche. Jeden z Basków ustawia piłkę przed Messim i nabija Argentyńczyka. Nie wyszła prowokacja.

• Messi podaje w polu karnym piętką do biegnącego za nim Neymara. Ten za słabo podkręcił w stronę dalszego słupka - piłka minęła bramkę o co najmniej 2 metry.

• Atak gości przynosi rzut rożny z lewej strony. Dobre dośrodkowanie z narożnika na bliższy słupek, gdzie pewnie główkuje Martinez.

• Oyarzabalowi nie wyszła "angielka" - nie zdołał przerzucić futbolówki nad Pique. Tę odzyskał Prieto, którego uderzenie zostało zablokowane. Gospodarze domagają się rzutu karnego za rzekome zagranie ręką przez Digne.

• Po chwili Brazylijczyk został powstrzymany przez Navasa na 20. metrze.

• Naciskany przez dwóch rywali Busquets szczęśliwie nie stracił piłkę 20 metrów od własnej bramki. Zagrał do będącego w kole środkowym Suareza, który został zahaczony przez Prieto. Szybko wznowiona gra i Neymar przegrywa pojedynek jeden na jeden z Rullim!

• Od razu Barcelona rzuciła się do ataku. Jednak podanie w pole do Suareza było bardzo niedokładne - piłkę przejął Martinez.

• Druga połowa rozpoczęta!

• Luis Enrique decyduje się na zmianę: wpuszcza Andre Gomesa za Andresa Iniestę.

• Wracamy na Estadio Anoeta na drugie trzy kwadranse meczu Real Sociedad San Sebastian - FC Barcelona. Do przerwy prowadzą goście po golu Neymara z rzutu karnego.

• Bez doliczenia nawet minuty kończy pierwszą połowę. FC Barcelona prowadzi z Realem Sociedad San Sebastian po golu Neymara z rzutu karnego.

• Navas główkuje z... 16 metrów obok bramki Cillessena.

• Berchiche pociąga Messiemu za koszulkę ponad 30 metrów od własnej bramki. LM10 zwlekał z wykonaniem rzutu wolnego, więc zostawił piłkę Roberto. Sędzia uznał to za grę na czas - upomina Messiego żółtą kartką.

• Zdaniem sędziego William Jose fauluje Umtitiego w kole środkowym. Gdyby sędzia Gonzalez Gonzalez "puścił grę", to Vela ruszyłby sam na bramkę "Dumy Katalonii".

• Neymar padł z głodu przy kontakcie z Elustondo przed linią 16. metra. Sędzia nakazał grać, co nie do końca spodobało się Brazylijczykowi.

• Chaotyczna akcja Realu Sociedad. Po dośrodkowaniu piłka trafia przed pole karne do Illaramendiego. Ten strzela od razu, a piłka po rykoszecie piłka wychodzi poza linię końcową. Rzut rożny nie przynosi zagrożenia.

• Cillessen chwyta piłkę po uderzeniu Prieto z dystansu. Mocniejsze strzały broni na treningach...

• Skuteczny powrót Neymara na własną połowę. Przerwał kontrę gospodarzy.

• Atak pozycyjny Basków środkiem pola i błyskawiczny przerzut do Berchiche. Ten źle obliczył kozioł - piłka po jego czuprynie opuściła plac gry.

• I jeszcze jeden.

Vela traci futbolówkę w pobliżu pola karnego gości, którzy ruszyli z kontrą. Został on przerwany przed "szesnastką" Rulliego.

• Ofensywna akcja Berchiche. "Wkręcił w ziemię" Roberto i centruje na bliższy słupek, ale na linii podania stanął Umtiti. Rzut rożny.

• Ostro bita piłka przez Messiego nie sprawiła problemów obronie Realu Sociedad.

• Illaramendi przykleił się do Messiego jak rzep do psiego ogona. Spowodował upadek Argentyńczyka na prawej stronie boiska.

• NEYMAR NIE MYLI SIĘ!!!
    Na dwa tempa podreptał do piłki i uderzył przy lewym słupku. Rulli rzucił się w stronę drugiego!

• Neymar pada w polu karnym baskijskiego zespołu po starciu z Elustondo. Sędzia wskazuje na "wapno"!

• Kontra Barcelony spaliła na panewce po niedokładnym podaniu Suareza do Messiego.

• Rajd Oyarzabala na lewej stronie wzdłuż linii 16. metra został przerwany przez Pique. Gospodarze szybko odzyskali piłkę i od początku budują atak pozycyjny.

• Elustondo bardzo dobrze wyantycypował zachowanie Neymara na 20. metrze. Po profesorsku zabrał piłkę rywalowi.

• Próba kontry gospodarzy. Na podanie z głębi pola czekał William Jose, ale podanie Illaramendiego przeciął Pique. Piłkarze Realu SSS domagali się rzutu wolnego za zagranie ręką. Nie było przewinienia.

• Crossowe podanie Iniesty na prawą stronę w stronę rozpędzonego Roberto. Ten centruje w biegu - niemal z linii końcowej w "szesnastkę" do nikogo.

• Anemiczny strzał Neymara nie sprawił problemów Rulliemu,

• Dwójkowa akcja Messiego z Neymarem. Podanie zwrotne Brazylijczyka było trochę niedokładne na 13. metrze od bramki gospodarzy.

• W odpowiedzi atak "Dumy Katalonii" przynosi rzut rożny. Piłka zagrana przed pole karne do Messiego, który podaje do lewej strony do niepilnowanego Iniesty. Jego zblokowane uderzenie chwyta Rulli.

• Vela na spalonym po podaniu Berchiche.

• Szybki przechwyt Basków i od razu zagranie w pole karne do Williama Jose. Ten "zgasił" piłkę na klatkę piersiową, ale odskoczyła - wyszła poza linię końcową.

• Gwizdek sędziego Gonzaleza Gonzaleza i ze środka zaczynają goście!

• Obie "jedenastki" wychodzą na murawę Estadio Anoeta! Kapitanami są Prieto i Iniesta.

• Przed chwilą zakończyło się spotkanie w Madrycie, w którym Atletico poradziło sobie z Eibar 3:0. Na listę strzelców wpisali się Antoine Griezmann, Angel Correa i Kevin Gameiro.

• Rezerwowi Realu Sociedad San Sebastian: Tono - Juanmi, Esteban Granero, Sergio Canales, Litri, Jon Gaztanaga, David Conchia.

• Rezerwowi FC Barcelony: Jordi Masip - Denis Suarez, Arda Turan, Javier Mascherano, Paco Alcacer, Jordi Alba, Andre Gomes.

• W poprzedniej rundzie Pucharu Króla gospodarze dzisiejszego meczu poradzili sobie z Villareal wygrywając pierwszy mecz 3:1, a w drugim było 1:1.

Z kolei Barcelona, która przegrała pierwszy mecz z Athletic Bilbao 1:2, u siebie wygrała 3:1.

• Odpowiedź na to pytanie, jak zapewne wiele innych pojawiających się podczas meczu, poznamy po ostatnim gwizdku sędziego. A na relację NA ŻYWO zaprasza Tomasz Górski.

• Dobiega końca starcie Atletico Madryt z Eibar (75' 3:0), a wczoraj zostały rozegrane 2 mecze: Realu Madryt z Celtą Vigo (1:2) i Alcoron z Alaves (0:2). Kto dzisiaj przybliży się do półfinału Copa del Rey?

• Jesteśmy coraz bliżej rozstrzygnięcia w Pucharze Króla, bowiem rozegrano 3 z 4 spotkań ćwierćfinałowych (przed nami jeszcze rewanże). Za 25 minut rozpocznie się ostatnie starcie, w którym Real Sociedad San Sebastian zmierzy się z "Dumą Katalonii"!

JCZ

Real Sociedad - Barcelona LIVE! Wpadki nie będzie?

Real Sociedad - Barcelona LIVE! Wpadki nie będzie? ©East News

Mecz Real Sociedad - FC Barcelona ONLINE. O 21:15 rozpocznie się pierwszy ćwierćfinałowy mecz Pucharu Króla między Realem Sociedad a FC Barceloną. "Duma Katalonii" chce uniknąć wyniku, jaki wczoraj przytrafił się Realowi Madryt (1:2 z Celtą Vigo). Rewanż na Camp Nou ma być tylko formalnością. Na Estadio Anoeta gra się jej jednak nadzwyczaj trudno. Żadnego z ośmiu ostatnich meczów nie kończyła zwycięstwem! Jak będzie tym razem? Relacja LIVE w GOL24.pl

Real Sociedad - FC Barcelona ONLINE

Barcelona, choć trudno w to uwierzyć, ma fatalny bilans ostatnich spotkań na stadionie Sociedad. Pięć razy schodziła z boiska pokonana, trzy razy padł remis. Bramki? 8 zdobytych i aż 14 straconych.
Zła seria ciągnie się jeszcze od ery Pepa Guardioli. Sposobu na Real nie znaleźli również Tito Vilanova, Gerardo Martino, a ostatnio trzy razy Luis Enrique (0:1 x2, 1:1). Dzisiaj zapowiada przełamanie.

- W tym miejscu przeżywaliśmy już wszystko. Czeka nas trudne spotkanie, jak zawsze. Zwycięstwo oznaczałoby przerwanie passy i ważny krok w kierunku awansu do półfinału Pucharu Króla - powiedział szkoleniowiec Barcelony, który nie będzie mógł skorzystać z Rafinhy. Poza kadrą zdecydował się zostawić Marca-Andre ter Stegena, Jeremy'ego Mathieu oraz Aleixa Vidala.

Kadra FC Barcelony na mecz z Realem Sociedad:
Bramkarze: Cillessen, Masip
Obrońcy: Jordi Alba, Digne, Mascherano, Gerard Pique, Sergi Roberto, Umtiti
Pomocnicy: Busquets, Andre Gomes, Iniesta, Rakitić, Denis Suarez, Arda Turan
Napastnicy: Paco Alcacer, Messi, Neymar, Luis Suarez.

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Real Sociedad - FC Barcelona 1:1 (liga hiszpańska, 27.11.2016)
Real Sociedad - FC Barcelona 1:0 (liga hiszpańska, 09.04.2016)
FC Barcelona - Real Sociedad 4:0 (liga hiszpańska, 28.11.2015)

Mecz Real Sociedad - FC Barcelona TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzi stacja Canal+ Sport (w wersji mobilnej spotkanie na platformie Canal Sport Online). Komentują Cezary Olbrycht i Leszek Orłowski. Wprowadzenie o 21:10, pierwszy gwizdek pięć minut później. Relacja tekstowa minuta po minucie z meczu Real Sociedad - FC Barcelona w GOL24.pl

Kto wygra mecz Real Sociedad - FC Barcelona?